home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
Talent Trophy - Heren
Talent Trophy - Dames
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Masters
Snelle Toer
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
117
Sjouke Hellinga
BROEKSTERWOUDE (Ned)
16
6:26:51.4
31.02
200.00
2
157
Albert Bakker
SCHARMER (Ned)
16
6:26:52.5
31.02
200.00
3
120
Andre Klompmaker
OOSTERWOLDE (Ned)
16
6:27:02.5
31.00
200.00
4
153
Herman Veneman
OMMEN (Ned)
16
6:28:18.3
30.90
200.00
5
630
Jeroen Verlaan
AMSTERDAM (Ned)
16
6:28:30.7
30.89
200.00
6
152
Sjaak Botman
ANDIJK (Ned)
16
6:30:51.7
30.70
200.00
7
124
Rene van der Meulen
KAMPEN (Ned)
16
6:33:38.8
30.48
200.00
8
111
Kurt van de Nes
ZWOLLE (Ned)
16
6:33:39.3
30.48
200.00
9
143
Bas Ludemann
SNEEK (Ned)
16
6:34:28.8
30.42
200.00
10
142
Bart Schaafsma
DE BILT (Ned)
16
6:34:29.7
30.42
200.00
11
115
Jacob Drenth
OOSTWOLD (Ned)
16
6:34:29.8
30.42
200.00
12
603
Rene Pruijsen
WASPIK (Ned)
16
6:34:32.7
30.41
200.00
13
148
Wil van der Neut
OUDEWATER (Ned)
16
6:34:34.8
30.41
200.00
14
631
Gert Mulderij
ELIM (Ned)
16
6:34:36.4
30.41
200.00
15
118
Piet Hettinga
HEEG (Ned)
16
6:34:39.7
30.41
200.00
16
116
Gerrit Terpstra
LEEUWARDEN (Ned)
16
6:36:26.0
30.27
200.00
17
125
Gerrit Sellis
IJSSELMUIDEN (Ned)
16
6:41:22.2
29.90
200.00
18
101
Jean-luc Ostyn
KORTRIJK BELGIE (Bel)
16
6:41:23.5
29.90
200.00
19
114
Gijs Gjaltema
DOETINCHEM (Ned)
16
6:41:23.9
29.90
200.00
20
122
Siem Laan
MEDEMBLIK (Ned)
16
6:41:24.0
29.90
200.00
21
135
Hassan van der Hoff
Utrecht (Ned)
16
6:41:24.3
29.90
200.00
22
119
Gerrit de Graaf
DE WIJK (Ned)
16
6:41:24.5
29.89
200.00
23
141
Rob Jager
UTRECHT (Ned)
16
6:41:26.0
29.89
200.00
24
604
Gerard van Veen
VOORTHUIZEN (Ned)
16
6:41:27.4
29.89
200.00
25
138
Wil van der Hamsvoord
HOOGELOON (Ned)
16
6:41:28.3
29.89
200.00
26
102
Ruud Kluit
BEETS NH (Ned)
16
6:41:29.5
29.89
200.00
27
151
Engbert van der Woude
DE WIJK (Ned)
16
6:41:31.3
29.89
200.00
28
108
Dennis Smit
SPANBROEK (Ned)
16
6:41:33.2
29.88
200.00
29
103
Kees Lansbergen
DELFGAUW (Ned)
16
6:41:33.3
29.88
200.00
30
134
Jerry Weldam
NIEUWEGEIN (Ned)
16
6:41:35.5
29.88
200.00
31
618
Anne Richard Sinkeler
GIETHOORN (Ned)
16
6:47:09.2
29.47
200.00
32
613
allard steenbeek
AMSTERDAM (Ned)
16
6:58:23.3
28.68
200.00
33
600
Jan van Breugel
WOUDRICHEM (Ned)
15
6:29:31.7
28.88
187.50
34
137
Herman Pouwels
STEENWIJK (Ned)
15
6:31:55.3
28.70
187.50
35
130
Jim Cornell
Rochester (Usa)
15
6:33:50.7
28.56
187.50
36
133
Ton Veldt
AKERSLOOT (Ned)
15
6:42:11.3
27.97
187.50
37
627
Bas Joosten
BOXTEL (Ned)
15
6:50:06.3
27.43
187.50
38
149
Harry Gubbels
HELVOIRT (Ned)
15
6:50:06.5
27.43
187.50
39
144
Martijn Jager
UTRECHT (Ned)
15
6:58:55.5
26.85
187.50
40
611
dp bakker
'S-GRAVENHAGE (Ned)
14
6:32:51.5
26.73
175.00
41
106
Harrie Vehof
GOOR (Ned)
14
6:39:56.7
26.25
175.00
42
617
Jeroen de Jong
ASSENDELFT (Ned)
12
4:55:01.2
30.51
150.00
43
121
Jan Zwanenburg
WETERING (Ned)
12
5:00:55.5
29.91
150.00
44
112
Kees Bas
MONNICKENDAM (Ned)
12
5:28:28.6
27.40
150.00
45
147
Nico Coenen
ZWAANSHOEK (Ned)
11
4:31:50.8
30.35
137.50
46
113
Rinus van Stee
HERKINGEN (Ned)
11
4:59:06.3
27.58
137.50
47
619
Dennis Laan
HOOGKARSPEL (Ned)
10
4:02:37.8
30.91
125.00
48
136
Frans van den Bossche
AALTER BELGIE (Bel)
10
4:03:37.7
30.78
125.00
49
139
Gerrit de Zwaan
NUNSPEET (Ned)
10
4:04:12.7
30.71
125.00
50
628
Robert van der Meulen
KAMPEN (Ned)
10
4:04:44.1
30.65
125.00
51
155
Niek Bravenboer
OUD BEIJERLAND (Ned)
10
4:05:44.7
30.52
125.00
52
624
Watze van der Wal
HIJUM (Ned)
9
3:45:46.4
29.90
112.50
53
629
Adriaan Helmantel
GRONINGEN (Ned)
9
3:46:01.1
29.86
112.50
54
123
Vincent van Wersch
TILBURG (Ned)
9
3:52:32.5
29.03
112.50
55
110
Teade Wiersma
HARDEGARIJP (Ned)
8
3:14:11.8
30.90
100.00
56
145
Jan Oudhuis
ALKMAAR (Ned)
8
3:14:18.6
30.88
100.00
57
146
Ron Tielen
HARMELEN (Ned)
8
3:16:31.9
30.53
100.00
58
154
Bennie Zwartenkot
ONDERDENDAM (Ned)
8
3:19:33.4
30.07
100.00
59
140
Jan Heuver
VOORTHUIZEN (Ned)
8
3:23:52.0
29.43
100.00
60
625
Michel Meyering
ALKMAAR (Ned)
8
3:23:55.8
29.42
100.00
61
620
Leo Schurink
WINTERSWIJK-MEDDO (Ned)
8
3:28:50.7
28.73
100.00
62
622
Tonnie Lansink
GROENLO (Ned)
8
3:28:50.8
28.73
100.00
63
150
Jan van 't Zand
ZUIDWOLDE (Ned)
7
2:50:54.0
30.72
87.50
64
105
Hans van Wijk
BENEDEN LEEUWEN (Ned)
7
2:51:55.9
30.54
87.50
65
415
Simon Schouten
ANDIJK (Ned)
6
2:18:08.9
32.57
75.00
66
404
Evert Hoolwerf
EEMDIJK (Ned)
6
2:18:08.9
32.57
75.00
67
414
Sjaak Schipper
MEDEMBLIK (Ned)
6
2:18:09.0
32.57
75.00
68
412
Max van Boxtel
AMSTERDAM (Ned)
6
2:18:09.1
32.57
75.00
69
411
Kevin Regelink
Wilnis (Ned)
6
2:18:09.1
32.57
75.00
70
408
Thijs vd Steen
Culemborg (Ned)
6
2:18:09.6
32.57
75.00
71
403
Barry de Vries
ROLDE (Ned)
6
2:18:10.3
32.57
75.00
72
402
Martijn de Groot
MIJDRECHT (Ned)
6
2:18:10.3
32.57
75.00
73
407
Andre Los
Culemborg (Ned)
6
2:18:10.4
32.57
75.00
74
413
Erik Valent
AMSTELVEEN (Ned)
6
2:18:10.6
32.57
75.00
75
405
Sjoerd den Hertog
Culemborg (Ned)
6
2:18:10.7
32.57
75.00
76
406
Benjamin Blaschke
Culemborg (Ned)
6
2:18:10.8
32.57
75.00
77
410
Wop van Cappelle
Culemborg (Ned)
6
2:18:17.1
32.54
75.00
78
409
Richard Boef
Culemborg (Ned)
6
2:18:49.9
32.41
75.00
79
401
Patrick Donker
AMMERZODEN (Ned)
6
2:18:56.0
32.39
75.00
80
129
Charles Beaudoin
Verdun (Can)
6
2:35:44.7
28.89
75.00
81
626
Ruud Wijers
BOXTEL (Ned)
5
2:05:14.4
29.94
62.50
82
517
Yvonne Spigt
Grootebroek (Ned)
5
2:08:23.3
29.21
62.50
83
516
Bianca Roosenboom
Kampen (Ned)
5
2:08:23.4
29.21
62.50
84
519
Anniek ter Haar
GRONINGEN (Ned)
5
2:08:23.4
29.21
62.50
85
502
Marije van Marle
OOSTWOUD (Ned)
5
2:08:23.5
29.21
62.50
86
511
Cindy Vergeer
OUDEWATER (Ned)
5
2:08:23.6
29.21
62.50
87
508
Sharon Hendriks
LEMELE (Ned)
5
2:08:24.0
29.21
62.50
88
506
Ria Westenbroek
BANTEGA (Ned)
5
2:08:24.4
29.20
62.50
89
512
Ellen de Waard
HEILOO (Ned)
5
2:08:24.5
29.20
62.50
90
504
Carolien Hunneman
OOSTERWOLDE FR (Ned)
5
2:08:24.7
29.20
62.50
91
509
Emma Engbers
UTRECHT (Ned)
5
2:08:25.2
29.20
62.50
92
507
Lisette Hoekstra
HEERENVEEN (Ned)
5
2:08:27.4
29.19
62.50
93
510
Aggie Walsma
TJERKWERD (Ned)
5
2:08:27.8
29.19
62.50
94
505
Mettie de Vegt
URETERP (Ned)
5
2:08:35.7
29.16
62.50
95
515
Jessica Merkens
Culemborg (Ned)
5
2:08:41.7
29.14
62.50
96
514
Roos Grendel
Culemborg (Ned)
5
2:12:58.2
28.20
62.50
97
132
Yves Garneau
Quebec (Can)
4
1:40:58.4
29.71
50.00
98
131
Gary Goplen
Kelowna (Can)
4
1:42:18.0
29.33
50.00
99
520
Annabel Splinter
Avehorn (Ned)
4
1:48:37.8
27.62
50.00
100
518
Angela Dijkstra
NIJEHOLTWOLDE (Ned)
4
1:49:11.2
27.48
50.00
[
Volgende
]
107 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2