home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
6182
Michel Hendrix
STEIN (Ned)
10
8:29:21.7
23.56
200.00
202
5202
Freek Hillebrand
HEEMSKERK (Ned)
10
8:29:33.5
23.55
200.00
203
5747
Sylvia Zwier
OPPERDOES (Ned)
10
8:30:52.1
23.49
200.00
204
5971
Jesse ten Berge
ENTER (Ned)
10
8:33:42.4
23.36
200.00
205
5377
Jan Barten
SCHERPENZEEL (Ned)
10
8:34:05.7
23.34
200.00
206
5321
Harry Kappert
'T HARDE (Ned)
10
8:34:45.0
23.31
200.00
207
5846
Piet Schaafsma
HAARLEM (Ned)
10
8:35:27.6
23.28
200.00
208
5358
Theo ten Have
HONSELERSDIJK (Ned)
10
8:36:01.0
23.26
200.00
209
5385
Ted Zeestraten
DE LIER (Ned)
10
8:36:09.7
23.25
200.00
210
5297
Alle Roodbergen
AMSTERDAM (Ned)
10
8:37:00.8
23.21
200.00
211
5933
Jelte Kruijer
HEILIGERLEE (Ned)
10
8:37:19.1
23.20
200.00
212
5541
Chris van de Ven
BERLICUM (N.BR.) (Ned)
10
8:38:49.6
23.13
200.00
213
5254
Rob Harmsen
STEENDEREN (Ned)
10
8:39:16.0
23.11
200.00
214
6107
Ronald Cornelisz
NIEUWEGEIN (Ned)
10
8:39:29.1
23.10
200.00
215
5173
Evan Kroon
NIJKERK GLD (Ned)
10
8:39:30.9
23.10
200.00
216
5174
Philip Kroon
NIJKERK (Ned)
10
8:39:31.0
23.10
200.00
217
5399
Henk Veurink
OMMEN (Ned)
10
8:39:36.5
23.09
200.00
218
5603
Wim Vergeer
OUDEWATER (Ned)
10
8:40:11.9
23.07
200.00
219
5361
Hendrik Westerbeek
APELDOORN (Ned)
10
8:40:45.1
23.04
200.00
220
5431
Jac Koenraads
BERLICUM (Ned)
10
8:41:21.3
23.02
200.00
221
5587
Albert de Koning
WAARDER (Ned)
10
8:41:44.0
23.00
200.00
222
6183
Be Krul
NIEUWLEUSEN (Ned)
10
8:41:50.7
23.00
200.00
223
5978
Marrinus Steenbergen
PAPEKOP (Ned)
10
8:42:02.5
22.99
200.00
224
5882
Johan Maris
NIJVERDAL (Ned)
10
8:42:10.9
22.98
200.00
225
5618
Kees Dekker
OUDEWATER (Ned)
10
8:42:29.0
22.97
200.00
226
5808
Ad de Kuiper
HANK (Ned)
10
8:42:31.0
22.97
200.00
227
5398
Ad Timmermans
DIESSEN (Ned)
10
8:42:40.4
22.96
200.00
228
6168
Erwin Geels
ENTER (Ned)
10
8:43:06.0
22.94
200.00
229
5964
Aalt van de Weg
OOSTERWOLDE (Ned)
10
8:43:06.8
22.94
200.00
230
5322
Arie van Oostveen
AMSTELVEEN (Ned)
10
8:43:31.9
22.92
200.00
231
5821
Ronald Pothuizen
BAARN (Ned)
10
8:43:32.0
22.92
200.00
232
5323
Antoon Meijer
DE KWAKEL (Ned)
10
8:43:32.4
22.92
200.00
233
5313
Wim Hogenboom
DE KWAKEL (Ned)
10
8:43:32.5
22.92
200.00
234
5213
Paul van Dijk
SPIJKENISSE (Ned)
10
8:43:34.3
22.92
200.00
235
6124
Jan Schut
OUDORP-ALKMAAR (Ned)
10
8:44:06.9
22.90
200.00
236
5962
Leon van Bohemen
NOOTDORP (Ned)
10
8:44:23.6
22.88
200.00
237
6145
Marten vd ZWAAG
SPIJK (Ned)
10
8:44:57.4
22.86
200.00
238
5722
Ton Maas
WIERINGERWERF (Ned)
10
8:45:19.0
22.84
200.00
239
5716
Nico Kroes
DALFSEN (Ned)
10
8:46:09.6
22.81
200.00
240
6211
Nico Wezenberg
BALKBRUG (Ned)
10
8:46:42.9
22.78
200.00
241
5944
Jeroen Kalter
BALKBRUG (Ned)
10
8:46:43.6
22.78
200.00
242
5988
Piet Klaaysen
GROEDE (Ned)
10
8:47:54.5
22.73
200.00
243
5043
Aad Overtoom
BLOKKER (Ned)
10
8:47:55.7
22.73
200.00
244
6220
Johan Rensen
NIJVERDAL (Ned)
10
8:48:11.7
22.72
200.00
245
5979
Michael de Vries
DEDEMSVAART (Ned)
10
8:48:34.2
22.70
200.00
246
5952
Cees de Jong
WILNIS (Ned)
10
8:48:53.9
22.69
200.00
247
5914
Rinze Lenstra
OOSTERHESSELEN (Ned)
10
8:48:55.9
22.69
200.00
248
5884
Gerard Baars
BOVENKARSPEL (Ned)
10
8:49:03.3
22.68
200.00
249
5243
Job Groeneveld
NIEUWENDIJK (Ned)
10
8:49:05.5
22.68
200.00
250
5604
Meine Oosterveld
LANGBROEK (Ned)
10
8:49:21.5
22.67
200.00
251
5010
Kees van Scherpenzeel
HEERHUGOWAARD (Ned)
10
8:49:32.5
22.66
200.00
252
5617
Dick van Achthoven
BERGAMBACHT (Ned)
10
8:49:44.3
22.65
200.00
253
6091
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
10
8:50:01.4
22.64
200.00
254
5809
Bert Tebbes
GRONINGEN (Ned)
10
8:50:24.0
22.62
200.00
255
5235
Ad Haasakker
BRUCHEM (Ned)
10
8:50:44.2
22.61
200.00
256
6080
Wim Freriks
DIDAM (Ned)
10
8:51:07.6
22.59
200.00
257
5710
Harry Boerstal
Didam (Ned)
10
8:51:08.0
22.59
200.00
258
6081
Rudy Krus
DIDAM (Ned)
10
8:51:08.2
22.59
200.00
259
5854
Martijn de Reus
SINT-OEDENRODE (Ned)
10
8:51:28.0
22.58
200.00
260
5038
Henk Bleichrodt
GOUDA (Ned)
10
8:51:31.6
22.58
200.00
261
5400
Henny Beekhuis-Wagenaar
HEERDE (Ned)
10
8:51:49.5
22.56
200.00
262
5024
Frank Slutter
VARSSELDER (Ned)
10
8:51:59.8
22.56
200.00
263
5636
Herman Benschop
EEMNES (Ned)
10
8:52:24.0
22.54
200.00
264
5822
Karel Kleijn
WESTMAAS (Ned)
10
8:52:42.1
22.53
200.00
265
5844
Tonn van de Laar
WAGENBERG (Ned)
10
8:52:42.4
22.53
200.00
266
5865
Lianne van de Laar
ROTTERDAM (Ned)
10
8:52:42.6
22.53
200.00
267
6229
Teus Kleijn
KRIMPEN AAN DE LEK (Ned)
10
8:52:45.0
22.52
200.00
268
5951
Erik-Jan Freriksen
ENTER (Ned)
10
8:52:47.6
22.52
200.00
269
5374
Johan Kuipers
REUTUM (Ned)
10
8:53:47.4
22.48
200.00
270
6122
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (Ned)
10
8:54:00.0
22.47
200.00
271
5424
Joost van den Ende
NISSE (Ned)
10
8:54:03.2
22.47
200.00
272
5946
A Barendregt
KOMMERZIJL (Ned)
10
8:54:15.1
22.46
200.00
273
5265
Jaap de Visser
DOMBURG (Ned)
10
8:54:16.6
22.46
200.00
274
5764
rogier Wouters
AMSTERDAM (Ned)
10
8:54:24.4
22.45
200.00
275
5628
Sjoerd Everlo
RAALTE (Ned)
10
8:54:29.7
22.45
200.00
276
5918
Arjan Soer
MEPPEL (Ned)
10
8:54:39.0
22.44
200.00
277
5917
Jan Mulder
RUINEN (Ned)
10
8:54:39.2
22.44
200.00
278
5582
Gerard Holthinrichs
TUBBERGEN (Ned)
10
8:54:54.4
22.43
200.00
279
6078
Henk Dunnewind
NIEUW LEUSEN (Ned)
10
8:55:12.9
22.42
200.00
280
5241
Henk Roelofs
WIJCHEN (Ned)
10
8:55:15.3
22.42
200.00
281
5727
Jan Annema
OENTSJERK (Ned)
10
8:55:34.5
22.41
200.00
282
5798
Gerrit de Groot
ZWOLLE (Ned)
10
8:55:35.0
22.41
200.00
283
6185
Gea Dijk-Schuurman
NIEUWLEUSEN (Ned)
10
8:55:52.6
22.39
200.00
284
5048
Joke Douma-Wijfje
TER AAR (Ned)
10
8:56:09.8
22.38
200.00
285
5519
Jaap Wagenaar
OOSTERBLOKKER (Ned)
10
8:56:25.6
22.37
200.00
286
5234
Kees Ettema
WESTWOUD (Ned)
10
8:56:25.9
22.37
200.00
287
5642
Gerard Korse
OOSTERBLOKKER (Ned)
10
8:56:26.5
22.37
200.00
288
5643
Cor Wagenaar
OOSTERBLOKKER(DRECHTERLND (Ned)
10
8:56:26.6
22.37
200.00
289
5143
Andre Honkoop
STOLWIJK (Ned)
10
8:56:38.5
22.36
200.00
290
5535
gerard laan
zwaagdijk (Ned)
10
8:57:16.1
22.34
200.00
291
5533
Monique Bot-Laan
NIBBIXWOUD (Ned)
10
8:57:16.5
22.33
200.00
292
5110
Jan van Schie
HOOGMADE (Ned)
10
8:57:17.1
22.33
200.00
293
5811
Nico de Jong
WAVERVEEN (Ned)
10
8:57:21.8
22.33
200.00
294
5125
Arne Zwerver
GROOT SCHERMER (Ned)
10
8:58:12.4
22.30
200.00
295
5124
Piet Suk
GROOTSCHERMER (Ned)
10
8:58:12.6
22.30
200.00
296
5130
Daan Geense
ZAAMSLAG (Ned)
10
8:58:13.3
22.30
200.00
297
5223
Arnold de Bie
SPRANG-CAPELLE (Ned)
10
8:58:25.0
22.29
200.00
298
5095
Rein Nederveen
'S GRAVENMOER (Ned)
10
8:58:28.4
22.29
200.00
299
6095
Jan Drogt
DEDEMSVAART (Ned)
10
8:58:41.6
22.28
200.00
300
5661
Pier Sjaarda
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
10
8:58:49.7
22.27
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1165 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12