Results
1e Toertocht (20/1)
Weissensee Talent Trophy (24/1)
2e toertocht (23/1)
Aart Koopmans Memorial (24/1)
Snelle toer/WK veteranen (26/1)
3e Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht (28/1)
Criterium (29/1)
4e Toertocht (30/1)
Essent Open Nederlands Kampioenschap (31/1)
Criterium (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Veteranen+C
Dames
Heren A+B
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Veteranen
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A06
Jan Maarten Heideman
DSB Bank ()
38
0:52:12.2
43.68
38.00
2
A05
Ingmar Berga
DSB Bank ()
38
0:52:12.3
43.68
38.00
3
A58
René Ruitenberg
Safan ()
38
0:52:14.0
43.65
38.00
4
A88
Crispijn Ariens
PE People ()
38
0:52:15.5
43.63
38.00
5
A49
Henk Angenent
TNT Express ()
38
0:52:21.4
43.55
38.00
6
A62
Jouke Hoogeveen
Schuurman Schoenen ()
38
0:52:34.1
43.37
38.00
7
A01
Bob de Vries
BAM Schaatsteam ()
38
0:52:35.8
43.35
38.00
8
B01
Johan Bakker
Groenehartsport nl ()
38
0:52:35.8
43.35
38.00
9
A30
Ruud Borst
Team Care Group - De Smelt ()
38
0:52:36.2
43.34
38.00
10
A67
Shane Dobbin
DSB Bank ()
38
0:52:36.3
43.34
38.00
11
B10
Timo Verkaaik
Viks Parket ()
38
0:52:36.9
43.33
38.00
12
B47
Ferry de Jong
Viks Parket ()
38
0:52:37.5
43.33
38.00
13
B09
Erwin Mesu
GIBO-BEKA ()
38
0:52:37.9
43.32
38.00
14
B92
Richard Sijm
Dorcas Hulp ()
38
0:52:38.3
43.31
38.00
15
B95
Fabian van Altena
()
38
0:52:38.8
43.31
38.00
16
B05
Robert Gaasenbeek
Wessels-Mijnten-Wouters ()
38
0:52:38.8
43.31
38.00
17
A12
Pieter Jan van Eck
Safan ()
37
0:52:43.0
42.11
37.00
18
B82
Sjaak de Wolff
GIBO-BEKA ()
37
0:52:54.7
41.96
37.00
19
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
31
0:44:29.5
41.81
31.00
20
B80
Gerard Haasjes
Dorcas Hulp ()
28
0:39:44.9
42.27
28.00
21
A94
Christian Gert Hoen
Kooyenga groep ()
27
0:38:02.1
42.59
27.00
22
B18
Tim Griffioen
()
27
0:39:15.2
41.27
27.00
23
D41
Maria Sterk
DSB Bank ()
27
0:41:54.4
38.66
27.00
24
D87
Elma de Vries
DSB Bank ()
27
0:41:55.0
38.65
27.00
25
D44
Yvonne Spigt
Foekens ()
27
0:41:56.2
38.63
27.00
26
D60
Annelies Passchier
Pro Horeca ()
27
0:41:59.6
38.58
27.00
27
B33
Peter Nauta
Schaatsteam Bolsward ()
27
0:46:32.1
34.81
27.00
28
B59
Wilbert Zielman
()
26
0:38:30.3
40.52
26.00
29
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
26
0:41:24.2
37.68
26.00
30
B31
Stefan Teeuwen
Goesting Events ()
26
0:42:22.4
36.82
26.00
31
D84
Lillian van Haaster
Groenehartsport nl ()
24
0:38:44.4
37.17
24.00
32
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
24
0:38:51.0
37.07
24.00
33
D97
Moniek Spigt
Schuitemaker/OV Media ()
24
0:38:51.2
37.06
24.00
34
D98
Francisca Groen
Pro Horeca ()
24
0:38:53.9
37.02
24.00
35
D04
Annamargreet Kramer
Pro Horeca ()
24
0:38:57.8
36.96
24.00
36
D68
Hilde-Marije Dijkstra
Hoolwerf Heiwerken ()
24
0:38:58.6
36.95
24.00
37
D62
Sabine van der Wiel
Groenehartsport nl ()
24
0:38:58.9
36.94
24.00
38
246
Ellen de Waard
HEILOO (Ned)
24
0:38:59.4
36.93
24.00
39
D45
Petra Spigt
Finisher Gipsplaatvoegers ()
24
0:38:59.5
36.93
24.00
40
D58
Rowenna de Boer
Hoolwerf Heiwerken ()
24
0:39:00.4
36.92
24.00
41
247
Dorien Kaik
()
24
0:39:00.7
36.91
24.00
42
D69
Ilse Hoogland
Vuysters Financieringen ()
24
0:39:09.1
36.78
24.00
43
D31
Tessa Kortekaas
Cakyline ()
24
0:39:17.3
36.65
24.00
44
D32
Karen Teuling
PANalytical ()
24
0:39:22.2
36.58
24.00
45
D50
Astrid de Graaf
Vrije Universiteit Amsterdam ()
24
0:40:00.2
36.00
24.00
46
B49
Luis Veen
Viks Parket ()
22
0:30:46.0
42.90
22.00
47
238
Jaap Ketelaar
ADUARD (Ned)
22
0:31:31.3
41.88
22.00
48
231
johan hendriks
LIJNDEN (Ned)
22
0:31:31.3
41.88
22.00
49
232
Mike van den Berg
BORNE (Ned)
22
0:31:31.6
41.87
22.00
50
233
Jorrit Veneman
OMMEN (Ned)
22
0:31:31.7
41.87
22.00
51
237
Sjaak Botman
ANDIJK (Ned)
22
0:31:31.8
41.87
22.00
52
550
Sjouke Hellinga
BROEKSTERWOUDE (Ned)
22
0:31:32.5
41.85
22.00
53
236
Kevin Spithorst
Schildwolde (Ned)
22
0:31:32.5
41.85
22.00
54
560
Rene van der Meulen
KAMPEN (Ned)
22
0:31:32.6
41.85
22.00
55
371
Jeroen Verlaan
LIMMEN (Ned)
22
0:31:32.7
41.85
22.00
56
202
Peter Keiser
AMSTERDAM (Ned)
22
0:31:32.7
41.85
22.00
57
349
marcel van ham
ALKMAAR (Ned)
22
0:31:33.0
41.84
22.00
58
372
Hans Pater
WAARLAND (Ned)
22
0:31:33.3
41.83
22.00
59
339
Henri Heijltjes
NIJMEGEN (Ned)
22
0:31:34.2
41.81
22.00
60
6042
Wil ud Nent
()
22
0:31:34.6
41.80
22.00
61
519
- -
()
22
0:31:35.6
41.78
22.00
62
209
Bart Schaafsma
DE BILT (Ned)
22
0:31:35.6
41.78
22.00
63
244
Boering Noud
Eext (Ned)
22
0:31:36.2
41.77
22.00
64
382
Theo Ligthart
ANDIJK (Ned)
22
0:31:39.5
41.70
22.00
65
204
Rob Jager
UTRECHT (Ned)
22
0:31:40.1
41.68
22.00
66
518
Peter Lier
ROUVEEN (Ned)
22
0:31:41.2
41.66
22.00
67
240
Tjep de Vries
HIJUM (Ned)
22
0:31:43.2
41.62
22.00
68
201
Gerben van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
22
0:31:43.8
41.60
22.00
69
245
Nico Coenen
ZWAANSHOEK (Ned)
22
0:31:44.4
41.59
22.00
70
239
Eppie Wiersema
Baflo (Ned)
22
0:31:47.1
41.53
22.00
71
516
Jacob Drenth
OOSTWOLD (Ned)
22
0:31:47.4
41.52
22.00
72
537
Jan Grauss
BRAKEL (Ned)
22
0:31:47.9
41.51
22.00
73
357
Piet Hijlkema
TERZOOL (Ned)
22
0:31:50.9
41.45
22.00
74
531
Albert Bakki
()
22
0:31:52.3
41.42
22.00
75
538
Arie van Veldhoven
HAAFTEN (Ned)
22
0:31:52.5
41.41
22.00
76
234
Hassan van der Hoff
ZEIST (Ned)
22
0:31:57.4
41.31
22.00
77
304
Henry Pardijs
VIERAKKER (Ned)
22
0:32:36.9
40.47
22.00
78
381
Gerard van Veen
VOORTHUIZEN (Ned)
22
0:32:37.0
40.47
22.00
79
545
Robert Kamperman
ALMERE BUITEN (Ned)
22
0:32:37.5
40.46
22.00
80
366
Watze van der Wal
HIJUM (Ned)
22
0:32:38.3
40.44
22.00
81
512
Ronald de Beer
HILVERSUM (Ned)
22
0:32:39.6
40.42
22.00
82
529
Hendrik jan Blomberg
SMILDE (Ned)
22
0:32:56.0
40.08
22.00
83
333
Edwin Mellema
VEENDAM (Ned)
22
0:33:26.7
39.47
22.00
84
A47
Roel van Hest
Kooyenga groep ()
22
0:34:56.6
37.78
22.00
85
561
Herman Veneman
OMMEN (Ned)
22
0:49:29.5
26.67
22.00
86
A63
Henri Ruitenberg
Safan ()
21
0:53:54.6
23.37
21.00
87
B83
Johan Elstgeest
Groenehartsport nl ()
19
0:27:25.7
41.56
19.00
88
B73
Pieter Overmars
Vrije Universiteit Amsterdam ()
18
0:26:26.1
40.86
18.00
89
B55
Stan van den Berg
Vrije Universiteit Amsterdam ()
18
0:26:31.4
40.72
18.00
90
B63
Roelof Koops
Schaatsploeg Noord Nederland ()
18
0:28:06.0
38.44
18.00
91
369
Joop Kosters
ZALTBOMMEL (Ned)
18
0:32:45.7
32.97
18.00
92
542
Jean-luc Ostyn
KORTRIJK BELGIE (Bel)
17
0:26:25.6
38.60
17.00
93
B11
Frank Posthumus
Schaatsploeg Noord Nederland ()
16
0:28:06.6
34.15
16.00
94
B94
Hugo Heijnen
VDH Marmer en Natuursteen ()
15
0:22:13.8
40.49
15.00
95
B21
Dennis Spijkerboer
()
14
0:21:54.9
38.33
14.00
96
B81
Greg Nieuwenhuys
OC&C Strategy Consultants ()
14
0:25:49.8
32.52
14.00
97
243
Wim van Randeraad
WAARDER (Ned)
13
0:19:52.0
39.26
13.00
98
206
Peter Schurink
HOUTEN (Ned)
13
0:20:40.1
37.74
13.00
99
203
Robert van der Meulen
Kampen (Ned)
13
0:21:36.8
36.09
13.00
100
375
Jerry Weldam
NIEUWEGEIN (Ned)
13
0:22:38.7
34.45
13.00
[
Volgende
]
364 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4