home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
801
7880
Wim Bekkering
WOUBRUGGE (Ned)
4
5:22:39.0
18.60
100.00
802
8139
Herman Beverdam
RIJSSEN (Ned)
4
5:24:04.0
18.51
100.00
803
7936
Thorsten Stangl
Weissensee (Oos)
4
5:24:20.2
18.50
100.00
804
7754
Daan Hazelzet
Brasschaat (Ned)
4
5:24:27.4
18.49
100.00
805
7749
Nico Hinskens
Rotterdam (Ned)
4
5:24:38.0
18.48
100.00
806
7346
Kees Zuijderduijn
KATWIJK AAN ZEE (Ned)
4
5:24:45.1
18.48
100.00
807
7584
Tom Heere
HAUWERT (Ned)
4
5:24:53.9
18.47
100.00
808
7296
Janny Jager
NIJKERK (Ned)
4
5:26:53.4
18.35
100.00
809
7122
Henk Kleinheerenbrink
LEKKERKERK (Ned)
4
5:27:02.0
18.35
100.00
810
7084
Herman Poelma
HOORN (Ned)
4
5:27:06.9
18.34
100.00
811
7111
Albert Scholte
RIDDERKERK (Ned)
4
5:27:43.8
18.31
100.00
812
7204
Han Vogel
VELDHOVEN (Ned)
4
5:27:57.3
18.30
100.00
813
7677
Andre ten Berge
ENTER (Ned)
4
5:27:59.4
18.29
100.00
814
7782
John Beele
STEENBERGEN (Ned)
4
5:28:36.7
18.26
100.00
815
7271
Henk Karrenbelt
EERBEEK (Ned)
4
5:30:58.6
18.13
100.00
816
7658
Hans Lippmann
DEN HAAG (Ned)
4
5:31:38.4
18.09
100.00
817
7512
Arie Bossche
Weissensee (Oos)
4
5:32:14.4
18.06
100.00
818
7508
Berry Hogenkamp
DENEKAMP (Ned)
4
5:33:38.4
17.98
100.00
819
7088
Koos van Asten
RIJSWIJK ZH (Ned)
4
5:35:16.5
17.90
100.00
820
8138
Jan Annema
OENTSJERK (Ned)
4
5:35:26.7
17.89
100.00
821
8140
Kees Munting
OOSTERWOLDE (Ned)
4
5:35:27.6
17.89
100.00
822
7302
Dineke van Zutphen
OUDE PEKELA (Ned)
4
5:36:57.0
17.81
100.00
823
7740
Mischa Kohnstamm
Amsterdam (Ned)
4
5:37:51.3
17.76
100.00
824
7739
Milah Wouters
Amsterdam (Ned)
4
5:37:54.3
17.76
100.00
825
7893
Evelien Mulders
ROTTERDAM (Ned)
4
5:37:59.2
17.75
100.00
826
7914
Gert Zeevat
TERSCHELLING MIDSLAND (Ned)
4
5:38:17.1
17.74
100.00
827
7590
Joost Hartgers
MAASTRICHT (Ned)
4
5:38:53.0
17.71
100.00
828
7136
Vera Scholten
HENGELO (Ned)
4
5:39:38.9
17.67
100.00
829
7996
Rob van Opzeeland
AMSTERDAM (Ned)
4
5:39:39.2
17.67
100.00
830
7437
Jos Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
4
5:39:46.2
17.66
100.00
831
7790
Hester Frima
BILTHOVEN (Ned)
4
5:42:22.8
17.52
100.00
832
7794
Nadia Haj Mohammad
ABCOUDE (Ned)
4
5:42:22.9
17.52
100.00
833
7763
Nina Groen
Amsterdam (Ned)
4
5:44:15.9
17.43
100.00
834
7117
Ruud Koppes
HEERHUGOWAARD (Ned)
4
5:44:26.8
17.42
100.00
835
7485
Cor ter Horst
BRUSSEL BELGIE (Bel)
4
5:45:04.6
17.39
100.00
836
8158
HJ. Smit
Nijkerk (Ned)
4
5:45:47.6
17.35
100.00
837
8116
Hans van Thiel
DEEST (Ned)
4
5:46:23.2
17.32
100.00
838
7767
Peter Dhondt
Nieuwe Niedorp (Ned)
4
5:47:39.0
17.26
100.00
839
7596
Tjeerd Kingma
UITGEEST (Ned)
4
5:48:02.9
17.24
100.00
840
7362
Ton Bernards
GENNEP (Ned)
4
5:49:03.0
17.19
100.00
841
7113
Ian Pangan
RIDDERKERK (Ned)
4
5:50:37.6
17.11
100.00
842
7060
Ria Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
4
5:50:45.1
17.11
100.00
843
7357
Jaap C. Mulder
OOSTERBEEK (Ned)
4
5:50:57.4
17.10
100.00
844
8152
Mel Kroon
Aerdenhout (Ned)
4
5:53:46.2
16.96
100.00
845
8118
Han van Dijk
DE LIER (Ned)
4
5:58:52.6
16.72
100.00
846
7313
Jos van der Hoeven
DE LIER (Ned)
4
5:58:52.8
16.72
100.00
847
7260
Erika van der Heyden
EWIJK (Ned)
4
6:04:06.2
16.48
100.00
848
7440
Cor Joppe
OPMEER (Ned)
4
6:04:29.6
16.46
100.00
849
7144
Henry Gerrits
WIERDEN (Ned)
4
6:04:55.5
16.44
100.00
850
7310
Otto Regelink
DIEREN (Ned)
4
6:06:39.7
16.36
100.00
851
7673
Jullissa Rikkert
ENTER (Ned)
4
6:07:19.1
16.33
100.00
852
7281
Cornelis van der Starre
ALKMAAR (Ned)
4
6:07:42.1
16.32
100.00
853
7908
Aad Luiten
LEIDSCHENDAM (Ned)
4
6:09:43.9
16.23
100.00
854
8009
Pierrot Zijlmans
KAATSHEUVEL (Ned)
4
6:09:49.5
16.22
100.00
855
7286
Cees Stokman
AKERSLOOT (Ned)
4
6:11:39.3
16.14
100.00
856
7781
Sanne Moolenburgh
Rotterdam (Ned)
4
6:12:32.8
16.11
100.00
857
7968
Han Rohof
VRIEZENVEEN (Ned)
4
6:15:16.3
15.99
100.00
858
7969
Jos Jansen Smit
VRIEZENVEEN (Ned)
4
6:15:21.7
15.98
100.00
859
7752
Marcel Mignot
Blaricum (Ned)
4
6:20:03.3
15.79
100.00
860
7242
Sjaak Zutt
PETTEN (Ned)
4
6:20:13.3
15.78
100.00
861
7692
Evert Kleijer
WEKEROM (Ned)
4
6:20:37.3
15.76
100.00
862
7646
Jan van Kempen
VUGHT (Ned)
4
6:23:19.5
15.65
100.00
863
7129
Loes van Ingen Schenau
LEIDEN (Ned)
4
6:23:31.9
15.64
100.00
864
7463
Rob Kooiker
LELYSTAD (Ned)
4
6:28:44.8
15.43
100.00
865
8123
Kees van der Veer
BOSKOOP (Ned)
4
6:33:37.9
15.24
100.00
866
8061
Kees Bakker
Steinfurt (Dui)
4
6:36:36.6
15.13
100.00
867
8065
Klaas Schuyt
WOERDEN (Ned)
4
6:37:30.3
15.09
100.00
868
8064
Kees van Dijkhuizen
'S-GRAVENHAGE (Ned)
4
6:37:31.2
15.09
100.00
869
7967
Edwin Begemann
VRIEZENVEEN (Ned)
4
6:38:06.3
15.07
100.00
870
7696
Eric Lutterman
Oberding (Dui)
4
6:42:49.3
14.89
100.00
871
7334
Gerard Vos
ACHTERVELD (Ned)
4
6:48:58.4
14.67
100.00
872
7784
MB van Engelenburg
Ede (Ned)
4
6:49:28.9
14.65
100.00
873
7128
Margaret Kappert de Bondt
'T HARDE (Ned)
4
6:50:49.5
14.60
100.00
874
8059
Greet Steenhuis
WAGENINGEN (Ned)
4
7:03:59.2
14.15
100.00
875
8049
Petra van der Veen
HEERENVEEN (Ned)
4
7:09:45.5
13.96
100.00
876
7521
Hannie van der Veen
OPENDE (Ned)
4
7:09:45.5
13.96
100.00
877
7861
Reno Braamhaar
ENTER (Ned)
4
7:14:24.6
13.81
100.00
878
7806
Danielle Goldman-Winkel
'S-GRAVENHAGE (Ned)
4
7:17:22.8
13.72
100.00
879
7698
Bert Snellenberg
WIERDEN (Ned)
4
7:21:05.3
13.60
100.00
880
7375
Trudy Henstra-Bruigom
LEIDEN (Ned)
4
7:23:11.1
13.54
100.00
881
7547
Jenneke Bouman
HAASTRECHT (Ned)
4
7:27:27.1
13.41
100.00
882
7887
Celine Moorer
PUTTE (Ned)
4
7:29:17.1
13.35
100.00
883
7404
Wil Bank-Akkers
BOXMEER (Ned)
4
7:38:44.7
13.08
100.00
884
7403
Co Bank
BOXMEER (Ned)
4
7:38:44.8
13.08
100.00
885
7993
Luna Verweij
Zevenhuizen (Ned)
4
7:47:45.3
12.83
100.00
886
7995
Ricardo Kastart
NIEUWERKERK A/D IJSSEL (Ned)
4
7:47:46.3
12.83
100.00
887
7990
Liana Verweij
ZEVENHUIZEN (Ned)
4
7:47:46.6
12.83
100.00
888
7075
Aris Molenaar
MOERKAPELLE (Ned)
4
7:47:46.6
12.83
100.00
889
7912
Ike de Graaff
ZEVENHUIZEN (Ned)
4
7:47:46.9
12.83
100.00
890
7994
Karin Kastart
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
4
7:47:47.0
12.83
100.00
891
7992
Dwight Verweij
ZEVENHUIZEN ZH (Ned)
4
7:47:47.1
12.83
100.00
892
7991
Peter Verweij
ZEVENHUIZEN (Z.H.) (Ned)
4
7:47:54.9
12.82
100.00
893
7714
Hanne Buizer-Rijksen
Breda (Ned)
4
7:49:12.1
12.79
100.00
894
8149
Wytske Kempenaar
Zwaagwesteinde (Ned)
4
7:56:04.1
12.60
100.00
895
7244
Ate Kempenaar
ZWAAGWESTEINDE (Ned)
4
7:56:04.1
12.60
100.00
896
7647
Korri van Kempen
VUGHT (Ned)
4
8:01:26.9
12.46
100.00
897
7774
Henny Koeleman
Kortenhoef (Ned)
4
8:03:04.0
12.42
100.00
898
7759
Marlies Mulders - van Waes
Kortenhoef (Ned)
4
8:03:06.4
12.42
100.00
899
7691
Marlies Koot
UTRECHT (Ned)
4
8:04:07.6
12.39
100.00
900
7236
Sienie van der Stoep-Meijer
HATTEM (Ned)
4
8:26:02.9
11.86
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11