Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
801
1725
Theo Feijen
Diemen (N)
11
9:14:42.4
19.83
183.34
802
1906
Johan Regoor
Amsterdam (N)
11
9:41:17.2
18.92
183.34
803
1024
Hanneke Moussault
Roermond (N)
11
9:51:55.3
18.58
183.34
804
1137
Arnold Olsthoorn
Berkel en rodenrijs (N)
11
9:59:38.4
18.34
183.34
805
1521
Robin Smit
Hoofddorp (N)
11
10:16:57.3
17.83
183.34
806
2220
Conny Schepers-Fransen
Pijnacker (N)
11
10:25:15.6
17.59
183.34
807
1955
Louis Sprang
Utrecht (N)
11
10:27:23.5
17.53
183.34
808
1593
Marianne van der Meer
Woerden (N)
11
10:31:02.9
17.43
183.34
809
1497
Ben Kuiper
Wageningen (N)
11
10:50:39.7
16.91
183.34
810
1681
Jacob Potma
Heeg (N)
11
11:00:28.0
16.66
183.34
811
1961
Jacques Scholten
Houten (N)
11
11:17:16.7
16.24
183.34
812
1884
Philip Jonkers
Almere (N)
11
11:27:30.0
16.00
183.34
813
1078
Jan Dekker
Almelo (N)
10
6:29:16.2
25.69
166.67
814
2045
Teake van der Hoek
Augustinusga (N)
10
7:31:51.7
22.13
166.67
815
1043
Jac Lemmens
Sittard (N)
10
7:36:54.8
21.89
166.67
816
1374
Jet Vlietstra
Den haag (N)
10
7:37:39.4
21.85
166.67
817
1447
Jan de Haas
Zuidlaren (N)
10
7:55:08.8
21.05
166.67
818
1953
Hindrik Scheffer
Tytsjerk (N)
10
8:31:38.8
19.55
166.67
819
1773
Wilfred van Dam
Baak (N)
10
8:35:25.2
19.40
166.67
820
1990
Piet van Zeil
Rijpwetering (N)
10
8:37:52.1
19.31
166.67
821
2011
Gerard Rotteveel
Noordwijk (N)
10
8:47:03.9
18.97
166.67
822
2048
Wouter van den Brule
Ulvenhout (N)
10
8:47:07.2
18.97
166.67
823
1859
Andre Boersen
Dordrecht (N)
10
8:47:41.5
18.95
166.67
824
2147
Han de Boer
Pesse (N)
10
8:48:11.5
18.93
166.67
825
2305
Jacob Groeneveld
Kolham (N)
10
8:58:47.7
18.56
166.67
826
1819
Janus van Gils
Diessen (N)
10
9:00:01.8
18.52
166.67
827
1684
Teus Verweij
Linschoten (N)
10
9:06:47.1
18.29
166.67
828
2270
Frans Eikelboom
Oss (N)
10
9:13:32.7
18.07
166.67
829
2276
Paula van Bleijswijk
Delft (N)
10
9:15:28.3
18.00
166.67
830
1307
Xandra Wentink
Weesp (N)
10
9:20:09.0
17.85
166.67
831
2073
Sake Dijkstra
Neede (N)
10
9:25:50.4
17.67
166.67
832
2293
Caroline Thoenes
Den haag (N)
10
9:37:09.2
17.33
166.67
833
1803
Henk Huizer
Hazerswaoude-rijndijk (N)
10
9:57:16.3
16.74
166.67
834
1510
Vera Scholten
Hengelo (N)
10
10:24:52.9
16.00
166.67
835
2154
Elly Buyvoets
Enschede (N)
10
10:24:53.3
16.00
166.67
836
1551
Edwin Derksen
Doornenburg (N)
9
5:18:43.2
28.24
150.00
837
1755
Aldert Slot
Westzaan (N)
9
5:30:15.9
27.25
150.00
838
2196
Steven Bonestroo
Susteren (N)
9
5:33:59.9
26.95
150.00
839
2361
Manfred Trondl
St.peter-fust austria (A)
9
5:36:35.4
26.74
150.00
840
2092
Leo Persoon
Naaldwijk (N)
9
5:40:33.6
26.43
150.00
841
2284
Peter van Bree
Meijel (N)
9
6:10:23.8
24.30
150.00
842
2342
Arien Stuijt
Terheijden (N)
9
6:17:31.7
23.84
150.00
843
2117
Kees van den Aker
Esch (N)
9
6:20:54.6
23.63
150.00
844
2161
Jos Bergsma
Amsterdam (N)
9
6:22:03.6
23.56
150.00
845
1289
Rieks Eggens
Weert (N)
9
6:22:03.7
23.56
150.00
846
2094
Bart Duindam
Delft (N)
9
6:32:49.0
22.91
150.00
847
1133
Sjak Kwak
Sellingen (N)
9
6:42:35.0
22.36
150.00
848
1791
Rene Koop
Schiedam (N)
9
6:49:02.6
22.00
150.00
849
1702
Cor Semeins
Amsterdam (N)
9
7:04:22.4
21.21
150.00
850
1805
Dik Ellerbroek
Enschede (N)
9
7:06:00.1
21.13
150.00
851
1122
Wim Bekkering
Woubrugge (N)
9
7:11:34.3
20.85
150.00
852
1452
Steef Doorten
Beilen (N)
9
7:12:23.7
20.81
150.00
853
1031
Bart Taag
Haarlem (N)
9
7:18:42.9
20.51
150.00
854
1591
Kees van Nieuwkoop
Reeuwijk (N)
9
7:22:12.7
20.35
150.00
855
1557
Wouter Hijlkema
Schoonhoven (N)
9
7:29:02.3
20.04
150.00
856
1496
Koos van Wordragen
Alkmaar (N)
9
7:29:40.3
20.01
150.00
857
1219
Bert Guntlisbergen
Boxmeer (N)
9
7:29:54.8
20.00
150.00
858
2000
Uko Meijer
Den haag (N)
9
7:46:01.9
19.31
150.00
859
1353
Dick Teunissen
Amersfoort (N)
9
7:52:50.9
19.03
150.00
860
1691
Margot Blokker
Amsterdam (N)
9
7:56:20.0
18.89
150.00
861
2261
Maarten Endt
Amsterdam (N)
9
8:04:37.6
18.57
150.00
862
2189
Rik Breur
Hoofddorp (N)
9
8:05:16.5
18.55
150.00
863
1311
Gerdien Koopman
Holten (N)
9
8:09:13.4
18.40
150.00
864
1722
Frans van Schaik
Zeist (N)
9
8:16:57.5
18.11
150.00
865
1836
Benno de Lijser
Alphen a/d rijn (N)
9
8:19:46.8
18.01
150.00
866
1467
Jose Heeres
Oosterbeek (N)
9
8:23:14.2
17.88
150.00
867
1495
Wouter Kalf
Alkmaar (N)
9
8:24:44.8
17.83
150.00
868
1817
Jan Soer
Meppel (N)
9
8:26:13.3
17.78
150.00
869
2239
Fred Veerman
Amsterdam (N)
9
8:30:22.6
17.63
150.00
870
1842
Huub van Diepen
Utrecht (N)
9
8:34:51.4
17.48
150.00
871
2085
Marius Hentzen
Amersfoort (N)
9
8:35:16.0
17.47
150.00
872
2173
Wim Anker
Waddinxveen (N)
9
8:39:31.7
17.32
150.00
873
1974
Dirk Hoogenboom
Roelofarendsveen (N)
9
8:42:46.5
17.22
150.00
874
1085
Janet van Toor
Amsterdam (N)
9
8:45:40.3
17.12
150.00
875
1909
Aad Stokman
Hoofddorp (N)
9
8:46:58.5
17.08
150.00
876
2006
Wout Scheper
Weert (N)
9
8:51:12.7
16.94
150.00
877
2078
- Luten
Hoogeveen (N)
9
8:55:48.2
16.80
150.00
878
2076
Jeroen Ornee
Sneek (N)
9
8:56:09.1
16.79
150.00
879
1443
Jack Heeremans
Santpoort (N)
9
8:57:33.7
16.74
150.00
880
1981
Ans Rotteveel
Rijpwetering (N)
9
9:00:16.6
16.66
150.00
881
1828
Freddy Weima
Amsterdam (N)
9
9:02:06.5
16.60
150.00
882
2100
Willy Reus
Hoorn (N)
9
9:02:24.7
16.59
150.00
883
1576
Joeke Torensma
Ureterp (N)
9
9:04:29.8
16.53
150.00
884
1577
Durk Torensma
Drachten (N)
9
9:04:31.0
16.53
150.00
885
2247
Kerst van Brink
Ilpendam (N)
9
9:04:50.9
16.52
150.00
886
1617
Jeroen Molenaar
Amsterdam (N)
9
9:06:50.9
16.46
150.00
887
1998
Peter Verhaak
Asperen (N)
9
9:07:57.8
16.42
150.00
888
1109
Antje de Vries-Jeltes
Soest (N)
9
9:08:23.6
16.41
150.00
889
1821
Irene Derks
Vught (N)
9
9:15:24.2
16.20
150.00
890
1735
Dorien Vach
Utrecht (N)
9
9:16:08.5
16.18
150.00
891
1784
Jan van Putten
Gorssel (N)
9
9:16:29.9
16.17
150.00
892
1590
Inge Laan-Deddens
Veenendaal (N)
9
9:17:05.2
16.16
150.00
893
1476
Astrid Dam
Woerden (N)
9
9:23:08.8
15.98
150.00
894
2084
Lies Hilhorst
Amersfoort (N)
9
9:30:15.8
15.78
150.00
895
1860
Jaap de Vries
Dordrecht (N)
9
9:36:16.9
15.62
150.00
896
1954
Mireille van Kleij
Dordrecht (N)
9
9:36:27.8
15.61
150.00
897
1943
Dorine Oudhof
Dordrecht (N)
9
9:36:27.8
15.61
150.00
898
1130
Cobie Eggink
Zoetermeer (N)
9
9:46:27.1
15.35
150.00
899
2208
Kees van den Berg
Leiden (N)
9
10:14:06.2
14.66
150.00
900
1561
Rob van Schooten
Santpoort-noord (N)
9
10:16:57.5
14.59
150.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14