home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Dames 60 km
Heren 80 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
D07
Suzanne Mulder
Finisher Wandafwerking ()
2
0:37:32.8
31.96
20.00
202
c09
Guus Heijnen
()
0
·
·
0.00
203
D02
Anouk van der Kieft
Edso Software ()
0
·
·
0.00
204
B97
Sjoerd Haarlink
Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
205
B98
Alexander Enzerink
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
206
B99
René Altena
Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
207
B74
Koeno Mulder
()
0
·
·
0.00
208
B75
Auke van der Graaf
()
0
·
·
0.00
209
B84
Mart Bruggink
KTR ()
0
·
·
0.00
210
B86
Hannes Schalkwijk
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
211
B87
Hans van den Eeckhout
()
0
·
·
0.00
212
B88
Thedo Vos
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
213
B90
Freddie Vloedgraven
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
214
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdam schaats- en skeelersport ()
0
·
·
0.00
215
D09
Nelleke Ensing
buffet-restaurant de Schaopwas ()
0
·
·
0.00
216
D12
Bianca Roosenboom
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
217
D04
Annemagreet Kramer
CENNED Telecom & IT ()
0
·
·
0.00
218
D22
Irene Lako
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
219
D15
Michelle Buskermolen
Edso Software ()
0
·
·
0.00
220
D16
Irene Schouten
Ripca/Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
221
D36
Baukje Femke Bonnema
N.P.O. Vastgoed ()
0
·
·
0.00
222
D33
Hanneke Tenniglo
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
223
D27
Janneke Hut
Athlete ()
0
·
·
0.00
224
D86
Marita Hut
Athlete ()
0
·
·
0.00
225
D87
Elma de Vries
Horse House International ()
0
·
·
0.00
226
D88
Manon Kamminga
Stouwdam schaats- en skeelersport ()
0
·
·
0.00
227
D89
Angela Hemeltjen
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
228
D90
Foske Tamar van der Wal
Athlete ()
0
·
·
0.00
229
D62
Sabine van der Wiel
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
230
D63
Brooke Lochland
Stouwdam schaats- en skeelersport ()
0
·
·
0.00
231
D64
Gretha Smit
Hofmeier Financiele Detachering ()
0
·
·
0.00
232
D51
Astrid Schuitema
Athlete ()
0
·
·
0.00
233
D48
Elsbeth Bruinsma
PANalytical ()
0
·
·
0.00
234
D71
Helen Tuitert-van Goozen
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
235
D67
Marja Vis
Hofmeier Financiele Detachering ()
0
·
·
0.00
236
D68
Hilde-Marije Dijkstra
Hoolwerf Heiwerken ()
0
·
·
0.00
237
D74
Karin Maarse
Cow House International ()
0
·
·
0.00
238
D77
Dorien Kuik
buffet-restaurant de Schaopwas ()
0
·
·
0.00
239
48
Joost Vink
Groen Talent ()
0
·
·
0.00
240
55
Thijs Smit
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
241
56
Jochem Janssen
Foekens ()
0
·
·
0.00
242
78
Alfred Bolks
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
243
67
Shane Dobbin
AMI Kappers ()
0
·
·
0.00
244
1
Bob de Vries
BAM Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
245
21
Martijn Bovenmars
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
246
25
Roy Boeve
BAM Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
247
B57
Leenart van Eck
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
248
B55
Stan van den Berg
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
249
B52
Thomas Kruk
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
0
·
·
0.00
250
B53
Bram Versteeg
Wessels Zeist/Mijnten ()
0
·
·
0.00
251
B71
Erwin Ooijevaar
Schuitemaker Schaats-en Wielersport ()
0
·
·
0.00
252
B61
Yoeri Takken
()
0
·
·
0.00
253
B63
Sven Mallezie
schaatsenskeelershop.nl ()
0
·
·
0.00
254
B64
Christian Gert Hoen
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
255
B67
Wouter Gehring
()
0
·
·
0.00
256
B68
Charley Landman
GOED Schellingwoude ()
0
·
·
0.00
257
B46
Rik Koppelaar
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
258
B47
Sjors Spaargaren
()
0
·
·
0.00
259
B49
Luis Veen
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
260
B38
Tom Jelte Slagter
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
261
B39
Pieter-Jorn Gemser
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
262
B40
Patrick Reinders
()
0
·
·
0.00
263
B41
Jos Dohle
Anthura ()
0
·
·
0.00
264
B42
Pim Borghols
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
265
B43
Remco Nijkamp
Bolster Wintersport ()
0
·
·
0.00
266
B31
Ties Wielinga
()
0
·
·
0.00
267
B32
Tom van de Belt
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
0
·
·
0.00
268
B34
Mark Hobma
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
269
B16
Ingo Bos
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
270
B20
Rob Wessels
Wildkamp ()
0
·
·
0.00
271
B22
Jorrit van de Kant
Skate Life.nl ()
0
·
·
0.00
272
B23
Sven Abe Tjalma
()
0
·
·
0.00
273
B24
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
274
B08
Bart van Velzen
()
0
·
·
0.00
275
B12
Emiel de Groot
Paul van Vilsteren installatietechniek Zwolle ()
0
·
·
0.00
276
B13
Laurens Achterkamp
AZ Schaatsen-Skeelers ()
0
·
·
0.00
277
B14
Hermen van der Wal
()
0
·
·
0.00
278
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
0
·
·
0.00
279
B04
Bauke van der Graaf
Haijma ()
0
·
·
0.00
280
B05
Robert Gaasenbeek
Wessels Zeist/Mijnten ()
0
·
·
0.00
281
B06
Bert Koelewijn
Wessels Zeist/Mijnten ()
0
·
·
0.00
282
91
Bart de Vries
Team Windkr88 ()
0
·
·
0.00
283
92
Gary Hekman
Nefit HR Ketels ()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
283 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3