home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Criteriums (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen + C
Dames
Heren A+B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
295
Edwin Lagerwey
OTTERLO (Ned)
20
0:31:20.0
38.30
20.00
102
1626
Paul van Maren
()
20
0:31:20.6
38.29
20.00
103
1608
Adriaan Helmantel
GRONINGEN (Ned)
20
0:31:21.2
38.27
20.00
104
294
Gert Mulderij
ELIM (Ned)
20
0:31:21.8
38.26
20.00
105
299
Gerard van Veen
VOORTHUIZEN (Ned)
20
0:31:22.4
38.25
20.00
106
273
Henk Foekema
HIPPOLYTUSHOEF (Ned)
20
0:31:23.5
38.23
20.00
107
275
Jerry Weldam
NIEUWEGEIN (Ned)
20
0:31:26.8
38.16
20.00
108
1609
Rene Pruijsen
WASPIK (Ned)
20
0:31:28.3
38.13
20.00
109
272
Wil van der Neut
OUDEWATER (Ned)
20
0:31:42.3
37.85
20.00
110
1603
Mark Vos
SCHEEMDA (Ned)
20
0:31:43.5
37.83
20.00
111
1621
Rinke de Jong
WARNS (Ned)
20
0:32:40.0
36.74
20.00
112
D92
Jane Ravestein
Groenehartsport.nl ()
20
0:32:44.2
36.66
20.00
113
296
Andries Roseboom
LIEREN (Ned)
20
0:32:50.0
36.55
20.00
114
291
Jefte de Bruin
NIJMEGEN (Ned)
20
0:32:53.0
36.49
20.00
115
1623
Wim van Randeraad
WAARDER (Ned)
19
0:30:55.0
36.87
19.00
116
297
Jan Zwanenburg
WETERING (Ned)
19
0:31:46.9
35.87
19.00
117
1616
Paul van de Ven
CRUQUIUS (Ned)
18
0:29:03.8
37.16
18.00
118
1601
Edwin Mellema
VEENDAM (Ned)
18
0:30:05.3
35.90
18.00
119
20
Jaap Ketelaar
Groen Talent ()
17
0:24:54.3
40.96
17.00
120
D58
Rowenna de Boer
Hoolwerf Heiwerken ()
17
0:28:13.9
36.13
17.00
121
12
Pieter Jan van Eck
Van Werven ()
17
0:29:01.8
35.14
17.00
122
18
Peter Nauta
BCT Schaatsteam ()
17
0:31:58.7
31.90
17.00
123
B33
Gerard Nijgh
Choose 2 Achieve ()
16
0:22:43.5
42.24
16.00
124
D26
Carien Kleibeuker
Nicolai & Tabak ()
16
0:25:23.8
37.80
16.00
125
19
Karlo Timmerman
Adformatie ()
15
0:21:17.1
42.28
15.00
126
289
Jelmer van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
15
0:23:43.1
37.95
15.00
127
276
Martijn Jager
UTRECHT (Ned)
15
0:27:03.7
33.26
15.00
128
B15
Ted Ooijevaar
Choose 2 Achieve ()
14
0:19:52.7
42.26
14.00
129
D07
Suzanne Mulder
Finisher Wandafwerking ()
14
0:26:06.9
32.17
14.00
130
57
Timo Verkaaik
Viks Parket ()
13
0:18:24.0
42.39
13.00
131
1620
Joerec Cijsouw
OOSTBURG (Ned)
13
0:22:09.8
35.19
13.00
132
73
Mark Huisman
Viks Parket ()
12
0:17:01.7
42.29
12.00
133
271
Piet Hettinga
HEEG (Ned)
12
0:19:56.6
36.10
12.00
134
264
Harry Nijhoff
VORDEN (Ned)
12
0:19:57.5
36.08
12.00
135
D61
Anne-Carine Abeelen
Van Abeelen Koeltechniek ()
11
0:19:36.2
33.67
11.00
136
1611
Guus Heijnen
AMSTERDAM (Ned)
10
0:15:39.6
38.32
10.00
137
293
Pieter Jan de Vries
'S-GRAVENHAGE (Ned)
9
0:14:59.5
36.02
9.00
138
D48
Elsbeth Bruinsma
PANalytical ()
9
0:15:43.6
34.34
9.00
139
284
Mario Donker
AMMERZODEN (Ned)
9
0:16:26.4
32.85
9.00
140
270
Tonnie Huisman
APELDOORN (Ned)
9
0:18:02.5
29.93
9.00
141
29
Douwe Bierma
BCT Schaatsteam ()
8
0:11:19.4
42.40
8.00
142
B96
Karuud Pots
Tijdhof/Free-Wheel ()
8
0:11:24.4
42.08
8.00
143
D43
Kimberly van den Berg
Haak BV ()
8
0:13:14.3
36.26
8.00
144
269
Herman Zomerdijk
LIMMEN (Ned)
8
0:13:45.8
34.88
8.00
145
D28
Lotte van Dieren
CENNED Telecom & IT ()
8
0:13:54.0
34.53
8.00
146
1645
Ellen de Ward
HEILOO ()
8
0:14:30.1
33.10
8.00
147
D20
Martine Dubling
PANalytical ()
8
0:15:02.8
31.90
8.00
148
262
Ronald de Beer
HILVERSUM (Ned)
7
0:12:22.7
33.93
7.00
149
1614
Gert Dekker
VOORTHUIZEN (Ned)
7
0:31:43.2
13.24
7.00
150
B85
Engbert de Vegt
BWast International BV ()
6
0:08:34.0
42.02
6.00
151
D03
Mischa Top
Team Groningen ()
6
0:09:49.0
36.68
6.00
152
1613
Jan Heuver
VOORTHUIZEN (Ned)
6
0:10:46.2
33.43
6.00
153
1615
Hedde-jan Wiltjer
GIESBEEK (Ned)
6
0:11:53.8
30.26
6.00
154
1647
Marianne Liefting
NIJKERK GLD ()
6
0:13:00.1
27.69
6.00
155
286
Aart van Dalen
ANDEL (Ned)
5
0:07:43.7
38.83
5.00
156
268
Jan Oudhuis
ALKMAAR (Ned)
5
0:07:48.9
38.39
5.00
157
D96
Paula Mol
Vrije Universiteit Amsterdam ()
4
0:06:57.4
34.51
4.00
158
1622
Niek Bravenboer
OUD BEIJERLAND (Ned)
4
0:07:12.9
33.27
4.00
159
B12
Emiel de Groot
Paul van Vilsteren installatietechniek Zwolle ()
3
0:04:24.0
40.92
3.00
160
282
Johan Teeffelen
LEERDAM (Ned)
3
0:05:25.9
33.15
3.00
161
B59
Wilbert Zielman
()
3
0:05:47.4
31.09
3.00
162
1648
Sandra Kamer
NAARDEN ()
3
0:06:37.4
27.18
3.00
163
1617
Patrick Donker
AMMERZODEN (Ned)
2
0:03:03.8
39.19
2.00
164
1624
Teade Wiersma
HARDEGARIJP (Ned)
0
·
·
0.00
165
8
Rob Hadders
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
166
2
Cedric Michaud
Nefit HR Ketels ()
0
·
·
0.00
167
283
Klaas Brandwijk
HARDINXVELD-GIESSENDAM (Ned)
0
·
·
0.00
168
263
Bernardus Gijzen
BALK (Ned)
0
·
·
0.00
169
260
Cor Varenkamp
BUNSCHOTEN (Ned)
0
·
·
0.00
170
274
Willem Hoolwerf
EEMDIJK (Ned)
0
·
·
0.00
171
30
Ruud Borst
Groen Talent ()
0
·
·
0.00
172
31
Perry de Vreede
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
173
27
Christijn Groeneveld
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
174
34
Jan van Loon
Adformatie ()
0
·
·
0.00
175
36
Martijn van Es
TNT Express ()
0
·
·
0.00
176
38
Johan Elstgeest
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
177
39
Geert-Jan van der Wal
Nefit HR Ketels ()
0
·
·
0.00
178
21
Martijn Bovenmars
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
179
25
Roy Boeve
BAM Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
180
13
Jorrit Bergsma
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
181
11
Ralf Zwitser
Adformatie ()
0
·
·
0.00
182
15
Arjan Stroetinga
BAM Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
183
17
Emiel Blauw
Groen Talent ()
0
·
·
0.00
184
74
Roelof Koops
DARO Schaatsploeg ()
0
·
·
0.00
185
75
Theo Trul
DARO Schaatsploeg ()
0
·
·
0.00
186
77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
187
78
Alfred Bolks
Equipe Renault Eco2 ()
0
·
·
0.00
188
80
Frank Posthumus
DARO Schaatsploeg ()
0
·
·
0.00
189
81
Wessel van Loon
DARO Schaatsploeg ()
0
·
·
0.00
190
83
Rick van Leersum
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
191
87
Gerwin Smit
DARO Schaatsploeg ()
0
·
·
0.00
192
90
Durk Fabriek
Team Windkr88 ()
0
·
·
0.00
193
91
Bart de Vries
Team Windkr88 ()
0
·
·
0.00
194
92
Gary Hekman
Nefit HR Ketels ()
0
·
·
0.00
195
95
Rob Busser
BAM Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
196
97
Melvin van Zanten
BCT Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
197
56
Jochem Janssen
Foekens ()
0
·
·
0.00
198
46
Bart van der Valk
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
199
48
Joost Vink
Groen Talent ()
0
·
·
0.00
200
50
Arjan Smit
AMI Kappers ()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
340 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4