home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
6051
Alexander Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
9:16:46.7
21.55
200.00
402
5487
Thom Smit
URSEM (Ned)
16
9:18:07.8
21.50
200.00
403
5717
Bert Bok
ROSSUM (Ned)
16
9:18:10.8
21.50
200.00
404
6154
Durk Dooper
WIERINGERWERF (Ned)
16
9:18:34.3
21.48
200.00
405
5524
hendrik meilink
Holten (Ned)
16
9:18:48.1
21.47
200.00
406
5747
Herman Kijk in de Vegte
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:18:58.6
21.47
200.00
407
5577
Gert-Jan Kijk in de Vegte
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:18:59.3
21.47
200.00
408
5148
Louis Voskamp
DE LIER (Ned)
16
9:19:00.9
21.47
200.00
409
5763
Piet Opstal
MONSTER (Ned)
16
9:19:01.3
21.47
200.00
410
5444
Rene van den Berg
BOSKOOP (Ned)
16
9:19:22.2
21.45
200.00
411
5563
Jaap Zwaan
Opperdoes (Ned)
16
9:19:23.1
21.45
200.00
412
5560
Wim Zwier
OPPERDOES (Ned)
16
9:19:23.2
21.45
200.00
413
5460
Pieter Westgeest
BOSKOOP (Ned)
16
9:19:24.0
21.45
200.00
414
6301
Siem de Jong
AVENHORN (Ned)
16
9:19:41.0
21.44
200.00
415
5356
Peter Kester
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
9:20:50.9
21.40
200.00
416
5113
Eddy Korte
BELLINGWOLDE (Ned)
16
9:21:40.4
21.36
200.00
417
5859
Ad de Kort
EINDHOVEN (Ned)
16
9:21:44.2
21.36
200.00
418
5566
Freek Hillebrand
Heemskerk (Ned)
16
9:22:53.1
21.32
200.00
419
5520
andre koning
LAMBERTSCHAAG (Ned)
16
9:23:31.9
21.29
200.00
420
5759
Cees van Dijk
GROOT-AMMERS (Ned)
16
9:23:47.9
21.28
200.00
421
6107
Evelien florack-Pegge
HAARLEM (Ned)
16
9:24:10.0
21.27
200.00
422
6102
Johan Pegge
LAREN GLD (Ned)
16
9:24:12.2
21.27
200.00
423
5631
Michiel Arends
UTRECHT (Ned)
16
9:24:28.3
21.26
200.00
424
5270
Joke Meijer
DE KWAKEL (Ned)
16
9:24:52.6
21.24
200.00
425
6300
Co Mol
HOOGKARSPEL (Ned)
16
9:25:03.2
21.24
200.00
426
5523
Liesbeth Basjes
ANDIJK (Ned)
16
9:25:04.9
21.24
200.00
427
5144
Piet Suk
GROOTSCHERMER (Ned)
16
9:25:09.5
21.23
200.00
428
5558
Carel Dontje
ENKHUIZEN (Ned)
16
9:25:10.7
21.23
200.00
429
5302
Ciska Koole
Zoelen (Ned)
16
9:25:30.2
21.22
200.00
430
5708
Arjan Veldsink
TIEL (Ned)
16
9:25:30.9
21.22
200.00
431
5303
Derko van Veldhoven
Zoelen (Ned)
16
9:25:31.5
21.22
200.00
432
5864
Gunnar Rood
SINT PANCRAS (Ned)
16
9:25:33.7
21.22
200.00
433
5129
Rinus Troost
RIJSSEN (Ned)
16
9:25:37.9
21.22
200.00
434
5580
Tom Pruymboom
Heiloo (Ned)
16
9:25:38.6
21.21
200.00
435
5590
Armand Pruymboom
AMSTERDAM (Ned)
16
9:25:39.3
21.21
200.00
436
5889
Piet Noordenbos
WIJNS (Ned)
16
9:25:44.1
21.21
200.00
437
5268
Evert van Ommen
WEZEP (Ned)
16
9:25:47.6
21.21
200.00
438
5023
Henk Schutte
RIJSSEN (Ned)
16
9:25:48.1
21.21
200.00
439
5334
Jan Bredewout
WEZEP (Ned)
16
9:25:49.1
21.21
200.00
440
5606
Ronald Pothuizen
BAARN (Ned)
16
9:25:53.3
21.21
200.00
441
5467
Ferry van der Heiden
BAARN (Ned)
16
9:25:54.2
21.21
200.00
442
6247
Berry Luikinga
BAARN (Ned)
16
9:25:54.4
21.20
200.00
443
5601
Reinier van Doorn
BAARN (Ned)
16
9:25:54.8
21.20
200.00
444
5681
theo van schie
SASSENHEIM (Ned)
16
9:26:19.6
21.19
200.00
445
6299
Jan Grooteman
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:26:22.8
21.19
200.00
446
5999
Jurriaan ter Heide
LICHTENVOORDE (Ned)
16
9:26:30.2
21.18
200.00
447
6138
Charles Palland
AMSTELVEEN (Ned)
16
9:26:38.0
21.18
200.00
448
6132
Diederik Vonk
ROTTERDAM (Ned)
16
9:26:39.0
21.18
200.00
449
5328
Kees van Dijk
HAASTRECHT (Ned)
16
9:26:51.3
21.17
200.00
450
5623
Hans AM van der Valk
KEERBERGEN (Bel)
16
9:27:00.2
21.16
200.00
451
5773
Hans Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
16
9:27:01.8
21.16
200.00
452
5613
Gijs de Kruif
LEUSDEN (Ned)
16
9:27:02.5
21.16
200.00
453
5979
Klaas Maaijen
GOIRLE (Ned)
16
9:27:03.5
21.16
200.00
454
5927
Jori Wouters
LEUSDEN (Ned)
16
9:27:04.1
21.16
200.00
455
6085
Wouter de Kruijff
LEUSDEN-CENTRUM (Ned)
16
9:27:04.7
21.16
200.00
456
5156
Henk Swijnenburg
NIEUW-LEKKERLAND (Ned)
16
9:27:06.1
21.16
200.00
457
5834
Wil Snoek
LEUSDEN (Ned)
16
9:27:07.5
21.16
200.00
458
5988
Harry Tessels
LEUSDEN (Ned)
16
9:27:07.8
21.16
200.00
459
6278
Hansi Hoffmann
Techendorf (Oos)
16
9:27:10.9
21.16
200.00
460
6269
Arno Kronhofer
Techendorf (Oos)
16
9:27:12.2
21.16
200.00
461
5441
Peter Dukker
DE LIER (Ned)
16
9:27:21.2
21.15
200.00
462
5721
John van Lieshout
ZEGVELD (Ned)
16
9:27:34.2
21.14
200.00
463
5435
Evert van Ginkel
LEUSDEN (Ned)
16
9:27:35.0
21.14
200.00
464
5990
Henk Tijssen
AMERSFOORT (Ned)
16
9:27:37.7
21.14
200.00
465
5445
Arie van 't Ende
UITHOORN (Ned)
16
9:27:43.1
21.14
200.00
466
6286
Leonie Onderwater
ZOETERWOUDE (Ned)
16
9:27:55.0
21.13
200.00
467
5826
Hugo Schrama
WILNIS (Ned)
16
9:27:56.6
21.13
200.00
468
6291
Ron van Wijk
DELFT (Ned)
16
9:27:57.3
21.13
200.00
469
6288
Jan Compeer
Voorschoten (Ned)
16
9:27:57.5
21.13
200.00
470
5994
Jan Houwer
BOLSWARD (Ned)
16
9:27:58.1
21.13
200.00
471
5307
Co Konijn
PURMEREND (Ned)
16
9:28:02.0
21.13
200.00
472
6031
Piet de Hoop
WARDER (Ned)
16
9:28:07.0
21.12
200.00
473
5245
Peter Put
NOORD-SCHARWOUDE (Ned)
16
9:28:07.5
21.12
200.00
474
5381
Piet van Rest
MAASSLUIS (Ned)
16
9:28:09.2
21.12
200.00
475
6195
Emiel Boogaard
Leeuwarden (Ned)
16
9:28:22.5
21.11
200.00
476
5917
Rene Hemme
DEDEMSVAART (Ned)
16
9:28:25.9
21.11
200.00
477
5895
Gerrit Landman
AMERSFOORT (Ned)
16
9:28:49.0
21.10
200.00
478
6054
Frans Smink
NIJKERKERVEEN (Ned)
16
9:28:50.6
21.10
200.00
479
5358
Peter Vessies
HEEMSKERK (Ned)
16
9:28:53.3
21.09
200.00
480
6201
Irene ter Schure
STEENWIJKERWOLD (Ned)
16
9:30:43.7
21.03
200.00
481
6173
Arie van Wingerden
ZWIJNDRECHT (Ned)
16
9:30:53.7
21.02
200.00
482
5274
Klaas Banga
EINDHOVEN (Ned)
16
9:30:56.0
21.02
200.00
483
5837
Wim Vernooij
LIENDEN (Ned)
16
9:31:16.7
21.01
200.00
484
5719
Wilbert van Schaik
TULL EN 'T WAAL (Ned)
16
9:31:17.2
21.01
200.00
485
5073
Pierrot Zijlmans
KAATSHEUVEL (Ned)
16
9:31:49.5
20.99
200.00
486
5002
Wim IJpelaar
KAATSHEUVEL (Ned)
16
9:31:49.8
20.99
200.00
487
6296
Mitsuaki Tezuka
Hokkaido (Jap)
16
9:32:09.4
20.97
200.00
488
5175
Piet van Hemert
SCHERPENISSE (Ned)
16
9:32:26.9
20.96
200.00
489
5191
Ilona Van der Vloed
BROEK IN WATERLAND (Ned)
16
9:32:55.1
20.95
200.00
490
5799
karel bergwerff
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
16
9:33:23.3
20.93
200.00
491
6049
Ad Pastoors
WESTWOUD (Ned)
16
9:33:30.0
20.92
200.00
492
6094
Koos Botman
HOOGKARSPEL (Ned)
16
9:33:33.9
20.92
200.00
493
5797
Bart van Oenen
DALFSEN (Ned)
16
9:33:40.9
20.92
200.00
494
6095
Piet Meissen
HOOGKARSPEL (Ned)
16
9:33:42.8
20.92
200.00
495
6156
Drewes Tuintjer
LEEK (Ned)
16
9:33:58.3
20.91
200.00
496
5603
Jaap Mulder
WOERDEN (Ned)
16
9:34:13.6
20.90
200.00
497
5706
Gerrit Wildenbeest
LISSE (Ned)
16
9:36:15.9
20.82
200.00
498
5338
Adrie Schrama
WETERINGBRUG (Ned)
16
9:36:54.3
20.80
200.00
499
6007
Ernst van der Putten
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
9:38:01.4
20.76
200.00
500
5178
Kees Sterrenburg
SLEEUWIJK (Ned)
16
9:38:32.1
20.74
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13