Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1101
3045
Ina van der GAAG-VAN LOO
Delft (N)
6
6:30:51.3
15.35
100.00
1102
3783
Piet van Aalst
Kaatsheuvel (N)
6
6:32:00.2
15.31
100.00
1103
4402
Hans Vonk
Berkel en rodenrijs (N)
6
6:34:03.9
15.23
100.00
1104
3858
Jan Hendriks
Zwaag (N)
6
6:34:48.2
15.20
100.00
1105
3856
Ted van Haastrecht
Hoorn (N)
6
6:34:52.6
15.19
100.00
1106
4359
Eddy Groenendijk
Middelharnis (N)
6
6:37:35.4
15.09
100.00
1107
4296
Gre Seijts
Ursem (N)
6
6:37:45.1
15.08
100.00
1108
3754
Ineke Deelen
Krimpen a/d lek (N)
6
6:37:53.6
15.08
100.00
1109
3643
Dineke van Zutphen
Oude pekela (N)
6
6:38:25.3
15.06
100.00
1110
3807
David Neve
L-5290 neuhaeusgen luxemb (L)
6
6:39:28.4
15.02
100.00
1111
3016
Harry Hoek
Groningen (N)
6
6:40:04.9
15.00
100.00
1112
4158
Erik Schreuder Goedheijt
Obdam (N)
6
6:40:38.1
14.98
100.00
1113
3621
Henny Leemkuil
Eefde (N)
6
6:46:25.3
14.76
100.00
1114
3622
Wilma LEEMKUIL - REESINK
Eefde (N)
6
6:46:25.5
14.76
100.00
1115
3675
Henk Jurjus
Arnhem (N)
6
6:53:06.8
14.52
100.00
1116
3579
Roy Verver
Wierden (N)
6
6:53:23.7
14.51
100.00
1117
3284
Tjitske Hartman
Deventer (N)
6
6:54:04.9
14.49
100.00
1118
3285
Marianne Ester
Deventer (N)
6
6:54:46.1
14.47
100.00
1119
3316
Antoon Janmaat
Waverveen (N)
6
6:54:46.4
14.47
100.00
1120
3418
Ria v/d Horst-Ernst
Zwammerdam (N)
6
6:56:39.7
14.40
100.00
1121
3693
Ronald van Sprew
Veghel (N)
6
7:02:21.0
14.21
100.00
1122
3802
Annette Spigt-Bakker
Wervershoof (N)
6
7:03:28.8
14.17
100.00
1123
3980
Rene Elferink
Borne (N)
6
7:07:16.6
14.04
100.00
1124
3662
Hugo Timmer
Emmen (N)
6
7:29:09.2
13.36
100.00
1125
4355
Nynke de Graaf
Scharnegoutum (N)
6
7:32:49.8
13.25
100.00
1126
3984
Harry Basjes
Andijk (N)
6
7:38:49.8
13.08
100.00
1127
4074
Han Lindeboom
Den burg (N)
6
7:49:11.3
12.79
100.00
1128
3719
Jan Teunissen
Wageningen (N)
6
7:51:19.8
12.73
100.00
1129
3522
Monique van den Leuvert
Eindhoven (N)
6
7:52:12.2
12.71
100.00
1130
3127
Linda Molenwijk
Berkel en rodenrijs (N)
6
8:11:42.7
12.20
100.00
1131
3125
Gieneke Greeve-Maree
Bleiswijk (N)
6
8:11:43.0
12.20
100.00
1132
4324
Ineke Fennet
Amstelveen (N)
6
8:25:32.9
11.87
100.00
1133
4321
Ingrid van der Eijk
Amstelveen (N)
6
8:25:33.0
11.87
100.00
1134
4124
Meijert Smid
Den oever (N)
6
8:30:30.2
11.75
100.00
1135
4125
Else Smid
Den oever (N)
6
8:30:30.5
11.75
100.00
1136
3573
Peter Rijnsburger
Nootdorp (N)
5
3:04:54.4
27.04
83.33
1137
3011
Nico Blom
Nijkerk (N)
5
3:20:04.3
24.99
83.33
1138
4279
Leo Braber
Zevenhuizen (N)
5
3:28:51.9
23.94
83.33
1139
3810
John Velzen
Sassenheim (N)
5
3:36:34.3
23.09
83.33
1140
3154
Theo van den Brink
Nijkerk (N)
5
3:52:41.8
21.49
83.33
1141
3597
George Post
Naaldwijk (N)
5
4:08:14.9
20.14
83.33
1142
3682
Jan Slootweg
Wassenaar (N)
5
4:15:52.2
19.54
83.33
1143
3557
Jan Hoogesteger
Den oever (N)
5
4:17:08.0
19.45
83.33
1144
4157
Hans van Tilburg
Noordwijk (N)
5
4:17:33.3
19.41
83.33
1145
3620
Tonnie Huisman
Apeldoorn (N)
5
4:27:44.2
18.68
83.33
1146
3186
Freek Vijver
Franeker (N)
5
4:31:36.6
18.41
83.33
1147
4348
Wim Arts
Goirle (N)
5
4:48:40.0
17.32
83.33
1148
3505
Harrie Oolders
Bellingwolde (N)
5
5:00:30.7
16.64
83.33
1149
3036
Wim Goeman
Nootdorp (N)
5
5:04:17.9
16.43
83.33
1150
3161
Karin Eikenaar
Oosthuizen (N)
5
5:12:33.5
16.00
83.33
1151
3069
Ed de Vries
Hoogland (N)
5
5:15:23.7
15.85
83.33
1152
4304
Theo Helling
Arnhem (N)
5
5:24:28.6
15.41
83.33
1153
4217
Jaap Schaap
Oostzaan (N)
5
5:25:18.1
15.37
83.33
1154
3269
Paul Kaart
Sassenheim (N)
5
5:37:20.0
14.82
83.33
1155
3669
Tycho de Waard
Voorhout (N)
5
5:38:40.7
14.76
83.33
1156
3381
Trudy Henstra-Bruigom
Leiden (N)
5
5:49:44.2
14.30
83.33
1157
3660
Biene Weber
Berg en terblijt (N)
5
5:51:03.9
14.24
83.33
1158
3658
Cor Moot
Berg en terblijt (N)
5
5:51:05.8
14.24
83.33
1159
4428
Rika van der Maat
Krommmenie (N)
5
5:56:38.9
14.02
83.33
1160
4098
Jan Veldhuis
Nijverdal (N)
5
5:57:05.1
14.00
83.33
1161
4333
Pierre Grootscholten
Wateringen (N)
5
5:58:48.9
13.93
83.33
1162
4277
Sienie van der Stoep-Meijer
Hattem (N)
5
6:12:15.2
13.43
83.33
1163
3024
Corrie Bakhuizen
Huizen (N)
5
6:31:46.1
12.76
83.33
1164
3033
Gerdien Tober-Doorn
Moordrecht (N)
5
7:03:45.1
11.80
83.33
1165
4293
Anneke Rovers-Versteege
Heerhugowaard (N)
5
7:16:23.7
11.46
83.33
1166
3769
Joop Ouden
Amstenrade (N)
4
2:32:44.8
26.19
66.67
1167
4100
Gerrit Lucassen
Nijverdal (N)
4
2:49:49.0
23.56
66.67
1168
4044
Sjaak van der Worp
Woudenberg (N)
4
2:49:50.0
23.55
66.67
1169
4228
Anneke BOUW- VAN ASSELT
Elburg (N)
4
2:52:06.9
23.24
66.67
1170
4193
Sandra Zijlstra
Leeuwarden (N)
4
2:59:34.1
22.28
66.67
1171
4422
Robert Strondl
Weissensee (A)
4
3:01:59.3
21.98
66.67
1172
3052
Wiljan de Rooij
Waspik (N)
4
3:08:06.8
21.26
66.67
1173
3337
Cor du Fosse
Brugge belgie (B)
4
3:08:25.2
21.23
66.67
1174
3401
Tila Kroon V.d. maat
Assendelft (N)
4
3:13:36.8
20.66
66.67
1175
4436
Anton van de Watering
Rotterdam (N)
4
3:13:48.6
20.64
66.67
1176
3071
Jan de Rooij
Koudekerk a/d rijn (N)
4
3:13:58.3
20.62
66.67
1177
3229
Jan Horio
Ursem (N)
4
3:14:32.3
20.56
66.67
1178
4371
Ria KRAAN-V/D GROENEWEGEN
Kwintsheul (N)
4
3:29:03.1
19.13
66.67
1179
4241
Johannes Zijlstra
Heerenveen (N)
4
3:34:31.6
18.65
66.67
1180
3988
Baukje SCHERINGA-DE VRIES
Spanbroek (N)
4
3:36:08.5
18.51
66.67
1181
3012
Eddy van de Vis
Nijkerk (N)
4
3:40:27.9
18.14
66.67
1182
4360
Klaas Wiegmink
Steenwijk (N)
4
3:46:46.2
17.64
66.67
1183
3995
Mario Wijdenes
Almere (N)
4
3:50:57.5
17.32
66.67
1184
3160
Henk Eikenaar
Oosthuizen (N)
4
4:03:26.9
16.43
66.67
1185
3793
Miranda Smit
Spanbroek (N)
4
4:17:32.9
15.53
66.67
1186
3874
Karin Veldman
Dronrijp (N)
4
4:19:24.5
15.42
66.67
1187
4012
Andries Zuidema
Wijnaldum (N)
4
4:22:58.7
15.21
66.67
1188
4337
Marij van den Heuvel
Helmond (N)
4
4:25:16.9
15.08
66.67
1189
3982
Wim Boekholt
Oosterhout (N)
4
4:35:29.0
14.52
66.67
1190
3586
Albert Koster
Krimpen a/d ijssel (N)
4
4:37:54.8
14.39
66.67
1191
3507
Andre Streunding
Bellingwolde (N)
4
5:00:30.0
13.31
66.67
1192
3259
Eric Pouwels
Zenderen (N)
4
5:10:52.0
12.87
66.67
1193
3596
Carla Post
Naaldwijk (N)
4
5:11:22.6
12.85
66.67
1194
3587
Fransien Evers-Noorlander
Krimpen a/d ijssel (N)
4
5:14:01.0
12.74
66.67
1195
4164
Hans van Duijn
Katwijk z-h (N)
4
5:16:39.6
12.63
66.67
1196
4356
Petra Wijmenga
Amstelveen (N)
4
5:35:44.8
11.91
66.67
1197
3599
Jan van Dijk
's gravenzande (N)
4
6:37:04.1
10.07
66.67
1198
3812
Gerard Kleinjans
Gramsbergen (N)
3
1:42:34.5
29.25
50.00
1199
3279
Marinus Woertink
Ane (gem. hardenberg) (N)
3
1:48:11.8
27.73
50.00
1200
3429
Silvie Drees
Leeuwarden (N)
3
2:01:12.2
24.75
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1362 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14