home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Criteriums (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen + C
Dames
Heren A+B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
5
Ingmar Berga
AMI Kappers ()
36
0:51:03.9
42.30
36.00
2
43
Ruud Aerts
Foekens ()
36
0:51:04.2
42.30
36.00
3
96
Jochem Uithoven
BCT Schaatsteam ()
36
0:51:07.5
42.25
36.00
4
37
Geert Plender
Van Werven ()
36
0:51:07.9
42.25
36.00
5
3
Douwe de Vries
Adformatie ()
36
0:51:07.9
42.24
36.00
6
10
Jan van Oosterom
Foekens ()
36
0:51:08.0
42.24
36.00
7
35
Bert Jan van der Veen
BAM Schaatsteam ()
36
0:51:08.4
42.24
36.00
8
B60
Bart Hakkenberg
Choose 2 Achieve ()
36
0:51:08.7
42.23
36.00
9
9
Joost Juffermans
TNT Express ()
36
0:51:09.4
42.22
36.00
10
45
Martijn Kromkamp
Groen Talent ()
36
0:51:09.4
42.22
36.00
11
B49
Luis Veen
Kloosterboer.nl Schaatsteam ()
36
0:51:10.0
42.22
36.00
12
63
Henri Ruitenberg
Van Werven ()
36
0:51:10.6
42.21
36.00
13
16
Yoeri Lissenberg
Vlasman ()
36
0:51:21.9
42.05
36.00
14
4
Sandor Stuut
Vlasman ()
36
0:51:36.4
41.86
36.00
15
23
Klaas de Weerd
Van Werven ()
36
0:52:00.6
41.53
36.00
16
93
Peter van de Pol
Foekens ()
36
0:52:00.6
41.53
36.00
17
44
Andre Withaar
Vlasman ()
36
0:52:00.8
41.53
36.00
18
64
Ferry de Jong
Viks Parket ()
36
0:52:00.9
41.53
36.00
19
42
Jaap Smit
BCT Schaatsteam ()
36
0:52:00.9
41.53
36.00
20
B80
Gerard Haasjes
De Goudse ()
36
0:52:01.2
41.52
36.00
21
53
Roy Polmans
Foekens ()
36
0:52:01.3
41.52
36.00
22
B27
Marcel van Ham
Installatie Werk Nederland ()
36
0:52:01.7
41.52
36.00
23
32
Frank Woltman
Groen Talent ()
36
0:52:01.8
41.52
36.00
24
14
Eric Bisschops
Viks Parket ()
36
0:52:03.4
41.49
36.00
25
71
Casper Helling
Van Werven ()
36
0:52:03.8
41.49
36.00
26
88
Crispijn Ariens
Team Windkr88 ()
36
0:52:04.1
41.48
36.00
27
1
Bob de Vries
BAM Schaatsteam ()
36
0:52:04.8
41.48
36.00
28
6
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers ()
36
0:52:05.0
41.47
36.00
29
58
Rene Ruitenberg
Van Werven ()
36
0:52:05.3
41.47
36.00
30
B24
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek ()
36
0:52:16.9
41.31
36.00
31
24
Sjoerd Huisman
Nefit HR Ketels ()
36
0:52:18.8
41.29
36.00
32
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
36
0:52:22.0
41.25
36.00
33
66
Jens Zwitser
AMI Kappers ()
36
0:52:31.1
41.13
36.00
34
33
Johan Bakker
Groenehartsport.nl ()
36
0:53:00.8
40.75
36.00
35
B51
Frederik Nauta
Schaatsteam Bolsward ()
36
0:53:40.9
40.24
36.00
36
7
Cees Juffermans
TNT Express ()
33
0:48:19.0
40.98
33.00
37
B54
Wim Bos
()
33
0:52:27.2
37.75
33.00
38
B82
Sjaak de Wolff
BWast International BV ()
32
0:46:51.7
40.97
32.00
39
B70
Anton Ketellapper
()
31
0:45:45.9
40.64
31.00
40
B04
Bauke van der Graaf
Haijma ()
30
0:52:38.4
34.19
30.00
41
41
Rutger ter Laak
Vlasman ()
29
0:42:23.9
41.04
29.00
42
55
Thijs Smit
Viks Parket ()
29
0:44:54.8
38.74
29.00
43
B58
Bart Mol
De Goudse ()
28
0:40:31.1
41.46
28.00
44
76
Kai Bloetjes
Equipe Renault Eco2 ()
28
0:40:31.8
41.45
28.00
45
26
Willem Hut
BAM Schaatsteam ()
28
0:40:32.0
41.45
28.00
46
40
Bert van Buren
Vlasman ()
28
0:40:35.5
41.39
28.00
47
B92
Richard Sijm
De Goudse ()
27
0:39:00.1
41.54
27.00
48
D76
Mariska Huisman
Viks Parket ()
27
0:42:43.9
37.91
27.00
49
D84
Lillian van Haaster
Leontien.nl ()
27
0:42:44.3
37.91
27.00
50
D10
Jolanda Langeland
MKBasics.nl ()
27
0:42:44.4
37.91
27.00
51
D05
Daniëlle Bekkering
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
27
0:42:44.5
37.90
27.00
52
D41
Maria Sterk
Cow House International ()
27
0:42:44.7
37.90
27.00
53
D78
Janneke Ensing
Horse House International ()
27
0:42:45.1
37.89
27.00
54
D49
Andrea Sikkema
Van der Wiel ()
27
0:42:45.2
37.89
27.00
55
D14
Chris Witty
Cow House International ()
27
0:42:45.4
37.89
27.00
56
D83
Eline Bavius
Leontien.nl ()
27
0:42:45.5
37.89
27.00
57
D85
Heleen van Vliet
Leontien.nl ()
27
0:42:45.5
37.89
27.00
58
D06
Marjon Spijkerman
Van der Wiel ()
27
0:42:45.7
37.89
27.00
59
D44
Yvonne Spigt
Viks Parket ()
27
0:42:45.7
37.89
27.00
60
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdam schaats- en skeelersport ()
27
0:42:45.8
37.88
27.00
61
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken ()
27
0:42:45.9
37.88
27.00
62
D73
Hilde van Slochteren
VPZ Assuradeuren ()
27
0:42:46.8
37.87
27.00
63
D24
Erna Kijk In de Vegte
Landjuweel ()
27
0:42:46.9
37.87
27.00
64
D71
Helen Tuitert-van Goozen
Viks Parket ()
27
0:42:47.1
37.86
27.00
65
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
27
0:42:47.2
37.86
27.00
66
D29
Kitty Meeth
Cow House International ()
27
0:42:48.1
37.85
27.00
67
D45
Petra Spigt
Finisher Wandafwerking ()
27
0:42:49.2
37.83
27.00
68
D77
Dorien Kuik
buffet-restaurant de Schaopwas ()
27
0:42:53.3
37.77
27.00
69
D81
Jolanda Spruit
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
27
0:42:58.1
37.70
27.00
70
D01
Birgit Witte
Haak BV ()
27
0:43:05.3
37.60
27.00
71
28
Lars Hoogenboom
TNT Express ()
26
0:37:38.0
41.45
26.00
72
D09
Nelleke Ensing
buffet-restaurant de Schaopwas ()
25
0:40:04.1
37.44
25.00
73
22
Kurt Wubben
TNT Express ()
24
0:34:47.1
41.40
24.00
74
B32
Tom van de Belt
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
23
0:33:32.2
41.15
23.00
75
1646
Simone Oud
akersloot ()
22
0:35:07.7
37.58
22.00
76
1610
Rudi Groenendal
PEIZE (Ned)
20
0:31:08.6
38.53
20.00
77
261
Sjaak Botman
ANDIJK (Ned)
20
0:31:09.1
38.52
20.00
78
290
Johan Knol
MIDWOLDE (Ned)
20
0:31:09.2
38.52
20.00
79
287
Sjaak Oud
AKERSLOOT (Ned)
20
0:31:10.3
38.50
20.00
80
285
Teake de Boer
NIJLAND (Ned)
20
0:31:10.3
38.50
20.00
81
278
Jorrit Veneman
OMMEN (Ned)
20
0:31:10.4
38.49
20.00
82
1607
Hans Pater
WAARLAND (Ned)
20
0:31:10.9
38.49
20.00
83
298
Gerrit de Zwaan
NUNSPEET (Ned)
20
0:31:11.1
38.48
20.00
84
1604
Pieter van Kruistum
OTTERLO (Ned)
20
0:31:11.3
38.48
20.00
85
1605
Noud Boering
EEXT (Ned)
20
0:31:11.6
38.47
20.00
86
292
Robert de Vries
'S-GRAVENHAGE (Ned)
20
0:31:11.8
38.47
20.00
87
1612
Jeroen Verlaan
AMSTERDAM (Ned)
20
0:31:12.6
38.45
20.00
88
266
Tjep de Vries
HIJUM (Ned)
20
0:31:13.0
38.44
20.00
89
281
Jan Grauss
BRAKEL (Ned)
20
0:31:13.2
38.44
20.00
90
1625
Robert Kampermann
()
20
0:31:13.3
38.44
20.00
91
288
Gerben van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
20
0:31:14.0
38.42
20.00
92
1618
Gerrit Sellis
IJSSELMUIDEN (Ned)
20
0:31:14.6
38.41
20.00
93
1602
Nico Coenen
ZWAANSHOEK (Ned)
20
0:31:15.2
38.40
20.00
94
1606
Jelmer Hoekstra
GRONINGEN (Ned)
20
0:31:16.0
38.38
20.00
95
1619
Flip Salome
BRESKENS (Ned)
20
0:31:16.9
38.36
20.00
96
267
Hendrik jan Blomberg
SMILDE (Ned)
20
0:31:17.7
38.35
20.00
97
265
Pieter de Kroon
WIJNJEWOUDE (Ned)
20
0:31:18.9
38.32
20.00
98
277
Hassan van der Hoff
ZEIST (Ned)
20
0:31:19.4
38.31
20.00
99
279
Jacques de Vries
ALMERE (Ned)
20
0:31:19.5
38.31
20.00
100
280
Arie van Veldhoven
HAAFTEN (Ned)
20
0:31:19.9
38.30
20.00
[
Volgende
]
340 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4