Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 672 Derek Webber Feltham oae england (U) 10 0:18:06.7 33.13 10.00
102 543 Willy van Extel Gemert (N) 9 0:16:56.1 31.89 9.00
103 566 Bart ter Haar Enkhuizen (N) 8 0:13:27.1 35.69 8.00
104 9055 Marleen Elstgeest Hoogmade (N) 8 0:14:13.4 33.75 8.00
105 594 Jaap Brasser Noord-scharwoude (N) 8 0:14:38.5 32.79 8.00
106 553 Peter van Waes Aardenburg (N) 8 0:15:13.9 31.52 8.00
107 8094 Christijn Groeneveld Heerhugowaard (N) 8 0:21:32.9 38.98 14.00
108 8011 P.F. Nauta Bolsward (N) 8 0:22:07.2 37.98 14.00
109 694 Ewout Nijgh Rijnsburg (N) 8 0:24:15.2 34.64 14.00
110 8022 Bram Bruschke Limmen (N) 8 0:26:10.2 32.10 14.00
111 693 J.P. Lagerwey Otterlo (N) 7 0:11:49.8 35.50 7.00
112 9058 J.H.M van Dijk Ter Aar (N) 7 0:13:09.9 31.90 7.00
113 7014 J.W. Vink Noordwijkerhout (N) 7 0:19:17.7 38.09 12.25
114 7093 Peter van Niekerk Purmerend (N) 7 0:19:19.0 38.05 12.25
115 678 Ludek Sir Mars Svratka (N) 7 1:11:37.4 10.26 12.25
116 9030 Marinda van Bergeijk Lelystad (N) 6 0:11:19.2 31.80 6.00
117 7091 Remko Huisman Andijk (N) 6 0:16:16.7 38.71 10.50
118 7095 Jasper van Tol Rijsenhout (N) 6 0:16:26.5 38.32 10.50
119 8040 A. Stroetinga Oosterwolde (N) 6 0:17:14.4 36.54 10.50
120 8043 A.A. Klompmaker Oosterwolde (N) 6 0:19:29.0 32.34 10.50
121 540 Henri Heijltjes Nijmegen (N) 5 0:08:14.3 36.42 5.00
122 656 Kaspar Knol Ede (N) 5 0:09:10.0 32.73 5.00
123 578 Ad de Kort Eindhoven (N) 5 0:09:55.9 30.21 5.00
124 8066 Peter van de Pol Utrecht (N) 5 0:14:10.6 37.04 8.75
125 7097 Ingmar Berga Hoogeveen (N) 4 0:10:42.4 39.23 7.00
126 7086 Frans de Ronde Monnickendam (N) 4 0:10:50.5 38.74 7.00
127 7012 F. van Altena Zaandam (N) 4 0:10:52.5 38.63 7.00
128 8063 Albert Hoolwerf Eemdijk (N) 4 0:11:42.3 35.88 7.00
129 7098 Daan Kegel Haarlem (N) 4 0:13:39.4 30.75 7.00
130 526 C. Th. M. Hoek Delft (N) 4 0:33:26.8 7.18 4.00
131 9060 Annelies Passchier Wieringerwerf (N) 3 0:05:13.1 34.50 3.00
132 7080 Patrick Snijders Haarsteeg (N) 3 0:08:13.6 38.29 5.25
133 7024 Jelmer Beulenkamp Amsterdam (N) 3 0:08:14.6 38.22 5.25
134 7041 R. Hessing Soenst (N) 3 0:08:32.6 36.87 5.25
135 7044 Jeroen Dunnewind Ommen (N) 3 0:09:04.3 34.73 5.25
136 607 Peter ter Stege Ede (N) 2 0:03:27.0 34.79 2.00
137 8088 W. Mol Hollandscheveld (N) 2 0:05:29.0 38.30 3.50
138 692 H.J van Laar Otterlo (N) 1 0:02:48.7 37.35 1.75
139 8002 J. Boonstra Enumatil (N) 1 0:03:04.4 34.18 1.75
140 593 Dick de Haan Akersloot (N) 0 0.00
141 524 Peter Lier Rouveen (N) 0 0.00
142 9037 Angela Pisters Stein (N) 0 0.00
143 576 Sjaak Schuitemaker Andijk (N) 0 0.00
144 7062 Bas van Hest Alphen (nb) (N) 0 0.00
145 610 Fred Asselman Maasdijk (N) 0 0.00
146 616 Andries Roseboom Lieren (N) 0 0.00
147 7028 Ard Alderts Sint nicolaasga (N) 0 0.00
148 8067 Remco Hin Nieuw vennep (N) 0 0.00
149 7042 Marnix ten Kortenaar Wezep (N) 0 0.00
150 9057 Sigrid ter Haar Dedemsvaart (N) 0 0.00
151 9063 Jenita Hulzebosch-Smit Loozen (N) 0 0.00
152 659 Thedo Vos Kudelstaart (N) 0 0.00
153 513 Henk Otten Groningen (N) 0 0.00
154 567 Bart Liebrand Leiden (N) 0 0.00
155 510 Petra Vijver Franeker (N) 0 0.00
156 676 Richard Touber Stiens (N) 0 0.00
157 604 Harrold van Eijk Goor (N) 0 0.00
158 653 Sven Depoorter Gorredijk (N) 0 0.00
159 504 Herman Pouwels Steenwijk (N) 0 0.00
160 7088 Wim Mol Hollandscheveld (N) 0 0.00
161 7020 Erik Hulzebosch Loozen (N) 0 0.00
162 562 Erik-jan Heijink Gorssel (N) 0 0.00
163 568 Willy Rekers Brunssum (N) 0 0.00
164 654 Durk Fabriek Haulerwijk (N) 0 0.00
165 8053 Alfred Bolks Oldebroek (N) 0 0.00
166 691 Marijke Engbrenghof Wommels (N) 0 0.00
167 591 Mart van Heeswijk Schijndel (N) 0 0.00
168 7023 Erik-jan Spijkerman Nibbixwoud (N) 0 0.00
169 7071 Roy Polmans Geldrop (N) 0 0.00
170 519 Bruno Plantinga Avenhorn (N) 0 0.00
171 565 Gerard de Boer Nieuwleusen (N) 0 0.00
172 8099 Johan Boonstra Gasteren (N) 0 0.00
173 7031 Harry Kuipers Groningen (N) 0 0.00
174 602 Harrie Vehof Goor (N) 0 0.00
175 631 Engbert van der Woude Ijhorst (N) 0 0.00
176 682 Roelof Burghoorn Wijtgaard (N) 0 0.00
177 7066 Jeroen de Vries St. nicolaasga (N) 0 0.00
178 8085 Rick van Leersum Noordwijk (N) 0 0.00
179 503 Geert Kroeske Appingedam (N) 0 0.00
180 7072 Geert-jan Wal Urk (N) 0 0.00
181 620 Kees Huisman Andijk (N) 0 0.00
182 666 Jeroen Bakker Nieuwegein (N) 0 0.00
183 626 Wil van der Neut Oudewater (N) 0 0.00
184 8077 Pieter Millenaar Eindhoven (N) 0 0.00
185 603 Wim Oldenburg Uitwijk (N) 0 0.00
186 689 Peter Nauta Bolsward (N) 0 0.00
187 546 Aart van Dalen Andel (N) 0 0.00
188 617 Aad Verschoor Breezand (N) 0 0.00
189 523 Arie Koops Ter aar (N) 0 0.00
190 8034 Mark Hobma Blauwhuis (N) 0 0.00
191 563 Theo Ligthart Andijk (N) 0 0.00
192 657 Bart Schaafsma De bilt (N) 0 0.00
193 9067 Frijke Schaafsma Amsterdam (N) 0 0.00
194 7009 Rudi Groenendal Groningen (N) 0 0.00
195 7078 Hermen van der Wal Urk (N) 0 0.00
196 8025 Nico Wierstra Marssum (N) 0 0.00
197 680 Theo Trul Hoogersmilde (N) 0 0.00
198 8054 Rob Hadders Kraggenburg (N) 0 0.00
199 618 Bernardus Gijzen Balk (N) 0 0.00
200 658 Jerry Weldam Nieuwegein (N) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
208 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3