Results
WK Veteranen en Snelle Tour (23/1)
Criterium Heren A en B, Dames, Criterium Snelle Toer, Veteranen (24/1)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Aart Koopmans Memorial (26/1)
Criterium Heren A en B, Dames (28/1)
2e grote AET Toertocht (29/1)
Essent Open Nederlandse Kampioenschappen (30/1)
Wedstrijd voor Heren A en B, Dames (31/1)
3e grote AET Toertocht (1/2)
Essent Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
1e grote AET Toertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
1674
Hans Buitelaar
Arnhem (N)
12
9:10:15.2
21.81
200.00
402
1330
Richard Venniker
Haarlem (N)
12
9:10:58.5
21.78
200.00
403
1288
Kirsten Snoek
Bussum (N)
12
9:11:04.9
21.78
200.00
404
1460
Henk Wetering
Pingjum (N)
12
9:11:10.2
21.77
200.00
405
2019
Hans van Lieverloo
Oss (N)
12
9:11:19.2
21.77
200.00
406
2020
Erik Aarts
Heesch (N)
12
9:11:19.5
21.77
200.00
407
1733
Biense Wielstra
Wouterswoude (N)
12
9:11:30.3
21.76
200.00
408
1732
Jan Wielstra
Gytsjerk (N)
12
9:11:30.5
21.76
200.00
409
1734
Taeke Vrieswijk
Wouterswoude (N)
12
9:11:30.6
21.76
200.00
410
1786
Thomas Kraal
Utrecht (N)
12
9:11:59.0
21.74
200.00
411
1685
Hans Louisse
Linschoten (N)
12
9:12:07.1
21.73
200.00
412
1087
Arno Volwater
Hoogmade (N)
12
9:12:43.6
21.71
200.00
413
1908
Harry Koppert
's-gravenzande (N)
12
9:12:47.3
21.71
200.00
414
2025
Cees Anker
Waddinxveen (N)
12
9:13:03.5
21.70
200.00
415
2055
Henk van den Berg
Terschuur (N)
12
9:13:18.3
21.69
200.00
416
1689
Bas Koetsier
Monnickendam (N)
12
9:13:51.0
21.67
200.00
417
1559
Ronald Zom
Wageningen (N)
12
9:13:55.0
21.66
200.00
418
2155
Marius Ros
Elsloo (N)
12
9:14:22.5
21.65
200.00
419
1988
Ronald Verhoef
Dieren (N)
12
9:14:42.5
21.63
200.00
420
1421
Jerry Nugter
Wervershoof (N)
12
9:16:05.5
21.58
200.00
421
1420
Patrick Nugter
Wervershoof (N)
12
9:16:05.7
21.58
200.00
422
1013
Lot Rosenberg
Culemborg (N)
12
9:16:15.7
21.57
200.00
423
1662
Peter-paul Willemse
Den haag (N)
12
9:17:00.0
21.54
200.00
424
2322
Greet MEDENDORP - BROUWERS
Wehe - den hoorn (N)
12
9:17:21.0
21.53
200.00
425
1949
Enno Samplonius
Son (N)
12
9:17:24.7
21.53
200.00
426
1948
Wim Ruiten
Eindhoven (N)
12
9:17:25.0
21.53
200.00
427
1293
Jan-willem Reyersen Van buuren
Nederhorst den berg (N)
12
9:17:25.6
21.53
200.00
428
1297
Dirk van Asselt
Kortenhoef (N)
12
9:17:25.8
21.53
200.00
429
1781
Teun Balsma
Hooghalen (N)
12
9:17:47.2
21.51
200.00
430
1690
Maarten Veen
Amsterdam (N)
12
9:17:49.5
21.51
200.00
431
1405
Rinus Rentmeester
Spijkenisse (N)
12
9:18:03.8
21.50
200.00
432
1106
Marnix Bakker
Meppel (N)
12
9:18:07.9
21.50
200.00
433
1105
Paul Bakker
Meppel (N)
12
9:18:08.7
21.50
200.00
434
1262
Jantien Aalbregtse
Volendam (N)
12
9:18:22.7
21.49
200.00
435
1525
Ed Klouwer
Volendam (N)
12
9:18:23.0
21.49
200.00
436
1041
Piet Groot
Obdam (N)
12
9:18:37.8
21.48
200.00
437
1676
Harrie Munster
Wijhe (N)
12
9:19:19.2
21.46
200.00
438
1677
Gerrit Streek
Wijhe (N)
12
9:19:21.6
21.45
200.00
439
1945
Rik Hassing
Utrecht (N)
12
9:19:48.2
21.44
200.00
440
1382
Hein Hollegien
Heeten (N)
12
9:19:55.7
21.43
200.00
441
1267
Paul van Zonneveld
Haarlem (N)
12
9:20:00.7
21.43
200.00
442
1200
Peter Krausz
Amsterdam (N)
12
9:20:14.3
21.42
200.00
443
1567
Joost Kwakman
Haarlem (N)
12
9:20:27.7
21.41
200.00
444
1451
Jan Holleman
Santpoort (N)
12
9:20:28.3
21.41
200.00
445
2004
Gerard Oostdam
Noordwijkerhout (N)
12
9:20:40.9
21.40
200.00
446
2118
Robert Vink
Amersfoort (N)
12
9:20:44.9
21.40
200.00
447
1324
Derk te Bokkel
Arnhem (N)
12
9:20:53.0
21.40
200.00
448
1880
Bernd van Balen Walter
Almere (N)
12
9:20:55.0
21.39
200.00
449
1782
Henk van Bergen
Eelde (N)
12
9:21:26.8
21.37
200.00
450
1436
Roeland Stellingwerff
Ijsselstein (N)
12
9:22:35.9
21.33
200.00
451
1151
Herman Versteeg
Mijdrecht (N)
12
9:22:51.0
21.32
200.00
452
2053
Frank van den Akker
Alphen a/d rijn (N)
12
9:23:27.9
21.30
200.00
453
1711
Paul Carstens
Den haag (N)
12
9:23:46.3
21.29
200.00
454
1240
Cees Groenewoud
Breda (N)
12
9:23:56.6
21.28
200.00
455
1238
Piet hein Groenewoud
Amsterdam (N)
12
9:23:57.1
21.28
200.00
456
2253
Johan Duijn
Sassenheim (N)
12
9:24:02.8
21.28
200.00
457
1111
Peter Keeman
Dongen (N)
12
9:24:12.3
21.27
200.00
458
1814
Leo Bouman
Amsterdam (N)
12
9:25:01.0
21.24
200.00
459
1813
- Ijsbrandij
Oostzaan (N)
12
9:25:01.1
21.24
200.00
460
1812
Andre Bouman
Amsterdam (N)
12
9:25:01.2
21.24
200.00
461
2113
Herman Pierik
Dalerpeel (N)
12
9:25:26.5
21.22
200.00
462
1281
Ed van der Vlugt
Berkel en rodenrijs (N)
12
9:25:56.4
21.20
200.00
463
1195
Anneke van den Haak
Harlingen (N)
12
9:26:33.6
21.18
200.00
464
1284
Esther ten Broeke
Utrecht (N)
12
9:26:51.3
21.17
200.00
465
1343
Joop van Haga
Vijfhuizen (N)
12
9:27:08.3
21.16
200.00
466
2026
Matthijs Koorevaar
Waddinxveen (N)
12
9:27:24.0
21.15
200.00
467
1833
Frank Ehrencron
Meerkerk (N)
12
9:27:58.7
21.13
200.00
468
1025
Jan Roes
Varsselder (N)
12
9:28:36.9
21.10
200.00
469
1312
Ria Wesseling
Diemen (N)
12
9:29:53.5
21.06
200.00
470
1321
Karin van Leeuwen
Ouderkerk a/d amstel (N)
12
9:29:53.6
21.06
200.00
471
1320
Jacqueline de Nooij
Ouderkerk a/d amstel (N)
12
9:29:54.0
21.06
200.00
472
1901
Gerdien Meijer
Ouderkerk a/d amstel (N)
12
9:29:54.4
21.06
200.00
473
2099
Jan-paul Nes
Abcoude (N)
12
9:30:30.6
21.03
200.00
474
1246
Miranda Schutter
Amersfoort (N)
12
9:30:45.5
21.03
200.00
475
2111
Jan Bakker
Leerdam (N)
12
9:31:22.8
21.00
200.00
476
1651
Harry van de Vijfeijke
Nijmegen (N)
12
9:31:26.1
21.00
200.00
477
2069
Sierd Jongstra
Musselkanaal (N)
12
9:31:27.2
21.00
200.00
478
1669
Remco Schaars
Giesbeek (N)
12
9:31:28.3
21.00
200.00
479
1636
Rob Lith
Amsterdam (N)
12
9:31:47.6
20.99
200.00
480
1917
Kees Laurijssen
Dongen (N)
12
9:32:28.8
20.96
200.00
481
1066
Coen Honingh
Zaandam (N)
12
9:32:46.0
20.95
200.00
482
1809
Gerard Beldman
Holten (N)
12
9:32:54.4
20.95
200.00
483
1810
- -
Holten (N)
12
9:32:56.7
20.94
200.00
484
1474
Wim Swart
Tjalleberd (N)
12
9:32:57.5
20.94
200.00
485
1472
Gerrit van Heijkop
Heerenveen (N)
12
9:32:57.6
20.94
200.00
486
1815
Vincent Heetvelt
Breukelen (N)
12
9:33:06.7
20.94
200.00
487
1071
Wim Bouhuijs
Kampen (N)
12
9:33:07.5
20.94
200.00
488
1210
Marinus Korenberg
Oldebroek (N)
12
9:33:07.6
20.94
200.00
489
1475
Jos Lenferink
Tjalleberd (N)
12
9:33:08.0
20.94
200.00
490
1348
Paul de Bruijckere
Oostburg (N)
12
9:33:10.8
20.94
200.00
491
1257
Henk van Veen
Harderwijk (N)
12
9:33:52.1
20.91
200.00
492
1253
Peter van Veen
Amersfoort (N)
12
9:33:52.4
20.91
200.00
493
2344
Ger van der Weijde
Dordrecht (N)
12
9:34:08.7
20.90
200.00
494
2345
Wil van der Weijde
Dordrecht (N)
12
9:34:09.1
20.90
200.00
495
1370
Sjaak Schenkeveld
Vlaardingen (N)
12
9:34:15.1
20.90
200.00
496
1672
Erik Kroes
Nieuw-vennep (N)
12
9:34:20.0
20.89
200.00
497
2244
Jan van Rijn
Zeist (N)
12
9:34:33.7
20.89
200.00
498
2245
Herman van Rijn
Geldrop (N)
12
9:34:33.8
20.89
200.00
499
1644
Jelle van Wier
Hoofddorp (N)
12
9:35:02.1
20.87
200.00
500
1327
Kees Ootes
Hoofddorp (N)
12
9:35:47.8
20.84
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1303 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14