home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Criteriums (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen + C
Dames
Heren A+B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
51
Tristan Loy
Adformatie ()
0
·
·
0.00
202
52
Jan de Jager
Team Windkr88 ()
0
·
·
0.00
203
67
Shane Dobbin
AMI Kappers ()
0
·
·
0.00
204
69
Arjan Mombarg
Nefit HR Ketels ()
0
·
·
0.00
205
70
Erik Hulzebosch
Nefit HR Ketels ()
0
·
·
0.00
206
59
Arjen Becker
Vlasman ()
0
·
·
0.00
207
60
Koos Kortekaas
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
208
61
Sander Kingma
Adformatie ()
0
·
·
0.00
209
62
Jouke Hoogeveen
Team Windkr88 ()
0
·
·
0.00
210
B81
Greg Nieuwenhuys
Goesting Events ()
0
·
·
0.00
211
B61
Yoeri Takken
()
0
·
·
0.00
212
B62
Stephan Wielinga
BHP/Power-Play.nl ()
0
·
·
0.00
213
B63
Sven Mallezie
schaatsenskeelershop.nl ()
0
·
·
0.00
214
B64
Christian Gert Hoen
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
215
B67
Wouter Gehring
()
0
·
·
0.00
216
B68
Charley Landman
GOED Schellingwoude ()
0
·
·
0.00
217
B71
Erwin Ooijevaar
Schuitemaker Schaats-en Wielersport ()
0
·
·
0.00
218
B72
Dennie van Leeuwen
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
219
B73
Pieter Overmars
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
220
B74
Koeno Mulder
()
0
·
·
0.00
221
B75
Auke van der Graaf
()
0
·
·
0.00
222
B76
Robert van Dalen
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
223
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
224
B78
Bram Bruschke
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
225
B13
Laurens Achterkamp
AZ Schaatsen-Skeelers ()
0
·
·
0.00
226
B14
Hermen van der Wal
()
0
·
·
0.00
227
B25
Tonny van Vliet
()
0
·
·
0.00
228
B26
Kevin Floris
Goesting Events ()
0
·
·
0.00
229
B28
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
0
·
·
0.00
230
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
0
·
·
0.00
231
B30
Nick Uithoven
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
232
B31
Ties Wielinga
()
0
·
·
0.00
233
B55
Stan van den Berg
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
234
B56
Leon van Eis
Installatie Werk Nederland ()
0
·
·
0.00
235
B57
Leenart van Eck
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
236
B52
Thomas Kruk
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
0
·
·
0.00
237
B53
Bram Versteeg
Wessels Zeist/Mijnten ()
0
·
·
0.00
238
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
239
B16
Ingo Bos
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
240
B17
Camiel van Eis
Installatie Werk Nederland ()
0
·
·
0.00
241
B18
Tim Griffioen
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
242
B19
Martijn de Groot
Goesting Events ()
0
·
·
0.00
243
B20
Rob Wessels
Wildkamp ()
0
·
·
0.00
244
B21
Jasper van Tol
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
245
B22
Jorrit van de Kant
Skate Life.nl ()
0
·
·
0.00
246
B23
Sven Abe Tjalma
()
0
·
·
0.00
247
B05
Robert Gaasenbeek
Wessels Zeist/Mijnten ()
0
·
·
0.00
248
B06
Bert Koelewijn
Wessels Zeist/Mijnten ()
0
·
·
0.00
249
B07
Hans Griffioen
SKITS ()
0
·
·
0.00
250
B08
Bart van Velzen
()
0
·
·
0.00
251
B09
Erwin Mesu
BWast International BV ()
0
·
·
0.00
252
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
253
B11
Elwin Hulsink
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
254
B34
Mark Hobma
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
255
B35
Mike van den Berg
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
256
B36
Kenneth van Steenberge
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
0
·
·
0.00
257
B37
Niels Mesu
BWast International BV ()
0
·
·
0.00
258
B38
Tom Jelte Slagter
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
259
B39
Pieter-Jorn Gemser
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
260
B40
Patrick Reinders
()
0
·
·
0.00
261
B41
Jos Dohle
Anthura ()
0
·
·
0.00
262
B42
Pim Borghols
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
263
B43
Remco Nijkamp
Bolster Wintersport ()
0
·
·
0.00
264
B44
Rick Smit
De Goudse ()
0
·
·
0.00
265
B45
Joost Koelen
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
266
B46
Rik Koppelaar
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
267
B47
Sjors Spaargaren
()
0
·
·
0.00
268
B48
Hans van de Wetering
Schaatsteam Bolsward ()
0
·
·
0.00
269
D04
Annemagreet Kramer
CENNED Telecom & IT ()
0
·
·
0.00
270
D02
Anouk van der Kieft
Edso Software ()
0
·
·
0.00
271
B97
Sjoerd Haarlink
Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
272
B98
Alexander Enzerink
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
273
B99
René Altena
Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
274
B86
Hannes Schalkwijk
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
275
B87
Hans van den Eeckhout
()
0
·
·
0.00
276
B88
Thedo Vos
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
277
B90
Freddie Vloedgraven
Boeve Afbouw ()
0
·
·
0.00
278
B91
Cees Schep
SKITS ()
0
·
·
0.00
279
B94
Hugo Heijnen
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
0
·
·
0.00
280
B95
Fabian van Altena
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
281
B83
Johan Hendriks
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
282
B84
Mart Bruggink
KTR ()
0
·
·
0.00
283
D21
Mireille Reitsma
Landjuweel ()
0
·
·
0.00
284
D22
Irene Lako
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
285
D25
Marjolijn Hulzebosch
Van der Wiel ()
0
·
·
0.00
286
D15
Michelle Buskermolen
Edso Software ()
0
·
·
0.00
287
D16
Irene Schouten
Ripca/Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
288
D17
Nadine Seidenglanz
Ripca/Aavas Groep ()
0
·
·
0.00
289
D18
Ellen Waijer
BHP/Power-Play.nl ()
0
·
·
0.00
290
D11
Anne Bult
Vrije Universiteit Amsterdam ()
0
·
·
0.00
291
D12
Bianca Roosenboom
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
292
D13
Carla Zielman
CENNED Telecom & IT ()
0
·
·
0.00
293
D62
Sabine van der Wiel
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
294
D63
Brooke Lochland
Stouwdam schaats- en skeelersport ()
0
·
·
0.00
295
D64
Gretha Smit
Hofmeier Financiele Detachering ()
0
·
·
0.00
296
D65
Britt Tjalma
Team Groningen ()
0
·
·
0.00
297
D66
Margo van de Merwe
MKBasics.nl ()
0
·
·
0.00
298
D67
Marja Vis
Hofmeier Financiele Detachering ()
0
·
·
0.00
299
D68
Hilde-Marije Dijkstra
Hoolwerf Heiwerken ()
0
·
·
0.00
300
D69
Ilse Hoogland
ACE Team ()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
340 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4