Results



Snelle Toertocht (26/1)

Afvalrace voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (27/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (28/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (29/1)

1e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (31/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (1/2)

2e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (2/2)

3e Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (3/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (4/2)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)







Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (5/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 7084 Jan van Oosterom Schalkhaar (N) 4 2:43:40.9 36.66 100.00
102 7070 Jochem Janssen Eindhoven (N) 4 2:43:58.6 36.59 100.00
103 8013 Laurens Achterkamp Goor (N) 4 2:47:51.3 35.75 100.00
104 7086 Frans de Ronde Monnickendam (N) 4 2:47:57.8 35.72 100.00
105 8066 Peter van de Pol Utrecht (N) 4 2:57:11.3 33.86 100.00
106 9028 Liesbeth Hijlkema Groningen (N) 4 3:09:16.4 31.70 100.00
107 9077 Marijn Tanis Leimuiden (N) 4 3:09:52.1 31.60 100.00
108 9030 Marinda van Bergeijk Lelystad (N) 4 3:19:07.3 30.13 100.00
109 7099 Johan Boonstra Gasteren (N) 4 4:10:42.9 23.93 100.00
110 7073 Erik-jan Hagedoorn Gouderak (N) 3 2:01:37.7 37.00 75.00
111 7042 Marnix ten Kortenaar Wezep (N) 3 2:01:42.4 36.97 75.00
112 8005 Jelle johan Hoomans Oppenhuizen (N) 3 2:03:52.9 36.33 75.00
113 8073 Durk Fabriek Haulerwijk (N) 3 2:07:51.1 35.20 75.00
114 120 Ferry de Jong Ursem (N) 3 2:08:17.6 35.08 75.00
115 137 Wim Bos Oosterwolde (N) 3 2:33:46.5 29.26 75.00
116 7006 Ruud Borst St nicolaasga (N) 2 1:21:27.8 36.83 50.00
117 7044 Jeroen Dunnewind Ommen (N) 2 1:21:38.3 36.75 50.00
118 8086 Ytzen Faber Easterwierrum (N) 2 1:21:58.8 36.59 50.00
119 9002 Marja van der Werf Nes (N) 2 1:32:28.7 32.44 50.00
120 9044 Sarah Shapiro Haarlem (N) 2 1:40:57.0 29.72 50.00
121 9034 Karin Bakker Ursem (N) 2 1:40:57.4 29.72 50.00
122 7040 Arjan Stroetinga Oosterwolde (N) 2 2:43:15.5 18.38 50.00
123 7075 Andre Withaar Den ham (N) 1 0:40:24.2 37.13 25.00
124 9048 Kim Leroy-Wiggeman Barneveld (N) 1 0:40:31.6 37.01 25.00
125 9060 Annelies Passchier Wieringerwerf (N) 1 0:41:50.2 35.85 25.00
126 8002 Johan Boonstra Enumatil (N) 1 0:43:06.4 34.80 25.00
127 9001 Birgit Witte Amstelveen (N) 1 0:47:44.9 31.41 25.00
128 9057 Sigrid ter Haar Dedemsvaart (N) 1 0:52:02.8 28.82 25.00
129 8094 Christijn Groeneveld Heerhugowaard (N) 0 0.00
130 8077 Pieter Millenaar Eindhoven (N) 0 0.00
131 8008 Pieter van Kruistum Otterlo (N) 0 0.00
132 7093 Peter van Niekerk Purmerend (N) 0 0.00
133 7098 Daan Kegel Haarlem (N) 0 0.00
134 7080 Patrick Snijders Haarsteeg (N) 0 0.00
135 7007 Henk Angenent Woubrugge (N) 0 0.00
136 121 Geert Lootsma Oudemirdum (N) 0 0.00
137 122 Hans Roling Heemskerk (N) 0 0.00
138 123 Kim Duivenvoorde Heemskerk (N) 0 0.00
139 124 Edwin Mellema Veendam (N) 0 0.00
140 125 Herman Zomerdijk Limmen (N) 0 0.00
141 126 Michel Bruinsma Elburg (N) 0 0.00
142 127 Wim de Wit Zwijndrecht (N) 0 0.00
143 128 Daan van der Have Dordrecht (N) 0 0.00
144 129 Hans Pater Waarland (N) 0 0.00
145 131 Pascal Briand Gieten (N) 0 0.00
146 132 Christian gert Hoen Wolvega (N) 0 0.00
147 134 Sven abe Tjalma Beerta (N) 0 0.00
148 135 Lennert de Haan Beerta (N) 0 0.00
149 9058 Jessica van Dijk Ter aar (N) 0 0.00
150 9063 Jenita Hulzebosch-Smit Loozen (N) 0 0.00
151 9067 Frijke Schaafsma Amsterdam (N) 0 0.00
152 9072 Sandra de Ronde Amsterdam (N) 0 0.00
153 9037 Angela Pisters Stein (N) 0 0.00
154 9004 Annemargreet Kramer Stiens (N) 0 0.00
155 9010 Jolanda Langeland Bedum (N) 0 0.00
156 9012 Brigitte Loos Losser (N) 0 0.00
157 9018 Marjon Spijkerman Sint nicolaasga (N) 0 0.00
[ Vorige ]
157 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2