home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
401 1071 Gerrie Gosselink DIEPENVEEN (NED) 4 2:12:05.3 22.71 50.00
402 1428 Anna Luten HAARLEM (NED) 4 2:31:08.6 19.85 50.00
403 1214 Ton Langerak NIEUW LEKKERLAND (NED) 4 2:58:25.7 16.81 50.00
404 1047 Dick van Houwelingen ZOUTELANDE (NED) 4 3:27:42.9 14.44 50.00
405 1177 Eric van den Enden ETTEN-LEUR (NED) 4 3:35:01.9 13.95 50.00
406 1031 Arno Volwater HOOGMADE (NED) 4 3:35:05.2 13.95 50.00
407 1397 Menno Endt AMSTERDAM (NED) 4 3:38:13.1 13.75 50.00
408 1041 Henk Swager MAARSSEN (NED) 4 4:16:46.2 11.68 50.00
409 1260 Lon Schone ASSEN (NED) 4 4:27:04.6 11.23 50.00
410 1283 Hans Jager PURMEREND (NED) 4 4:57:35.6 10.08 50.00
411 1313 Thecla vd Wal-Weel HALFWEG NH (NED) 4 4:57:43.5 10.08 50.00
412 1348 Jan Bruins WESTERBORK (NED) 3 2:01:17.8 18.55 37.50
413 1464 Toon van Tienen (NED) 3 2:12:27.6 16.99 37.50
414 1426 Hester Goudzwaard HAARLEM (NED) 3 2:13:58.9 16.79 37.50
415 1053 Fenna Horstmann GOUDA (NED) 3 2:45:17.0 13.61 37.50
416 1409 Thomas van Echtelt Monfoort (NED) 3 3:41:12.9 10.17 37.50
417 1268 Gerrit van Vilsteren WYCHEN (NED) 2 1:20:22.2 18.66 25.00
418 1012 Jan Matthijssen WASSENAAR (NED) 2 1:30:04.1 16.65 25.00
419 1121 Reina Rozema GRONINGEN (NED) 2 2:09:56.2 11.54 25.00
420 1463 Joke Thijs-Voorend (NED) 2 2:19:48.3 10.73 25.00
421 1501 Claus Vesterby Svendborg (Ned) 2 8:36:32.8 2.90 25.00
422 1125 Fred Kooiman GRONINGEN (NED) 1 1:06:22.8 11.30 12.50
423 1010 Thijs Schaafsma VOORHOUT (NED) 0 0.00
424 1032 Jaap Post HEERDE (NED) 0 0.00
425 1049 Maarten Klip AMSTERDAM (NED) 0 0.00
426 1050 Maarten Hoogendam MAASLAND (Ned) 0 0.00
427 1058 Harmen Jan van Ark EMST (NED) 0 0.00
428 1028 Willem Hengeveld DE KRIM (NED) 0 0.00
429 1001 Angelique Charpentier Dordrecht (NED) 0 0.00
430 1015 Henry Pardijs VIERAKKER (NED) 0 0.00
431 1148 Johann van Heuveln DRUTEN (NED) 0 0.00
432 1092 Monique Bot-Laan NIBBIXWOUD (NED) 0 0.00
433 1096 Ina van der Gaag-van Loo DELFT (NED) 0 0.00
434 1088 Arnoldus Antonius Steenbergen LOPIK (NED) 0 0.00
435 1110 Daniel Bets AMSTERDAM (NED) 0 0.00
436 1106 rolf Kamphues VOORHOUT (NED) 0 0.00
437 1247 Wim Pasman BARCHEM (Ned) 0 0.00
438 1236 Ernst van der Putten 'S-GRAVENHAGE (NED) 0 0.00
439 1230 Coert van Beijma thoe Kingma Den Haag (NED) 0 0.00
440 1231 jan van duijn VELP GLD (NED) 0 0.00
441 1178 Walter van Limpt GOIRLE (NED) 0 0.00
442 1172 Joop Hoskens BLADEL (NED) 0 0.00
443 1184 Monika Schmidt HAZERSWOUDE RIJNDIJK (NED) 0 0.00
444 1164 Aart Voorhorst WASSENAAR (NED) 0 0.00
445 1215 Hilone de Leede UTRECHT (Ned) 0 0.00
446 1222 Kirsten Snoek BUSSUM (NED) 0 0.00
447 1417 Robert Vink AMERSFOORT (Ned) 0 0.00
448 1340 Jan van der Wal HIJUM (Ned) 0 0.00
449 1336 Miriam van Dellen Arnhem (NED) 0 0.00
450 1332 Jaap de Keijzer Arnhem (NED) 0 0.00
451 1333 Lex Hartman Arnhem (NED) 0 0.00
[ Vorige ]
451 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5