home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren 200 km
Dames 200 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
B02
Klaas van der Wal
Haijma (NED)
9
2:34:57.7
34.85
90.00
102
B08
Peter Agten
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
9
2:49:03.0
31.94
90.00
103
D39
Marianne van Leeuwen
ACE Pharmaceuticals (NED)
9
3:04:05.5
29.33
90.00
104
D92
Jane Ravestein
Okkinga Communicatie (NED)
9
3:05:19.6
29.14
90.00
105
w96
Kristine Wijdenes
(NED)
9
3:05:32.1
29.11
90.00
106
D63
Emma Engbers
Groenehartsport.nl (NED)
9
3:05:32.3
29.10
90.00
107
D50
Astrid de Graaf
ACE Pharmaceuticals (NED)
9
3:05:32.9
29.10
90.00
108
D28
Lotte van Dieren
CENNED (NED)
9
3:05:40.3
29.08
90.00
109
A31
Robert van Dalen
Habovo BWaste (NED)
8
2:14:46.4
35.62
80.00
110
A16
Yoeri Lissenberg
Husqvarna-Gardena (NED)
8
2:14:46.5
35.62
80.00
111
A37
Geert Plender
Van Werven (NED)
8
2:14:46.6
35.61
80.00
112
B28
Jelmer Looijesteijn
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
8
2:14:47.1
35.61
80.00
113
A42
Jaap Smit
Schaatscentrum De Uithof (NED)
8
2:14:48.6
35.61
80.00
114
A22
Johan Knol
JB Besturingstechniek (NED)
8
2:14:49.7
35.60
80.00
115
A48
Joost Vink
Payroll Group (NED)
8
2:14:52.0
35.59
80.00
116
B93
Jan de Jager
DHW-Power-play (NED)
8
2:15:01.3
35.55
80.00
117
B17
Camiel van Eis
MSP-ICT.nl (NED)
8
2:15:04.0
35.54
80.00
118
B06
Sjaak Schipper
Wadro (NED)
8
2:15:04.1
35.54
80.00
119
B21
Jasper van Tol
Romex Restate (NED)
8
2:15:21.9
35.46
80.00
120
A12
Pieter Jan van Eck
Wadro (NED)
8
2:16:24.8
35.19
80.00
121
A91
Bart de Vries
DHW-Power-play (NED)
8
2:16:25.0
35.19
80.00
122
A49
Elwin Hulsink
Interfarms (NED)
8
2:16:27.8
35.17
80.00
123
B70
Anton Ketellapper
(NED)
8
2:16:35.1
35.14
80.00
124
D25
Marjolijn Hulzebosch
Schaopwas (NED)
8
2:45:31.0
29.00
80.00
125
D48
Jessica Merkens
Groenehartsport.nl (NED)
8
2:45:58.2
28.92
80.00
126
D80
Willemiek Kamper
ACE Pharmaceuticals (NED)
8
2:49:14.1
28.36
80.00
127
D71
Vanessa Stoelwinder
Egberts-Borger (NED)
8
2:50:11.7
28.20
80.00
128
D30
Leonie Lubbinge
HaicoBouma.nl (NED)
8
2:50:14.3
28.20
80.00
129
D40
Femke Roemer
Finisher Wandafwerking (NED)
8
2:52:55.0
27.76
80.00
130
A24
Sjoerd Huisman
SOS Kinderdorpen (NED)
7
1:58:12.2
35.53
70.00
131
A09
Joost Juffermans
Schaatscentrum De Uithof (NED)
7
1:58:12.6
35.53
70.00
132
B57
Eric Bisschops
MSP-ICT.nl (NED)
7
1:58:13.1
35.53
70.00
133
B71
Antwan Tolhoek
cijsouwoostburg.nl (NED)
7
1:58:14.9
35.52
70.00
134
A99
Nick Uithoven
Habovo BWaste (NED)
7
1:58:16.1
35.51
70.00
135
A57
Timo Verkaaik
Habovo BWaste (NED)
7
1:58:17.9
35.50
70.00
136
D84
Lillian van Haaster
Make a Wish (NED)
7
2:24:43.8
29.02
70.00
137
D81
Jolanda Spruit
Make a Wish (NED)
7
2:25:48.2
28.81
70.00
138
D36
Ilona Grandia
Stouwdamsport (NED)
7
2:29:39.2
28.07
70.00
139
B30
Roy Mulder
Appel Beton (NED)
6
1:41:13.7
35.56
60.00
140
B53
Axel Koopman
Romex Restate (NED)
6
1:41:16.9
35.54
60.00
141
B63
Robin Snoek
Goesting/BTB Riedas (NED)
6
1:48:43.5
33.11
60.00
142
D07
Suzanne Mulder
Finisher Wandafwerking (NED)
6
2:03:26.7
29.16
60.00
143
A20
Jaap Ketelaar
JB Besturingstechniek (NED)
5
1:24:13.8
35.62
50.00
144
B05
Antoine de Schipper
Educate 2 (NED)
5
1:24:17.4
35.59
50.00
145
B13
Koen Klinkhamer
Appel Beton (NED)
5
1:24:18.1
35.59
50.00
146
A97
Melvin van Zanten
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
5
1:24:18.7
35.58
50.00
147
A82
Stan van den Berg
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
5
1:24:22.4
35.56
50.00
148
A25
Wierd Osinga
JB Besturingstechniek (NED)
5
1:24:24.3
35.54
50.00
149
B72
Arjan Elferink
Gjaltema (NED)
5
1:24:54.2
35.33
50.00
150
B12
Emiel de Groot
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
5
1:26:00.2
34.88
50.00
151
B33
Rene Pruijsen
Sport2000/Stehmann (NED)
5
1:26:58.5
34.49
50.00
152
B56
Leon van Eis
MSP-ICT.nl (NED)
5
1:27:11.7
34.41
50.00
153
B01
Johan Bakker
Sport2000/Stehmann (NED)
5
1:32:45.8
32.34
50.00
154
D33
Simone Oud
Finisher Wandafwerking (NED)
5
1:43:36.5
28.96
50.00
155
D45
Petra Spigt
Finisher Wandafwerking (NED)
5
1:43:46.4
28.91
50.00
156
A10
Gerard Nijgh
Payroll Group (NED)
4
1:07:35.9
35.50
40.00
157
A05
Ingmar Berga
Van Werven (NED)
4
1:07:36.5
35.50
40.00
158
A32
Frank Woltman
Interfarms (NED)
4
1:07:40.9
35.46
40.00
159
A40
Bert van Buren
Schaatscentrum De Uithof (NED)
4
1:07:42.0
35.45
40.00
160
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl (NED)
4
1:07:47.5
35.40
40.00
161
B19
Martijn de Groot
Goesting/BTB Riedas (NED)
4
1:08:22.3
35.10
40.00
162
B14
Christiaan van den Berg
Educate 2 (NED)
4
1:09:37.4
34.47
40.00
163
B38
Hans Pater
Goudse.nl/Smartcap (NED)
4
1:09:41.0
34.44
40.00
164
D91
Cindy van den Berg
KOGA (NED)
4
1:22:04.2
29.24
40.00
165
D61
Anne-Carine van Abeelen
Stouwdamsport (NED)
4
1:22:14.7
29.18
40.00
166
D60
Annelies Passchier
Intersport Jan Bols (NED)
4
1:23:27.5
28.76
40.00
167
D64
Harriëtte Keuning-Knol
Lasaulec (NED)
4
1:24:54.0
28.27
40.00
168
B32
Leander van der Geest
Groenehartsport.nl (NED)
3
0:51:39.5
34.84
30.00
169
A47
Frederik Nauta
Jinstal-Radson (NED)
3
0:51:41.4
34.82
30.00
170
B23
Twan Zwartjens
Free-Wheel (NED)
3
0:51:45.4
34.78
30.00
171
A92
Gary Hekman
Van Werven (NED)
3
0:51:49.9
34.73
30.00
172
B27
Ruben Wieberdink
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
3
0:51:50.2
34.72
30.00
173
A55
Thijs Smit
Schaatscentrum De Uithof (NED)
3
0:53:16.3
33.79
30.00
174
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000/Stehmann (NED)
3
0:55:59.8
32.14
30.00
175
B43
Remco Nijkamp
Free-Wheel (NED)
2
0:33:47.8
35.51
20.00
176
B29
Michiel Maerten
Goesting/BTB Riedas (NED)
2
0:33:49.5
35.48
20.00
177
B69
Job de Ridder
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
2
0:39:18.1
30.53
20.00
178
B20
Tom Schuit
Appel Beton (NED)
2
0:39:21.6
30.49
20.00
179
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
1
0:16:50.4
35.63
10.00
180
B44
Mats Stoltenborg
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
1
0:16:51.1
35.61
10.00
181
B96
Karuud Pots
Free-Wheel (NED)
1
0:16:52.1
35.57
10.00
182
B64
Thies Frankema
MenM-Iceskate (NED)
1
0:16:53.2
35.53
10.00
183
B67
Barry de Vries
(NED)
1
0:16:54.2
35.50
10.00
184
B34
Sjoerd den Hertog
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
0
·
·
0.00
185
B82
Sjaak de Wolff
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
0
·
·
0.00
186
B98
Alexander Enzerink
MenM-Iceskate (NED)
0
·
·
0.00
187
B99
Arno Broekhuis
Van Norel bouwgroep (NED)
0
·
·
0.00
188
R89
Sam Boon
(NED)
0
·
·
0.00
189
399
Evert Hoolwerf
(NED)
0
·
·
0.00
190
397
Martin van de Pol
(NED)
0
·
·
0.00
191
400
Jasper van Mierle
(NED)
0
·
·
0.00
192
n11
Auke van der Graaf
(NED)
0
·
·
0.00
193
w51
Leon de Groot
(NED)
0
·
·
0.00
194
B80
Gerard Haasjes
Gjaltema (NED)
0
·
·
0.00
195
B81
Greg Nieuwenhuys
(NED)
0
·
·
0.00
196
B88
Arnt Jalvingh
(NED)
0
·
·
0.00
197
B89
Erik Valent
SKITS Talent Team (NED)
0
·
·
0.00
198
B90
Kai Reus
(NED)
0
·
·
0.00
199
B91
Roy Frinking
MSP-ICT.nl (NED)
0
·
·
0.00
200
B92
Richard Sijm
Goudse.nl/Smartcap (NED)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
365 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4