Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1201 3016 Cees Wesselink Scherpenzeel (N) 2 4:46:08.5 10.48 50.00
1202 4043 Karin Zondervan Oosterbeek (N) 2 6:35:43.4 7.58 50.00
1203 4073 Winnie Sieswerda-Mesman Didam (N) 2 8:42:43.9 5.74 50.00
1204 3115 Hellen van Lienden-Westerhoff Hoofddorp (N) 1 1:06:12.6 22.66 25.00
1205 3345 Mieke Hooghiemstra-Tielbeek Moergestel (N) 1 1:07:31.6 22.21 25.00
1206 3335 Edward Vinke Velserbroek (N) 1 1:08:02.1 22.05 25.00
1207 3550 Theo Warmerdam Vogelenzang (N) 1 1:10:01.1 21.42 25.00
1208 3538 Cornelis van de Starre Alkmaar (N) 1 1:14:57.6 20.01 25.00
1209 3043 Willem Bosch Naarden (N) 1 1:15:16.7 19.93 25.00
1210 3227 Piet Lenting Lisse (N) 1 1:18:55.1 19.01 25.00
1211 3789 Karen de Boer Benthuizen (N) 1 1:25:28.2 17.55 25.00
1212 3294 Jan van Dongen Den oever (N) 1 1:25:47.7 17.48 25.00
1213 3364 Corrie Schoonderbeek-Ramshorst Nijkerk (N) 1 2:00:32.5 12.44 25.00
1214 3058 Albert Mattijssen Duiven (N) 1 2:16:38.0 10.98 25.00
1215 4332 Betsy Brontsema-Huisman Spijk (N) 1 2:17:23.4 10.92 25.00
1216 4048 Monique ten Buur Amsterdam (N) 1 2:26:05.8 10.27 25.00
1217 4265 Anky Mulder-Tits Oosterbeek (N) 1 2:40:01.8 9.37 25.00
1218 4047 Joost Groen Groningen (N) 1 3:40:21.4 6.81 25.00
1219 4044 Joanna Zondervan-de Jong Oosterbeek (N) 0 0.00
1220 3804 Peter Bos Hippolytushoef (N) 0 0.00
1221 3985 Lida Ruijter Nieuwegein (N) 0 0.00
1222 3622 Wybe Durksz Ammerzoden (N) 0 0.00
1223 3403 Ton Vonk De meern (N) 0 0.00
1224 4141 Gerrit van Hasselt Doorn (N) 0 0.00
1225 3913 Joanneke Blaisse Amsterdam (N) 0 0.00
1226 3896 Jan Goeij Haastrecht (N) 0 0.00
1227 3684 Gert Galekop Ijsselstein (N) 0 0.00
1228 3670 Bert Bolt Lageland (N) 0 0.00
1229 3561 Andre Hogendoorn Leiden (N) 0 0.00
1230 3873 Alfred Knikker Elburg (N) 0 0.00
1231 3309 Trees Krausz-Levelt Amsterdam (N) 0 0.00
1232 3155 Leen van den Bosch Benthuizen (N) 0 0.00
1233 3819 John van der Molen Wormerveer (N) 0 0.00
1234 3278 Johan Gijzel Yerseke (N) 0 0.00
1235 4260 Brigitte Huller 1216 vienna / austria (A) 0 0.00
1236 3261 Marcel van der Scheer 's-gravenhage (N) 0 0.00
1237 3069 Arend Wolf De blesse (N) 0 0.00
1238 4025 Albert Kleinlugtebeld Zwolle (N) 0 0.00
1239 3321 Koos Steijn Alphen a/d rijn (N) 0 0.00
1240 3281 Cobie Guyt Katwijk aan zee (N) 0 0.00
1241 3948 Piet Mantel Almere (N) 0 0.00
1242 4028 Cor Fontijn Wormer (N) 0 0.00
1243 4266 Gerrie de *vreugd Sliedrecht (N) 0 0.00
1244 3682 Bart Hamstra Ermelo (N) 0 0.00
1245 3788 Cees Schneiders Doornspijk (N) 0 0.00
1246 3204 Henk van der Linde Oudewater (N) 0 0.00
1247 3138 Eveline Bremmer-Heijmeriks Maarn (N) 0 0.00
1248 3084 Ida Segers-de Jong Moordrecht (N) 0 0.00
1249 3416 Ad Verboven Almere (N) 0 0.00
1250 3485 Freek Heemrood Katwijk a/d rijn (N) 0 0.00
1251 4149 Ben Schreurs Oosterwolde (N) 0 0.00
1252 3957 Gerhard Galen Enkhuizen (N) 0 0.00
1253 4166 Joost Neuvel Sassenheim (N) 0 0.00
1254 3943 Cees Varekamp Rozenburg (N) 0 0.00
1255 3004 Michiel van Osnabrugge Huizen (N) 0 0.00
1256 4129 Anno Bloem Zuidlaren (N) 0 0.00
1257 3937 Gerard de Boer Nieuwleusen (N) 0 0.00
1258 4275 Jan van Haastert Koudekerk a/d rijn (N) 0 0.00
1259 3983 Jan Woolderink Wierden (N) 0 0.00
1260 3159 Piet de Kok Dongen (N) 0 0.00
1261 3594 Klaas Steegstra Maarssenbroek (N) 0 0.00
1262 3780 Wil van der Weijde Dordrecht (N) 0 0.00
1263 3674 Marianne van Kamp Naarden (N) 0 0.00
1264 4261 Michael Pisecky 2100 korneuburg / austria (A) 0 0.00
1265 4012 Dick van Kleef Malden (N) 0 0.00
1266 4281 Bettus van Emst Hattem (N) 0 0.00
1267 3251 Jan van de Plas Eindhoven (N) 0 0.00
1268 3308 Peter Krausz Amsterdam (N) 0 0.00
1269 3085 Joop Segers Moordrecht (N) 0 0.00
1270 3875 Gerard Bootsveld Saasveld (N) 0 0.00
1271 3397 Jaap de Boer Dalfsen (N) 0 0.00
1272 3566 Ben van der Hoort Uithoorn (N) 0 0.00
1273 3154 Kees Laban Benthuizen (N) 0 0.00
1274 3818 Marij v/d Molen-de Graaf Wormerveer (N) 0 0.00
1275 4050 Henk van Milligen Hierden (N) 0 0.00
1276 3901 Michel Frerichs Leusden (N) 0 0.00
1277 4067 Marry Bouman Wijk en aalburg (N) 0 0.00
1278 3503 Edwin Stadegaard Leiden (N) 0 0.00
1279 3944 Hans van Leeuwen Noordbroek (N) 0 0.00
1280 3881 Arie Boer Giessenburg (N) 0 0.00
1281 4096 Karin Koppes Ijmuiden (N) 0 0.00
1282 3243 Johannes Bergsma Gorredijk (N) 0 0.00
1283 3100 Henrie van Tol Berkhout (N) 0 0.00
1284 3718 Gerrit de Groot Nieuw leusen (N) 0 0.00
1285 3595 Willem van Wageningen Breukelen (N) 0 0.00
1286 4259 Helmut Huller 1216 vienna / austria (A) 0 0.00
[ Vorige ]
1286 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13