home
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Aart Koopmans Memorial (28/1)
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)
KPN Open NK (30/1)
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
KPN Open NK (30/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Dames 70 km
Heren 100 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A13
Jorrit Bergsma
BAM-Univé Schaatsteam ()
12
2:39:57.7
37.51
100.00
2
A37
Geert Plender
van Werven ()
12
2:39:58.1
37.51
100.00
3
A62
Jouke Hoogeveen
De Haan Westerhoff ()
12
2:39:58.2
37.51
100.00
4
A27
Christijn Groeneveld
BAM-Univé Schaatsteam ()
12
2:40:04.0
37.48
100.00
5
A65
Mart Bruggink
Wadro ()
12
2:40:04.6
37.48
100.00
6
A92
Gary Hekman
van Werven ()
12
2:40:05.6
37.48
100.00
7
A89
Rick Smit
van Werven ()
12
2:40:05.7
37.48
100.00
8
A96
Jochem Uithoven
Team Brabant ()
12
2:40:06.1
37.47
100.00
9
A56
Sjaak Schipper
Wadro ()
12
2:40:06.5
37.47
100.00
10
A74
Roelof Koops
JB Besturingstechniek ()
12
2:40:06.5
37.47
100.00
11
A55
Bart Mol
Husqvarna Gardena ()
12
2:40:07.1
37.47
100.00
12
A35
Niels Mesu
De Haan Westerhoff ()
12
2:40:07.4
37.47
100.00
13
A06
Jan Maarten Heideman
Husqvarna Gardena ()
12
2:40:07.8
37.47
100.00
14
A94
Erwin Mesu
Radson-Jinstal ()
12
2:40:07.9
37.47
100.00
15
A04
Sandor Stuut
Schaatscentrum De Uithof ()
12
2:40:07.9
37.47
100.00
16
A93
Peter van de Pol
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
12
2:40:08.2
37.47
100.00
17
A48
Joost Vink
Payroll Group ()
12
2:40:08.4
37.47
100.00
18
A36
Martijn van Es
Wadro ()
12
2:40:08.4
37.47
100.00
19
A26
Willem Hut
van Werven ()
12
2:40:08.6
37.47
100.00
20
A43
Ruud Aerts
Wadro ()
12
2:40:09.3
37.46
100.00
21
A31
Robert van Dalen
Team Brabant ()
12
2:40:09.5
37.46
100.00
22
A14
Marcel van Ham
Schaatscentrum De Uithof ()
12
2:40:09.6
37.46
100.00
23
A54
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek ()
12
2:40:09.6
37.46
100.00
24
B26
Evert Hoolwerf
Hoolwerf Heiwerken ()
12
2:40:10.1
37.46
100.00
25
A11
Ralf Zwitser
Husqvarna Gardena ()
12
2:40:10.3
37.46
100.00
26
B75
Gerwin Smit
()
12
2:40:10.5
37.46
100.00
27
A84
Pieter Overmars
Haven Amsterdam ()
12
2:40:10.7
37.46
100.00
28
A19
Antoine de Schipper
Haven Amsterdam ()
12
2:40:11.5
37.45
100.00
29
A30
Ruud Borst
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
12
2:40:12.9
37.45
100.00
30
A32
Frank Woltman
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
12
2:40:13.0
37.45
100.00
31
B84
Bart van der Vlugt
Romex Restate ()
12
2:40:13.4
37.45
100.00
32
A99
Nick Uithoven
Team Brabant ()
12
2:40:14.8
37.44
100.00
33
A57
Timo Verkaaik
Schaatscentrum De Uithof ()
12
2:40:15.0
37.44
100.00
34
A68
Bram Bruschke
TZN ()
12
2:40:15.3
37.44
100.00
35
A38
Simon Schouten
Telstar Sport/Primagaz ()
12
2:40:24.4
37.40
100.00
36
A02
Erben Wennemars
Husqvarna Gardena ()
12
2:40:28.0
37.39
100.00
37
A22
Johan Knol
JB Besturingstechniek ()
12
2:40:28.0
37.39
100.00
38
A66
Jens Zwitser
Husqvarna Gardena ()
12
2:40:28.4
37.39
100.00
39
B83
Max van Boxel
Haven van Amsterdam ()
12
2:40:29.5
37.38
100.00
40
A15
Arjan Stroetinga
BAM-Univé Schaatsteam ()
12
2:40:43.5
37.33
100.00
41
A69
Frank Vreugdenhil
Telstar Sport/Primagaz ()
12
2:40:52.0
37.30
100.00
42
A08
Rob Hadders
Telstar Sport/Primagaz ()
12
2:40:56.3
37.28
100.00
43
A39
Geert Jan van der Wal
Radson-Jinstal ()
12
2:40:59.6
37.27
100.00
44
A90
Durk Fabriek
De Haan Westerhoff ()
12
2:41:01.0
37.26
100.00
45
A12
Pieter Jan van Eck
Team Brabant ()
12
2:41:31.5
37.14
100.00
46
B47
Sjors Spaargaren
BTB Riedas ()
12
2:41:41.3
37.11
100.00
47
B71
Antwan Tolhoek
Wadro B.V. ()
12
2:42:12.3
36.99
100.00
48
A05
Ingmar Berga
BAM-Univé Schaatsteam ()
12
2:42:16.4
36.97
100.00
49
A91
Bart de Vries
van Werven ()
12
2:42:18.2
36.97
100.00
50
A47
Frederik Nauta
Radson-Jinstal ()
12
2:42:19.5
36.96
100.00
51
A44
Mats Stoltenborg
Payroll Group ()
12
2:42:48.0
36.85
100.00
52
A82
Stan van den Berg
Haven Amsterdam ()
12
2:43:06.1
36.79
100.00
53
A34
Jan van Loon
De Haan Westerhoff ()
12
2:44:59.7
36.36
100.00
54
A18
Peter Nauta
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
11
2:27:00.3
37.41
91.66
55
A53
Fabio Francolini
Radson-Jinstal ()
11
2:27:01.5
37.41
91.66
56
B04
Erik Jan Kooiman
Schaatscentrum De Uithof ()
11
2:28:15.8
37.09
91.66
57
A20
Jaap Ketelaar
JB Besturingstechniek ()
11
2:28:25.6
37.05
91.66
58
B33
Rene Pruijsen
Sport2000/Stehmann ()
11
2:28:49.3
36.96
91.66
59
A86
Johan Hendriks
Haven Amsterdam ()
11
2:29:33.5
36.77
91.66
60
A52
Leander van der Geest
Schaatscentrum De Uithof ()
11
2:29:33.9
36.77
91.66
61
B66
Engbert de Vegt
Delangemassage.nl ()
11
2:29:35.1
36.77
91.66
62
B86
Hannes Schalkwijk
Paul van Vilsteren De adviseur installateur ()
11
2:29:35.5
36.77
91.66
63
A58
Bart van den Berg
Wadro ()
11
2:30:30.8
36.54
91.66
64
B67
Barry de Vries
()
11
2:31:12.6
36.37
91.66
65
B13
Koen Klinkhamer
Appel Beton ()
11
2:31:47.4
36.23
91.66
66
B27
Ruben Wieberdink
Van Werven/Duursma W&O ()
11
2:36:23.2
35.17
91.66
67
A88
Crispijn Ariens
De Haan Westerhoff ()
10
2:13:25.2
37.47
83.33
68
B50
Sam Boon
Bola Tulpenveredelingen ()
10
2:13:41.7
37.40
83.33
69
B45
Wim Dillen
Van Werven/Duursma W&O ()
10
2:13:45.1
37.38
83.33
70
B05
Bjorn Bakker
De Haan Westerhoff ()
10
2:20:52.0
35.49
83.33
71
A46
Pim Cazemier
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
10
2:20:54.8
35.48
83.33
72
B78
Lucas Bisschop
Schaatscentrum De Uithof ()
10
2:21:16.9
35.39
83.33
73
B72
Arjan Elferink
()
10
2:21:18.3
35.38
83.33
74
B63
Robin Snoek
Romex Restate ()
10
2:21:18.9
35.38
83.33
75
A29
Douwe Bierma
Radson-Jinstal ()
9
2:00:26.4
37.36
75.00
76
A10
Gerard Nijgh
TZN ()
9
2:00:27.0
37.36
75.00
77
B30
Roy Mulder
Appel Beton ()
9
2:00:27.7
37.35
75.00
78
B03
Erik-Jan Spijkerman
ACE Team ()
9
2:00:31.2
37.34
75.00
79
B24
Jasper van Mierle
Van den Hoogen Tegels & Sanitair ()
9
2:12:16.7
34.02
75.00
80
D76
Mariska Huisman
Beteropenhaardhout.nl ()
9
2:12:25.0
33.98
75.00
81
D87
Elma de Vries
MKBasics.nl ()
9
2:12:25.8
33.98
75.00
82
D24
Erna Last - Kijk In de Vegte
Palet Schilderwerken ()
9
2:12:26.4
33.98
75.00
83
D49
Andrea Sikkema
CENNED ()
9
2:12:27.6
33.97
75.00
84
D05
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
Renault Ladiesteam ()
9
2:12:27.7
33.97
75.00
85
D26
Carien Kleibeuker
Okkinga Communicatie ()
9
2:12:28.1
33.97
75.00
86
D38
Lisa van der Geest
Beteropenhaardhout.nl ()
9
2:12:28.5
33.97
75.00
87
D75
Lisanne Buurman
Timpaan ()
9
2:12:28.8
33.97
75.00
88
D11
Sharon Hendriks
Renault Ladiesteam ()
9
2:12:28.9
33.97
75.00
89
D13
Carla Zielman
CENNED ()
9
2:12:28.9
33.97
75.00
90
D12
Bianca Roosenboom
Renault Ladiesteam ()
9
2:12:30.7
33.96
75.00
91
D82
Cindy Vergeer
Steigerplank.com ()
9
2:12:31.3
33.96
75.00
92
D98
Francisca Groen
Bouma ()
9
2:12:31.3
33.96
75.00
93
D41
Maria Sterk
Weissensee for Kids ()
9
2:12:31.5
33.95
75.00
94
D03
Linda Bouwens
Bouma ()
9
2:12:32.1
33.95
75.00
95
D01
Birgit Witte
Make a Wish ()
9
2:12:34.1
33.94
75.00
96
D61
Anne Carine van Abeelen
Artecef BV ()
9
2:12:34.5
33.94
75.00
97
D79
Sandra 't Hart
Witty ()
9
2:12:34.5
33.94
75.00
98
D21
Mireille Reitsma
MKBasics.nl ()
9
2:12:34.8
33.94
75.00
99
D39
Marianne van Leeuwen
Artecef BV ()
9
2:12:34.9
33.94
75.00
100
D52
Marieke van Hoek
De Goudse Verzekeringen ()
9
2:12:35.7
33.94
75.00
[
Volgende
]
399 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4