home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
GrandPrix Masters (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Grand Prix Master 60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
226
Kurt van de Nes
Zwolle (NED)
6
1:46:21.5
33.85
60.00
2
241
Jacob Drenth
Oostwold (NED)
6
1:47:40.5
33.43
60.00
3
269
Andre Bos
IJsselmuiden (NED)
6
1:48:01.7
33.32
60.00
4
315
Gerrit de Zwaan
Nunspeet (NED)
6
1:48:04.1
33.31
60.00
5
230
René van der Meulen
Kampen (NED)
6
1:48:14.0
33.26
60.00
6
264
Sjouke Hellinga
Broeksterwoude (NED)
6
1:48:14.9
33.26
60.00
7
107
Sjaak Botman
Andijk (NED)
6
1:48:15.0
33.26
60.00
8
203
Bas Ludemann
Sneek (NED)
6
1:48:15.2
33.26
60.00
9
235
Albert Bakker
Scharmer (NED)
6
1:48:15.5
33.25
60.00
10
261
Gerrit Selles
IJsselmuiden (NED)
6
1:48:15.5
33.25
60.00
11
371
Cor Varenkamp
Bunschoten/Spakenburg (NED)
6
1:48:15.7
33.25
60.00
12
304
Gerrit de Graaf
De Wijk (NED)
6
1:48:15.8
33.25
60.00
13
72
Wil van der Neut
Oudewater (NED)
6
1:48:15.8
33.25
60.00
14
292
Herman Veneman
Ommen (NED)
6
1:48:16.2
33.25
60.00
15
205
Edwin Mellema
Veendam (NED)
6
1:48:16.3
33.25
60.00
16
116
Siem Laan
Medemblik (NED)
6
1:48:16.3
33.25
60.00
17
248
Roelof vd Boer
Boijl (NED)
6
1:48:17.0
33.25
60.00
18
28
Auke Broex
Ouderkerk aan De Amstel (NED)
6
1:48:17.2
33.25
60.00
19
201
Piet Hettinga
Heeg (NED)
6
1:48:17.6
33.24
60.00
20
79
Hassan van der Hoff
Utrecht (NED)
6
1:48:17.8
33.24
60.00
21
154
Aart van Dalen
Andel (NED)
6
1:48:18.0
33.24
60.00
22
61
Henk Huitema
Amersfoort (NED)
6
1:48:18.5
33.24
60.00
23
156
Jan van Breugel
Woudrichem (NED)
6
1:48:21.4
33.22
60.00
24
44
Nico Coenen
Zwaanshoek (NED)
6
1:48:27.0
33.20
60.00
25
355
Frans van den Bossche
Aalter (B) (NED)
6
1:51:16.4
32.35
60.00
26
289
Gerrit Terpstra
Leeuwarden (NED)
6
1:51:44.9
32.22
60.00
27
3
Jan Oudhuis
Alkmaar (NED)
6
1:55:15.1
31.24
60.00
28
380
Rob Jager
Utrecht (NED)
6
1:55:15.3
31.24
60.00
29
111
Nico Tielens
Westerland (NED)
6
1:56:34.4
30.88
60.00
30
83
Wim Qualm
Wassenaar (NED)
6
1:56:34.7
30.88
60.00
31
363
Herman Pouwels
Steenwijk (NED)
6
1:56:35.0
30.88
60.00
32
351
Kees Bas
Monnickendam (NED)
6
1:58:32.1
30.37
60.00
33
12
Jerry Weldam
Nieuwegein (NED)
6
2:00:39.8
29.84
60.00
34
377
Hans van Wijk
Beneden Leeuwen (NED)
6
2:00:39.9
29.83
60.00
35
352
Arjan Batenburg
Zeist (NED)
6
2:00:40.2
29.83
60.00
36
372
Jan Veldt
Akersloot (NED)
6
2:00:40.5
29.83
60.00
37
373
Ton Veldt
Akersloot (NED)
6
2:00:41.4
29.83
60.00
38
376
Alwin de Vries
Houten (NED)
6
2:01:13.6
29.70
60.00
39
71
Hein Sandel
Hoevelaken (NED)
5
1:42:55.2
29.15
50.00
40
15
Martijn Jager
Utrecht (NED)
5
1:47:40.8
27.86
50.00
41
256
Jo Huitzing
Stadskanaal (NED)
3
0:56:39.0
31.77
30.00
42
96
Kees Lansbergen
Delfgauw (NED)
3
0:58:22.3
30.84
30.00
43
237
Pieter de Kroon
Wijnjewoude (NED)
2
0:36:36.7
32.78
20.00
44
114
Peter Robben
Vianen (NED)
1
0:19:06.1
31.41
10.00
45
260
Bennie Zwartenkot
Onderdendam (NED)
1
0:19:52.7
30.19
10.00
46
1
Ron Tielen
Harmelen (NED)
0
·
·
0.00
47
70
Bart Schaafsma
De Bilt (NED)
0
·
·
0.00
48
106
Mels van Ammers
Wognum (NED)
0
·
·
0.00
49
74
Michiel de Brauw
Maartensdijk (NED)
0
·
·
0.00
50
276
Symen Algra
Terwispel (NED)
0
·
·
0.00
51
76
Klaas van den Berg
Zeist (NED)
0
·
·
0.00
52
375
Rene van der Wateren
Amsterdam (NED)
0
·
·
0.00
53
350
Stefan van Dijk
(NED)
0
·
·
0.00
53 Gevonden resultaten - Pagina's:
1