home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren 200 km
Dames 200 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A19
Karlo Timmerman
SOS Kinderdorpen (Ned)
16
5:32:22.5
36.10
200.00
2
A65
Mart Bruggink
BHP Power-play (Ned)
16
5:32:22.8
36.10
200.00
3
A36
Martijn van Es
Wadro (Ned)
16
5:32:23.0
36.10
200.00
4
A39
Geert-Jan van der Wal
SOS Kinderdorpen (Ned)
16
5:32:23.4
36.10
200.00
5
A55
Thijs Smit
Groenehartsport.nl (Ned)
16
5:32:23.5
36.10
200.00
6
A66
Jens Zwitser
AMI Kappers (Ned)
16
5:32:23.7
36.10
200.00
7
A43
Ruud Aerts
Wadro (Ned)
16
5:32:23.8
36.10
200.00
8
A62
Jouke Hoogeveen
Team Windkr88 (Ned)
16
5:32:24.0
36.10
200.00
9
A68
Bram Bruschke
BHP Power-play (Ned)
16
5:32:24.0
36.10
200.00
10
A93
Peter van de Pol
Wadro (Ned)
16
5:32:24.1
36.10
200.00
11
A23
Klaas de Weerd
Van Werven (Ned)
16
5:32:24.3
36.10
200.00
12
A77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco2 (Ned)
16
5:32:24.5
36.10
200.00
13
A60
Koos Kortekaas
Team Husqvarna (Ned)
16
5:32:25.5
36.10
200.00
14
A45
Martijn Kromkamp
Van Werven (Ned)
16
5:32:27.1
36.10
200.00
15
B60
Bart Hakkenberg
Payroll Group (Ned)
16
5:32:27.2
36.10
200.00
16
A71
Casper Helling
Van Werven (Ned)
16
5:32:27.2
36.10
200.00
17
A09
Joost Juffermans
Groenehartsport.nl (Ned)
16
5:32:31.0
36.09
200.00
18
A61
Sander Kingma
SOS Kinderdorpen (Ned)
16
5:32:32.7
36.09
200.00
19
A59
Arjen Becker
AMI Kappers (Ned)
16
5:32:34.8
36.08
200.00
20
A96
Jochem Uithoven
Groen Talent (Ned)
16
5:32:39.3
36.07
200.00
21
A95
Rob Busser
Equipe Renault Eco2 (Ned)
16
5:32:41.7
36.07
200.00
22
B63
Simon Schouten
Volvo Ton van Kuyk (Ned)
16
5:33:27.1
35.99
200.00
23
A11
Ralf Zwitser
Wadro (Ned)
16
5:33:29.7
35.98
200.00
24
A69
Frank Vreugdenhil
Team Husqvarna (Ned)
16
5:37:02.6
35.60
200.00
25
A86
Johan Hendriks
SKITS Talent Team (Ned)
16
5:38:03.2
35.50
200.00
26
A91
Bart de Vries
Team Windkr88 (Ned)
16
5:38:50.4
35.42
200.00
27
A06
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers (Ned)
16
5:38:50.4
35.42
200.00
28
A34
Jan van Loon
Jinstal-BCT (Ned)
16
5:38:50.6
35.41
200.00
29
A94
Erwin Mesu
Habovo/Bwaste (Ned)
16
5:38:51.5
35.41
200.00
30
A87
Gerwin Smit
BHP Power-play (Ned)
16
5:38:52.7
35.41
200.00
31
A28
Lars Hoogenboom
Team Husqvarna (Ned)
16
5:38:53.1
35.41
200.00
32
A99
Nick Uithoven
Habovo/Bwaste (Ned)
16
5:38:53.2
35.41
200.00
33
B07
Johan Elstgeest
HWI Techniek B.V. (Ned)
16
5:38:53.6
35.41
200.00
34
B37
Niels Mesu
Adviesburo Harry de Wolff (Ned)
16
5:38:53.6
35.41
200.00
35
A41
Rutger ter Laak
BHP Power-play (Ned)
16
5:38:54.8
35.41
200.00
36
A42
Jaap Smit
Groenehartsport.nl (Ned)
16
5:38:59.2
35.40
200.00
37
106
Kai Reus
(Ned)
16
5:39:09.8
35.38
200.00
38
A03
Douwe de Vries
SOS Kinderdorpen (Ned)
16
5:39:10.1
35.38
200.00
39
A57
Timo Verkaaik
Habovo/Bwaste (Ned)
16
5:39:44.4
35.32
200.00
40
A35
Bert Jan van der Veen
BAM-Univé Schaatsteam (Ned)
16
5:40:00.1
35.29
200.00
41
A44
Andre Withaar
Interfarms Schaatsploeg (Ned)
16
5:40:00.1
35.29
200.00
42
A22
Kurt Wubben
Groenehartsport.nl (Ned)
16
5:40:00.2
35.29
200.00
43
A49
Elwin Hulsink
Interfarms Schaatsploeg (Ned)
16
5:40:38.6
35.23
200.00
44
B66
Johan Knol
JB Besturingstechniek (Ned)
16
5:40:39.7
35.23
200.00
45
B21
Jasper van Tol
Payroll Group (Ned)
16
5:40:40.0
35.23
200.00
46
B78
Lucas Bisschop
Groenehartsport.nl (Ned)
16
5:40:40.2
35.22
200.00
47
B45
Joost Koelen
Free-Wheel (Ned)
16
5:40:40.3
35.22
200.00
48
B57
Eric Bisschops
Viks Parket (Ned)
16
5:40:40.8
35.22
200.00
49
B25
Tonny van Vliet
Viks Parket (Ned)
16
5:40:41.3
35.22
200.00
50
B18
Tim Griffioen
SKITS Talent Team (Ned)
16
5:40:42.9
35.22
200.00
51
A85
Kevin Floris
SKITS Talent Team (Ned)
16
5:40:58.6
35.19
200.00
52
A83
Rick van Leersum
SKITS Talent Team (Ned)
16
5:41:05.5
35.18
200.00
53
A26
Willem Hut
BAM-Univé Schaatsteam (Ned)
16
5:41:10.7
35.17
200.00
54
A74
Roelof Koops
Interfarms Schaatsploeg (Ned)
16
5:41:19.9
35.16
200.00
55
A89
Rick Smit
Equipe Renault Eco2 (Ned)
16
5:41:21.5
35.15
200.00
56
A97
Melvin van Zanten
Jinstal-BCT (Ned)
16
5:41:22.1
35.15
200.00
57
B56
Leon van Eis
Schaatsteam MSP-ICT.nl (Ned)
16
5:41:22.1
35.15
200.00
58
B38
Hans Pater
Jan Bouwes (Ned)
16
5:41:23.9
35.15
200.00
59
B55
Frank Bisschop
Groenehartsport.nl (Ned)
16
5:41:24.6
35.15
200.00
60
B02
Klaas van der Wal
Haijma (Ned)
16
5:41:37.2
35.13
200.00
61
A08
Rob Hadders
Equipe Renault Eco2 (Ned)
16
5:41:42.8
35.12
200.00
62
A48
Joost Vink
Groen Talent (Ned)
16
5:41:51.0
35.10
200.00
63
A24
Sjoerd Huisman
SOS Kinderdorpen (Ned)
16
5:41:51.7
35.10
200.00
64
A10
Erben Wennemars
Equipe Renault Eco2 (Ned)
16
5:41:51.9
35.10
200.00
65
B68
Charly Landman
SKITS Talent Team (Ned)
16
5:41:52.1
35.10
200.00
66
B76
Robert van Dalen
Adviesburo Harry de Wolff (Ned)
16
5:41:52.7
35.10
200.00
67
A27
Christijn Groeneveld
AMI Kappers (Ned)
16
5:41:52.8
35.10
200.00
68
B35
Mike van den Berg
Free-Wheel (Ned)
16
5:42:26.5
35.04
200.00
69
B04
Bauke van der Graaf
Haijma (Ned)
16
5:43:04.1
34.98
200.00
70
B65
Ytzen Faber
JB Besturingstechniek (Ned)
16
6:01:39.3
33.18
200.00
71
B83
Max van Boxel
SKITS Talent Team (Ned)
16
6:01:50.9
33.16
200.00
72
B22
Alfred Bolks
(Ned)
16
6:08:16.7
32.58
200.00
73
B47
Sjors Spaargaren
(Ned)
16
6:08:17.2
32.58
200.00
74
D76
Mariska Huisman
Viks Parket (Ned)
16
6:26:34.9
31.04
200.00
75
D13
Carla Zielman
CENNED (Ned)
16
6:26:34.9
31.04
200.00
76
D10
Jolanda Langeland
Ripca (Ned)
16
6:26:35.0
31.04
200.00
77
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken (Ned)
16
6:26:35.2
31.04
200.00
78
D05
Daniëlle Bekkering
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl (Ned)
16
6:26:35.3
31.04
200.00
79
D49
Andrea Sikkema
Van der Wiel (Ned)
16
6:26:35.6
31.04
200.00
80
D19
Wieteke Cramer
MKBasics.nl (Ned)
16
6:26:35.7
31.04
200.00
81
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken (Ned)
16
6:26:36.0
31.04
200.00
82
D24
Erna Last - Kijk In de Vegte
MKBasics.nl (Ned)
16
6:26:36.3
31.04
200.00
83
D41
Maria Sterk
Haicobouma.nl (Ned)
16
6:26:36.4
31.04
200.00
84
D44
Yvonne Spigt
Viks Parket (Ned)
16
6:26:36.6
31.04
200.00
85
D94
Kimberly van den Berg
Heijkoop & Partners (Ned)
16
6:26:36.6
31.04
200.00
86
D39
Marianne van Leeuwen
Team Leontien.nl (Ned)
16
6:26:36.7
31.04
200.00
87
D87
Elma de Vries
Team De Vries (Ned)
16
6:26:36.8
31.04
200.00
88
D46
Bauke Haarlink
Ripca (Ned)
16
6:26:36.8
31.04
200.00
89
D79
Sandra 't Hart
MKBasics.nl (Ned)
16
6:26:37.2
31.04
200.00
90
D20
Aggie Walsma
Intersport Jan Bols (Ned)
16
6:26:37.6
31.04
200.00
91
D56
Lucy Hutten-Witteman
Witteman/Groenrijk (Ned)
16
6:26:37.7
31.04
200.00
92
D82
Cindy Vergeer
Heijkoop & Partners (Ned)
16
6:26:37.8
31.04
200.00
93
D18
Lisanne Soemanta
Intersport Jan Bols (Ned)
16
6:26:40.0
31.03
200.00
94
D98
Francisca Groen
CENNED (Ned)
16
6:26:42.9
31.03
200.00
95
D01
Birgit Witte
Heijkoop & Partners (Ned)
16
6:26:54.6
31.02
200.00
96
D55
Marleen Elstgeest
CENNED (Ned)
16
6:28:17.7
30.90
200.00
97
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdamsport (Ned)
16
6:29:08.7
30.84
200.00
98
D17
Nadine Seidenglanz
Ripca (Ned)
16
6:29:44.8
30.79
200.00
99
D60
Annelies Passchier
Intersport Jan Bols (Ned)
16
6:31:23.1
30.66
200.00
100
D80
Willemiek Kamper
ACE Team (Ned)
16
6:35:34.6
30.34
200.00
[
Volgende
]
276 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3