Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
4240
Bert Baan
Rijssen (N)
9
6:39:30.6
22.53
150.00
502
3224
Arjen van Krieken
Brielle (N)
9
6:40:58.8
22.45
150.00
503
4344
Marcel Olsthoorn
's gravenzande (N)
9
6:42:10.7
22.38
150.00
504
3086
Hans Knijnenburg
Zevenhuizen (N)
9
6:42:41.7
22.35
150.00
505
3001
Nienke Slobbe
Amstelveen (N)
9
6:42:48.6
22.34
150.00
506
3531
Ties de Groot
Twello (N)
9
6:42:49.9
22.34
150.00
507
3782
Gerrit van Maanen
Maastricht (N)
9
6:43:03.3
22.33
150.00
508
3491
Haaije Schreuder
Delft (N)
9
6:43:34.8
22.30
150.00
509
4381
Arnoud Snellink
Monster (N)
9
6:43:35.3
22.30
150.00
510
3286
Gerrie Gosselink
Diepenveen (N)
9
6:44:21.0
22.26
150.00
511
3051
Annie de Vogel
Lisserbroek (N)
9
6:44:26.8
22.25
150.00
512
3171
Govert van der Wal
Schoonhoven (N)
9
6:44:27.3
22.25
150.00
513
3123
Jan Derksen
Loenen (N)
9
6:44:27.4
22.25
150.00
514
4247
Jan Brontsema
Spijk (N)
9
6:45:38.4
22.19
150.00
515
3109
Jan Faaij
Schoonhoven (N)
9
6:46:47.4
22.12
150.00
516
3354
Herman Versteeg
Mijdrecht (N)
9
6:47:37.2
22.08
150.00
517
3489
Leon van Bohemen
Nootdorp (N)
9
6:47:54.6
22.06
150.00
518
3101
Theo Edens
Lisse (N)
9
6:49:24.9
21.98
150.00
519
4236
Gerrit willem Westerink
Elburg (N)
9
6:50:33.8
21.92
150.00
520
4231
Gerrie Hoeve-Bisschop
Elburg (N)
9
6:50:37.0
21.92
150.00
521
4150
Jan Grooteman
Oosterblokker (N)
9
6:51:49.0
21.85
150.00
522
3228
Jaap Zwitser
Katwijk (N)
9
6:52:11.5
21.83
150.00
523
3341
Piet Suk
Grootschermer (N)
9
6:52:22.9
21.82
150.00
524
3788
Wim Vernooij
Werkhoven (N)
9
6:52:46.2
21.80
150.00
525
3787
Wilbert Schaik
Tull en 't waal (N)
9
6:52:46.6
21.80
150.00
526
3698
Romke Keur
Bolsward (N)
9
6:53:33.8
21.76
150.00
527
3343
Kees Kuil
Heemskerk (N)
9
6:54:06.4
21.73
150.00
528
3871
Bert Bok
Rossum (N)
9
6:55:47.0
21.65
150.00
529
4448
Henk van Beusekom
Hoevelaken (N)
9
6:57:36.4
21.55
150.00
530
3280
Joep Oude Groen
Glanerbrug (N)
9
6:59:42.1
21.44
150.00
531
3065
Johan Kunst
Vriezenveen (N)
9
7:00:09.2
21.42
150.00
532
3837
Peter Kester
Schipluiden (N)
9
7:00:12.1
21.42
150.00
533
3053
Henk Schutte
Rijssen (N)
9
7:00:18.5
21.41
150.00
534
3523
Bas Kok
Eindhoven (N)
9
7:02:06.4
21.32
150.00
535
3641
Sander Bree
Amersfoort (N)
9
7:02:12.6
21.32
150.00
536
3798
Wim Freriks
Didam (N)
9
7:02:26.1
21.31
150.00
537
3307
Harrie Klerkx
St.oedenrode (N)
9
7:03:10.5
21.27
150.00
538
4314
Ineke de Haan
Amstelveen (N)
9
7:03:15.7
21.26
150.00
539
3272
Marijke LAGERWERF-DE GROOT
De lier (N)
9
7:03:25.8
21.26
150.00
540
3962
Guus van Putten
Vianen (N)
9
7:03:26.4
21.25
150.00
541
3900
Michiel Heemskerk
Hoofddorp (N)
9
7:03:32.0
21.25
150.00
542
3136
Wim Minnaard
Terherne (N)
9
7:03:33.1
21.25
150.00
543
4311
Radboud van Kleef
Voorburg (N)
9
7:03:57.3
21.23
150.00
544
3683
Bonne Wijnterp
Enter (N)
9
7:05:07.9
21.17
150.00
545
3198
Wim Bouhuijs
Kampen (N)
9
7:06:26.7
21.11
150.00
546
3445
Jan van der Lans
Sassenheim (N)
9
7:08:08.4
21.02
150.00
547
4186
Ada van den Nieuwendijk
Alphen a/d rijn (N)
9
7:08:34.3
21.00
150.00
548
3029
Feike Koopmans
Idskenhuizen (N)
9
7:09:14.3
20.97
150.00
549
3190
Levien Scheele
Woubrugge (N)
9
7:09:23.9
20.96
150.00
550
3462
Wim Ijpelaar
Kaatsheuvel (N)
9
7:10:08.6
20.92
150.00
551
3881
Egbert Lambers
Naarden (N)
9
7:10:14.9
20.92
150.00
552
3252
Rien Voormolen
Loenen a/d vecht (N)
9
7:11:00.0
20.88
150.00
553
4214
Ember Sanders
Eindhoven (N)
9
7:11:15.0
20.87
150.00
554
4391
Rene Kuijs
Castricum (N)
9
7:11:39.6
20.85
150.00
555
3844
Dirk Verbeek
Renswoude (N)
9
7:12:14.8
20.82
150.00
556
3178
Willem Budde
Amsterdam (N)
9
7:13:11.9
20.78
150.00
557
3575
Cees Ligthart
Warmenhuizen (N)
9
7:13:49.4
20.75
150.00
558
4264
Andre Bazuin
Groningen (N)
9
7:14:03.9
20.73
150.00
559
3749
Harry Boerstal
Didam (N)
9
7:14:08.1
20.73
150.00
560
3923
Cok van Beek
Lisserbroek (N)
9
7:15:23.8
20.67
150.00
561
4101
Rob Duijn
Ridderkerk (N)
9
7:16:16.3
20.63
150.00
562
3638
Hennie Tijs
Luttenberg (N)
9
7:16:33.7
20.62
150.00
563
3831
Andre Hermans
Den oever (N)
9
7:16:57.0
20.60
150.00
564
3479
Harry Nollen
Enter (N)
9
7:17:04.2
20.59
150.00
565
4378
Shelly O'day
Amsterdam (N)
9
7:17:14.0
20.58
150.00
566
3663
Ger Breuklander
Harderwijk (N)
9
7:17:46.0
20.56
150.00
567
4267
Hans van Beek
Den haag (N)
9
7:18:11.7
20.54
150.00
568
3570
Luit Bloem
Waddinxveen (N)
9
7:18:50.6
20.51
150.00
569
3846
Piet Donker
Renswoude (N)
9
7:19:27.9
20.48
150.00
570
3847
Arie Slok
Renswoude (N)
9
7:19:28.3
20.48
150.00
571
3848
Bart de Graaf
Veenendaal (N)
9
7:19:28.6
20.48
150.00
572
3093
Willie Baten
De heurne (N)
9
7:19:33.0
20.48
150.00
573
4009
Carine van Schie
Haarlemmerliede (N)
9
7:21:48.5
20.37
150.00
574
3607
Theo Ebbenhorst
Hoogland (N)
9
7:23:10.7
20.31
150.00
575
3606
Adrie Ebbenhorst
Hoogland (N)
9
7:23:11.1
20.31
150.00
576
3116
John Kleinheerenbrink
Capelle a/d ijssel (N)
9
7:23:47.0
20.28
150.00
577
3833
Henk Swijnenburg
Nieuw-lekkerland (N)
9
7:24:00.8
20.27
150.00
578
4163
Nico Haasnoot
Katwijk (N)
9
7:24:37.7
20.24
150.00
579
3877
Peter Vessies
Heemskerk (N)
9
7:25:05.3
20.22
150.00
580
3703
Pier Sjaarda
St.annaparochie (N)
9
7:26:17.1
20.17
150.00
581
3915
Piet Oortwijn
Noordwijk (N)
9
7:26:19.1
20.17
150.00
582
4135
Wim Harmsen
Wehl (N)
9
7:30:47.5
19.97
150.00
583
4199
Rudi ter Heide
Apeldoorn (N)
9
7:32:45.0
19.88
150.00
584
4223
Hans Tjerkstra
Delfgauw (N)
9
7:36:26.5
19.72
150.00
585
3653
Kees van Dijk
Haastrecht (N)
9
7:36:43.9
19.71
150.00
586
3396
Daan Kamer
Naarden (N)
9
7:37:13.9
19.68
150.00
587
3651
Gerard Nijboer
Raalte (N)
9
7:37:48.1
19.66
150.00
588
3672
Harrie Schiphorst
Raalte (N)
9
7:37:50.4
19.66
150.00
589
3637
Cor ter Horst
Brussel belgie (B)
9
7:39:49.5
19.57
150.00
590
3241
Freek van Rossum
Mijdrecht (N)
9
7:41:08.8
19.52
150.00
591
4258
Wim Scholten
Herveld (N)
9
7:42:35.5
19.46
150.00
592
4103
Tom Gunter
Vlaardingen (N)
9
7:42:40.4
19.45
150.00
593
4102
Ronald Roeting
Hoogvliet (N)
9
7:42:42.7
19.45
150.00
594
3541
Henk Kleinjan
Hardenberg (N)
9
7:43:13.1
19.43
150.00
595
3380
Piet van Hemert
Scherpenisse (N)
9
7:43:18.1
19.43
150.00
596
3961
Cariny Fransen-Vissers
's gravenzande (N)
9
7:45:56.4
19.32
150.00
597
3521
Thea Dukker
De lier (N)
9
7:45:56.7
19.32
150.00
598
4366
Johan Mulder
Soesterberg (N)
9
7:48:54.0
19.19
150.00
599
3392
Wilco Schuurman
Assen (N)
9
7:49:59.8
19.15
150.00
600
3216
Rudy Hulsink
Lemelerveld (N)
9
7:50:16.2
19.14
150.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14