home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren
Dames
Masters
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
75
Gerrit de Graaf
()
7
2:06:13.3
33.27
70.00
202
48
Jean Luc Ostijn
()
7
2:06:13.5
33.27
70.00
203
D17
Nadine Seidenglanz
Ripca ()
7
2:06:52.7
33.10
70.00
204
D59
Imke Hermans
Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl ()
7
2:10:54.6
32.08
70.00
205
10
Aart van Dalen
()
7
2:12:44.9
31.64
70.00
206
57
Ruud Kluit
()
7
2:12:48.1
31.63
70.00
207
16
Tjep de Vries
()
7
2:14:01.3
31.34
70.00
208
66
Martijn Jager
()
7
2:16:46.3
30.71
70.00
209
14
Vincent van Wersch
()
7
2:16:46.4
30.71
70.00
210
20
Kees Lansbergen
()
7
2:16:47.0
30.71
70.00
211
41
Paul van Vilsteren
()
7
2:16:48.3
30.70
70.00
212
40
Bernardus Gijzen
()
7
2:16:48.8
30.70
70.00
213
64
Michel Meyering
()
7
2:16:50.9
30.69
70.00
214
63
Ton Veldt
()
7
2:16:52.1
30.69
70.00
215
51
Co Grift
()
7
2:16:53.1
30.68
70.00
216
68
Paul van Maaren
()
7
2:16:57.3
30.67
70.00
217
50
Jan Heuver
()
7
2:17:00.0
30.66
70.00
218
60
Bennie Zwartenkot
()
7
2:17:09.9
30.62
70.00
219
76
Hans Vroege
()
7
2:17:13.5
30.61
70.00
220
30
Jan Zwanenburg
()
7
2:21:52.8
29.60
70.00
221
D93
Zinzi Mol
Zaes-Eye-Fashion ()
7
2:25:46.5
28.81
70.00
222
B88
Arnt Jalvingh
()
6
1:33:23.8
38.55
60.00
223
B01
Johan Bakker
()
6
1:36:22.6
37.35
60.00
224
B96
Karuud Pots
Free-Wheel ()
6
1:39:47.1
36.08
60.00
225
56
Dennis Smit
()
6
1:49:02.1
33.02
60.00
226
4
Gerard de Boer
()
6
2:05:07.7
28.77
60.00
227
13
Peter van Waes
()
6
2:05:08.4
28.77
60.00
228
44
Harrie Vehof
()
6
2:05:08.5
28.77
60.00
229
15
Martin van Veen
()
6
2:05:12.3
28.75
60.00
230
18
Wim Zwanenburg
()
6
2:05:13.3
28.75
60.00
231
35
Bauke Meijer
()
6
2:07:29.5
28.24
60.00
232
B44
Mats Stoltenborg
Schaatsteamhaarlem.nl ()
5
1:17:35.7
38.66
50.00
233
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl ()
5
1:17:51.9
38.53
50.00
234
149
Mark Hobma
()
5
1:18:10.4
38.38
50.00
235
A98
Engbert de Vegt
Habovo/Bwaste ()
5
1:18:10.4
38.38
50.00
236
A12
Pieter Jan van Eck
Van Werven ()
5
1:18:25.9
38.25
50.00
237
D30
Leonie Lubbinge
Haicobouma.nl ()
5
1:41:41.0
29.50
50.00
238
138
Teake de Boer
()
4
1:02:23.9
38.46
40.00
239
B56
Leon van Eis
Schaatsteam MSP-ICT.nl ()
4
1:06:31.1
36.08
40.00
240
D04
Corina Strikwerda
Team Timmerman ()
4
1:11:59.7
33.34
40.00
241
D29
Maud Wijtkamp
Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl ()
4
1:14:48.1
32.09
40.00
242
D96
Paula Mol
Team W. Janssen b.v. ()
4
1:18:37.5
30.52
40.00
243
B64
Ferry de Jong
Viks Parket ()
3
0:49:19.0
36.50
30.00
244
A91
Bart de Vries
Team Windkr88 ()
3
0:50:25.0
35.70
30.00
245
B31
Erwin Veenhof
JB Besturingstechniek ()
3
0:52:11.8
34.49
30.00
246
54
Pieter de Kroon
()
3
0:53:49.2
33.45
30.00
247
7
Niek -Bravenboer
()
3
0:53:50.8
33.43
30.00
248
22
Ronald de Beer
()
3
0:53:53.0
33.41
30.00
249
D12
Bianca Roosenboom
Viks Parket ()
3
0:54:32.1
33.01
30.00
250
78
Peter Robben
()
3
0:54:53.8
32.79
30.00
251
11
Otto van der Heide
()
3
1:05:01.8
27.68
30.00
252
B98
Alexander Enzerink
Free-Wheel ()
2
0:34:19.9
34.95
20.00
253
145
Roselieke Grendel
()
2
0:36:26.0
32.94
20.00
254
23
Ron Tielen
()
2
0:36:36.7
32.78
20.00
255
34
Paul van de Ven
()
2
0:36:37.5
32.77
20.00
256
52
Henk van Milligen
()
2
0:36:37.7
32.76
20.00
257
B89
Erik Valent
SKITS Talent Team ()
2
0:37:08.2
32.31
20.00
258
D02
Anouk van der Kieft
Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl ()
2
0:41:26.6
28.96
20.00
259
D62
Sabine van der Wiel
Zaes-Eye-Fashion ()
1
0:18:53.6
31.76
10.00
260
62
Engbert Willem van der Woude
()
1
0:19:28.4
30.81
10.00
261
77
Jan van t Zand
()
0
·
·
0.00
262
80
Cor de Rooy
()
0
·
·
0.00
263
84
Jan Mulderij
()
0
·
·
0.00
264
82
Rense Veenstra
()
0
·
·
0.00
265
38
Andre Bos
()
0
·
·
0.00
266
D65
Britt Tjalma
Sport Drenthe ()
0
·
·
0.00
267
D78
Janneke Ensing
Team De Vries ()
0
·
·
0.00
268
D84
Lillian van Haaster
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
0
·
·
0.00
269
D85
Heleen van Vliet
Team Leontien.nl ()
0
·
·
0.00
270
D86
Marita Hut
Athlete.nl ()
0
·
·
0.00
271
D87
Elma de Vries
Team De Vries ()
0
·
·
0.00
272
D88
Manon Kamminga
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
273
D89
Angela Hemeltjen
Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
274
D51
Astrid Schuitema
Athlete.nl ()
0
·
·
0.00
275
D56
Lucy Hutten-Witteman
Witteman/Groenrijk ()
0
·
·
0.00
276
D57
Dorien van de Kant
Sport Drenthe ()
0
·
·
0.00
277
D58
Rowenna de Boer
Hoolwerf Heiwerken ()
0
·
·
0.00
278
D67
Lisette Hoekstra
Liv voeding en leefstijladvies ()
0
·
·
0.00
279
D69
Nele Armee
PANalytical ()
0
·
·
0.00
280
D70
Rebecca de Graaff
PANalytical ()
0
·
·
0.00
281
D72
Janine Slootstra
Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
282
D73
Hilde van Slochteren
Schaopwas Eext ()
0
·
·
0.00
283
D74
Sharon Hendriks
()
0
·
·
0.00
284
D75
Lisanne Buurman
Hoolwerf Heiwerken ()
0
·
·
0.00
285
146
Emma Engbers
()
0
·
·
0.00
286
143
Jessica Merkens
()
0
·
·
0.00
287
D97
Rixt Meijer
Haicobouma.nl ()
0
·
·
0.00
288
D81
Jolanda Spruit
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
0
·
·
0.00
289
D91
Cindy van den Berg
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
0
·
·
0.00
290
D16
Irene Schouten
Team Timmerman ()
0
·
·
0.00
291
D14
Chris Witty
Team De Vries ()
0
·
·
0.00
292
D26
Carien Kleibeuker
Liv voeding en leefstijladvies ()
0
·
·
0.00
293
D27
Janneke Hut
Athlete.nl ()
0
·
·
0.00
294
D22
Irene Lako
Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
295
D34
Ria Westenbroek
Haicobouma.nl ()
0
·
·
0.00
296
D35
Maartje Zwaan
Team W. Janssen b.v. ()
0
·
·
0.00
297
B95
Fabian van Altena
()
0
·
·
0.00
298
B86
Hannes Schalkwijk
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
299
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
300
B71
Erwin Ooijevaar
()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
353 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4