home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
8068
Elvira Stoppels
Spijk (Ned)
4
8:27:13.2
11.83
100.00
902
8069
Nico Stoppels
SPIJK GN (Ned)
4
8:27:13.3
11.83
100.00
903
7738
Anja Vaessen-Verberne
Breda (Ned)
4
9:09:32.7
10.92
100.00
904
8082
Winnie Sieswerda-Mesman
DIDAM (Ned)
4
9:18:44.8
10.74
100.00
905
7179
Ype Kramer
MAASSLUIS (Ned)
3
2:56:44.1
25.46
75.00
906
7264
Theo Vesseur
WOUBRUGGE (Ned)
3
3:03:10.6
24.57
75.00
907
7033
Dirk Schilder
WINDESHEIM (Ned)
3
3:21:13.9
22.36
75.00
908
7725
Leonard van Boven
AMSTERDAM (Ned)
3
3:21:18.2
22.35
75.00
909
8135
Jaap van Weerden
NORG (Ned)
3
3:23:33.2
22.11
75.00
910
7850
Jan Hendrik Hooghiemstra
GORSSEL (Ned)
3
3:30:26.9
21.38
75.00
911
8057
Peter Roelofsen
HEERHUGOWAARD (Ned)
3
3:34:06.4
21.02
75.00
912
7041
Wim Bax
SLEEUWIJK (Ned)
3
3:36:44.7
20.76
75.00
913
7480
Jasper van Staaden
VOORBURG (Ned)
3
3:44:23.3
20.05
75.00
914
8015
Bart Perik
DELDEN (Ned)
3
3:44:52.6
20.01
75.00
915
7027
Theo Edens
LISSE (Ned)
3
3:47:35.9
19.77
75.00
916
7269
Harry Oude Geerdink
TUBBERGEN (Ned)
3
3:52:56.4
19.32
75.00
917
7120
Wiljan de Rooij
WASPIK (Ned)
3
4:01:41.8
18.62
75.00
918
7372
Martin Veldhuizen
HENGELO (Ned)
3
4:04:04.4
18.44
75.00
919
7764
Chris van der Vorm
AMSTERDAM (Ned)
3
4:10:00.7
18.00
75.00
920
7338
Hans Elling
GOIRLE (Ned)
3
4:15:23.2
17.62
75.00
921
7065
Ina van Scherpenzeel-Huijsman
HEERHUGOWAARD (Ned)
3
4:18:04.1
17.44
75.00
922
7690
Ina de Goede
WIJDEWORMER (Ned)
3
4:27:22.2
16.83
75.00
923
7028
Piet Lenting
LISSE (Ned)
3
4:34:06.6
16.42
75.00
924
7224
Ria Aarsen-Verhoeve
NIEUW VENNEP (Ned)
3
4:38:15.2
16.17
75.00
925
7223
Piet Aarsen
NIEUW VENNEP (Ned)
3
4:38:15.4
16.17
75.00
926
7449
Marianne Buunen
OVERBERG (Ned)
3
5:15:32.1
14.26
75.00
927
8024
Sascha van Bruggen
'S-GRAVENHAGE (Ned)
3
5:24:01.3
13.89
75.00
928
7303
Kor Commies
MUNTENDAM (Ned)
3
5:36:57.8
13.35
75.00
929
8100
Sjouk de Haan
DAMWOUDE (Ned)
3
5:37:11.7
13.35
75.00
930
7414
Gerry De Vaan
HAARSTEEG (Ned)
3
5:44:29.7
13.06
75.00
931
8070
Saskia Lutterman
Oberding (Dui)
3
6:42:48.3
11.17
75.00
932
8150
Paul van de Ven
CRUQUIUS (Ned)
2
1:47:21.8
27.94
50.00
933
7765
Sandra Konisser
AMSTERDAM (Ned)
2
1:47:52.5
27.81
50.00
934
8042
Peter Vos
WIJK EN AALBURG (Ned)
2
1:47:52.7
27.81
50.00
935
7037
Johan Haak
AXEL (Ned)
2
1:48:03.1
27.76
50.00
936
7061
Ralph de Kreij
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
2
1:51:25.8
26.92
50.00
937
7624
Bionda Heeringa
DELFT (Ned)
2
1:51:27.0
26.92
50.00
938
7405
Erik van 't Hullenaar
NIJMEGEN (Ned)
2
1:54:13.2
26.27
50.00
939
7873
Jan van Mierlo
EINDHOVEN (Ned)
2
2:08:30.4
23.35
50.00
940
7056
Annie de Vogel
LISSERBROEK (Ned)
2
2:11:15.1
22.86
50.00
941
7079
Frank Slutter
VARSSELDER (Ned)
2
2:14:25.1
22.32
50.00
942
7083
Bernard Terhorst
VARSSELDER (Ned)
2
2:14:25.5
22.32
50.00
943
8023
Jan Kroes
HATTEMERBROEK (Ned)
2
2:16:59.0
21.90
50.00
944
7454
Hugo Schrama
WILNIS (Ned)
2
2:17:35.9
21.80
50.00
945
7099
Henk Kleinjan
HARDENBERG (Ned)
2
2:18:12.1
21.71
50.00
946
7046
Peter Ammerlaan
SASSENHEIM (Ned)
2
2:20:34.8
21.34
50.00
947
7322
Hendrik Westerbeek
APELDOORN (Ned)
2
2:20:50.6
21.30
50.00
948
7517
Jos Pronk
ABCOUDE (Ned)
2
2:25:52.5
20.57
50.00
949
7329
Teunis Kip
HENGELO OV (Ned)
2
2:26:38.9
20.46
50.00
950
7457
Jans Winters
ENSCHEDE (Ned)
2
2:26:39.5
20.46
50.00
951
8161
Toon van Tienen
Rijkevoord (Ned)
2
2:27:01.8
20.40
50.00
952
8145
Dick Kortekaas
AMSTERDAM (Ned)
2
2:27:57.2
20.28
50.00
953
7076
Leo Peters
ZUID-SCHARWOUDE (Ned)
2
2:28:10.9
20.25
50.00
954
7802
Kees Ringelberg
NISSE (Ned)
2
2:38:07.2
18.97
50.00
955
7210
Andre van den Ende
NISSE (Ned)
2
2:39:33.2
18.80
50.00
956
7157
Hans Hoeksema
ZAANDAM (Ned)
2
2:41:11.5
18.61
50.00
957
7796
Leonie Alleman
AMSTERDAM (Ned)
2
2:45:03.2
18.18
50.00
958
8085
Pieter Dijkshoorn
BODEGRAVEN (Ned)
2
2:45:31.3
18.12
50.00
959
8131
Peter Schijf
VROUWENAKKER (Ned)
2
2:47:34.4
17.90
50.00
960
7301
Piet Vos
ACHTERVELD (Ned)
2
2:47:50.4
17.87
50.00
961
8044
Appie Busker
SELLINGEN (Ned)
2
2:55:29.1
17.10
50.00
962
7240
Cor du Fosse
BRUGGE BELGIE (Bel)
2
2:55:47.0
17.07
50.00
963
8058
Anita Bokslag
WOUBRUGGE (Ned)
2
2:59:27.4
16.72
50.00
964
7314
Lucia van der Hoeven
DE LIER (Ned)
2
3:00:56.2
16.58
50.00
965
8000
Bart de Kruijf
EDE (Ned)
2
3:13:29.9
15.50
50.00
966
7377
Marius Koning
NIEUWKOOP (Ned)
2
3:15:23.3
15.35
50.00
967
7582
Danny Bergsma
SEXBIERUM (Ned)
2
3:17:18.9
15.20
50.00
968
8153
Lex Hartman
Enkhuizen (Ned)
2
3:19:40.1
15.02
50.00
969
7556
Herman van den Berg
ACHTERVELD (Ned)
2
3:37:57.7
13.76
50.00
970
7701
Johan van der Werf
AMSTERDAM (Ned)
2
3:38:20.0
13.74
50.00
971
7497
Joze Beekmans
HAARSTEEG (Ned)
2
3:54:10.4
12.81
50.00
972
7811
Carmen Snouwaert
BRESKENS (Ned)
2
3:56:55.9
12.66
50.00
973
7733
Arjan Klaaren
amsterdam (Ned)
2
4:07:17.8
12.13
50.00
974
8021
Anneke Crielaard-Bakker
VEENENDAAL (Ned)
2
4:13:48.5
11.82
50.00
975
7986
Erben van der Lans
Leidschendam (Ned)
2
4:23:01.7
11.41
50.00
976
7226
Jaco van der Lans
LEIDSCHENDAM (Ned)
2
4:23:02.4
11.41
50.00
977
8148
Bart van Bokhove
Valkenswaard (Ned)
2
4:34:33.8
10.93
50.00
978
7711
Monica Keja - de Jong
Hallbergmoos (Dui)
2
5:08:31.1
9.72
50.00
979
7478
Judith Kooiker
LELYSTAD (Ned)
2
5:10:28.8
9.66
50.00
980
7461
Lida Schelwald-van der Kleij
LELYSTAD (Ned)
2
5:43:13.7
8.74
50.00
981
8067
Harmen Verbruggen
HILVERSUM (Ned)
2
6:05:30.4
8.21
50.00
982
8083
Serge Zweers
AMSTERDAM (Ned)
1
0:54:48.5
27.37
25.00
983
7538
Wim Verdoold
BERGAMBACHT (Ned)
1
0:58:23.5
25.69
25.00
984
7390
Jos Dittmar
HILLEGOM (Ned)
1
1:02:18.3
24.08
25.00
985
7283
Sandra Kamer
NAARDEN (Ned)
1
1:06:07.8
22.68
25.00
986
7337
Nico Benneker
OPPERDOES (Ned)
1
1:09:44.9
21.51
25.00
987
7839
Ivonne Kok
NIJKERK GLD (Ned)
1
1:13:14.9
20.48
25.00
988
7114
Jan van Dasselaar
(Ned)
1
1:13:33.2
20.39
25.00
989
8110
Marianne Liefting
NIJKERK GLD (Ned)
1
1:13:52.8
20.30
25.00
990
7900
Dicko Vonk
Nieuwerkerk a/d IJssel (Ned)
1
1:13:57.3
20.28
25.00
991
7320
Else van Krieken
ROTTERDAM (Ned)
1
1:16:24.7
19.63
25.00
992
7854
Willem-Jan van Vijfeyken
ROTTERDAM (Ned)
1
1:18:15.1
19.17
25.00
993
7591
Henriette van Gerven
BODEGRAVEN (Ned)
1
1:20:40.0
18.60
25.00
994
7186
Andre Dijkstra
SASSENHEIM (Ned)
1
1:21:51.9
18.32
25.00
995
7477
Dirk Ritsema
ELST (GLD) (Ned)
1
1:22:12.8
18.25
25.00
996
7671
Ron van Heel
AMSTERDAM (Ned)
1
1:23:01.7
18.07
25.00
997
7182
Theo Jansen
ALMELO (Ned)
1
1:23:05.4
18.05
25.00
998
7005
Peter Kolthof
HEEMSKERK (Ned)
1
1:24:37.0
17.73
25.00
999
7001
Kathe van Leijen
BEVERWIJK (Ned)
1
1:24:37.2
17.73
25.00
1000
7284
Wim Kamer
NAARDEN (Ned)
1
1:38:32.7
15.22
25.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11