Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1101
3936
Margjen Dekker
Velp (N)
4
5:08:10.0
19.47
100.00
1102
3404
Jan Hamstra
Wassenaar (N)
4
5:10:14.6
19.34
100.00
1103
3513
Peter van Schie
Delft (N)
4
5:11:09.1
19.28
100.00
1104
3512
Jan van Schie
Delft (N)
4
5:11:13.7
19.28
100.00
1105
3212
Ad Verboven
Almere (N)
4
5:11:24.1
19.27
100.00
1106
3082
Han Pieper
Hengelo (N)
4
5:12:45.6
19.18
100.00
1107
4146
Johan de Groot
Giessenburg (N)
4
5:14:51.3
19.06
100.00
1108
3723
Bennie Severt
Vragender (N)
4
5:15:18.3
19.03
100.00
1109
3074
Koos van Asten
Rijswijk (N)
4
5:15:37.5
19.01
100.00
1110
4026
Ridzerd Elzinga
Hengelo (N)
4
5:16:15.6
18.97
100.00
1111
3579
Piet van der Laan
Steenwijk (N)
4
5:16:51.9
18.94
100.00
1112
3645
Ko Zurink
Hengelo (o) (N)
4
5:16:53.6
18.93
100.00
1113
3353
Ank HAVE TEN-SCHOLTES
Honselersdijk (N)
4
5:17:21.8
18.91
100.00
1114
3339
Aad van der Lans
Lisse (N)
4
5:17:46.3
18.88
100.00
1115
4492
Ben Pouw
Houten (N)
4
5:17:49.6
18.88
100.00
1116
4032
Marloes de Rooy
Koudekerk a/d rijn (N)
4
5:18:08.3
18.86
100.00
1117
4494
Frans Geurts
Houten (N)
4
5:18:37.4
18.83
100.00
1118
4478
Niek Graafland
Maarssen (N)
4
5:19:25.1
18.78
100.00
1119
4317
Roelof Boessenkool
Dedemsvaart (N)
4
5:19:55.0
18.75
100.00
1120
3254
Peter Busch
Montfoort (N)
4
5:22:11.4
18.62
100.00
1121
4172
Theo de Bont
Teteringen (N)
4
5:22:43.0
18.59
100.00
1122
4498
Lammert Rodenburg
Drachten (N)
4
5:24:30.8
18.49
100.00
1123
3419
Anneke van den Haak
Harlingen (N)
4
5:24:58.0
18.46
100.00
1124
3898
Martin Gommer
Odijk (N)
4
5:25:25.1
18.44
100.00
1125
3197
Dirk Dirkson
Heilo (N)
4
5:27:14.1
18.34
100.00
1126
3532
Egbert Bruin
Deventer (N)
4
5:27:57.7
18.29
100.00
1127
3605
Klaas de Poel
Hoorn (N)
4
5:30:34.5
18.15
100.00
1128
3469
Heidi Heul
Nieuwpoort (N)
4
5:30:56.4
18.13
100.00
1129
3541
Loek Vuysters
Lelystad (N)
4
5:34:43.9
17.92
100.00
1130
4410
Ben Wijgerse
Schinnen (N)
4
5:35:10.3
17.90
100.00
1131
3577
George Koch
Nijeveen (N)
4
5:36:20.3
17.84
100.00
1132
3630
Paul Smulders
Gameren (N)
4
5:37:21.4
17.79
100.00
1133
3629
Andre Smulders
Wijk en aalberg (N)
4
5:37:21.7
17.79
100.00
1134
3567
Klaas Wiegmink
Steenwijk (N)
4
5:38:16.1
17.74
100.00
1135
3894
Rinske de Jong
Nes (N)
4
5:39:05.2
17.69
100.00
1136
3756
Rob van der Lans
Lisserbroek (N)
4
5:39:37.2
17.67
100.00
1137
3107
Cor van Haaren
Baarle-nassau (N)
4
5:40:50.4
17.60
100.00
1138
3710
Rinze Oosterkamp
Wenum-wiesel (N)
4
5:40:50.7
17.60
100.00
1139
3093
Marina Weel
Groningen (N)
4
5:41:18.9
17.58
100.00
1140
4451
Theodor Horstmannshoff
33824 werther duitsland (D)
4
5:44:04.6
17.44
100.00
1141
4464
Kees Bakker
48565 steinfurt duitsland (D)
4
5:44:19.6
17.43
100.00
1142
4137
Petra Priem-Hendriks
Den haag (N)
4
5:45:02.7
17.39
100.00
1143
3285
Marjorie van Schooten
Leiden (N)
4
5:46:24.1
17.32
100.00
1144
4090
Shelley Schoemaker
Uitgeest (N)
4
5:47:45.2
17.25
100.00
1145
4089
Kim Schoemaker
Uitgeest (N)
4
5:47:45.3
17.25
100.00
1146
3814
Willem van Driel
Vlaardingen (N)
4
5:48:50.9
17.20
100.00
1147
4045
Jan Dijkstra
Rotterdam (N)
4
5:52:18.5
17.03
100.00
1148
4486
Erik Huisintveld
Zwolle (N)
4
5:53:42.7
16.96
100.00
1149
3904
Aad Kippersluis
Bodegraven (N)
4
5:53:43.1
16.96
100.00
1150
3096
Leny INGEN VAN-LAMERS
Weurt (N)
4
5:54:06.6
16.94
100.00
1151
4225
Tseard Visser
Twijzelerheide (N)
4
5:55:29.4
16.88
100.00
1152
4194
Evert Kleijer
Wekerom (N)
4
5:57:14.9
16.80
100.00
1153
3338
Paul Hefti
Almelo (N)
4
5:58:19.6
16.74
100.00
1154
4022
Hans Wouters
Enschede (N)
4
6:02:11.3
16.57
100.00
1155
4133
Neeltje de Kroon
Amsterdam (N)
4
6:03:32.2
16.50
100.00
1156
3727
Ed Hoorenman
Zwaag (N)
4
6:05:07.6
16.43
100.00
1157
4254
Therese Hegen
Assen (N)
4
6:07:10.8
16.34
100.00
1158
4167
Coen Coopman
Den haag (N)
4
6:08:17.2
16.29
100.00
1159
4168
Joke Toorenburg
Den haag (N)
4
6:08:17.4
16.29
100.00
1160
3267
Kees Dukel
Voorburg (N)
4
6:10:59.0
16.17
100.00
1161
4277
Ben de Jong
Delft (N)
4
6:11:49.4
16.14
100.00
1162
4261
Meijert Smid
Den oever (N)
4
6:11:58.0
16.13
100.00
1163
4299
Dik Luschen
Baarn (N)
4
6:13:07.1
16.08
100.00
1164
4024
John van der Heiden
Baarn (N)
4
6:13:07.9
16.08
100.00
1165
3454
Bert van Willigen
Nuenen (N)
4
6:13:31.8
16.06
100.00
1166
3518
Wim Goeman
Nootdorp (N)
4
6:14:45.9
16.01
100.00
1167
3511
Carlien Tharner
Delft (N)
4
6:14:46.4
16.01
100.00
1168
3242
Be Grimme
Hoogezand (N)
4
6:15:24.5
15.98
100.00
1169
3056
Helene Pranger-Bartman
Castricum (N)
4
6:16:43.0
15.93
100.00
1170
3057
Geertje Becker-Woudstra
Castricum (N)
4
6:16:43.1
15.93
100.00
1171
3055
Jan Pranger
Castricum (N)
4
6:16:44.9
15.93
100.00
1172
3828
Lucia van der Hoeven
De lier (N)
4
6:18:34.9
15.85
100.00
1173
3413
Ben Wolf
Enschede (N)
4
6:25:10.4
15.58
100.00
1174
3981
Nico van Rijswijk
Andel (N)
4
6:27:09.9
15.50
100.00
1175
3251
Gerard Voorde
Koudekerke veere (N)
4
6:27:42.3
15.48
100.00
1176
3514
Lijdia VIEVEEN-V/D HELM
Leidschendam (N)
4
6:34:57.5
15.19
100.00
1177
3759
Biene Weber
Berg en terblijt (N)
4
6:36:20.4
15.14
100.00
1178
4119
Jaap Mulder
Oosterbeek (N)
4
6:39:39.1
15.01
100.00
1179
4185
Arendjan van der Neut
Amsterdam (N)
4
6:39:59.7
15.00
100.00
1180
4341
Caroline Brugman
Amsterdam (N)
4
6:40:00.4
15.00
100.00
1181
4059
Thomas Dekker
Alkmaar (N)
4
6:40:24.6
14.98
100.00
1182
3659
Roos Raijmakers
Uden (N)
4
6:45:08.3
14.81
100.00
1183
3730
Mary Kamminga-Stap
Laag keppel (N)
4
6:46:24.6
14.76
100.00
1184
3751
Lia Mollers-Versluis
Lisserbroek (N)
4
6:48:58.6
14.67
100.00
1185
4051
Wim Bloemers
Paterswolde (N)
4
6:50:02.8
14.63
100.00
1186
4086
Jaap Kaspers
Heerenveen (N)
4
6:50:03.6
14.63
100.00
1187
3428
Jan Uitham
Nooderhoogebrug (N)
4
7:04:32.1
14.13
100.00
1188
3635
Tiny Bredewout-Snijder
Wezep (N)
4
7:05:39.7
14.10
100.00
1189
3020
Willy Plender-Pleyter
Doornspijk (N)
4
7:09:12.5
13.98
100.00
1190
3998
Marten Groen
Castricum (N)
4
7:11:05.1
13.92
100.00
1191
4193
Rita Beens-Koppert
Amstenrade (N)
4
7:14:42.5
13.80
100.00
1192
3139
Gerard v/d Kletersteeg
Hoogland (N)
4
7:23:43.3
13.52
100.00
1193
4470
Henk de Vries
Borne (N)
4
7:28:37.2
13.37
100.00
1194
4292
Annemarie Ensing
Zwolle (N)
4
7:29:50.1
13.34
100.00
1195
3370
Tycho de Waard
Voorhout (N)
4
7:42:58.6
12.96
100.00
1196
4367
Annelies van Vliet
Harskamp (N)
4
7:46:32.4
12.86
100.00
1197
3769
Lusanne van der Meij-Knol
Rijswijk (N)
4
7:46:33.5
12.86
100.00
1198
4345
Ine Buijs
Den haag (N)
4
7:46:34.0
12.86
100.00
1199
4127
Marcel van Maanen
Naaldwijk (N)
4
7:46:57.6
12.85
100.00
1200
3435
Greet Pijnacker
Bodegraven (N)
4
8:00:02.9
12.50
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1402 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15