home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Aart Koopmans Memorial herne 100 km
Aart Koopmans Memorial dames 80 km
KPN Open NK Masters 70 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
D41
Maria Sterk
Hoolwerf Heiwerken (NED)
8
2:22:36.6
33.66
80.00
102
D87
Elma de Vries
BAM-Univé (NED)
8
2:22:36.8
33.66
80.00
103
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken (NED)
8
2:22:36.9
33.66
80.00
104
D24
Erna Last - Kijk In de Vegte
MKBasics.nl (NED)
8
2:22:37.2
33.66
80.00
105
D79
Sandra 't Hart
De Boer RVS/Melbo International (NED)
8
2:22:37.2
33.66
80.00
106
D84
Lillian van Haaster
Make a Wish (NED)
8
2:22:37.2
33.66
80.00
107
D05
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
Make a Wish (NED)
8
2:22:37.3
33.66
80.00
108
D21
Mireille Reitsma
MKBasics.nl (NED)
8
2:22:37.3
33.66
80.00
109
D44
Yvonne Spigt
Beter Open Haard Hout (NED)
8
2:22:37.5
33.66
80.00
110
D03
Linda Bouwens
De Boer RVS/Melbo International (NED)
8
2:22:37.5
33.65
80.00
111
D85
Heleen van Vliet
Artecef BV (NED)
8
2:22:37.7
33.65
80.00
112
w65
Tessa Witteman
(NED)
8
2:22:37.7
33.65
80.00
113
D32
Karen Teuling
Stouwdamsport (NED)
8
2:22:38.0
33.65
80.00
114
D82
Cindy Vergeer
Intersport Jan Bols (NED)
8
2:22:38.0
33.65
80.00
115
D39
Marianne van Leeuwen
ACE Pharmaceuticals (NED)
8
2:22:38.3
33.65
80.00
116
D38
Lisa van der Geest
Groenehartsport.nl (NED)
8
2:22:38.4
33.65
80.00
117
D15
Michelle Buskermolen
EdsoBuroJan.nl (NED)
8
2:22:38.4
33.65
80.00
118
D01
Birgit Witte
Make a Wish (NED)
8
2:22:38.7
33.65
80.00
119
D40
Femke Roemer
Finisher Wandafwerking (NED)
8
2:22:39.0
33.65
80.00
120
D94
Kimberly van den Berg
Heijkoop & Partners (NED)
8
2:22:39.1
33.65
80.00
121
D50
Astrid de Graaf
ACE Pharmaceuticals (NED)
8
2:22:39.2
33.65
80.00
122
D11
Sharon Hendriks
Heijkoop & Partners (NED)
8
2:22:39.3
33.65
80.00
123
D61
Anne-Carine van Abeelen
Stouwdamsport (NED)
8
2:22:39.3
33.65
80.00
124
D81
Jolanda Spruit
Make a Wish (NED)
8
2:22:39.9
33.65
80.00
125
D98
Francisca Groen
CENNED (NED)
8
2:22:39.9
33.65
80.00
126
D92
Jane Ravestein
Okkinga Communicatie (NED)
8
2:22:39.9
33.65
80.00
127
D17
Nadine Seidenglanz
Telstar Megastores (NED)
8
2:22:40.1
33.64
80.00
128
n11
Carolien Hunneman
(NED)
8
2:22:40.3
33.64
80.00
129
D25
Marjolijn Hulzebosch
Schaopwas (NED)
8
2:22:40.5
33.64
80.00
130
D33
Simone Oud
Finisher Wandafwerking (NED)
8
2:22:40.6
33.64
80.00
131
D70
Yanna van Tol
Mutasport (NED)
8
2:22:40.6
33.64
80.00
132
D31
Marlies ter Bekke
KOGA (NED)
8
2:22:40.8
33.64
80.00
133
D80
Willemiek Kamper
ACE Pharmaceuticals (NED)
8
2:22:41.0
33.64
80.00
134
D18
Lisanne Soemanta
Beter Open Haard Hout (NED)
8
2:22:41.2
33.64
80.00
135
D99
Marije van Marle
Beter Open Haard Hout (NED)
8
2:22:51.2
33.60
80.00
136
D48
Jessica Merkens
Groenehartsport.nl (NED)
8
2:22:52.9
33.59
80.00
137
D60
Annelies Passchier
Intersport Jan Bols (NED)
8
2:22:54.5
33.59
80.00
138
D20
Aggie Walsma
Intersport Jan Bols (NED)
8
2:23:02.0
33.56
80.00
139
D47
Anniek ter Haar
Telstar Megastores (NED)
8
2:23:02.9
33.56
80.00
140
D49
Andrea Sikkema
Intersport Jan Bols (NED)
8
2:23:11.6
33.52
80.00
141
D46
Bauke Haarlink
Timpaan (NED)
8
2:23:58.1
33.34
80.00
142
D66
Margo van de Merwe
Hoolwerf Heiwerken (NED)
8
2:24:43.7
33.17
80.00
143
D28
Lotte van Dieren
CENNED (NED)
8
2:26:11.5
32.83
80.00
144
105
Tristain Loy
(NED)
7
1:51:02.6
37.82
70.00
145
B44
Mats Stoltenborg
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
7
1:51:03.5
37.82
70.00
146
B26
Kevin Regelink
Romex Restate (NED)
7
1:51:07.2
37.80
70.00
147
B42
Pim Borghols
Aannemingsbedrijf Kortekaas (NED)
7
1:53:13.9
37.09
70.00
148
B93
Jan de Jager
DHW-Power-play (NED)
7
1:53:38.4
36.96
70.00
149
B04
Bauke van der Graaf
Haijma (NED)
7
1:53:40.8
36.95
70.00
150
B02
Klaas van der Wal
Haijma (NED)
7
1:53:42.4
36.94
70.00
151
399
Evert Hoolwerf
(NED)
7
1:53:51.8
36.89
70.00
152
B68
Charly Landman
SKITS Talent Team (NED)
7
1:55:41.7
36.30
70.00
153
B17
Camiel van Eis
MSP-ICT.nl (NED)
7
1:55:44.1
36.29
70.00
154
B63
Robin Snoek
Goesting/BTB Riedas (NED)
7
1:55:44.3
36.29
70.00
155
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl (NED)
7
1:56:50.6
35.95
70.00
156
271
Rudi Groenendal
Peize (NED)
7
2:07:24.7
32.96
70.00
157
230
René van der Meulen
Kampen (NED)
7
2:07:25.0
32.96
70.00
158
264
Sjouke Hellinga
Broeksterwoude (NED)
7
2:07:25.1
32.96
70.00
159
107
Sjaak Botman
Andijk (NED)
7
2:07:27.0
32.95
70.00
160
261
Gerrit Selles
IJsselmuiden (NED)
7
2:07:27.3
32.95
70.00
161
203
Bas Ludemann
Sneek (NED)
7
2:07:28.5
32.95
70.00
162
116
Siem Laan
Medemblik (NED)
7
2:07:28.8
32.95
70.00
163
304
Gerrit de Graaf
De Wijk (NED)
7
2:07:28.9
32.95
70.00
164
226
Kurt van de Nes
Zwolle (NED)
7
2:07:29.8
32.94
70.00
165
72
Wil van der Neut
Oudewater (NED)
7
2:07:30.4
32.94
70.00
166
355
Frans van den Bossche
Aalter (B) (NED)
7
2:07:30.5
32.94
70.00
167
371
Cor Varenkamp
Bunschoten/Spakenburg (NED)
7
2:07:31.1
32.94
70.00
168
292
Herman Veneman
Ommen (NED)
7
2:07:31.5
32.93
70.00
169
152
Flip Salomé
Breskens (NED)
7
2:07:31.7
32.93
70.00
170
269
Andre Bos
IJsselmuiden (NED)
7
2:07:31.8
32.93
70.00
171
76
Klaas van den Berg
Zeist (NED)
7
2:07:32.0
32.93
70.00
172
161
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-Giessendam (NED)
7
2:07:32.5
32.93
70.00
173
237
Pieter de Kroon
Wijnjewoude (NED)
7
2:07:32.6
32.93
70.00
174
61
Henk Huitema
Amersfoort (NED)
7
2:07:32.9
32.93
70.00
175
238
Gijs Gjaltema
Doetinchem (NED)
7
2:07:33.2
32.93
70.00
176
266
Jan Mein
Nieuwe-Pekela (NED)
7
2:07:33.3
32.93
70.00
177
315
Gerrit de Zwaan
Nunspeet (NED)
7
2:07:33.5
32.93
70.00
178
154
Aart van Dalen
Andel (NED)
7
2:07:33.9
32.92
70.00
179
248
Roelof vd Boer
Boijl (NED)
7
2:07:35.2
32.92
70.00
180
241
Jacob Drenth
Oostwold (NED)
7
2:07:35.2
32.92
70.00
181
28
Auke Broex
Ouderkerk aan De Amstel (NED)
7
2:07:35.6
32.92
70.00
182
118
Willem Hoolwerf
Eemdijk (NED)
7
2:07:36.0
32.92
70.00
183
44
Nico Coenen
Zwaanshoek (NED)
7
2:07:36.1
32.92
70.00
184
201
Piet Hettinga
Heeg (NED)
7
2:07:36.7
32.91
70.00
185
79
Hassan van der Hoff
Utrecht (NED)
7
2:07:39.1
32.90
70.00
186
205
Edwin Mellema
Veendam (NED)
7
2:07:40.9
32.89
70.00
187
256
Jo Huitzing
Stadskanaal (NED)
7
2:07:46.0
32.87
70.00
188
D34
Ria Westenbroek
HaicoBouma.nl (NED)
7
2:08:24.4
32.71
70.00
189
235
Albert Bakker
Scharmer (NED)
7
2:08:28.6
32.69
70.00
190
23
Jan Wolffenbuttel
Nigtevecht (NED)
7
2:08:55.6
32.58
70.00
191
380
Rob Jager
Utrecht (NED)
7
2:10:09.8
32.27
70.00
192
156
Jan van Breugel
Woudrichem (NED)
7
2:10:12.4
32.26
70.00
193
276
Symen Algra
Terwispel (NED)
7
2:10:24.7
32.21
70.00
194
D51
Astrid Schuitema
Egberts-Borger (NED)
7
2:10:24.7
32.21
70.00
195
373
Ton Veldt
Akersloot (NED)
7
2:10:29.4
32.19
70.00
196
353
Johnny Jochems
Eerbeek (NED)
7
2:10:29.4
32.19
70.00
197
359
Mario Donker
Ammerzoden (NED)
7
2:10:29.7
32.19
70.00
198
12
Jerry Weldam
Nieuwegein (NED)
7
2:10:30.0
32.18
70.00
199
3
Jan Oudhuis
Alkmaar (NED)
7
2:10:30.3
32.18
70.00
200
363
Herman Pouwels
Steenwijk (NED)
7
2:10:30.6
32.18
70.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
364 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4