home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Criteriums (2/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren
Dames
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A88
Crispijn Ariens
DHW-Power-play (NED)
48
0:51:50.6
41.11
35.52
2
A96
Jochem Uithoven
Wadro (NED)
48
0:51:50.7
41.11
35.52
3
A38
Simon Schouten
Van Werven (NED)
48
0:51:51.0
41.10
35.52
4
A22
Johan Knol
JB Besturingstechniek (NED)
48
0:51:51.7
41.09
35.52
5
A06
Jan Maarten Heideman
Husqvarna-Gardena (NED)
48
0:51:51.7
41.09
35.52
6
A34
Jan van Loon
Jinstal-Radson (NED)
48
0:51:52.1
41.09
35.52
7
A99
Nick Uithoven
Habovo BWaste (NED)
48
0:51:52.7
41.08
35.52
8
A58
Rene Ruitenberg
Van Werven (NED)
48
0:51:53.5
41.07
35.52
9
A14
Marcel van Ham
Payroll Group (NED)
48
0:51:54.5
41.06
35.52
10
A40
Bert van Buren
Schaatscentrum De Uithof (NED)
48
0:51:58.8
41.00
35.52
11
B06
Sjaak Schipper
Wadro (NED)
48
0:51:58.9
41.00
35.52
12
A66
Jens Zwitser
Husqvarna-Gardena (NED)
48
0:52:16.9
40.76
35.52
13
A54
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek (NED)
48
0:52:17.3
40.76
35.52
14
A07
Bart Hakkenberg
Payroll Group (NED)
48
0:52:17.7
40.75
35.52
15
A65
Mart Bruggink
DHW-Power-play (NED)
48
0:52:18.1
40.75
35.52
16
A23
Klaas de Weerd
Husqvarna-Gardena (NED)
48
0:52:29.0
40.61
35.52
17
B05
Antoine de Schipper
Educate 2 (NED)
48
0:52:29.3
40.60
35.52
18
A04
Sandor Stuut
Schaatscentrum De Uithof (NED)
48
0:52:39.7
40.47
35.52
19
B19
Martijn de Groot
Goesting/BTB Riedas (NED)
48
0:52:49.9
40.34
35.52
20
B51
Thijs Smets
Goudse.nl/Smartcap (NED)
44
0:48:31.6
40.26
32.56
21
A20
Jaap Ketelaar
JB Besturingstechniek (NED)
43
0:47:02.7
40.58
31.82
22
A93
Peter van de Pol
Wadro (NED)
40
0:44:13.9
40.15
29.60
23
A85
Kevin Floris
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
38
0:42:01.6
40.15
28.12
24
B95
Rutger ter Laak
(NED)
38
0:54:10.4
31.14
28.12
25
A47
Frederik Nauta
Jinstal-Radson (NED)
37
0:40:49.6
40.24
27.38
26
B32
Leander van der Geest
Groenehartsport.nl (NED)
37
0:40:50.5
40.23
27.38
27
B02
Klaas van der Wal
Haijma (NED)
37
0:40:51.7
40.21
27.38
28
B47
Sjors Spaargaren
Romex Restate (NED)
37
0:40:52.0
40.20
27.38
29
A31
Robert van Dalen
Habovo BWaste (NED)
37
0:40:52.9
40.19
27.38
30
B78
Lucas Bisschop
Groenehartsport.nl (NED)
37
0:40:53.3
40.18
27.38
31
B82
Sjaak de Wolff
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
37
0:40:53.8
40.17
27.38
32
B28
Jelmer Looijesteijn
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
37
0:40:57.1
40.12
27.38
33
B03
Erik-Jan Spijkerman
Educate 2 (NED)
37
0:40:58.4
40.09
27.38
34
A68
Bram Bruschke
Habovo BWaste (NED)
37
0:41:01.9
40.04
27.38
35
B04
Bauke van der Graaf
Haijma (NED)
37
0:41:04.2
40.00
27.38
36
B66
Engbert de Vegt
(NED)
37
0:41:05.9
39.97
27.38
37
B86
Hannes Schalkwijk
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
37
0:41:16.5
39.80
27.38
38
A16
Yoeri Lissenberg
Husqvarna-Gardena (NED)
36
0:39:00.3
40.98
26.64
39
B67
Barry de Vries
(NED)
36
0:41:20.4
38.67
26.64
40
A94
Erwin Mesu
Habovo BWaste (NED)
35
0:38:55.6
39.92
25.90
41
D87
Elma de Vries
BAM-Univé (NED)
35
0:42:21.0
36.69
25.90
42
D18
Lisanne Soemanta
Beter Open Haard Hout (NED)
35
0:42:21.8
36.68
25.90
43
D76
Mariska Huisman
Beter Open Haard Hout (NED)
35
0:42:21.8
36.68
25.90
44
D41
Maria Sterk
Hoolwerf Heiwerken (NED)
35
0:42:21.9
36.68
25.90
45
D90
Foske Tamar van der Wal
Okkinga Communicatie (NED)
35
0:42:22.5
36.67
25.90
46
D82
Cindy Vergeer
Intersport Jan Bols (NED)
35
0:42:22.7
36.67
25.90
47
D05
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
Make a Wish (NED)
35
0:42:22.9
36.67
25.90
48
D10
Jolanda Langeland
Telstar Megastores (NED)
35
0:42:22.9
36.67
25.90
49
D99
Marije van Marle
Beter Open Haard Hout (NED)
35
0:42:23.4
36.66
25.90
50
D49
Andrea Sikkema
Intersport Jan Bols (NED)
35
0:42:23.6
36.66
25.90
51
D38
Lisa van der Geest
Groenehartsport.nl (NED)
35
0:42:24.0
36.65
25.90
52
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdamsport (NED)
35
0:42:26.2
36.62
25.90
53
w96
Kristine Wijdenes
(NED)
35
0:42:26.3
36.62
25.90
54
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken (NED)
35
0:42:26.6
36.61
25.90
55
D66
Margo van de Merwe
Hoolwerf Heiwerken (NED)
35
0:42:26.7
36.61
25.90
56
D47
Anniek ter Haar
Telstar Megastores (NED)
35
0:42:28.1
36.59
25.90
57
D48
Jessica Merkens
Groenehartsport.nl (NED)
35
0:42:28.3
36.59
25.90
58
D61
Anne-Carine van Abeelen
Stouwdamsport (NED)
35
0:42:28.6
36.59
25.90
59
D51
Astrid Schuitema
Egberts-Borger (NED)
35
0:42:29.3
36.58
25.90
60
D64
Harriëtte Keuning-Knol
Lasaulec (NED)
35
0:42:31.0
36.55
25.90
61
D83
Maaike Timmerman-Vos
Timpaan (NED)
35
0:42:31.1
36.55
25.90
62
D71
Vanessa Stoelwinder
Egberts-Borger (NED)
35
0:42:31.7
36.54
25.90
63
D01
Birgit Witte
Make a Wish (NED)
35
0:42:32.7
36.53
25.90
64
D92
Jane Ravestein
Okkinga Communicatie (NED)
35
0:42:33.2
36.52
25.90
65
D46
Bauke Haarlink
Timpaan (NED)
35
0:43:37.5
35.62
25.90
66
D68
Annewil Schreuder
Lasaulec (NED)
34
0:42:55.9
35.16
25.16
67
B56
Leon van Eis
MSP-ICT.nl (NED)
33
0:36:44.7
39.88
24.42
68
A92
Gary Hekman
Van Werven (NED)
32
0:34:35.7
41.07
23.68
69
A10
Gerard Nijgh
Payroll Group (NED)
32
0:35:31.8
39.99
23.68
70
B37
Niels Mesu
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
29
0:31:15.7
41.19
21.46
71
B54
Wim Bos
Berghtec (NED)
29
0:32:03.7
40.16
21.46
72
A24
Sjoerd Huisman
SOS Kinderdorpen (NED)
28
0:30:56.8
40.17
20.72
73
D44
Yvonne Spigt
Beter Open Haard Hout (NED)
28
0:34:23.8
36.14
20.72
74
A05
Ingmar Berga
Van Werven (NED)
26
0:28:11.0
40.96
19.24
75
A08
Rob Hadders
SOS Kinderdorpen (NED)
25
0:27:07.7
40.92
18.50
76
B34
Sjoerd den Hertog
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
22
0:23:28.0
41.63
16.28
77
A45
Martijn Kromkamp
Jinstal-Radson (NED)
22
0:23:34.3
41.44
16.28
78
B53
Axel Koopman
Romex Restate (NED)
22
0:23:36.1
41.39
16.28
79
B21
Jasper van Tol
Romex Restate (NED)
21
0:22:34.6
41.30
15.54
80
B27
Ruben Wieberdink
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
21
0:22:49.4
40.85
15.54
81
A12
Pieter Jan van Eck
Wadro (NED)
21
0:22:53.1
40.75
15.54
82
A18
Peter Nauta
Jinstal-Radson (NED)
20
0:22:04.3
40.23
14.80
83
B17
Camiel van Eis
MSP-ICT.nl (NED)
19
0:20:39.4
40.84
14.06
84
D96
Paula Mol
Hoolwerf Heiwerken (NED)
19
0:23:21.0
36.13
14.06
85
B58
Bart Mol
Goudse.nl/Smartcap (NED)
17
0:19:06.2
39.51
12.58
86
B38
Hans Pater
Goudse.nl/Smartcap (NED)
16
0:17:41.5
40.16
11.84
87
B01
Johan Bakker
Sport2000/Stehmann (NED)
15
0:16:36.4
40.11
11.10
88
A97
Melvin van Zanten
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
14
0:15:08.4
41.06
10.36
89
D32
Karen Teuling
Stouwdamsport (NED)
13
0:16:58.8
34.00
9.62
90
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl (NED)
12
0:13:39.8
39.00
8.88
91
D36
Ilona Grandia
Stouwdamsport (NED)
12
0:16:19.5
32.64
8.88
92
354
Ellen de Waard
(NED)
9
0:12:02.3
33.20
6.66
93
D63
Emma Engbers
Groenehartsport.nl (NED)
5
0:06:03.5
36.65
3.70
94
B45
Wim Dillen
(NED)
4
0:05:31.3
32.17
2.96
95
B14
Christiaan van den Berg
Educate 2 (NED)
2
0:02:14.2
39.72
1.48
96
A57
Timo Verkaaik
Habovo BWaste (NED)
2
0:02:18.1
38.59
1.48
97
A86
Johan Hendriks
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
0
·
·
0.00
98
A89
Rick Smit
Equipe Renault Eco² (NED)
0
·
·
0.00
99
A90
Durk Fabriek
DHW-Power-play (NED)
0
·
·
0.00
100
A91
Bart de Vries
DHW-Power-play (NED)
0
·
·
0.00
[
Volgende
]
365 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4