Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1001
6039
Henri Neutelings
Bunde (N)
6
7:51:24.7
12.73
100.00
1002
6238
Henk de Haan
Uden (N)
6
7:51:28.5
12.73
100.00
1003
6016
Antoon Geerdink
Wierden (N)
6
7:53:42.6
12.67
100.00
1004
6338
Anky Mulder-Tits
Oosterbeek (N)
6
8:03:49.6
12.40
100.00
1005
5968
Winnie Sieswerda-Mesman
Didam (N)
6
8:12:24.1
12.19
100.00
1006
6119
Jeanette van Raamsdonk
Duiven (N)
6
8:22:49.5
11.93
100.00
1007
5842
Annelies Buurmeijer
Amsterdam (N)
6
8:32:44.6
11.70
100.00
1008
5218
Jo Schols
Spaubeek (N)
6
8:37:10.6
11.60
100.00
1009
5017
Henk Foekema
Hippolytushoef (N)
5
2:52:18.1
29.02
83.33
1010
6307
Stefan Lilg
9762 weissensee austria (A)
5
2:57:54.7
28.10
83.33
1011
5687
Jeroen Strik
Nieuw vennep (N)
5
3:30:23.3
23.77
83.33
1012
5011
Roy Breyer
Huizen (N)
5
3:58:47.7
20.94
83.33
1013
5586
Henk Kleijbeuker
Alphen a/d rijn (N)
5
4:18:18.1
19.36
83.33
1014
5121
Henk Kuilderd
Enschede (N)
5
4:34:09.4
18.24
83.33
1015
6140
Melle Sieswerda
Delft (N)
5
4:38:19.8
17.96
83.33
1016
5480
Ad Verboven
Almere (N)
5
4:40:00.7
17.86
83.33
1017
5930
Kees Ringelberg
Nisse (N)
5
4:48:38.2
17.32
83.33
1018
5356
Rob Bovee
Amstelveen (N)
5
5:23:11.7
15.47
83.33
1019
5750
Janos Gaspar
Lochem (N)
5
5:26:49.0
15.30
83.33
1020
5357
Trees Krausz-Levelt
Amsterdam (N)
5
5:29:12.1
15.19
83.33
1021
5080
Piet Lenting
Lisse (N)
5
5:31:58.3
15.06
83.33
1022
5718
Jaap Bac
Terneuzen (N)
5
5:45:48.8
14.46
83.33
1023
5713
Karin Veldman
Dronrijp (N)
5
5:59:19.6
13.92
83.33
1024
5926
Hermien Muller
Varsseveld (N)
5
6:00:49.1
13.86
83.33
1025
5852
Annemieke Verton
Vinkeveen (N)
5
7:03:03.4
11.82
83.33
1026
5551
Guus Albrecht
Uitgeest (N)
4
2:31:07.3
26.47
66.67
1027
6215
Ferdinand Gratzer
Paternion (A)
4
2:42:15.2
24.65
66.67
1028
5271
Henny Donk
Moordrecht (N)
4
2:44:03.8
24.38
66.67
1029
5615
Wim Roling
Heemskerk (N)
4
2:44:20.3
24.34
66.67
1030
5276
Nico Benneker
Opperdoes (N)
4
2:44:51.9
24.26
66.67
1031
5537
Sievert Uneken
Veendam (N)
4
2:45:08.9
24.22
66.67
1032
5371
Marinus Korenberg
Oldebroek (N)
4
2:45:51.2
24.12
66.67
1033
6271
Evert Hoolwerf
Eemdijk (N)
4
2:46:22.6
24.04
66.67
1034
6272
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
4
2:46:22.6
24.04
66.67
1035
5198
Arie Vermeij
Nieuw vennep (N)
4
2:49:33.8
23.59
66.67
1036
5213
Cees Varekamp
Rozenburg (N)
4
2:54:52.8
22.87
66.67
1037
5431
Henk van Schie
Pijnacker (N)
4
2:58:00.8
22.47
66.67
1038
5096
Marcel Sand
Reutum (N)
4
3:00:19.8
22.18
66.67
1039
5889
Sjaak van der Worp
Woudenberg (N)
4
3:02:08.7
21.96
66.67
1040
5038
Aad van Tol
Oegstgeest (N)
4
3:20:38.2
19.94
66.67
1041
5262
Lucia van der Hoeven
De lier (N)
4
3:22:33.8
19.75
66.67
1042
5861
Alex van der Knaap
Hellevoetsluis (N)
4
3:24:06.9
19.60
66.67
1043
5483
Dirk Steltman
Amsterdam (N)
4
3:25:53.1
19.43
66.67
1044
5037
Cor van Haaren
Baarle-nassau (N)
4
3:29:03.0
19.13
66.67
1045
5766
Joke van Kampen
Lemelerveld (N)
4
3:35:35.9
18.55
66.67
1046
6187
Marius Gobel
Amsterdam (N)
4
3:37:14.3
18.41
66.67
1047
5724
Hester Pardoel
Nijmegen (N)
4
3:38:51.2
18.28
66.67
1048
5296
Mieke Hooghiemstra-Tielbeek
Moergestel (N)
4
3:39:19.9
18.24
66.67
1049
5793
Irma Ossendrijver
Leusden (N)
4
3:45:23.3
17.75
66.67
1050
5877
Gerard ten Dam
Oldenzaal (N)
4
3:49:36.9
17.42
66.67
1051
5422
Jeen Visser
Oosterhout (N)
4
4:13:08.2
15.80
66.67
1052
5314
Henry Gerrits
Wierden (N)
4
4:13:50.7
15.76
66.67
1053
6052
Wil de Bot
Dordrecht (N)
4
4:24:22.2
15.13
66.67
1054
6239
Marion Oenema
Hoogeveen (N)
4
4:25:40.4
15.06
66.67
1055
5646
Hans van der Berg
Zaandam (N)
4
4:40:31.2
14.26
66.67
1056
6200
Richard Wichern
Leiden (N)
4
4:48:25.2
13.87
66.67
1057
6304
Grada van Beek
Aalsmeer (N)
4
5:14:19.2
12.73
66.67
1058
5912
Antoinette van Vught-Vugts
Vlijmen (N)
4
5:23:51.6
12.35
66.67
1059
5466
Fransien Evers-Noorlander
Krimpen a/d ijssel (N)
4
5:44:44.1
11.60
66.67
1060
5695
Connie Vries
Schuttorf duitsland (D)
4
7:06:25.6
9.38
66.67
1061
5277
Johan Haak
Axel (N)
3
1:45:00.5
28.57
50.00
1062
5186
Gert Beenes
Bedum (N)
3
1:55:58.5
25.87
50.00
1063
6168
Knut Schonert
065741 rossieben (D)
3
1:59:14.1
25.16
50.00
1064
5461
Jeannet Saat
Nijmegen (N)
3
2:04:09.2
24.16
50.00
1065
6146
Klaas Veld
Assen (N)
3
2:04:24.5
24.11
50.00
1066
6224
Martin Heijer
Heereveen (N)
3
2:04:33.2
24.09
50.00
1067
6327
Wim Freriks
Didam (N)
3
2:12:11.6
22.69
50.00
1068
5640
Rudy Pappot
Zwolle (N)
3
2:18:02.5
21.73
50.00
1069
5790
Henk van der Giesen
Goor (N)
3
2:18:34.8
21.65
50.00
1070
5171
Justin Prinsen
Sommelsdijk (N)
3
2:21:09.2
21.25
50.00
1071
6076
Henry Asten
Helmond (N)
3
2:25:20.6
20.64
50.00
1072
5482
Hennie Tijs
Luttenberg (N)
3
2:28:05.5
20.26
50.00
1073
5032
Wim Bax
Sleeuwijk (N)
3
2:29:08.3
20.12
50.00
1074
5153
Roel Ansink
Snelrewaard (N)
3
2:29:44.3
20.03
50.00
1075
5803
Simon Coerts
Gieten (N)
3
2:32:55.3
19.62
50.00
1076
5488
Kor Commies
Muntendam (N)
3
2:34:37.9
19.40
50.00
1077
5489
Dineke van Zutphen
Oude pekela (N)
3
2:34:38.5
19.40
50.00
1078
6060
Albert Heideveld
Hattem (N)
3
2:35:46.1
19.26
50.00
1079
5107
Piet Aarsen
Nieuw vennep (N)
3
2:36:43.1
19.14
50.00
1080
6147
Stefan Bosgoed
Raalte (N)
3
2:36:55.6
19.12
50.00
1081
6273
Neeke *smit
Berkhout (N)
3
2:37:22.1
19.06
50.00
1082
6270
Bart Hoolwerf
Eemdijk (N)
3
2:37:29.5
19.05
50.00
1083
5481
Cor ter Horst
Brussel belgie (B)
3
2:38:56.9
18.87
50.00
1084
5639
Pieter van der Horst
Enkhuizen (N)
3
2:43:51.9
18.31
50.00
1085
5552
Tjeerd Kingma
Uitgeest (N)
3
2:46:09.0
18.06
50.00
1086
5405
Max Scholtes
Rijswijk (N)
3
2:49:04.9
17.74
50.00
1087
5302
Klaas Wiegmink
Steenwijk (N)
3
2:53:00.1
17.34
50.00
1088
5748
Marita de Jong-Edema
Vledder (N)
3
2:53:57.1
17.25
50.00
1089
6309
Connie Renshof
Arnhem (N)
3
2:57:51.0
16.87
50.00
1090
5776
Petra Mulder-Krop
Zwanenburg (N)
3
3:00:20.9
16.63
50.00
1091
5573
Wiep Mulder
Sneek (N)
3
3:06:35.3
16.08
50.00
1092
5655
Jan Rasing
Gendt (N)
3
3:10:56.7
15.71
50.00
1093
6299
Ricardo Kastart
Nieuwerkerk a/d ijssel (N)
3
3:14:22.1
15.43
50.00
1094
6292
Ike de Graaff
Zevenhuizen (N)
3
3:14:22.1
15.43
50.00
1095
5231
Paul Kaart
Sassenheim (N)
3
3:18:54.6
15.08
50.00
1096
5056
Joke Luken
Heerhugowaard (N)
3
3:23:53.4
14.71
50.00
1097
5473
Carla Post
Naaldwijk (N)
3
3:26:31.1
14.53
50.00
1098
5487
Willem van Zijll
Den haag (N)
3
3:26:32.8
14.52
50.00
1099
5502
Marco van de Ham
Lisserbroek (N)
3
3:29:32.6
14.32
50.00
1100
5484
Jaap Stam
Vlissingen (N)
3
3:30:22.8
14.26
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1232 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13