Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
3193
Cees Keijzer
Vlaardingen (N)
6
3:55:17.6
25.50
100.00
902
4038
M. Huijgen
Zwolle (N)
6
3:55:57.9
25.43
100.00
903
3200
Hendrik Bakker
Wijnaldum (N)
6
3:56:41.6
25.35
100.00
904
4383
Ronald Oud
Sint-pancras (N)
6
3:57:06.3
25.31
100.00
905
4309
Robin Langerhuizen
Havelte (N)
6
3:58:23.9
25.17
100.00
906
4084
Henk Schreur
Havelte (N)
6
3:58:24.1
25.17
100.00
907
3448
Piet van Scherpenzeel
Mijdrecht (N)
6
3:58:29.6
25.16
100.00
908
4313
Hans van den Berg
Genemuiden (N)
6
3:59:23.5
25.06
100.00
909
3768
Henk-jan Last
Genemuiden (N)
6
3:59:23.7
25.06
100.00
910
4091
Jan-jaap Naberman
Genemuiden (N)
6
3:59:24.1
25.06
100.00
911
4395
Jan Westelaken
Schijndel (N)
6
4:00:26.4
24.95
100.00
912
3473
- -
Dalfsen (N)
6
4:03:29.2
24.64
100.00
913
4369
Suzan Janssen
Loenen (gld) (N)
6
4:05:41.4
24.42
100.00
914
4270
Marcel van der Burgh
Lathum (N)
6
4:09:37.2
24.04
100.00
915
3767
Jan Randsdorp
Lisse (N)
6
4:09:53.8
24.01
100.00
916
4232
Roelof Docter
't harde (N)
6
4:12:54.7
23.72
100.00
917
3449
Marinus Korenberg
Oldebroek (N)
6
4:12:58.2
23.72
100.00
918
4414
Andreas Muller
Weissensee (A)
6
4:14:25.7
23.58
100.00
919
4418
Helmut Winkler
9762 weissense oostenrijk (A)
6
4:16:53.6
23.36
100.00
920
4420
Claudia Mosslacher
Weissensee austria (A)
6
4:18:44.7
23.19
100.00
921
3260
Jan Jonker
Opmeer (N)
6
4:21:24.0
22.95
100.00
922
4062
Jan Insing
Heerhugowaard (N)
6
4:23:37.1
22.76
100.00
923
3563
Ad Verhoof
Loon op zand (N)
6
4:24:33.2
22.68
100.00
924
3246
Cees Varekamp
Rozenburg (N)
6
4:24:44.4
22.66
100.00
925
4308
Clemens Krabbe
Enschede (N)
6
4:29:24.8
22.27
100.00
926
3028
Roy Breyer
Huizen (N)
6
4:29:40.7
22.25
100.00
927
4336
Aad Duiker
Heemskerk (N)
6
4:30:09.5
22.21
100.00
928
4388
Bob Kuijs
Castricum (N)
6
4:30:15.2
22.20
100.00
929
3020
Wim van Wordragen
Ammerzoden (N)
6
4:30:59.8
22.14
100.00
930
3368
Jaap de Boer
Dalfsen (N)
6
4:31:19.4
22.11
100.00
931
3645
Cees van Dijk
Groot-ammers (N)
6
4:31:35.3
22.09
100.00
932
3330
Joop Haverbusch
Hoorn (N)
6
4:31:39.8
22.09
100.00
933
3526
Kay Wieberdink
Den haag (N)
6
4:31:59.5
22.06
100.00
934
3504
Hanno Nap
Finsterwolde (N)
6
4:32:44.1
22.00
100.00
935
3468
Theo Jansen
Almelo (N)
6
4:33:00.2
21.98
100.00
936
3457
Meggy van Dijk
Haarlem (N)
6
4:33:11.4
21.96
100.00
937
4332
Rob de Koning
Schellinkhout (N)
6
4:33:37.3
21.93
100.00
938
4059
Willem-joost Agterof
Bodegraven (N)
6
4:33:46.9
21.92
100.00
939
3947
Arnold de Bie
Sprang-capelle (N)
6
4:34:37.4
21.85
100.00
940
3130
Jan Brouwer
Andijk (N)
6
4:35:20.7
21.79
100.00
941
3420
Peter van Keeken
Obbicht (N)
6
4:35:48.4
21.75
100.00
942
3416
Leendert Geldermalsen
Leusden (N)
6
4:38:27.5
21.55
100.00
943
3928
Henk Rijgersberg
Buiten kaag (N)
6
4:38:49.3
21.52
100.00
944
3240
Bart van Oenen
Dalfsen (N)
6
4:39:05.5
21.50
100.00
945
3073
Bert Reinders
Tiel (N)
6
4:39:08.4
21.49
100.00
946
3674
Henk Ruinaard
Sittard (N)
6
4:39:45.4
21.45
100.00
947
4398
Knut Schonert
Rossieben (D)
6
4:39:51.6
21.44
100.00
948
4119
Jan Nekkers
Nijverdal (N)
6
4:41:09.0
21.34
100.00
949
3308
Gijs van Aarle
St.oedenrode (N)
6
4:41:20.9
21.33
100.00
950
4386
Lolke Buma
Witmarsum (N)
6
4:41:30.4
21.31
100.00
951
3870
Willem de Lange
Genemuiden (N)
6
4:41:43.1
21.30
100.00
952
3974
Frans Siero
Groningen (N)
6
4:42:35.0
21.23
100.00
953
3876
Klaas-jan Barneveld
Genemuiden (N)
6
4:42:44.2
21.22
100.00
954
4370
Martien van der Kraan
Kwintsheul (N)
6
4:42:51.0
21.21
100.00
955
3951
Harrie Klijs
Dongen (N)
6
4:43:13.4
21.18
100.00
956
3508
Wil Berkhout
Warmenhuizen (N)
6
4:43:33.0
21.16
100.00
957
3379
Wim van Genderen
Noordeloos (N)
6
4:43:40.8
21.15
100.00
958
4076
Thijs Hofstra
Wijtgaard (N)
6
4:45:15.5
21.03
100.00
959
3047
Anouk Nieuwland
Wormer (N)
6
4:46:16.7
20.96
100.00
960
3025
Ike de Graaff
Zevenhuizen (N)
6
4:46:18.7
20.96
100.00
961
3458
Frits Wyatt
Dessel belgie (B)
6
4:46:40.4
20.93
100.00
962
3261
Jaap Roeland
Sleeuwijk (N)
6
4:47:00.1
20.91
100.00
963
3230
Scott Horio
Ursem (N)
6
4:47:00.8
20.91
100.00
964
3850
Arie Spruit
Montfoort (N)
6
4:47:40.3
20.86
100.00
965
3695
- -
Dalfsen (N)
6
4:47:47.3
20.85
100.00
966
3475
Walter in 't Veld
Roosendaal (N)
6
4:48:08.0
20.82
100.00
967
4416
Brigitte Winkler
9762 weissensee austria (A)
6
4:48:10.7
20.82
100.00
968
4227
Cees Leusink
Elburg (N)
6
4:48:40.5
20.78
100.00
969
3239
Roelof Dijkstra
Wolvega (N)
6
4:49:17.3
20.74
100.00
970
3428
Geert van Kleef
Poeldijk (N)
6
4:49:33.0
20.72
100.00
971
4392
Gerard Kuijs
Castricum (N)
6
4:49:40.7
20.71
100.00
972
3551
Ditha Kaper
Sittard (N)
6
4:50:10.7
20.68
100.00
973
3889
Trees Zwiers-Koops
Sittard (N)
6
4:50:11.0
20.68
100.00
974
3866
Henk de Vries
Borne (N)
6
4:50:31.5
20.65
100.00
975
3665
Willem Nijenhuis
Voorschoten (N)
6
4:51:06.4
20.61
100.00
976
3137
Roel Mik
Nijverdal (N)
6
4:51:33.2
20.58
100.00
977
3888
Henk Alkema
Slochteren (N)
6
4:52:13.1
20.53
100.00
978
3185
Marieke Siemonsma-Boom
Zeist (N)
6
4:52:28.1
20.52
100.00
979
3114
Sjaak Sterrenburg
Schoonhoven (N)
6
4:53:54.2
20.42
100.00
980
3176
Roel Ansink
Snelrewaard (N)
6
4:54:01.4
20.41
100.00
981
3593
Aleid de Boer
Noordeinde (N)
6
4:55:10.2
20.33
100.00
982
3963
Appie Lammertink
Laren (N)
6
4:55:53.4
20.28
100.00
983
3910
Wim Bakker
't harde (N)
6
4:55:54.0
20.28
100.00
984
3896
Wouter Verhoef
Uithoorn (N)
6
4:56:03.9
20.27
100.00
985
3883
Jan Korenberg
Kamperveen (N)
6
4:56:07.3
20.26
100.00
986
4443
Sander Janssen
Noordwijk (N)
6
4:56:16.0
20.25
100.00
987
3248
Mien Onderwater-Loogman
46340 degagnac/frankrijk (F)
6
4:57:01.4
20.20
100.00
988
3433
Frans Erkens
Brunssum (N)
6
4:57:01.7
20.20
100.00
989
3180
Loek Vuysters
Lelystad (N)
6
4:57:01.9
20.20
100.00
990
4387
Pier Spijksma
Schettens (N)
6
4:57:09.8
20.19
100.00
991
3008
Arie van der Veen
De cocksdorp (N)
6
4:57:27.9
20.17
100.00
992
3619
Jan van der Kooi
Giekerk (N)
6
4:57:29.2
20.17
100.00
993
4023
Henk Schipper
Wierden (N)
6
4:57:47.5
20.15
100.00
994
3817
Helene Dits
Andelst (N)
6
4:58:17.9
20.11
100.00
995
3584
Eef Rimmelzwaan
Schipluiden (N)
6
4:58:30.9
20.10
100.00
996
3364
Kees Vennix
Middelbeers (N)
6
4:58:56.5
20.07
100.00
997
3454
Pieter van Geldorp
Apeldoorn (N)
6
4:59:09.1
20.06
100.00
998
3135
Paul Vloeijberghs
Purmerend (N)
6
4:59:28.6
20.04
100.00
999
4224
Jasper van Staaden
Voorburg (N)
6
4:59:34.1
20.03
100.00
1000
4219
Harry Diepenmaat
Borne (N)
6
4:59:53.5
20.01
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14