home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)

KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

KPN Open NK (2/2)

Criteriums (3/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)



KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 75 Gerrit de Graaf () 7 2:06:13.3 33.27 70.00
202 48 Jean Luc Ostijn () 7 2:06:13.5 33.27 70.00
203 D17 Nadine Seidenglanz Ripca () 7 2:06:52.7 33.10 70.00
204 D59 Imke Hermans Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl () 7 2:10:54.6 32.08 70.00
205 10 Aart van Dalen () 7 2:12:44.9 31.64 70.00
206 57 Ruud Kluit () 7 2:12:48.1 31.63 70.00
207 16 Tjep de Vries () 7 2:14:01.3 31.34 70.00
208 66 Martijn Jager () 7 2:16:46.3 30.71 70.00
209 14 Vincent van Wersch () 7 2:16:46.4 30.71 70.00
210 20 Kees Lansbergen () 7 2:16:47.0 30.71 70.00
211 41 Paul van Vilsteren () 7 2:16:48.3 30.70 70.00
212 40 Bernardus Gijzen () 7 2:16:48.8 30.70 70.00
213 64 Michel Meyering () 7 2:16:50.9 30.69 70.00
214 63 Ton Veldt () 7 2:16:52.1 30.69 70.00
215 51 Co Grift () 7 2:16:53.1 30.68 70.00
216 68 Paul van Maaren () 7 2:16:57.3 30.67 70.00
217 50 Jan Heuver () 7 2:17:00.0 30.66 70.00
218 60 Bennie Zwartenkot () 7 2:17:09.9 30.62 70.00
219 76 Hans Vroege () 7 2:17:13.5 30.61 70.00
220 30 Jan Zwanenburg () 7 2:21:52.8 29.60 70.00
221 D93 Zinzi Mol Zaes-Eye-Fashion () 7 2:25:46.5 28.81 70.00
222 B88 Arnt Jalvingh () 6 1:33:23.8 38.55 60.00
223 B01 Johan Bakker () 6 1:36:22.6 37.35 60.00
224 B96 Karuud Pots Free-Wheel () 6 1:39:47.1 36.08 60.00
225 56 Dennis Smit () 6 1:49:02.1 33.02 60.00
226 4 Gerard de Boer () 6 2:05:07.7 28.77 60.00
227 13 Peter van Waes () 6 2:05:08.4 28.77 60.00
228 44 Harrie Vehof () 6 2:05:08.5 28.77 60.00
229 15 Martin van Veen () 6 2:05:12.3 28.75 60.00
230 18 Wim Zwanenburg () 6 2:05:13.3 28.75 60.00
231 35 Bauke Meijer () 6 2:07:29.5 28.24 60.00
232 B44 Mats Stoltenborg Schaatsteamhaarlem.nl () 5 1:17:35.7 38.66 50.00
233 B50 Stef Zwitser Schaatsteamhaarlem.nl () 5 1:17:51.9 38.53 50.00
234 149 Mark Hobma () 5 1:18:10.4 38.38 50.00
235 A98 Engbert de Vegt Habovo/Bwaste () 5 1:18:10.4 38.38 50.00
236 A12 Pieter Jan van Eck Van Werven () 5 1:18:25.9 38.25 50.00
237 D30 Leonie Lubbinge Haicobouma.nl () 5 1:41:41.0 29.50 50.00
238 138 Teake de Boer () 4 1:02:23.9 38.46 40.00
239 B56 Leon van Eis Schaatsteam MSP-ICT.nl () 4 1:06:31.1 36.08 40.00
240 D04 Corina Strikwerda Team Timmerman () 4 1:11:59.7 33.34 40.00
241 D29 Maud Wijtkamp Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl () 4 1:14:48.1 32.09 40.00
242 D96 Paula Mol Team W. Janssen b.v. () 4 1:18:37.5 30.52 40.00
243 B64 Ferry de Jong Viks Parket () 3 0:49:19.0 36.50 30.00
244 A91 Bart de Vries Team Windkr88 () 3 0:50:25.0 35.70 30.00
245 B31 Erwin Veenhof JB Besturingstechniek () 3 0:52:11.8 34.49 30.00
246 54 Pieter de Kroon () 3 0:53:49.2 33.45 30.00
247 7 Niek -Bravenboer () 3 0:53:50.8 33.43 30.00
248 22 Ronald de Beer () 3 0:53:53.0 33.41 30.00
249 D12 Bianca Roosenboom Viks Parket () 3 0:54:32.1 33.01 30.00
250 78 Peter Robben () 3 0:54:53.8 32.79 30.00
251 11 Otto van der Heide () 3 1:05:01.8 27.68 30.00
252 B98 Alexander Enzerink Free-Wheel () 2 0:34:19.9 34.95 20.00
253 145 Roselieke Grendel () 2 0:36:26.0 32.94 20.00
254 23 Ron Tielen () 2 0:36:36.7 32.78 20.00
255 34 Paul van de Ven () 2 0:36:37.5 32.77 20.00
256 52 Henk van Milligen () 2 0:36:37.7 32.76 20.00
257 B89 Erik Valent SKITS Talent Team () 2 0:37:08.2 32.31 20.00
258 D02 Anouk van der Kieft Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl () 2 0:41:26.6 28.96 20.00
259 D62 Sabine van der Wiel Zaes-Eye-Fashion () 1 0:18:53.6 31.76 10.00
260 62 Engbert Willem van der Woude () 1 0:19:28.4 30.81 10.00
261 77 Jan van t Zand () 0 0.00
262 80 Cor de Rooy () 0 0.00
263 84 Jan Mulderij () 0 0.00
264 82 Rense Veenstra () 0 0.00
265 38 Andre Bos () 0 0.00
266 D65 Britt Tjalma Sport Drenthe () 0 0.00
267 D78 Janneke Ensing Team De Vries () 0 0.00
268 D84 Lillian van Haaster BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 0 0.00
269 D85 Heleen van Vliet Team Leontien.nl () 0 0.00
270 D86 Marita Hut Athlete.nl () 0 0.00
271 D87 Elma de Vries Team De Vries () 0 0.00
272 D88 Manon Kamminga Viks Parket () 0 0.00
273 D89 Angela Hemeltjen Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel () 0 0.00
274 D51 Astrid Schuitema Athlete.nl () 0 0.00
275 D56 Lucy Hutten-Witteman Witteman/Groenrijk () 0 0.00
276 D57 Dorien van de Kant Sport Drenthe () 0 0.00
277 D58 Rowenna de Boer Hoolwerf Heiwerken () 0 0.00
278 D67 Lisette Hoekstra Liv voeding en leefstijladvies () 0 0.00
279 D69 Nele Armee PANalytical () 0 0.00
280 D70 Rebecca de Graaff PANalytical () 0 0.00
281 D72 Janine Slootstra Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel () 0 0.00
282 D73 Hilde van Slochteren Schaopwas Eext () 0 0.00
283 D74 Sharon Hendriks () 0 0.00
284 D75 Lisanne Buurman Hoolwerf Heiwerken () 0 0.00
285 146 Emma Engbers () 0 0.00
286 143 Jessica Merkens () 0 0.00
287 D97 Rixt Meijer Haicobouma.nl () 0 0.00
288 D81 Jolanda Spruit BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 0 0.00
289 D91 Cindy van den Berg BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 0 0.00
290 D16 Irene Schouten Team Timmerman () 0 0.00
291 D14 Chris Witty Team De Vries () 0 0.00
292 D26 Carien Kleibeuker Liv voeding en leefstijladvies () 0 0.00
293 D27 Janneke Hut Athlete.nl () 0 0.00
294 D22 Irene Lako Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel () 0 0.00
295 D34 Ria Westenbroek Haicobouma.nl () 0 0.00
296 D35 Maartje Zwaan Team W. Janssen b.v. () 0 0.00
297 B95 Fabian van Altena () 0 0.00
298 B86 Hannes Schalkwijk Boeve Afbouw () 0 0.00
299 B77 Dinant Nieuwkoop Sport2000 Stehmann () 0 0.00
300 B71 Erwin Ooijevaar () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
353 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4