home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
7023
Gudrik van Tol
HOOFDDORP (Ned)
16
9:40:10.6
20.68
200.00
302
8078
Meint Dekker
VELP (Ned)
16
9:40:11.5
20.68
200.00
303
7997
Jan Otten
Leusden (Ned)
16
9:40:12.5
20.68
200.00
304
8007
Steven Hengeveld
BARNEVELD (Ned)
16
9:40:13.2
20.68
200.00
305
7780
Wil Snoek
LEUSDEN (Ned)
16
9:40:24.4
20.68
200.00
306
7531
Gijs de Kruif
LEUSDEN (Ned)
16
9:40:26.0
20.67
200.00
307
7955
Wouter Phielix
Amersfoort (Ned)
16
9:40:28.9
20.67
200.00
308
7730
Hans Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
16
9:40:29.7
20.67
200.00
309
8081
Reinhard Sportel
Leusden (Ned)
16
9:40:31.5
20.67
200.00
310
7969
Jori Wouters
LEUSDEN (Ned)
16
9:40:33.6
20.67
200.00
311
7817
Leendert van Geldermalsen
LEUSDEN (Ned)
16
9:40:34.4
20.67
200.00
312
7967
Sam Rentmeester
DELFGAUW (Ned)
16
9:40:36.0
20.67
200.00
313
8076
Truus Verwaaij
AMMERZODEN (Ned)
16
9:40:36.1
20.67
200.00
314
8012
Wouter de Kruijff
LEUSDEN-CENTRUM (Ned)
16
9:40:36.2
20.67
200.00
315
7825
Gerrit Landman
AMERSFOORT (Ned)
16
9:40:36.4
20.67
200.00
316
7999
Fred de Boer
LEUSDEN (Ned)
16
9:40:36.5
20.67
200.00
317
8006
Frans Smink
NIJKERKERVEEN (Ned)
16
9:40:36.8
20.67
200.00
318
8126
Jelly Fledderus
Nieuw-Amsterdam (Ned)
16
9:40:47.9
20.66
200.00
319
7103
Kees Maurice
KOOG AAN DE ZAAN (Ned)
16
9:40:48.6
20.66
200.00
320
7417
Bart Delhaas
ALMERE (Ned)
16
9:40:54.8
20.66
200.00
321
7409
Sybrand Abma
RIDDERKERK (Ned)
16
9:40:55.0
20.66
200.00
322
7499
Gerrit Hemeltjen
COLMSCHATE (Ned)
16
9:40:57.7
20.66
200.00
323
8055
Henri Brok
DEVENTER (Ned)
16
9:41:01.9
20.65
200.00
324
7434
Harry van Wees
KARLSRUHE DUITSLAND (Dui)
16
9:41:06.6
20.65
200.00
325
7433
Trees van Wees-Snel
KARLSRUHE DUITSLAND (Dui)
16
9:41:07.8
20.65
200.00
326
8197
Fred Veerman
AMSTERDAM (Ned)
16
9:41:24.7
20.64
200.00
327
7213
Peter Put
NOORD-SCHARWOUDE (Ned)
16
9:41:50.1
20.62
200.00
328
7386
Harrie Vreman
PANNERDEN (Ned)
16
9:42:12.1
20.61
200.00
329
7777
Nico de Jong
DUIVEN (Ned)
16
9:42:13.0
20.61
200.00
330
7391
Ben Tubben
DUIVEN (Ned)
16
9:42:13.3
20.61
200.00
331
7385
Rik Bakker
DUIVEN (GLD) (Ned)
16
9:42:13.8
20.61
200.00
332
8052
Harry Boerstal
Didam (Ned)
16
9:42:14.1
20.61
200.00
333
7439
Albert Smit
WINKEL (Ned)
16
9:42:27.5
20.60
200.00
334
7283
Niels Willeboordse
UTRECHT (Ned)
16
9:42:43.9
20.59
200.00
335
7079
Ronny Kasten
HAARLEM (Ned)
16
9:43:40.1
20.56
200.00
336
7789
Eite Slootheer
MAASSLUIS (Ned)
16
9:43:55.5
20.55
200.00
337
7573
Frank Otten
ENTER (Ned)
16
9:44:01.6
20.55
200.00
338
7572
Ella Otten-Pluimers
ENTER (Ned)
16
9:44:02.2
20.55
200.00
339
7578
Gerben Homan
ENTER (Ned)
16
9:44:03.8
20.55
200.00
340
7584
Martijn Rikkert
ENTER (Ned)
16
9:44:09.3
20.54
200.00
341
7766
Wim Overtoom
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
9:44:20.2
20.54
200.00
342
7640
Joost Mast
AMSTERDAM (Ned)
16
9:44:33.5
20.53
200.00
343
7639
Roderik Mackay
AMSTERDAM (Ned)
16
9:44:33.7
20.53
200.00
344
8084
Rudy Snouwaert
BRESKENS (Ned)
16
9:44:49.6
20.52
200.00
345
7220
Theo Vernooij
ODIJK (Ned)
16
9:44:55.0
20.52
200.00
346
7251
Ciska Koole
Zoelen (Ned)
16
9:45:25.1
20.50
200.00
347
7252
Derko van Veldhoven
Zoelen (Ned)
16
9:45:26.4
20.50
200.00
348
8087
Koos van Veldhoven
ZOELEN (Ned)
16
9:45:31.6
20.49
200.00
349
7449
Hans van Dijk
SCHALKWIJK (Ned)
16
9:45:32.4
20.49
200.00
350
8235
Tom van den Brink
TIEL (Ned)
16
9:45:33.5
20.49
200.00
351
7196
Paul van Dijk
SPIJKENISSE (Ned)
16
9:46:05.4
20.47
200.00
352
7942
Sanne Moolenburgh
Rotterdam (Ned)
16
9:46:09.2
20.47
200.00
353
7890
Jan Maerten Smit
Rotterdam (Ned)
16
9:46:09.3
20.47
200.00
354
7147
Nico Kuipers
DE KWAKEL (Ned)
16
9:46:21.7
20.47
200.00
355
7448
Bas van Holten
REEUWIJK (Ned)
16
9:48:14.9
20.40
200.00
356
7144
Heino Vink
Den Dolder (Ned)
16
9:48:41.3
20.38
200.00
357
7171
Jan-Hein Vink
ROTTERDAM (Ned)
16
9:48:42.1
20.38
200.00
358
7177
Marcel Eleveld
AMSTERDAM (Ned)
16
9:48:44.8
20.38
200.00
359
8079
Nora de Nas
STUIFZAND (Ned)
16
9:48:50.3
20.38
200.00
360
7295
Peter Vessies
HEEMSKERK (Ned)
16
9:49:13.1
20.37
200.00
361
7745
Pedro Bakker
SCHETTENS (Ned)
16
9:49:30.2
20.36
200.00
362
7223
Cornelis van Aerssen
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
9:49:58.4
20.34
200.00
363
7570
Henk Scheper
VOORBURG (Ned)
16
9:50:35.3
20.32
200.00
364
8165
Gert-Jan broer
LEIDEN (Ned)
16
9:50:35.3
20.32
200.00
365
7571
Gerben van der Linde
LEIDEN (Ned)
16
9:50:35.8
20.32
200.00
366
7705
Erwin Hilders
HEEZE (Ned)
16
9:51:57.7
20.27
200.00
367
7703
Maarten Kuijpers
GEMONDE (Ned)
16
9:51:58.3
20.27
200.00
368
7367
jan hendriks
ALMELO (Ned)
16
9:52:07.9
20.27
200.00
369
7981
Eva Froger
UTRECHT (Ned)
16
9:52:28.8
20.25
200.00
370
7933
Karine Onderwater
Amsterdam (Ned)
16
9:52:52.6
20.24
200.00
371
7924
Nicolaas Onderwater
Den Haag (Ned)
16
9:52:52.8
20.24
200.00
372
8204
Mitsuaki Tezuka
Hokkaido (Jpn)
16
9:52:56.0
20.24
200.00
373
8192
Sybren van Asma
AMSTERDAM (Ned)
16
9:53:51.2
20.21
200.00
374
7698
Frank Assinck
EINDHOVEN (Ned)
16
9:54:19.3
20.19
200.00
375
7613
Frans den Houter
AMSTERDAM (Ned)
16
9:57:36.5
20.08
200.00
376
7885
Harm Tiddens
Rotterdam (Ned)
16
9:58:18.9
20.06
200.00
377
7983
Juan Visser
BLOKZIJL (Ned)
16
9:58:36.9
20.05
200.00
378
8213
Leonie Schreurs
AMSTELVEEN (Ned)
16
9:59:43.3
20.01
200.00
379
7642
Martin ten Voorde
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Ned)
16
9:59:46.0
20.01
200.00
380
7696
Klaas van Beurden
eindhoven (Ned)
16
9:59:55.1
20.00
200.00
381
7902
Casper Mouissie
Uitgeest (Ned)
16
10:00:18.2
19.99
200.00
382
7699
marc assinck
WAALRE (Ned)
16
10:00:47.7
19.97
200.00
383
7472
Jillis Koch
UTRECHT (Ned)
16
10:00:54.2
19.97
200.00
384
7484
Bas Janssen
AMSTERDAM (Ned)
16
10:00:55.4
19.97
200.00
385
7710
Ge Van Hoorn
RIJPWETERING (Ned)
16
10:01:54.4
19.94
200.00
386
7398
johan de Jong
OLST (Ned)
16
10:02:13.3
19.93
200.00
387
7418
Maarten van den Elsen
NAARDEN (Ned)
16
10:02:13.9
19.93
200.00
388
8258
Jan Hendrik Hooghiemstra
GORSSEL (Ned)
16
10:02:46.4
19.91
200.00
389
7973
Friso Hooghiemstra
AMSTELVEEN (Ned)
16
10:02:47.1
19.91
200.00
390
7168
Bert van der Stoep
HATTEM (Ned)
16
10:03:46.1
19.88
200.00
391
7913
Martijn Oudeman
rotterdam (Ned)
16
10:04:05.6
19.86
200.00
392
7818
Piet van Teijlingen
LEIDERDORP (Ned)
16
10:04:13.7
19.86
200.00
393
7921
Ivo Trijbits
Amsterdam (Ned)
16
10:04:13.7
19.86
200.00
394
7873
Werner Vervaet
AMSTERDAM (Ned)
16
10:04:22.4
19.86
200.00
395
7626
martijn de kuyper
AMSTERDAM (Ned)
16
10:05:56.0
19.80
200.00
396
8085
Roeland Bom
DE KOOG (Ned)
16
10:09:04.8
19.70
200.00
397
8046
Peter Jansen
SNEEK (Ned)
16
10:09:33.3
19.69
200.00
398
7579
Mathieu Braamhaar
ENTER (Ned)
16
10:10:14.1
19.66
200.00
399
7368
Jan Gerard Koelewijn
BUNSCHOTEN SPAKENBURG (Ned)
16
10:10:31.1
19.66
200.00
400
8169
Jan Willem Doeksen
Wassenaar (Ned)
16
10:10:39.1
19.65
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12