home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
801
4106
Peter van Bree
MEIJEL (NED)
8
4:36:42.2
21.68
100.00
802
4030
Jonathan Winters
AMERSFOORT (NED)
8
4:38:45.8
21.52
100.00
803
3757
HJ Meijer
MUSSELKANAAL (NED)
8
4:46:49.5
20.92
100.00
804
3550
Dennis Jannette Walen
NIGTEVECHT (NED)
8
4:49:09.5
20.75
100.00
805
3491
Arno Faber
AMSTERDAM (NED)
8
4:49:13.6
20.75
100.00
806
3308
Jos Pronk
ABCOUDE (NED)
8
4:50:13.2
20.67
100.00
807
3433
Johnny Griet
AMSTERDAM (NED)
8
4:50:20.7
20.67
100.00
808
3913
Floris Mulder
ZOETERWOUDE (NED)
8
4:50:29.8
20.65
100.00
809
3134
Jean Bierhuizen
Noordwijkerhout (NED)
8
4:51:45.5
20.57
100.00
810
3078
Bart Jan Oosterbeek
KUDELSTAART (NED)
8
4:55:35.5
20.30
100.00
811
3714
Gijsbert Baars
UTRECHT (NED)
8
4:55:46.7
20.29
100.00
812
3952
Toon Michiels
'S HERTOGENBOSCH (NED)
8
4:55:50.5
20.28
100.00
813
3192
Gijsbert vd Burgt
SCHERPENZEEL (NED)
8
4:57:27.2
20.17
100.00
814
3562
Matthijs Werker
VOORBURG (NED)
8
4:59:34.3
20.03
100.00
815
3522
Tjerk Suurenbroek
VOORBURG (NED)
8
4:59:43.0
20.02
100.00
816
4087
Martijn Kamp
GROOTEBROEK (NED)
8
5:02:47.7
19.82
100.00
817
3113
Tonnie Raemakers
OOSTERHOUT (NED)
8
5:02:56.6
19.81
100.00
818
4101
Hans van Kempen
ALPHEN A/D RIJN (NED)
8
5:04:30.1
19.70
100.00
819
4097
Arie de Kort
HAZERSWOUDE (NED)
8
5:04:30.9
19.70
100.00
820
4099
Klaas van Burik
KOUDEKERK A/D RIJN (NED)
8
5:04:31.0
19.70
100.00
821
4098
Carola Kerkvliet
HAZERSWOUDE DORP (NED)
8
5:04:31.0
19.70
100.00
822
4096
Piet van der Werf
HAZERSWOUDE (NED)
8
5:04:32.4
19.70
100.00
823
4100
Jan van Beek
HAZERSWOUDE (NED)
8
5:04:34.5
19.70
100.00
824
3985
Nienke Madden-Noorman
PALZEM WEHR DUITSLAND (GER)
8
5:04:42.2
19.69
100.00
825
3042
Koos van der Veen
BOLSWARD (NED)
8
5:07:50.5
19.49
100.00
826
4092
Mayon Bertram
UTRECHT (NED)
8
5:08:50.0
19.43
100.00
827
3162
Henk van Ark
EMST (NED)
8
5:09:23.2
19.39
100.00
828
3040
Kees Berkhout
BREDA (NED)
8
5:11:22.6
19.27
100.00
829
3343
Hendrik Terburg
ASSEN (NED)
8
5:11:41.3
19.25
100.00
830
3674
Mieke van der Wal
AMSTERDAM (NED)
8
5:12:12.0
19.22
100.00
831
3143
Cor Tessel
WERVERSHOOF (NED)
8
5:12:28.3
19.20
100.00
832
3080
Henk Lubbersen
Putten (NED)
8
5:13:03.9
19.17
100.00
833
3468
Hester Ketel
UTRECHT (NED)
8
5:13:31.0
19.14
100.00
834
3806
Floris Rothman
Arnhem (NED)
8
5:14:19.3
19.09
100.00
835
3363
Maggie Lee
UTRECHT (NED)
8
5:18:15.3
18.85
100.00
836
4105
Jan Berben
MEIJEL (NED)
8
5:20:06.5
18.74
100.00
837
4094
Frits van den Born
AMSTERDAM (NED)
8
5:20:11.1
18.74
100.00
838
4031
Wiel Helwegen
HERTEN (NED)
8
5:22:26.9
18.61
100.00
839
3548
rudolf van der valk
VIANEN UT (NED)
8
5:25:14.4
18.45
100.00
840
3504
Arjan van Schooten
LEIDEN (NED)
8
5:25:29.3
18.43
100.00
841
4070
Jacques Bartelomij
NOOTDORP (NED)
8
5:25:43.8
18.42
100.00
842
3604
Anette Westerink
IJsselmuiden (NED)
8
5:26:28.5
18.38
100.00
843
4123
Toon van Tienen
Rijkevoort (NED)
8
5:26:34.0
18.37
100.00
844
3017
Rijk van de Kuilen
BARNEVELD (NED)
8
5:28:09.6
18.28
100.00
845
3745
jelte de jager
DOKKUM (NED)
8
5:33:36.8
17.98
100.00
846
3986
Wim Goed
LUTTELGEEST (NED)
8
5:33:40.6
17.98
100.00
847
3679
Dick Feenstra
Heveadorp (NED)
8
5:34:28.2
17.94
100.00
848
3356
Rien Goudswaard
VLAARDINGEN (NED)
8
5:38:46.6
17.71
100.00
849
3721
Olga Hengeveld
AMSTERDAM (NED)
8
5:40:34.0
17.62
100.00
850
3429
David de Bruijne
AMSTERDAM (NED)
8
5:43:07.9
17.49
100.00
851
3360
Pim de Vries
MAARSSEN (NED)
8
5:43:08.7
17.49
100.00
852
3354
Johan de Bruijne
NAARDEN (NED)
8
5:43:09.4
17.48
100.00
853
3316
Janos Gaspar
LOCHEM (NED)
8
5:46:33.0
17.31
100.00
854
3156
Sylvia de Weerd
DEVENTER (NED)
8
5:47:54.4
17.25
100.00
855
3034
Arie Heerschap
OUD BEIJERLAND (NED)
8
5:48:55.2
17.20
100.00
856
3836
Arno van der Weerdt
LEEUWARDEN (NED)
8
5:49:28.3
17.17
100.00
857
3825
Marco van Wandelen
Arnhem (NED)
8
5:49:35.2
17.16
100.00
858
3835
Mariette Hees
LEEUWARDEN (NED)
8
5:50:16.0
17.13
100.00
859
4125
Keesjan de Vries
(NED)
8
5:50:22.0
17.12
100.00
860
3833
Els Schouten
VELP GLD (NED)
8
5:50:22.9
17.12
100.00
861
3742
Jan Timmer
Koeln (GER)
8
5:50:30.5
17.12
100.00
862
3391
Berry Hogenkamp
DENEKAMP (NED)
8
5:51:41.6
17.06
100.00
863
3944
Henny Bonnet
ZOETERMEER (NED)
8
5:53:02.3
17.00
100.00
864
3942
Monique Eggink
ZOETERMEER (NED)
8
5:53:02.5
17.00
100.00
865
3692
Erik van de Zande
TILBURG (NED)
8
5:53:27.8
16.97
100.00
866
3821
Rob Verwijs
Arnhem (NED)
8
5:56:14.8
16.84
100.00
867
3790
Roy Hoveijn
Arnhem (NED)
8
5:59:11.1
16.70
100.00
868
3551
Jan Pieter Zambeek
IJSSELSTEIN UT (NED)
8
5:59:37.3
16.68
100.00
869
3480
Jordy Kok
OUDEMIRDUM (NED)
8
6:03:21.2
16.51
100.00
870
3987
Jan van Iperen
RIJNSATERWOUDE (NED)
8
6:06:13.1
16.38
100.00
871
4046
Pieter Jans
NIJMEGEN (NED)
8
6:10:03.7
16.21
100.00
872
3122
Tycho de Waard
LEIDEN (NED)
8
6:10:59.0
16.17
100.00
873
3943
Cobie Eggink
ZOETERMEER (NED)
8
6:11:28.5
16.15
100.00
874
3630
Arjen van Dijk
Utrecht (NED)
8
6:12:07.8
16.12
100.00
875
3628
Freek Peters
Vucht (NED)
8
6:12:39.3
16.10
100.00
876
4095
Gerrie Jansze
RIJSWIJK ZH (NED)
8
6:13:04.5
16.08
100.00
877
3109
Loes van Ingen Schenau
LEIDEN (NED)
8
6:21:01.3
15.75
100.00
878
3381
juus noteboom
WIRDUM FR (NED)
8
6:22:56.5
15.67
100.00
879
3164
yvette van der linden
WIRDUM FR (NED)
8
6:22:57.4
15.67
100.00
880
3878
Floor Schouten
Hoorn (NED)
8
6:30:06.9
15.38
100.00
881
3586
Miranda Fokkema
Leeuwarden (NED)
8
6:34:46.4
15.20
100.00
882
3626
Steffan Eghuizen
Oldebroek (NED)
8
6:34:59.9
15.19
100.00
883
3820
Marieke Verhaar
Arnhem (NED)
8
6:36:58.7
15.11
100.00
884
3599
Jan Otten
Staphorst (NED)
8
6:37:17.8
15.10
100.00
885
3204
Jannie Kamphuis
HELLENDOORN (NED)
8
6:38:39.3
15.05
100.00
886
3545
Angela Pellaupessy
AMSTERDAM (NED)
8
6:39:29.3
15.02
100.00
887
3787
Bart Geijn
Arnhem (NED)
8
6:40:04.8
15.00
100.00
888
3722
Dirkje Bouma
DE KNIPE (NED)
8
6:41:28.4
14.94
100.00
889
3978
Kees Saton
KATWIJK (NED)
8
6:43:17.5
14.88
100.00
890
3494
Maaike Roelofs
HENGELO OV (NED)
8
6:48:30.8
14.69
100.00
891
3422
Eefje van Duin
AMSTERDAM (NED)
8
6:51:16.7
14.59
100.00
892
3487
Ada Douwes Dekker
HENGELO OV (NED)
8
6:55:33.4
14.44
100.00
893
3906
Tom Schouten
Hoorn (NED)
8
6:57:36.2
14.37
100.00
894
3854
Rorik Schouten
Hoorn (NED)
8
6:57:37.9
14.37
100.00
895
3669
Carla Hooijmans
SELFKANT DUITSLAND (GER)
8
7:00:42.3
14.26
100.00
896
3885
Kees Nouwen
Hoorn (NED)
8
7:03:27.4
14.17
100.00
897
3892
Martijn de Wit
Hoorn (NED)
8
7:05:25.5
14.10
100.00
898
3383
Margriet van Steensel
CAPELLE AAN DEN IJSSEL (NED)
8
7:08:33.4
14.00
100.00
899
3471
Lieke Stam-Tol
ROTTERDAM (NED)
8
7:08:33.4
14.00
100.00
900
3446
Brenda Maas
EES (NED)
8
7:08:36.2
14.00
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11