home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
3442
Paul Duijn
RIJNSBURG (NED)
13
7:17:03.6
22.31
162.50
602
3183
Erwin Koldemeule
OLDENZAAL (NED)
13
7:29:30.0
21.69
162.50
603
3903
Arn Botman
Hoorn (NED)
13
8:04:52.0
20.11
162.50
604
4020
Kees Brandhoff
HOORN (NED)
13
8:10:39.6
19.87
162.50
605
4043
Jilko de Kleine
AMERSFOORT (NED)
13
8:12:32.0
19.80
162.50
606
3176
Marjolein Daamen
AMSTERDAM (NED)
13
8:13:24.2
19.76
162.50
607
3083
Wijnand van Eikenhorst
PUTTEN (NED)
13
8:21:12.7
19.45
162.50
608
3241
Edwin Pappot
VINKEVEEN (NED)
13
8:23:48.0
19.35
162.50
609
3300
Bertil Wassink
LATTROP BREKLENKAMP (NED)
13
8:31:47.3
19.05
162.50
610
3538
Geert-jan Groothuis
HEUSDEN GEM HEUSDEN (NED)
13
8:56:49.5
18.16
162.50
611
3084
Ria van Eikenhorst
PUTTEN (NED)
13
8:58:06.5
18.12
162.50
612
3797
Pierre Linssen
Arnhem (NED)
13
9:00:32.0
18.04
162.50
613
3186
Rene de Kruijf
BENSCHOP (NED)
13
9:10:40.0
17.71
162.50
614
3703
Peter Hulshof
ARNHEM (NED)
13
9:31:31.7
17.06
162.50
615
3126
Ido Dijkstra
DEVENTER (NED)
13
9:52:12.6
16.46
162.50
616
3778
Ton van der Borg
TILBURG (NED)
13
10:44:40.6
15.12
162.50
617
3619
Henk Schra
Wezep (NED)
12
5:44:13.6
26.15
150.00
618
3561
Janno Botman
ANDIJK (NED)
12
5:53:28.0
25.46
150.00
619
4103
Bart Hoolwerf
EEMDIJK (NED)
12
6:00:16.5
24.98
150.00
620
3758
Fred Dekker
HOUTEN (NED)
12
6:51:48.4
21.85
150.00
621
3035
Marinus Korenberg
OLDEBROEK (NED)
12
6:56:14.6
21.62
150.00
622
3724
Mike Kort
DOORWERTH (NED)
12
7:00:05.7
21.42
150.00
623
3330
Jan de Leede
SCHOONHOVEN (NED)
12
7:01:20.9
21.36
150.00
624
3729
rien van de ven
'S-HERTOGENBOSCH (NED)
12
7:08:08.2
21.02
150.00
625
3967
Judith Colstee
WAALWIJK (NED)
12
7:08:22.6
21.01
150.00
626
3457
Sjouke Westhoff
Zwolle (NED)
12
7:10:20.4
20.91
150.00
627
3593
Egbert Boeve
Oldebroek (NED)
12
7:18:53.3
20.51
150.00
628
3267
Rolf Smit
DIEPENVEEN (NED)
12
7:21:13.4
20.40
150.00
629
4059
Inge De Nijs
AMSTERDAM (NED)
12
7:22:51.8
20.32
150.00
630
3928
Annemarie van Wolfswinkel
APELDOORN (NED)
12
7:23:29.3
20.29
150.00
631
3648
Henk Harleman
OLST (NED)
12
7:28:32.7
20.06
150.00
632
3252
Joost van der Meer
AMERSFOORT (NED)
12
7:29:38.2
20.02
150.00
633
3125
Jan van Putten
Gorssel (NED)
12
7:30:48.9
19.96
150.00
634
4009
Joost van den Berg
LOPIK (NED)
12
7:31:27.8
19.94
150.00
635
3568
Geert Walters
NIEUW BUINEN (NED)
12
7:31:52.1
19.92
150.00
636
4079
Georgy Schardijn
ARNHEM (NED)
12
7:34:20.6
19.81
150.00
637
3174
Arjen Ronner
HAARLEM (NED)
12
7:41:23.9
19.51
150.00
638
4004
Harold ten Hove
ALMELO (NED)
12
7:41:38.6
19.50
150.00
639
4076
Ine Doesburg
MONTFOORT (NED)
12
7:44:31.6
19.37
150.00
640
3693
Jan Weeterings
TILBURG (NED)
12
7:46:58.6
19.27
150.00
641
3065
Koos van Asten
RIJSWIJK ZH (NED)
12
7:57:25.2
18.85
150.00
642
3206
Jan Koers
UITHOORN (NED)
12
7:59:46.8
18.76
150.00
643
4055
Gerrit Hofman
SUWALD (NED)
12
8:03:04.6
18.63
150.00
644
3247
Johan Steen Redeker
IJSSELMUIDEN (NED)
12
8:08:11.0
18.44
150.00
645
3940
Peter Terlouw
HEINENOORD (NED)
12
8:09:20.4
18.39
150.00
646
4012
Terese Eikelenboom
LOPIK (NED)
12
8:09:40.9
18.38
150.00
647
3175
Annika Sponselee
Amsterdam (NED)
12
8:13:24.2
18.24
150.00
648
3945
Agnes Kemperman
Amersfoort (NED)
12
8:20:03.1
18.00
150.00
649
3590
Alfred Schaapman
Oldebroek (NED)
12
8:20:37.9
17.98
150.00
650
3187
Margriet Scholte
BUSSUM (NED)
12
8:20:44.2
17.97
150.00
651
3597
Machiel Diever
Nijeveen (NED)
12
8:22:20.9
17.92
150.00
652
3184
Kees van Nieuwkoop
REEUWIJK (NED)
12
8:23:08.1
17.89
150.00
653
3224
Ruud Vogelzang
BREDA (NED)
12
8:24:48.4
17.83
150.00
654
3231
Wilma Punt
BREDA (NED)
12
8:24:48.6
17.83
150.00
655
3482
kees mooijer
VOLENDAM (NED)
12
8:29:16.3
17.67
150.00
656
3485
Jack Tuip
VOLENDAM (NED)
12
8:29:18.2
17.67
150.00
657
3484
Kees Zwarthoed
VOLENDAM (NED)
12
8:29:22.7
17.67
150.00
658
3248
Tim Steen Redeker
IJSSELMUIDEN (NED)
12
8:33:28.5
17.53
150.00
659
3492
Marloes Hameter
MONSTER (NED)
12
8:37:38.3
17.39
150.00
660
3618
Hans Reijersen van Buuren
Amersfoort (NED)
12
8:38:08.7
17.37
150.00
661
3539
Frans Lankreijer
HILVERSUM (NED)
12
8:38:20.0
17.36
150.00
662
3435
Ernst Ford
VOORBURG (NED)
12
8:40:23.7
17.29
150.00
663
3672
Rainier Praalder
'S-GRAVENHAGE (NED)
12
8:44:10.4
17.17
150.00
664
3513
Sake Dijkstra
NEEDE (NED)
12
8:45:00.9
17.14
150.00
665
3779
Maarten Torringa
ALMELO (NED)
12
8:45:13.7
17.14
150.00
666
3222
Gerard Boudewijn Tenback
ZEVENAAR (NED)
12
8:45:16.2
17.13
150.00
667
3207
Jacqueline van der Gouw
EERBEEK (NED)
12
8:46:31.3
17.09
150.00
668
3671
Hugo Everts
UTRECHT (NED)
12
8:51:03.1
16.95
150.00
669
4090
Jan Couperus
AUGUSTINUSGA (NED)
12
8:53:01.4
16.88
150.00
670
3588
Gerrit Bultman
Oldebroek (NED)
12
8:53:36.6
16.87
150.00
671
3464
Leo Geene
COLIJNSPLAAT (NED)
12
8:53:37.9
16.87
150.00
672
3541
Merlin de Graaf
AMSTERDAM (NED)
12
8:58:28.4
16.71
150.00
673
3351
Gijs de Heer
AMERSFOORT (NED)
12
9:00:26.5
16.65
150.00
674
3748
Peter Verschure
ALMKERK (NED)
12
9:00:47.5
16.64
150.00
675
3741
jack hendrickx
ZUNDERT (NED)
12
9:06:01.1
16.48
150.00
676
4005
Justin Nogarede
ALMELO (NED)
12
9:06:15.4
16.48
150.00
677
3959
Peter J Maertens
Ottawa (CAN)
12
9:14:47.1
16.22
150.00
678
3592
Janco Port
Oldebroek (NED)
12
9:20:31.2
16.06
150.00
679
3631
Michel Westbeek
Rosmalen (NED)
12
9:28:36.3
15.83
150.00
680
3827
Marc de Zwaan
Arnhem (NED)
12
9:34:11.9
15.67
150.00
681
3810
Karin Staijen
Arnhem (NED)
12
9:34:12.4
15.67
150.00
682
3527
Ed Sonneveld
SCHIEDAM (NED)
12
9:48:05.4
15.30
150.00
683
3502
Marc Gerards
Sellingen (NED)
12
9:54:56.3
15.13
150.00
684
3440
Eveline Mutsaers
Bussum (NED)
12
9:55:25.5
15.12
150.00
685
3439
Linda Eijpe
BUSSUM (NED)
12
9:55:26.3
15.11
150.00
686
3531
Saskia Vergouwen
BUSSUM (NED)
12
9:55:27.0
15.11
150.00
687
3202
Hilda van den Berg
ZOETERMEER (NED)
12
10:01:57.8
14.95
150.00
688
3357
Karel Keers
LEIDEN (NED)
12
10:14:23.6
14.65
150.00
689
3394
Rob Stook
ROTTERDAM (NED)
12
10:57:11.9
13.69
150.00
690
3477
Ingrid Rothuizen
Geldrop (NED)
12
11:09:48.7
13.44
150.00
691
3265
Maarten Aalbregtse
VOLENDAM (NED)
11
5:51:23.5
23.48
137.50
692
3575
Berend Tiemens
Zwolle (NED)
11
6:40:58.2
20.58
137.50
693
3101
andre abbekerk
ANDIJK (NED)
11
6:41:12.6
20.56
137.50
694
3560
Herman Weissink
HOOGEVEEN (NED)
11
7:09:25.7
19.21
137.50
695
3099
Pieter Dijkstra
MEDEMBLIK (NED)
11
7:21:53.3
18.67
137.50
696
3784
Etienne Bouw
Arnhem (NED)
11
7:26:13.4
18.49
137.50
697
3816
Miriam van Dellen
Arnhem (NED)
11
7:35:32.5
18.11
137.50
698
3540
Jan van Veelen
HEUSDEN GEM HEUSDEN (NED)
11
7:46:02.0
17.70
137.50
699
4120
Jan Korteland
RIDDERKERK (NED)
11
8:27:58.2
16.24
137.50
700
3730
Caroline Thoenes
DEN HAAG (NED)
11
8:35:06.6
16.02
137.50
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11