home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren 200 km
Dames 200 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
D50
Astrid de Graaf
ACE Team (Ned)
16
6:35:34.6
30.34
200.00
102
D37
Tessa Witteman
Witteman/Groenrijk (Ned)
16
6:40:07.5
29.99
200.00
103
D28
Lotte van Dieren
CENNED (Ned)
16
6:43:29.9
29.74
200.00
104
A52
Jan de Jager
Team Windkr88 (Ned)
15
5:32:04.0
33.88
187.50
105
D15
Michelle Buskermolen
Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl (Ned)
15
6:17:53.6
29.77
187.50
106
A84
Pieter Overmars
SKITS Talent Team (Ned)
14
5:09:17.3
33.95
175.00
107
D90
Foske Tamar van der Wal
Van der Wiel (Ned)
14
5:40:59.1
30.79
175.00
108
B27
Marcel van Ham
Schaatsteam MSP-ICT.nl (Ned)
13
4:31:26.5
35.92
162.50
109
A58
Rene Ruitenberg
Van Werven (Ned)
13
4:32:57.4
35.72
162.50
110
B33
Gerard Nijgh
Payroll Group (Ned)
13
4:35:46.3
35.36
162.50
111
B05
Antoine de Schipper
(Ned)
13
4:36:56.1
35.21
162.50
112
D29
Maud Wijtkamp
Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl (Ned)
13
5:47:12.7
28.08
162.50
113
A47
Frederik Nauta
Jinstal-BCT (Ned)
12
4:07:36.5
36.35
150.00
114
A32
Frank Woltman
Groen Talent (Ned)
12
4:11:47.2
35.74
150.00
115
B70
Anton Ketellapper
(Ned)
12
4:12:53.5
35.59
150.00
116
A20
Jaap Ketelaar
Groen Talent (Ned)
12
4:13:32.4
35.50
150.00
117
B52
Thomas Kruk
VDH Tegels Sanitair Natuursteen (Ned)
12
4:14:36.7
35.35
150.00
118
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl (Ned)
12
4:16:01.1
35.15
150.00
119
B31
Erwin Veenhof
JB Besturingstechniek (Ned)
12
4:16:48.0
35.05
150.00
120
A98
Engbert de Vegt
Habovo/Bwaste (Ned)
12
4:17:04.8
35.01
150.00
121
B94
Hugo Heijnen
VDH Tegels Sanitair Natuursteen (Ned)
12
4:19:19.8
34.71
150.00
122
D66
Margo van de Merwe
Stouwdamsport (Ned)
12
4:52:14.7
30.80
150.00
123
138
Ellen de Waard
(Ned)
12
4:53:43.8
30.64
150.00
124
A40
Bert van Buren
Team Husqvarna (Ned)
11
3:46:04.6
36.49
137.50
125
A16
Yoeri Lissenberg
Team Husqvarna (Ned)
11
3:46:05.3
36.49
137.50
126
B85
Wierd Osinga
Adviesburo Harry de Wolff (Ned)
11
3:49:38.5
35.93
137.50
127
B92
Richard Sijm
De Goudse verzekeringen (Ned)
11
3:49:47.5
35.90
137.50
128
D52
Marieke van Hoek
Zaes-Eye-Fashion (Ned)
11
4:28:04.9
30.77
137.50
129
D42
Ankie Ytsma
Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel (Ned)
11
4:36:19.1
29.86
137.50
130
B87
Hans van den Eeckhout
(Ned)
10
3:28:27.3
35.98
125.00
131
A90
Durk Fabriek
Team Windkr88 (Ned)
10
3:28:30.1
35.97
125.00
132
B19
Martijn de Groot
Goesting Events (Ned)
10
3:28:30.9
35.97
125.00
133
A15
Arjan Stroetinga
BAM-Univé Schaatsteam (Ned)
10
3:29:00.7
35.88
125.00
134
D26
Carien Kleibeuker
Liv voeding en leefstijladvies (Ned)
10
4:04:57.7
30.62
125.00
135
A05
Ingmar Berga
AMI Kappers (Ned)
9
3:03:56.8
36.70
112.50
136
B29
Michiel Maerten
Goesting Events (Ned)
9
3:06:57.6
36.10
112.50
137
B62
Stephan Wielinga
BHP Power-play (Ned)
9
3:07:10.8
36.06
112.50
138
B28
Jelmer Looijesteijn
(Ned)
9
3:08:24.7
35.83
112.50
139
D45
Petra Spigt
Finisher Wandafwerking (Ned)
9
3:40:50.9
30.56
112.50
140
D61
Anne-Carine van Abeelen
Stouwdamsport (Ned)
9
3:40:51.1
30.56
112.50
141
D54
Kim van Duivenvoorde
ACE Team (Ned)
9
3:46:54.7
29.75
112.50
142
D32
Karen Teuling
PANalytical (Ned)
9
3:48:03.7
29.60
112.50
143
A30
Ruud Borst
Groen Talent (Ned)
8
2:42:28.9
36.93
100.00
144
B44
Mats Stoltenborg
Schaatsteamhaarlem.nl (Ned)
8
2:45:55.5
36.16
100.00
145
B69
Frank Fiers
(Ned)
8
2:46:15.0
36.09
100.00
146
B39
Pieter-Jorn Gemser
JB Besturingstechniek (Ned)
8
2:46:52.8
35.95
100.00
147
D12
Bianca Roosenboom
Viks Parket (Ned)
8
3:17:06.3
30.44
100.00
148
D47
Anniek ter Haar
Ripca (Ned)
8
3:17:30.3
30.38
100.00
149
139
Simone Oud
(Ned)
8
3:17:31.9
30.37
100.00
150
D92
Jane Ravestein
Team W. Janssen b.v. (Ned)
8
3:22:17.7
29.66
100.00
151
D96
Paula Mol
Team W. Janssen b.v. (Ned)
8
3:26:40.2
29.03
100.00
152
D30
Leonie Lubbinge
Haicobouma.nl (Ned)
8
3:26:41.4
29.03
100.00
153
D02
Anouk van der Kieft
Schaatsteam EDSO BUROJAN.nl (Ned)
8
3:32:20.8
28.26
100.00
154
A17
Bob de Jong
BAM-Univé Schaatsteam (Ned)
7
2:25:05.0
36.19
87.50
155
A37
Geert Plender
Van Werven (Ned)
7
2:25:30.4
36.08
87.50
156
143
Sjaak Oud
(Ned)
7
2:25:31.6
36.08
87.50
157
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl (Ned)
7
2:29:05.1
35.22
87.50
158
B84
Bart van der Vlugt
Schaatsteamhaarlem.nl (Ned)
7
2:32:33.4
34.41
87.50
159
B49
Luis Veen
Payroll Group (Ned)
6
2:04:12.8
36.23
75.00
160
B80
Gerard Haasjes
De Goudse verzekeringen (Ned)
6
2:04:23.2
36.18
75.00
161
B17
Camiel van Eis
Schaatsteam MSP-ICT.nl (Ned)
6
2:04:48.7
36.05
75.00
162
B01
Johan Bakker
(Ned)
6
2:08:12.9
35.10
75.00
163
D40
Femke Roemer
Finisher Wandafwerking (Ned)
6
2:34:03.2
29.21
75.00
164
A04
Sandor Stuut
Groenehartsport.nl (Ned)
5
1:46:27.2
35.23
62.50
165
D74
Sharon Hendriks
(Ned)
5
2:07:31.6
29.41
62.50
166
D07
Suzanne Mulder
Finisher Wandafwerking (Ned)
5
2:07:33.3
29.40
62.50
167
B81
Greg Nieuwenhuys
Goesting Events (Ned)
4
1:22:22.8
36.42
50.00
168
144
Jeroen Verlaan
(Ned)
4
1:22:23.0
36.42
50.00
169
B26
Kevin Regelink
Goesting Events (Ned)
4
1:22:24.1
36.41
50.00
170
B96
Karuud Pots
Free-Wheel (Ned)
4
1:22:26.8
36.39
50.00
171
B91
Roy Frinking
Schaatsteam MSP-ICT.nl (Ned)
4
1:22:29.6
36.37
50.00
172
B82
Sjaak de Wolff
Adviesburo Harry de Wolff (Ned)
4
1:22:30.6
36.36
50.00
173
B06
Sjaak Schipper
De Goudse verzekeringen (Ned)
4
1:22:41.5
36.28
50.00
174
B11
Meindert Bouma
BHP Power-play (Ned)
4
1:22:45.0
36.25
50.00
175
A18
Peter Nauta
Jinstal-BCT (Ned)
4
1:24:44.1
35.41
50.00
176
A12
Pieter Jan van Eck
Van Werven (Ned)
3
1:01:09.8
36.79
37.50
177
B64
Ferry de Jong
Viks Parket (Ned)
3
1:01:13.7
36.75
37.50
178
A92
Gary Hekman
AMI Kappers (Ned)
3
1:01:18.7
36.70
37.50
179
B98
Alexander Enzerink
Free-Wheel (Ned)
2
0:45:56.0
32.66
25.00
180
B99
René Altena
(Ned)
0
·
·
0.00
181
B95
Fabian van Altena
(Ned)
0
·
·
0.00
182
B88
Arnt Jalvingh
(Ned)
0
·
·
0.00
183
B89
Erik Valent
SKITS Talent Team (Ned)
0
·
·
0.00
184
148
Evert Hoolwerf
(Ned)
0
·
·
0.00
185
149
Mark Hobma
(Ned)
0
·
·
0.00
186
135
Erik-Jan Spijkerman
(Ned)
0
·
·
0.00
187
134
Christiaan van den Berg
(Ned)
0
·
·
0.00
188
136
Henriek van Milligen
(Ned)
0
·
·
0.00
189
138
Teake de Boer
(Ned)
0
·
·
0.00
190
139
Hans van de Wetering
(Ned)
0
·
·
0.00
191
B86
Hannes Schalkwijk
Boeve Afbouw (Ned)
0
·
·
0.00
192
B77
Dinant Nieuwkoop
Sport2000 Stehmann (Ned)
0
·
·
0.00
193
B71
Erwin Ooijevaar
(Ned)
0
·
·
0.00
194
B72
Sven Mallezie
De Veste schaatsenskeelershop.nl (Ned)
0
·
·
0.00
195
B73
Bart Hakstege
(Ned)
0
·
·
0.00
196
B75
Auke van der Graaf
4Perform (Ned)
0
·
·
0.00
197
D09
Nelleke Ensing
Schaopwas Eext (Ned)
0
·
·
0.00
198
D14
Chris Witty
Team De Vries (Ned)
0
·
·
0.00
199
145
Jim Cornell
(Ned)
0
·
·
0.00
200
C02
Ellen de Waard
(Ned)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
276 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3