home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)

KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

KPN Open NK (2/2)

Criteriums (3/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)



KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 B83 Max van Boxel SKITS Talent Team () 10 2:48:44.0 35.56 100.00
102 B65 Ytzen Faber JB Besturingstechniek () 10 2:49:05.0 35.49 100.00
103 B70 Anton Ketellapper () 10 2:49:05.2 35.48 100.00
104 B94 Hugo Heijnen VDH Tegels Sanitair Natuursteen () 10 2:55:48.6 34.13 100.00
105 A11 Ralf Zwitser Wadro () 9 2:19:53.4 38.60 90.00
106 B12 Emiel de Groot van Vilsteren installatietechniek Zwolle () 9 2:23:54.1 37.53 90.00
107 A96 Jochem Uithoven Groen Talent () 8 2:04:13.3 38.64 80.00
108 B19 Martijn de Groot Goesting Events () 8 2:04:14.2 38.64 80.00
109 B91 Roy Frinking Schaatsteam MSP-ICT.nl () 8 2:04:18.6 38.61 80.00
110 A20 Jaap Ketelaar Groen Talent () 8 2:04:44.1 38.48 80.00
111 B82 Sjaak de Wolff Adviesburo Harry de Wolff () 8 2:05:46.0 38.17 80.00
112 B17 Camiel van Eis Schaatsteam MSP-ICT.nl () 8 2:05:55.7 38.12 80.00
113 B11 Meindert Bouma BHP Power-play () 8 2:06:43.3 37.88 80.00
114 D76 Mariska Huisman Viks Parket () 8 2:24:16.8 33.27 80.00
115 D13 Carla Zielman CENNED () 8 2:24:16.9 33.27 80.00
116 D05 DaniŽlle Bekkering BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 8 2:24:17.1 33.27 80.00
117 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 8 2:24:17.2 33.27 80.00
118 D44 Yvonne Spigt Viks Parket () 8 2:24:17.3 33.27 80.00
119 D66 Margo van de Merwe Stouwdamsport () 8 2:24:17.5 33.27 80.00
120 D41 Maria Sterk Haicobouma.nl () 8 2:24:17.5 33.27 80.00
121 D10 Jolanda Langeland Ripca () 8 2:24:17.5 33.27 80.00
122 D90 Foske Tamar van der Wal Van der Wiel () 8 2:24:17.6 33.27 80.00
123 D49 Andrea Sikkema Van der Wiel () 8 2:24:17.6 33.27 80.00
124 D24 Erna Last - Kijk In de Vegte MKBasics.nl () 8 2:24:17.6 33.27 80.00
125 D52 Marieke van Hoek Zaes-Eye-Fashion () 8 2:24:17.7 33.27 80.00
126 D53 Kimberly Muusse Hoolwerf Heiwerken () 8 2:24:17.7 33.27 80.00
127 D19 Wieteke Cramer MKBasics.nl () 8 2:24:17.7 33.27 80.00
128 D46 Bauke Haarlink Ripca () 8 2:24:17.9 33.26 80.00
129 D55 Marleen Elstgeest CENNED () 8 2:24:17.9 33.26 80.00
130 D18 Lisanne Soemanta Intersport Jan Bols () 8 2:24:18.0 33.26 80.00
131 D98 Francisca Groen CENNED () 8 2:24:18.2 33.26 80.00
132 D94 Kimberly van den Berg Heijkoop & Partners () 8 2:24:18.3 33.26 80.00
133 D20 Aggie Walsma Intersport Jan Bols () 8 2:24:18.4 33.26 80.00
134 D82 Cindy Vergeer Heijkoop & Partners () 8 2:24:18.4 33.26 80.00
135 D71 Sharon Hendriks () 8 2:24:18.5 33.26 80.00
136 D79 Sandra 't Hart MKBasics.nl () 8 2:24:18.6 33.26 80.00
137 D42 Ankie Ytsma Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel () 8 2:24:18.6 33.26 80.00
138 D50 Astrid de Graaf ACE Team () 8 2:24:18.7 33.26 80.00
139 D28 Lotte van Dieren CENNED () 8 2:24:19.0 33.26 80.00
140 D06 Marjon Spijkerman Van der Wiel () 8 2:24:19.2 33.26 80.00
141 D32 Karen Teuling PANalytical () 8 2:24:19.4 33.26 80.00
142 D92 Jane Ravestein Team W. Janssen b.v. () 8 2:24:19.5 33.26 80.00
143 D40 Femke Roemer Finisher Wandafwerking () 8 2:24:19.6 33.26 80.00
144 D15 Michelle Buskermolen Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl () 8 2:24:19.6 33.26 80.00
145 D45 Petra Spigt Finisher Wandafwerking () 8 2:24:19.6 33.26 80.00
146 D39 Marianne van Leeuwen Team Leontien.nl () 8 2:24:19.8 33.26 80.00
147 D60 Annelies Passchier Intersport Jan Bols () 8 2:24:19.9 33.26 80.00
148 D07 Suzanne Mulder Finisher Wandafwerking () 8 2:24:20.1 33.26 80.00
149 D61 Anne-Carine van Abeelen Stouwdamsport () 8 2:24:20.4 33.26 80.00
150 D21 Mireille Reitsma MKBasics.nl () 8 2:24:20.4 33.25 80.00
151 D01 Birgit Witte Heijkoop & Partners () 8 2:24:20.6 33.25 80.00
152 D25 Marjolijn Hulzebosch Liv voeding en leefstijladvies () 8 2:24:20.6 33.25 80.00
153 135 Ellen de Waard () 8 2:24:21.0 33.25 80.00
154 D37 Tessa Witteman Witteman/Groenrijk () 8 2:24:21.2 33.25 80.00
155 D83 Maaike Timmerman-Vos Team Timmerman () 8 2:24:38.9 33.18 80.00
156 D47 Anniek ter Haar Ripca () 8 2:25:26.6 33.00 80.00
157 D54 Kim van Duivenvoorde ACE Team () 8 2:25:46.4 32.93 80.00
158 D80 Willemiek Kamper ACE Team () 8 2:37:11.2 30.54 80.00
159 134 Christiaan van den Berg () 7 1:53:10.9 37.11 70.00
160 B52 Thomas Kruk VDH Tegels Sanitair Natuursteen () 7 2:03:19.8 34.06 70.00
161 25 Rudi Groenendal () 7 2:03:53.1 33.90 70.00
162 58 Sjouke Hellinga () 7 2:03:53.3 33.90 70.00
163 39 Sjaak Botman () 7 2:03:53.4 33.90 70.00
164 73 Kurt van de Nes () 7 2:03:56.6 33.89 70.00
165 69 Jacob Drenth () 7 2:04:12.5 33.81 70.00
166 37 Renť van der Meulen () 7 2:05:09.1 33.56 70.00
167 21 Bas Ludemann () 7 2:05:09.5 33.56 70.00
168 79 Bart Schaafsma () 7 2:05:09.6 33.56 70.00
169 70 Albert Bakker () 7 2:05:09.7 33.56 70.00
170 59 Gerrit Terpstra () 7 2:05:09.7 33.56 70.00
171 2 Hayo van der Werf () 7 2:05:09.9 33.56 70.00
172 6 Flip Salomť () 7 2:05:10.0 33.56 70.00
173 45 Gerrit de Zwaan () 7 2:05:10.0 33.56 70.00
174 42 Gerrit Selles () 7 2:05:10.1 33.56 70.00
175 46 Frans vande Bossche () 7 2:05:10.2 33.55 70.00
176 67 Herman Veneman () 7 2:05:10.2 33.55 70.00
177 17 Wil van der Neut () 7 2:05:10.3 33.55 70.00
178 61 Jim Cornell () 7 2:05:10.5 33.55 70.00
179 81 Siem Laan () 7 2:05:10.7 33.55 70.00
180 26 Rob Jager () 7 2:05:10.8 33.55 70.00
181 12 Willem Hoolwerf () 7 2:05:10.9 33.55 70.00
182 83 Edwin Mellema () 7 2:05:10.9 33.55 70.00
183 28 Hassan van der Hoff () 7 2:05:11.1 33.55 70.00
184 27 Klaas van den Berg () 7 2:05:11.2 33.55 70.00
185 24 Piet Hettinga () 7 2:05:11.2 33.55 70.00
186 53 Teade Wiersma () 7 2:05:11.5 33.55 70.00
187 32 Jan Grauss () 7 2:05:11.8 33.55 70.00
188 8 Herman Pouwels () 7 2:05:12.4 33.54 70.00
189 31 Nico Coenen () 7 2:05:12.5 33.54 70.00
190 65 Jacques de Vries () 7 2:05:13.1 33.54 70.00
191 9 Frits Riemersma () 7 2:05:13.3 33.54 70.00
192 36 Jan Oudhuis () 7 2:05:13.6 33.54 70.00
193 29 Jerry Weldam () 7 2:05:14.0 33.54 70.00
194 74 Gijs Gjaltema () 7 2:05:14.5 33.54 70.00
195 1 Leendert Wals () 7 2:05:15.0 33.53 70.00
196 33 Wil van der Hamsvoord () 7 2:05:15.1 33.53 70.00
197 3 Klaas Brandwijk () 7 2:05:17.0 33.52 70.00
198 43 Hans van Wijk () 7 2:05:21.9 33.50 70.00
199 55 Jan van Cappelle () 7 2:05:22.0 33.50 70.00
200 5 Kees Cijsouw () 7 2:05:22.9 33.50 70.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
353 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4