Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
1442
Helene Dits
Andelst (N)
12
10:01:10.2
19.96
200.00
602
1135
Henk van Rutten
Berkel-rodenrijs (N)
12
10:02:01.5
19.93
200.00
603
2015
Marco Dolfing
Berkhout (N)
12
10:02:10.4
19.93
200.00
604
2060
Sjaak Ruijter
Berkhout (N)
12
10:02:11.7
19.93
200.00
605
1723
Jan Bloemendaal
Pijnacker (N)
12
10:02:44.5
19.91
200.00
606
1265
Kay Wieberdink
Den haag (N)
12
10:03:01.2
19.90
200.00
607
1882
Querijn van den Broeke
Amsterdam (N)
12
10:03:24.0
19.89
200.00
608
2169
Wim Willeboer
Geldermalsen (N)
12
10:03:34.8
19.88
200.00
609
1124
Milko Kop
Wormer (N)
12
10:03:39.3
19.88
200.00
610
2366
Jaap Jongens
Wormer (N)
12
10:03:39.5
19.88
200.00
611
1095
Nico Jong
Ursem (N)
12
10:03:52.7
19.87
200.00
612
1468
Peter Leussink
Hengelo (o) (N)
12
10:05:25.5
19.82
200.00
613
1469
Michel Morssinkhof
Hengelo (N)
12
10:05:25.9
19.82
200.00
614
1750
Mario Brouwer
Delfgauw (N)
12
10:05:51.2
19.81
200.00
615
1061
Marieke Siemonsma-Boom
Zeist (N)
12
10:05:51.9
19.81
200.00
616
1758
Jilko de Kleine
Amersfoort (N)
12
10:06:46.7
19.78
200.00
617
1928
Agnes Esch-Kemperman
Amersfoort (N)
12
10:06:47.1
19.78
200.00
618
1074
Wim Korsse
Middenbeemster (N)
12
10:07:39.1
19.75
200.00
619
1097
Henk Janssen
Amsterdam (N)
12
10:08:27.2
19.72
200.00
620
1457
Maaike Osinga
Pingjum (N)
12
10:08:28.6
19.72
200.00
621
1455
Johan Visser
Pingjum (N)
12
10:08:28.8
19.72
200.00
622
1454
Gerrit van der Ploeg
Harlingen (N)
12
10:08:29.3
19.72
200.00
623
1456
Wout Postma
Pingjum (N)
12
10:08:29.4
19.72
200.00
624
1458
Jouke Visser
Pingjum (N)
12
10:08:31.6
19.72
200.00
625
1331
Harrie Vreman
Pannerden (N)
12
10:09:10.4
19.70
200.00
626
2198
Rik Bakker
Duiven (gld) (N)
12
10:09:12.4
19.70
200.00
627
2339
Jerry Weldam
Nieuwegein (N)
12
10:09:40.0
19.68
200.00
628
1989
Nico van Vliet
Hoogmade (N)
12
10:09:46.3
19.68
200.00
629
1032
Cees Moerland
Bergschenhoek (N)
12
10:09:59.7
19.67
200.00
630
2107
Boudewijn Barth
Utrecht (N)
12
10:10:25.5
19.66
200.00
631
1625
Andre Smulders
Wijk en aalberg (N)
12
10:10:37.6
19.65
200.00
632
1614
Louk Blok
Nijkerk (N)
12
10:10:49.8
19.65
200.00
633
1650
Luc van der Vliet
Nijkerk (N)
12
10:10:50.4
19.65
200.00
634
2192
Tiddo Veldhuis
Den haag (N)
12
10:10:59.0
19.64
200.00
635
1713
Rene Douma
Meppel (N)
12
10:11:00.3
19.64
200.00
636
1621
Gudrik van Tol
Hoofddorp (N)
12
10:11:08.4
19.64
200.00
637
1409
Lex Ockeloen
Haarlem (N)
12
10:11:31.7
19.62
200.00
638
1688
Ebbo Bierenga
Amsterdam (N)
12
10:11:40.4
19.62
200.00
639
2214
Gerard Molthof
Mook (N)
12
10:11:59.8
19.61
200.00
640
1618
Egbert de Vries
Carmarthen engeland (U)
12
10:12:03.4
19.61
200.00
641
2222
Brigitte Holl
Utrecht (N)
12
10:12:29.6
19.59
200.00
642
1344
Maarten Stultjens
Wormer (N)
12
10:13:44.3
19.55
200.00
643
1112
Rijk van de Kuilen
Barneveld (N)
12
10:14:45.2
19.52
200.00
644
1941
Arjen van Vark
Zoetermeer (N)
12
10:14:46.8
19.52
200.00
645
1121
Inge Brakman
Wormer (N)
12
10:15:46.0
19.49
200.00
646
1120
Hans Verploeg
Wormer (N)
12
10:15:47.3
19.49
200.00
647
1197
Elly Bosman
Ouderkerk a/d amstel (N)
12
10:15:48.9
19.49
200.00
648
1172
Conny Beaufort
Haarlem (N)
12
10:15:49.1
19.49
200.00
649
1355
Willem Wijnker
Schagen (N)
12
10:15:50.7
19.49
200.00
650
1398
Sandra van Veen
Uithoorn (N)
12
10:16:36.3
19.46
200.00
651
1513
Stefan Loos
Roelofarendsveen (N)
12
10:17:26.2
19.44
200.00
652
1511
Wilco Loos
Voorhout (N)
12
10:17:26.5
19.44
200.00
653
1647
Marco Heemskerk
Lisse (N)
12
10:17:38.5
19.43
200.00
654
1646
Gert jan Schilder
Amstelveen (N)
12
10:17:39.0
19.43
200.00
655
1146
Marien Vermerris
Vlaardingen (N)
12
10:17:40.0
19.43
200.00
656
1148
Rien Goudswaard
Vlaardingen (N)
12
10:17:40.8
19.43
200.00
657
1486
Neely Kok
Vlaardingen (N)
12
10:17:41.1
19.43
200.00
658
1431
Frans van de Ven
Tilburg (N)
12
10:17:55.7
19.42
200.00
659
1607
Arno Kakkenberg
Roden (N)
12
10:18:35.2
19.40
200.00
660
1266
Rinus Weima
Harlingen (N)
12
10:19:21.0
19.38
200.00
661
1589
Cor Laan
Veenendaal (N)
12
10:19:31.0
19.37
200.00
662
1064
Jan Huijsmans
Huijbergen (N)
12
10:20:14.7
19.35
200.00
663
1824
Gerard Knook
Prinsenbeek (N)
12
10:20:15.3
19.35
200.00
664
1823
Herwin Schouwink
Heinenoord (N)
12
10:20:16.3
19.35
200.00
665
1298
Kees de Rooij
Zevenbergen (N)
12
10:20:38.1
19.34
200.00
666
1354
John Beele
Steenbergen (N)
12
10:20:39.0
19.33
200.00
667
1996
Jeroen Kok
Den haag (N)
12
10:20:41.1
19.33
200.00
668
1437
Wim Wiltenburg
Tilburg (N)
12
10:20:45.0
19.33
200.00
669
1671
Guus Elstgeest
Roelofarendsveen (N)
12
10:20:51.1
19.33
200.00
670
1523
Patric Schilder
Volendam (N)
12
10:21:31.6
19.31
200.00
671
2059
J.V. 't Jong
Numansdorp (N)
12
10:21:37.1
19.30
200.00
672
2038
- -
Alphen (N)
12
10:21:37.4
19.30
200.00
673
2133
Menno Bos
Groessen (N)
12
10:22:06.6
19.29
200.00
674
1502
Alex Fonteijn
Heteren (N)
12
10:22:11.1
19.29
200.00
675
1633
Martien Nieuwenhuizen
Leiderdorp (N)
12
10:22:26.9
19.28
200.00
676
1341
Hans Matser
Westervoort (N)
12
10:23:47.8
19.24
200.00
677
1154
Ad Kommer
Leiden (N)
12
10:23:52.7
19.23
200.00
678
1829
Bram Kamerling
Kruiningen (N)
12
10:24:04.6
19.23
200.00
679
1830
Peter Blok
Goes (N)
12
10:24:05.9
19.23
200.00
680
1465
Marieke Krijnen
Riel (N)
12
10:24:49.9
19.21
200.00
681
1152
Jan van Breukelen
Wilnis (N)
12
10:25:10.1
19.20
200.00
682
1351
Hans Roemeling
Waspik (N)
12
10:26:11.5
19.16
200.00
683
1555
Rick Hoff
Vijfhuizen (N)
12
10:27:22.5
19.13
200.00
684
1249
Vincent van Middelaar
Hoogland (N)
12
10:27:43.1
19.12
200.00
685
2286
Jan Berben
Meijel (N)
12
10:28:00.2
19.11
200.00
686
2279
Nineke Hoogeboom-Compier
Leiderdorp (N)
12
10:28:13.5
19.10
200.00
687
2181
Kees Groot
Rijswijk zh (N)
12
10:28:13.8
19.10
200.00
688
1564
Lion Wildenburg
Delft (N)
12
10:28:14.1
19.10
200.00
689
1545
Sjoukje Hoekstra
Den haag (N)
12
10:28:14.1
19.10
200.00
690
1508
Rineke Spriensma
Voorburg (N)
12
10:28:14.2
19.10
200.00
691
1556
Dirkje Oldenhuis
Den haag (N)
12
10:28:14.7
19.10
200.00
692
1730
Klaas Verrips
Bussum (N)
12
10:28:35.8
19.09
200.00
693
1364
Bert Wezendonk
Pannerden (N)
12
10:28:39.1
19.09
200.00
694
1862
Nico de Jong
Duiven (N)
12
10:29:17.0
19.07
200.00
695
1678
Gerald Dekker
Limmen (N)
12
10:29:19.0
19.07
200.00
696
2144
Ed Ligteringen
Almelo (N)
12
10:29:19.4
19.07
200.00
697
1680
Jack Lenssen
Oostrum (N)
12
10:29:19.8
19.07
200.00
698
1579
Robin van der Lans
Rijswijk (N)
12
10:29:34.8
19.06
200.00
699
2164
John van Haaster
Vijfhuizen (N)
12
10:29:58.4
19.05
200.00
700
1868
Corjan Munsterman
Lisserbroek (N)
12
10:29:58.8
19.05
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14