Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 122 Hans Roling Heemskerk (N) 30 0:48:28.8 37.13 30.00
102 524 Peter Lier Rouveen (N) 30 0:48:29.2 37.12 30.00
103 548 Martin de Vries Landsmeer (N) 30 0:48:29.7 37.12 30.00
104 631 Engbert van der Woude Ijhorst (N) 30 0:48:29.8 37.12 30.00
105 124 Edwin Mellema Veendam (N) 30 0:48:29.8 37.12 30.00
106 501 Teade Wiersma Hardegarijp (N) 30 0:48:29.8 37.12 30.00
107 531 Willem Hoolwerf Eemdijk (N) 30 0:48:30.1 37.11 30.00
108 626 Wil van der Neut Oudewater (N) 30 0:48:30.1 37.11 30.00
109 544 Watze van der Wal Hijum (N) 30 0:48:30.3 37.11 30.00
110 127 Wim de Wit Zwijndrecht (N) 30 0:48:30.4 37.11 30.00
111 511 Aizo Betten Emmen (N) 30 0:48:30.8 37.10 30.00
112 518 Jan Oudhuis Alkmaar (N) 30 0:48:31.6 37.09 30.00
113 590 Douwe Brouwer Ferwerd (N) 30 0:48:31.7 37.09 30.00
114 128 Daan van der Have Dordrecht (N) 30 0:48:32.8 37.08 30.00
115 589 Jan van't Zand Zuidwolde (N) 30 0:48:32.8 37.08 30.00
116 525 Ronald de Beer Hilversum (N) 30 0:48:33.3 37.07 30.00
117 504 Herman Pouwels Steenwijk (N) 30 0:48:59.6 36.74 30.00
118 120 Ferry de Jong Ursem (N) 30 0:49:00.3 36.73 30.00
119 618 Bernardus Gijzen Balk (N) 30 0:49:09.8 36.61 30.00
120 557 Barend Booi Bilthoven (N) 29 0:48:09.0 36.14 29.00
121 568 Willy Rekers Brunssum (N) 29 0:48:20.8 35.99 29.00
122 7026 Martijn Kromkamp Wolvega (N) 28 0:45:40.4 36.78 28.00
123 9039 Esther Hilberink Dronten (N) 28 0:46:26.3 36.18 28.00
124 9049 Andrea Sikkema Nooitgedacht (N) 28 0:46:26.5 36.18 28.00
125 9022 Ilse Verkade Monster (N) 28 0:46:26.8 36.17 28.00
126 7080 Patrick Snijders Haarsteeg (N) 26 0:54:10.8 28.79 26.00
127 7091 Remko Huisman Andijk (N) 25 0:35:49.7 41.87 25.00
128 690 Jan-Andries Devries Makkum (N) 25 0:40:22.1 37.16 25.00
129 7068 Tom Versteeg Soest (N) 23 0:33:37.0 41.05 23.00
130 9034 Karin Bakker Ursem (N) 23 0:36:59.8 37.30 23.00
131 9001 Birgit Witte Amstelveen (N) 23 0:38:31.7 35.82 23.00
132 688 Christian gert Hoen Wolvega (N) 23 0:48:32.9 28.43 23.00
133 7053 Bob de Vries Haule (N) 21 0:30:00.0 42.00 21.00
134 9038 Iris Prinsen Zeewolde (N) 21 0:33:41.7 37.39 21.00
135 612 Paul van de Ven Cruquius (N) 20 0:33:40.4 35.64 20.00
136 636 Sjoerd Westerling Groeningen (N) 20 0:33:45.1 35.56 20.00
137 691 Marijke Engbrenghof Wommels (N) 18 0:29:00.3 37.24 18.00
138 8010 Ron Kortekaas Voorhout (N) 17 0:25:14.7 40.41 17.00
139 617 Aad Verschoor Breezand (N) 17 0:29:28.4 34.61 17.00
140 543 Willy van Extel Gemert (N) 15 0:24:11.5 37.20 15.00
141 7095 Jasper van Tol Rijsenhout (N) 14 0:20:00.4 41.99 14.00
142 8088 Wim Mol Hollandscheveld (N) 14 0:20:01.2 41.96 14.00
143 9048 Kim Leroy-Wiggeman Barneveld (N) 14 0:22:30.6 37.32 14.00
144 580 Aard Mors Koedijk (N) 14 0:24:22.8 34.46 14.00
145 553 Peter van Waes Aardenburg (N) 14 0:24:24.9 34.41 14.00
146 7044 Jeroen Dunnewind Ommen (N) 13 0:20:08.2 38.74 13.00
147 8002 Johan Boonstra Enumatil (N) 13 0:20:48.9 37.47 13.00
148 687 Sjaak Wolff Oudehaske (N) 13 0:22:05.1 35.32 13.00
149 9004 Annemargreet Kramer Stiens (N) 13 0:22:35.4 34.53 13.00
150 8085 Rick van Leersum Noordwijk (N) 12 0:18:34.7 38.76 12.00
151 9030 Marinda van Bergeijk Lelystad (N) 12 0:19:14.1 37.43 12.00
152 9057 Sigrid ter Haar Dedemsvaart (N) 11 0:19:09.2 34.46 11.00
153 9018 Marjon Spijkerman Sint nicolaasga (N) 11 0:19:13.9 34.32 11.00
154 125 Herman Zomerdijk Limmen (N) 11 0:19:23.3 34.04 11.00
155 8008 Pieter van Kruistum Otterlo (N) 8 0:12:04.2 39.77 8.00
156 8043 Andre Klompmaker Oosterwolde (N) 8 0:12:31.4 38.33 8.00
157 9077 Marijn Tanis Leimuiden (N) 8 0:12:55.8 37.13 8.00
158 683 Bart van Hest Apeldoorn (N) 8 0:13:37.9 35.21 8.00
159 9032 Karen Teuling Eindhoven (N) 8 0:14:26.1 33.25 8.00
160 121 Geert Lootsma Oudemirdum (N) 8 0:14:29.3 33.13 8.00
161 9012 Brigitte Loos Losser (N) 8 0:14:37.6 32.82 8.00
162 7098 Daan Kegel Haarlem (N) 7 0:09:58.9 42.08 7.00
163 8077 Pieter Millenaar Eindhoven (N) 7 0:11:43.0 35.85 7.00
164 610 Fred Asselman Maasdijk (N) 7 0:11:58.8 35.06 7.00
165 123 Kim Duivenvoorde Heemskerk (N) 6 0:09:55.8 36.26 6.00
166 578 Ad de Kort Eindhoven (N) 6 0:11:58.7 30.06 6.00
167 8059 Richard Louman Amsterdam (N) 5 0:08:16.0 36.29 5.00
168 614 Petra Spigt Wervershoof (N) 5 0:09:40.3 31.02 5.00
169 126 Michel Bruinsma Elburg (N) 1 0:01:37.9 36.78 1.00
170 637 Femke Roemer Alkmaar (N) 1 0:01:41.5 35.48 1.00
171 593 Dick de Haan Akersloot (N) 0 0.00
172 9037 Angela Pisters Stein (N) 0 0.00
173 576 Sjaak Schuitemaker Andijk (N) 0 0.00
174 616 Andries Roseboom Lieren (N) 0 0.00
175 673 Frans van Winden Bergschenhoek (N) 0 0.00
176 679 Ton van den Berg Ewijk (N) 0 0.00
177 607 Peter ter Stege Ede (N) 0 0.00
178 656 Kaspar Knol Ede (N) 0 0.00
179 630 Kees Missaar Schagen (N) 0 0.00
180 7042 Marnix ten Kortenaar Wezep (N) 0 0.00
181 9063 Jenita Hulzebosch-Smit Loozen (N) 0 0.00
182 659 Thedo Vos Kudelstaart (N) 0 0.00
183 513 Henk Otten Groningen (N) 0 0.00
184 567 Bart Liebrand Leiden (N) 0 0.00
185 510 Petra Vijver Franeker (N) 0 0.00
186 676 Richard Touber Stiens (N) 0 0.00
187 604 Harrold van Eijk Goor (N) 0 0.00
188 653 Sven Depoorter Gorredijk (N) 0 0.00
189 562 Erik-jan Heijink Gorssel (N) 0 0.00
190 7077 Martijn van Es Stompwijk (N) 0 0.00
191 654 Durk Fabriek Haulerwijk (N) 0 0.00
192 8053 Alfred Bolks Oldebroek (N) 0 0.00
193 591 Mart van Heeswijk Schijndel (N) 0 0.00
194 519 Bruno Plantinga Avenhorn (N) 0 0.00
195 565 Gerard de Boer Nieuwleusen (N) 0 0.00
196 8099 Johan Boonstra Gasteren (N) 0 0.00
197 8050 Douwe Bierma Oudebildtzijl (N) 0 0.00
198 602 Harrie Vehof Goor (N) 0 0.00
199 674 Peter Valk Schiedam (N) 0 0.00
200 682 Roelof Burghoorn Wijtgaard (N) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
231 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3