Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
5571
Janneke van Beek
Sneek (N)
12
9:55:14.6
20.16
200.00
402
5174
Rob de Bruijn
Naarden (N)
12
9:55:27.1
20.15
200.00
403
5831
Ad de Kuiper
Hank (N)
12
9:55:37.3
20.15
200.00
404
6081
Marcel van Maanen
Naaldwijk (N)
12
9:55:37.7
20.15
200.00
405
6223
Koos van der Veen
Bolsward (N)
12
9:55:44.5
20.14
200.00
406
6229
Romke Keur
Bolsward (N)
12
9:55:44.5
20.14
200.00
407
5301
Tjeerd van der Werk
Opende (N)
12
9:55:45.0
20.14
200.00
408
5973
Hans van Steijn
Bleiswijk (N)
12
9:56:11.5
20.13
200.00
409
5719
Machiel Kuiper
Bergschenhoek (N)
12
9:56:11.6
20.13
200.00
410
6028
Jan Brontsema
Spijk (N)
12
9:56:32.2
20.12
200.00
411
5937
Jo van 't Erve
Haarle (N)
12
9:57:25.6
20.09
200.00
412
5933
Wim Bisseling
Nijverdal (N)
12
9:57:27.3
20.09
200.00
413
5935
Hennie Hoonhorst
Haarle (N)
12
9:57:27.6
20.09
200.00
414
5932
Johan Maris
Nijverdal (N)
12
9:57:28.1
20.09
200.00
415
5940
Johan Rensen
Nijverdal (N)
12
9:57:28.2
20.09
200.00
416
5701
Edward Bouwmeester
Amstelhoek (N)
12
9:57:28.9
20.08
200.00
417
5931
Harry Bouwhuis
Nijverdal (N)
12
9:57:30.0
20.08
200.00
418
5988
Nies Lakeman
Amsterdam (N)
12
9:58:00.2
20.07
200.00
419
5945
Jan Nekkers
Nijverdal (N)
12
9:58:15.2
20.06
200.00
420
5918
Thomas Dijkmans
Leiden (N)
12
9:58:22.8
20.05
200.00
421
5919
Theo Schouten
Leiden (N)
12
9:58:22.9
20.05
200.00
422
5892
Henk Eggink
Hellendoorn (N)
12
9:58:46.6
20.04
200.00
423
5513
Ria Konijn-Nugter
Purmerend (N)
12
9:58:51.9
20.04
200.00
424
6144
Rob Jacobs
Schagen (N)
12
9:58:55.8
20.04
200.00
425
5849
Ed van Hoof
Wormer (N)
12
9:59:00.8
20.03
200.00
426
5592
Silvia van de Streek
Alphen a/d rijn (N)
12
9:59:41.3
20.01
200.00
427
5588
Leo Onderwater
Zoeterwoude (N)
12
9:59:41.6
20.01
200.00
428
6058
Arjan Wiercx
Hilvarenbeek (N)
12
9:59:53.5
20.00
200.00
429
5936
Gerrit Lucassen
Nijverdal (N)
12
10:00:14.4
19.99
200.00
430
5070
Jan Roes
Varsselder (N)
12
10:00:15.6
19.99
200.00
431
5059
Willy Baten
(N)
12
10:00:23.1
19.99
200.00
432
5074
Bernard Terhorst
Varsselder (N)
12
10:00:23.2
19.99
200.00
433
6251
Jan de Vries
Oenkerk (N)
12
10:00:32.5
19.98
200.00
434
6301
Rob Veldhoven
Nootdorp (N)
12
10:00:33.2
19.98
200.00
435
5233
Marinus Vermeer
De lier (N)
12
10:00:38.3
19.98
200.00
436
6254
Hanno Nap
Finsterwolde (N)
12
10:00:54.8
19.97
200.00
437
6207
Krijn van Lienden
Naarden (N)
12
10:01:22.5
19.95
200.00
438
5369
Peter Boextel
Tilburg (N)
12
10:01:36.0
19.95
200.00
439
5249
Peter Keeman
Dongen (N)
12
10:01:37.5
19.95
200.00
440
5665
Gert Hiemstra
Lemelerveld (N)
12
10:02:06.3
19.93
200.00
441
5514
Harrie Schiphorst
Raalte (N)
12
10:02:06.7
19.93
200.00
442
5496
Gerard Nijboer
Raalte (N)
12
10:02:07.0
19.93
200.00
443
5036
Tilly Schenkeveld-Kester
Schipluiden (N)
12
10:02:12.9
19.93
200.00
444
6315
Janny van Roest-Verlaan
Harmelen (N)
12
10:02:17.8
19.92
200.00
445
5486
Sander Bree
Amersfoort (N)
12
10:02:40.4
19.91
200.00
446
5095
John Kleinheerenbrink
Capelle a/d ijssel (N)
12
10:03:02.7
19.90
200.00
447
5666
Dirry Mudde-Renneboom
Bergambacht (N)
12
10:03:06.5
19.90
200.00
448
5268
Siem Loos
Berkhout (N)
12
10:03:29.3
19.88
200.00
449
5269
Chris Groot
Berkhout (N)
12
10:03:29.7
19.88
200.00
450
6314
Tiny Pfaff
Bodegraven (N)
12
10:03:59.7
19.87
200.00
451
5078
Wim Keizer
Lisse (N)
12
10:04:37.8
19.85
200.00
452
6030
Henk Veurink
Ommen (N)
12
10:04:48.1
19.84
200.00
453
5745
Frits Vogel
Drachten (N)
12
10:04:50.9
19.84
200.00
454
5288
Leo Peters
Zuid-scharwoude (N)
12
10:05:20.3
19.82
200.00
455
5155
Willem Budde
Amsterdam (N)
12
10:05:23.2
19.82
200.00
456
5156
Hans Budde
Amstelveen (N)
12
10:05:30.7
19.82
200.00
457
5403
Anja Noordam
's gravenzande (N)
12
10:06:00.1
19.80
200.00
458
6151
Theo Luijendijk
Delft (N)
12
10:06:00.9
19.80
200.00
459
5211
Freek van Rossum
Mijdrecht (N)
12
10:06:22.5
19.79
200.00
460
5856
Trees van Wees-Snel
76131 karlsruhe duitsland (D)
12
10:06:58.9
19.77
200.00
461
6001
Lotte Jorink
Wierden (N)
12
10:07:01.2
19.77
200.00
462
6174
Harry Nollen
Enter (N)
12
10:07:01.4
19.77
200.00
463
5044
Hans Hobert
Wierden (N)
12
10:07:01.7
19.77
200.00
464
6155
Tonny Beernink
Wierden (N)
12
10:07:02.2
19.77
200.00
465
5532
Ger de Vries
Haarlem (N)
12
10:07:16.7
19.76
200.00
466
5531
Tanja Steinmeijer
Leusden (N)
12
10:07:16.9
19.76
200.00
467
5343
Peter van Keeken
Obbicht (N)
12
10:07:20.4
19.76
200.00
468
5166
Levien Scheele
Woubrugge (N)
12
10:07:26.9
19.76
200.00
469
5254
Wim Bekkering
Woubrugge (N)
12
10:07:35.3
19.75
200.00
470
5245
Frans Geurts
Houten (N)
12
10:07:39.5
19.75
200.00
471
5649
Geert Klungel
Smilde (N)
12
10:08:44.6
19.71
200.00
472
5651
Harry Stukker
Bovensmilde (N)
12
10:08:44.7
19.71
200.00
473
5746
Henk de Vries
Minnertsga (N)
12
10:08:46.3
19.71
200.00
474
6046
Jan Leijdekkers
Roosendaal (N)
12
10:09:28.9
19.69
200.00
475
5709
Hans Hoogervorst
Lisse (N)
12
10:09:39.7
19.68
200.00
476
5783
Reinier van Doorn
Baarn (N)
12
10:09:48.8
19.68
200.00
477
5893
Ronald Pothuizen
Baarn (N)
12
10:09:48.9
19.68
200.00
478
5195
Rijk Gaasbeek
Veenendaal (N)
12
10:09:50.0
19.68
200.00
479
5784
Dik Luschen
Baarn (N)
12
10:09:51.6
19.68
200.00
480
5159
Paul van der Hoorn
Heemstede (N)
12
10:09:53.2
19.68
200.00
481
5274
Peter Schuurink
Noordwijk (zh) (N)
12
10:09:54.6
19.68
200.00
482
6293
Frits van der Heide
Groningen (N)
12
10:10:12.4
19.67
200.00
483
5751
Piet Oortwijn
Noordwijk (N)
12
10:10:30.3
19.66
200.00
484
6037
Maurits Nauta
Deventer (N)
12
10:10:50.0
19.65
200.00
485
5541
Rene Schot
Hoogerheide (N)
12
10:10:59.6
19.64
200.00
486
5996
Greet Markman-Hoogerwerf
Bodegraven (N)
12
10:11:11.3
19.63
200.00
487
5265
Piet Rodenburg
De cocksdorp (texel) (N)
12
10:11:20.5
19.63
200.00
488
5577
Ben Heldens
Helmond (N)
12
10:11:36.4
19.62
200.00
489
6282
Aad Hazenbroek
Honselersdijk (N)
12
10:12:28.1
19.59
200.00
490
6188
Lilian van der Meer
Wateringen (N)
12
10:12:28.4
19.59
200.00
491
6326
Kees van der Knaap
's-gravenzande (N)
12
10:12:28.5
19.59
200.00
492
6189
Cariny Fransen-Vissers
's gravenzande (N)
12
10:12:28.9
19.59
200.00
493
6225
Thea Dukker
De lier (N)
12
10:12:29.2
19.59
200.00
494
5437
Adrie Vermeij
Hoofddorp (N)
12
10:12:32.4
19.59
200.00
495
5449
Jaap Vermeij
Hoofddorp (N)
12
10:12:35.8
19.59
200.00
496
5876
Ridzerd Elzinga
Hengelo (N)
12
10:12:41.7
19.59
200.00
497
5884
Ineke de Veij
Boekelo (N)
12
10:12:41.8
19.59
200.00
498
5939
Henriette Doeschot
Delden (N)
12
10:12:41.8
19.59
200.00
499
5943
Hetty Blankesteijn
Boekelo (N)
12
10:12:42.0
19.59
200.00
500
5433
Jelmer Albertsma
Grou (N)
12
10:14:46.0
19.52
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13