home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km Heren
200 km Dames
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
75
Theo Trul
DARO Schaatsploeg ()
6
4:05:59.1
36.59
150.00
102
63
Henri Ruitenberg
Van Werven ()
6
4:05:59.3
36.59
150.00
103
26
Willem Hut
BAM Schaatsteam ()
6
4:06:11.5
36.56
150.00
104
B30
Nick Uithoven
Schaatsteamhaarlem.nl ()
6
4:16:06.6
35.14
150.00
105
B12
Emiel de Groot
Paul van Vilsteren installatietechniek Zwolle ()
6
4:16:06.7
35.14
150.00
106
64
Ferry de Jong
Viks Parket ()
6
4:16:06.9
35.14
150.00
107
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken ()
6
4:55:28.2
30.46
150.00
108
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
6
4:56:57.1
30.31
150.00
109
D92
Jane Ravestein
Groenehartsport.nl ()
6
4:57:21.7
30.27
150.00
110
D83
Eline Bavius
Leontien.nl ()
6
4:57:53.8
30.21
150.00
111
D03
Mischa Top
Team Groningen ()
6
4:58:05.1
30.19
150.00
112
D77
Dorien Kuik
buffet-restaurant de Schaopwas ()
6
4:58:13.0
30.18
150.00
113
D58
Rowenna de Boer
Hoolwerf Heiwerken ()
6
4:59:16.3
30.07
150.00
114
D40
Femke Roemer
Finisher Wandafwerking ()
6
5:03:41.6
29.64
150.00
115
D94
Sanne Bax
ACE Team ()
6
5:30:32.6
27.23
150.00
116
B44
Rick Smit
De Goudse ()
5
3:23:32.7
36.85
125.00
117
39
Geert-Jan van der Wal
Nefit HR Ketels ()
5
3:23:33.0
36.85
125.00
118
77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco2 ()
5
3:23:34.0
36.84
125.00
119
B15
Ted Ooijevaar
Choose 2 Achieve ()
5
3:23:45.3
36.81
125.00
120
19
Karlo Timmerman
Adformatie ()
5
3:23:45.4
36.81
125.00
121
B35
Mike van den Berg
Boeve Afbouw ()
5
3:23:50.6
36.79
125.00
122
B76
Robert van Dalen
Sport2000 Stehmann ()
5
3:23:58.3
36.77
125.00
123
B60
Bart Hakkenberg
Choose 2 Achieve ()
5
3:24:18.9
36.71
125.00
124
B59
Wilbert Zielman
()
5
3:25:06.4
36.57
125.00
125
29
Douwe Bierma
BCT Schaatsteam ()
5
3:25:34.7
36.48
125.00
126
B45
Joost Koelen
Tijdhof/Free-Wheel ()
5
3:26:54.5
36.25
125.00
127
B70
Anton Ketellapper
()
5
3:26:54.7
36.25
125.00
128
76
Kai Bloetjes
Equipe Renault Eco2 ()
5
3:29:22.7
35.82
125.00
129
B27
Marcel van Ham
Installatie Werk Nederland ()
5
3:29:23.2
35.82
125.00
130
38
Johan Elstgeest
Groenehartsport.nl ()
5
3:32:28.4
35.30
125.00
131
52
Jan de Jager
Team Windkr88 ()
5
3:32:37.4
35.27
125.00
132
B56
Leon van Eis
Installatie Werk Nederland ()
5
3:32:45.8
35.25
125.00
133
33
Johan Bakker
Groenehartsport.nl ()
5
3:40:17.3
34.05
125.00
134
B54
Wim Bos
()
5
3:51:14.8
32.43
125.00
135
D61
Anne-Carine Abeelen
Van Abeelen Koeltechniek ()
5
4:08:00.9
30.24
125.00
136
D70
Rebecca de Graaff
Van Abeelen Koeltechniek ()
5
4:08:01.0
30.24
125.00
137
D31
Tessa Kortekaas
Cakyline ()
5
4:09:52.2
30.02
125.00
138
D18
Ellen Waijer
BHP/Power-Play.nl ()
5
4:20:01.5
28.84
125.00
139
D09
Nelleke Ensing
buffet-restaurant de Schaopwas ()
5
4:22:39.9
28.55
125.00
140
D48
Elsbeth Bruinsma
PANalytical ()
5
4:33:28.9
27.42
125.00
141
2
Cedric Michaud
Nefit HR Ketels ()
4
2:42:26.7
36.94
100.00
142
12
Pieter Jan van Eck
Van Werven ()
4
2:44:18.5
36.52
100.00
143
90
Durk Fabriek
Team Windkr88 ()
4
2:44:19.0
36.51
100.00
144
7
Cees Juffermans
TNT Express ()
4
2:44:20.4
36.51
100.00
145
9
Joost Juffermans
TNT Express ()
4
2:44:21.1
36.51
100.00
146
B51
Frederik Nauta
Schaatsteam Bolsward ()
4
2:44:21.5
36.51
100.00
147
34
Jan van Loon
Adformatie ()
4
2:44:22.4
36.50
100.00
148
81
Wessel van Loon
DARO Schaatsploeg ()
4
2:44:22.8
36.50
100.00
149
53
Roy Polmans
Foekens ()
4
2:44:23.1
36.50
100.00
150
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
4
2:44:24.1
36.50
100.00
151
B92
Richard Sijm
De Goudse ()
4
2:44:24.5
36.49
100.00
152
B37
Niels Mesu
BWast International BV ()
4
2:44:27.9
36.48
100.00
153
96
Jochem Uithoven
BCT Schaatsteam ()
4
2:47:38.4
35.79
100.00
154
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl ()
4
2:49:13.7
35.46
100.00
155
18
Peter Nauta
BCT Schaatsteam ()
4
2:49:39.2
35.37
100.00
156
B91
Cees Schep
SKITS ()
4
2:53:57.4
34.49
100.00
157
B32
Tom van de Belt
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
4
2:54:15.2
34.43
100.00
158
B94
Hugo Heijnen
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
4
2:54:15.2
34.43
100.00
159
B72
Dennie van Leeuwen
Groenehartsport.nl ()
4
3:15:47.0
30.65
100.00
160
D96
Paula Mol
Vrije Universiteit Amsterdam ()
4
3:23:15.0
29.52
100.00
161
D59
Imke Hermans
Edso Software ()
4
3:23:15.9
29.52
100.00
162
D11
Anne Bult
Vrije Universiteit Amsterdam ()
4
3:24:51.8
29.29
100.00
163
D97
Maud Wijtkamp
()
4
3:28:39.0
28.76
100.00
164
D35
Maartje Zwaan
Vrije Universiteit Amsterdam ()
4
3:30:34.7
28.49
100.00
165
B85
Engbert de Vegt
BWast International BV ()
3
2:00:30.3
37.34
75.00
166
88
Crispijn Ariens
Team Windkr88 ()
3
2:01:48.7
36.94
75.00
167
50
Arjan Smit
AMI Kappers ()
3
2:01:49.1
36.94
75.00
168
69
Arjan Mombarg
Nefit HR Ketels ()
3
2:01:51.1
36.93
75.00
169
10
Jan van Oosterom
Foekens ()
3
2:01:51.2
36.93
75.00
170
B28
Jelmer Looijesteijn
Choose 2 Achieve ()
3
2:02:01.5
36.88
75.00
171
4
Sandor Stuut
Vlasman ()
3
2:02:02.2
36.87
75.00
172
24
Sjoerd Huisman
Nefit HR Ketels ()
3
2:02:02.3
36.87
75.00
173
11
Ralf Zwitser
Adformatie ()
3
2:02:03.0
36.87
75.00
174
87
Gerwin Smit
DARO Schaatsploeg ()
3
2:02:03.4
36.87
75.00
175
46
Bart van der Valk
Groenehartsport.nl ()
3
2:15:51.4
33.12
75.00
176
D93
Zinzi Mol
BHP/Power-Play.nl ()
3
2:31:47.4
29.65
75.00
177
D28
Lotte van Dieren
CENNED Telecom & IT ()
3
2:36:46.6
28.70
75.00
178
D02
Anouk van der Kieft
Edso Software ()
3
2:53:15.2
25.97
75.00
179
37
Geert Plender
Van Werven ()
2
1:20:26.5
37.29
50.00
180
48
Joost Vink
Groen Talent ()
2
1:20:26.6
37.29
50.00
181
5
Ingmar Berga
AMI Kappers ()
2
1:20:31.1
37.26
50.00
182
17
Emiel Blauw
Groen Talent ()
2
1:20:35.7
37.22
50.00
183
B11
Elwin Hulsink
Boeve Afbouw ()
2
1:20:36.9
37.21
50.00
184
B24
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek ()
2
1:20:37.2
37.21
50.00
185
B09
Erwin Mesu
BWast International BV ()
2
1:21:15.6
36.92
50.00
186
B62
Stephan Wielinga
BHP/Power-Play.nl ()
2
1:28:48.1
33.78
50.00
187
B13
Laurens Achterkamp
AZ Schaatsen-Skeelers ()
2
1:35:30.0
31.41
50.00
188
58
Rene Ruitenberg
Van Werven ()
1
0:40:19.2
37.20
25.00
189
70
Erik Hulzebosch
Nefit HR Ketels ()
1
0:40:20.1
37.19
25.00
190
B33
Gerard Nijgh
Choose 2 Achieve ()
1
0:40:24.8
37.12
25.00
191
B81
Greg Nieuwenhuys
Goesting Events ()
1
0:40:26.4
37.09
25.00
192
B82
Sjaak de Wolff
BWast International BV ()
1
0:40:31.5
37.02
25.00
193
41
Rutger ter Laak
Vlasman ()
1
0:42:19.1
35.45
25.00
194
B88
Thedo Vos
Schaatsteamhaarlem.nl ()
1
0:46:04.3
32.56
25.00
195
B58
Bart Mol
De Goudse ()
1
0:46:11.2
32.48
25.00
196
D57
Sigrid Plender-ter Haar
MKBasics.nl ()
1
0:51:46.8
28.97
25.00
197
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000 Stehmann ()
0
·
·
0.00
198
B96
Karuud Pots
Tijdhof/Free-Wheel ()
0
·
·
0.00
199
B42
Pim Borghols
Schaatsteamhaarlem.nl ()
0
·
·
0.00
200
73
Mark Huisman
Viks Parket ()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3