home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
5108
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
16
6:51:03.8
29.19
200.00
2
5917
Jacques de Vries
ALMERE (Ned)
16
6:51:09.6
29.19
200.00
3
5580
Andre Bos
IJSSELMUIDEN (Ned)
16
6:55:40.2
28.87
200.00
4
5306
Sjoerd Everlo
RAALTE (Ned)
16
6:55:40.6
28.87
200.00
5
5068
Rene Lubbers
DINXPERLO (Ned)
16
6:55:44.9
28.86
200.00
6
5757
Jan Jukema
OOSTERBIERUM (Ned)
16
6:55:49.0
28.86
200.00
7
5299
Gerard van Egmond
ZWAMMERDAM (Ned)
16
6:55:49.7
28.86
200.00
8
6183
Hans Middag
UITHOORN (Ned)
16
6:55:49.9
28.86
200.00
9
5300
Ofke Teekens
Bodegraven (Ned)
16
6:55:50.2
28.86
200.00
10
5847
Peter Stolwijk
KAMERIK (Ned)
16
6:55:52.4
28.85
200.00
11
5559
Stefan van Dijk
IJSSELMUIDEN (Ned)
16
6:55:52.4
28.85
200.00
12
5007
Roelf Westra
TER APEL (Ned)
16
6:55:52.9
28.85
200.00
13
5033
Klaas de Boer
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
16
6:57:51.9
28.72
200.00
14
6047
Jo Maerman
NIEHOVE (Ned)
16
7:00:55.4
28.51
200.00
15
5512
Reijer Versteeg
RENSWOUDE (Ned)
16
7:01:10.2
28.49
200.00
16
6182
Huub Slobbe
LISSE (Ned)
16
7:02:18.0
28.42
200.00
17
6012
Rob Zantinge
RHEDEN (Ned)
16
7:02:19.0
28.41
200.00
18
6125
Piet Grootscholten
KWINTSHEUL (Ned)
16
7:02:20.0
28.41
200.00
19
5272
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
16
7:02:20.2
28.41
200.00
20
5672
Paul van Vilsteren
'S HEERENBROEK (Ned)
16
7:02:20.4
28.41
200.00
21
6041
Piet Teeuwen
LISSERBROEK (Ned)
16
7:02:20.6
28.41
200.00
22
6186
Jan van der Knaap
HONSELERSDIJK (Ned)
16
7:02:21.4
28.41
200.00
23
5772
Bart Groenouwe
GORSSEL (Ned)
16
7:02:26.7
28.41
200.00
24
5724
Henk Buma
ARUM (Ned)
16
7:02:30.0
28.40
200.00
25
5022
Peter Huysman
HOOGWOUD (Ned)
16
7:02:32.8
28.40
200.00
26
5251
Erik-jan Overgaauw
ZUIDLAND (Ned)
16
7:03:14.8
28.35
200.00
27
6258
Co Grift
PUTTEN (Ned)
16
7:03:16.8
28.35
200.00
28
5615
Wout Vuijk
LELYSTAD (Ned)
16
7:03:19.0
28.35
200.00
29
5801
Gerrit Wijnja
HARICH (Ned)
16
7:03:19.8
28.35
200.00
30
5307
Arie Haaring
MAASLAND (Ned)
16
7:03:28.1
28.34
200.00
31
5722
Hendrik jan Blomberg
SMILDE (Ned)
16
7:10:58.1
27.84
200.00
32
5250
Rien Spierenburg
HARMELEN (Ned)
16
7:15:22.2
27.56
200.00
33
5255
Arjan van der Knaap
HONSELERSDIJK (Ned)
16
7:15:25.7
27.56
200.00
34
6239
Stefan Lilg
Weissensee (Oos)
16
7:16:41.8
27.48
200.00
35
5258
Leo Bosgra
BIGGEKERKE (Ned)
16
7:18:10.3
27.39
200.00
36
5461
Maarten Meulbroek
MOLENHOEK (Ned)
16
7:18:21.4
27.38
200.00
37
5405
Siem Hoekstra
MEPPEL (Ned)
16
7:18:21.5
27.37
200.00
38
6138
Aizo Betten
ASSEN (Ned)
16
7:21:35.5
27.17
200.00
39
6250
Wiel van Aken
PUTH (Ned)
16
7:23:59.4
27.03
200.00
40
5437
Frank Braakman
BROEK IN WATERLAND (Ned)
16
7:28:52.1
26.73
200.00
41
5984
Diego Kooy
DEN HOORN (Ned)
16
7:28:56.6
26.73
200.00
42
5891
Wilfried Ivens
HEERLEN (Ned)
16
7:29:57.7
26.67
200.00
43
5744
Pieter Rijpma
WESTHEM (Ned)
16
7:30:07.0
26.66
200.00
44
6148
Pieter Dijkshoorn
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
16
7:30:25.5
26.64
200.00
45
5171
Albert de Koning
WAARDER (Ned)
16
7:30:53.5
26.61
200.00
46
5818
Vincent van Dijk
Kraggenburg (Ned)
16
7:30:55.1
26.61
200.00
47
5780
Dana Wiersma
ROTTERDAM (Ned)
16
7:30:55.9
26.61
200.00
48
6036
Ferdinand Hallensleben
DEN HOORN (Ned)
16
7:30:56.0
26.61
200.00
49
5166
Harry Kappert
'T HARDE (Ned)
16
7:30:57.3
26.61
200.00
50
6061
Tekla Admiraal
BEDUM (Ned)
16
7:30:59.5
26.61
200.00
51
6060
Frank Admiraal
BEDUM (Ned)
16
7:31:00.9
26.61
200.00
52
5194
Albert van Schie
HOOGMADE (Ned)
16
7:31:01.1
26.61
200.00
53
5040
Johan Haak
AXEL (Ned)
16
7:31:03.1
26.60
200.00
54
5702
Gerard van Klaren
LOPIK (Ned)
16
7:31:03.1
26.60
200.00
55
5214
Joost van den Ende
NISSE (Ned)
16
7:31:03.9
26.60
200.00
56
5687
Henk Kodden
DALFSEN (Ned)
16
7:31:04.1
26.60
200.00
57
5074
Wim Somsen
DE HEURNE (Ned)
16
7:31:04.4
26.60
200.00
58
5838
Han Keizer
IJSSELMUIDEN (Ned)
16
7:31:04.4
26.60
200.00
59
6062
Arnoud Ykema
SINTJOHANNESGA (Ned)
16
7:31:05.5
26.60
200.00
60
6014
Jery Bruinsma
WORMER (Ned)
16
7:31:05.6
26.60
200.00
61
5240
Martin Brouwer
Vlaardingen (Ned)
16
7:31:06.0
26.60
200.00
62
5955
Arie Boer
GIESSENBURG (Ned)
16
7:31:06.1
26.60
200.00
63
6128
Peter Groen
ALKMAAR (Ned)
16
7:31:06.5
26.60
200.00
64
6078
Han Goeman
TER APEL (Ned)
16
7:31:06.7
26.60
200.00
65
5150
Marjon de Wit
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
7:31:06.8
26.60
200.00
66
5257
Jordi de Vreede
DEN HAAG (Ned)
16
7:31:07.1
26.60
200.00
67
5086
Harry Kamphuis
DALFSEN (Ned)
16
7:31:07.1
26.60
200.00
68
5043
Arjan Bosgra
Halsteren (Ned)
16
7:31:07.4
26.60
200.00
69
5362
Jan Op 't Hoog
MOERGESTEL (Ned)
16
7:31:07.7
26.60
200.00
70
5650
Maarten Bos
NIJKERK (Ned)
16
7:31:07.8
26.60
200.00
71
5870
Jan Otten
Leusden (Ned)
16
7:31:08.2
26.60
200.00
72
5530
Bert van den Bulk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
16
7:31:08.2
26.60
200.00
73
5701
Peter de Mooij
STOLWIJK (Ned)
16
7:31:08.3
26.60
200.00
74
5778
Stephan van der Breggen
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
16
7:31:08.7
26.60
200.00
75
5050
Ad de Wit
MEDEMBLIK (Ned)
16
7:31:08.8
26.60
200.00
76
6154
Gerrit de Groot
NIEUW LEUSEN (Ned)
16
7:31:08.8
26.60
200.00
77
5290
Arend Paalman
MARKELO (Ned)
16
7:31:08.8
26.60
200.00
78
5236
Ype Kramer
MAASSLUIS (Ned)
16
7:31:08.9
26.60
200.00
79
5361
Sebastiaan van Leeuwen
PIJNACKER (Ned)
16
7:31:09.2
26.60
200.00
80
5020
Robert van der Ham
CUIJK (Ned)
16
7:31:09.2
26.60
200.00
81
6122
Jan Groenewegen
HONSELERSDIJK (Ned)
16
7:31:09.4
26.60
200.00
82
6172
Theo Zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
16
7:31:09.4
26.60
200.00
83
5945
Thom van Ruitenbeek
LEUSDEN (Ned)
16
7:31:09.4
26.60
200.00
84
5517
Wim ter Haar
BUNSCHOTEN (Ned)
16
7:31:09.6
26.60
200.00
85
5292
Dolf van der Knaap
DE LIER (Ned)
16
7:31:09.6
26.60
200.00
86
5422
Koos Haakma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
7:31:09.6
26.60
200.00
87
5500
Aart Nugteren
AERDENHOUT (Ned)
16
7:31:09.6
26.60
200.00
88
5969
Jos Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
16
7:31:10.4
26.60
200.00
89
5268
Leo Persoon
NAALDWIJK (Ned)
16
7:31:11.0
26.60
200.00
90
6031
Gerard de Boer
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
7:31:11.0
26.60
200.00
91
5899
Mart van Paassen
NAALDWIJK (Ned)
16
7:31:11.1
26.60
200.00
92
5907
Bert Vliegenthart
NOORDWIJK ZH (Ned)
16
7:31:11.2
26.60
200.00
93
5024
Sina Drogt-Gewald
DEDEMSVAART (Ned)
16
7:31:11.5
26.60
200.00
94
6151
Wilco Hofman
BLEISWIJK (Ned)
16
7:31:11.8
26.60
200.00
95
5946
Erwin Drogt
DEDEMSVAART (Ned)
16
7:31:12.5
26.60
200.00
96
5986
Harry Vergeer
WOERDEN (Ned)
16
7:31:12.6
26.60
200.00
97
5365
Jan Barten
SCHERPENZEEL (Ned)
16
7:31:12.8
26.59
200.00
98
5529
Louis Biemans
'S GRAVENMOER (Ned)
16
7:31:13.1
26.59
200.00
99
5565
Appie Meinema
SAUWERD (Ned)
16
7:31:13.1
26.59
200.00
100
5332
Kees Smit
DEN HAAG (Ned)
16
7:31:15.0
26.59
200.00
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13