home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
8066
Kick van der Pol
NOORDWIJK ZH (Ned)
6
9:16:11.9
16.18
150.00
602
7923
Ben Rouweler
BORNE (Ned)
6
9:19:26.7
16.09
150.00
603
7347
Evert Jan Broekers
EINDHOVEN (Ned)
6
9:20:41.2
16.05
150.00
604
7629
Rinie van den Bos
VEENENDAAL (Ned)
6
9:20:55.5
16.04
150.00
605
7958
Eelkje van der Zwaag
MUNEIN (Ned)
6
9:42:18.6
15.46
150.00
606
7408
Monique van den Leuvert
EINDHOVEN (Ned)
6
9:42:48.6
15.44
150.00
607
7361
Ruud Bernards
GENNEP (Ned)
6
10:13:00.6
14.68
150.00
608
7488
Piet Dijkgraaf
SOMMELSDIJK (Ned)
6
10:28:52.0
14.31
150.00
609
7757
Martijn Oudeman
rotterdam (Ned)
6
10:38:55.9
14.09
150.00
610
8047
Patrick Rasing
GENDT ( GLD) (Ned)
6
11:06:30.8
13.50
150.00
611
7490
Jan Terpstra
ROTTERDAM (Ned)
5
4:21:32.1
28.68
125.00
612
7540
Gerard van Klaren
LOPIK (Ned)
5
4:31:40.2
27.61
125.00
613
8077
Gerrit Klaas Last
DE WILGEN (Ned)
5
5:03:20.2
24.73
125.00
614
7241
Otto Tissink
NIJELAMER (Ned)
5
5:04:37.6
24.62
125.00
615
7417
Peter Vermeulen
Reeuwijk (Ned)
5
5:06:55.9
24.44
125.00
616
8020
Teddy Keen
Londen (Ver)
5
5:21:06.2
23.36
125.00
617
7218
Peter van Boextel
TILBURG (Ned)
5
5:25:23.3
23.05
125.00
618
7626
Wim Schagen
HOOGKARSPEL (Ned)
5
5:26:42.4
22.96
125.00
619
7615
Ben Reitsma
HOORN NH (Ned)
5
5:26:45.7
22.95
125.00
620
7952
Wim Nelis
BREUKELEN (Ned)
5
5:27:40.1
22.89
125.00
621
7956
Dirk Ruijgrok
LELYSTAD (Ned)
5
5:28:04.9
22.86
125.00
622
7703
Gerrit Waanders
BOEKELO (Ned)
5
5:41:14.3
21.98
125.00
623
7506
Bart van Oenen
DALFSEN (Ned)
5
5:46:17.4
21.66
125.00
624
7074
Henk van Lente
ZWOLLE (Ned)
5
5:47:00.0
21.61
125.00
625
7929
Linda van de Velde - Hos
WORMER (Ned)
5
5:54:36.5
21.15
125.00
626
7686
Ruud de Vries
ROOSENDAAL (Ned)
5
5:54:58.9
21.13
125.00
627
8081
Piet Spoelstra
GALDER (Ned)
5
5:59:42.5
20.85
125.00
628
7067
Feike Koopmans
IDSKENHUIZEN (Ned)
5
6:06:31.5
20.46
125.00
629
8008
Wim IJpelaar
KAATSHEUVEL (Ned)
5
6:09:49.6
20.28
125.00
630
7263
Kees van Dijk
HAASTRECHT (Ned)
5
6:12:22.6
20.14
125.00
631
8097
Wout Marinus
SURHUISTERVEEN (Ned)
5
6:14:46.3
20.01
125.00
632
7553
Henk de Mars
BODEGRAVEN (Ned)
5
6:19:37.5
19.76
125.00
633
7885
Wimer Haagsma
BAARN (Ned)
5
6:19:57.7
19.74
125.00
634
7718
Gerard Buizer
Creil (Ned)
5
6:23:02.0
19.58
125.00
635
8073
Stefan Bosgoed
RAALTE (Ned)
5
6:28:30.7
19.30
125.00
636
7078
Charles Keijser
DOETINCHEM (Ned)
5
6:28:33.5
19.30
125.00
637
7071
Willie Baten
DE HEURNE (Ned)
5
6:28:34.3
19.30
125.00
638
7816
Sandra Scholten
ENSCHEDE (Ned)
5
6:31:38.0
19.15
125.00
639
7700
Henriette Doeschot
DELDEN (Ned)
5
6:31:38.3
19.15
125.00
640
7170
Ben Pouw
HOUTEN (Ned)
5
6:33:10.9
19.08
125.00
641
8010
Edward Stots
LEUSDEN (Ned)
5
6:37:08.1
18.89
125.00
642
8126
Marco Wijling
NOORDWIJK ZH (Ned)
5
6:37:47.3
18.85
125.00
643
7317
Benno Jansen
RHEDEN (Ned)
5
6:37:59.9
18.84
125.00
644
7198
Albert Wisselink
VARSSEVELD (Ned)
5
6:43:53.3
18.57
125.00
645
8096
Sibble Jan Broos
MUNEIN (Ned)
5
6:48:17.1
18.37
125.00
646
7820
Marlijn Hermans
HARLINGEN (Ned)
5
6:48:45.5
18.35
125.00
647
8026
Elien Rienstra
HEERENVEEN (Ned)
5
6:54:18.7
18.10
125.00
648
7058
Henry Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
5
6:58:43.3
17.91
125.00
649
7856
Nicky Tellier
WASSENAAR (Ned)
5
6:58:46.5
17.91
125.00
650
7559
Victor Verberk
'S-GRAVENHAGE (Ned)
5
7:08:30.4
17.50
125.00
651
7675
Gerrit Pluimers
ENTER (Ned)
5
7:15:13.7
17.23
125.00
652
7913
Martin Geessinck
ARNHEM (Ned)
5
7:18:08.3
17.12
125.00
653
8098
Kees Henstra
LEIDEN (Ned)
5
7:23:42.4
16.90
125.00
654
7915
Henk Vijlbrief
CASTRICUM (Ned)
5
7:25:28.3
16.84
125.00
655
7599
Daan van Duin
AMSTERDAM (Ned)
5
7:25:31.6
16.83
125.00
656
7581
Miranda Bergsma
SEXBIERUM (Ned)
5
7:41:43.3
16.24
125.00
657
7227
Michel van Ruitenburg
ZOETERMEER (Ned)
5
7:42:01.8
16.23
125.00
658
8099
Rudmer Hilverda
DAMWOUDE (Ned)
5
7:43:31.0
16.18
125.00
659
8103
Wiebe Feddema
WOUTERSWOUDE (Ned)
5
7:43:34.6
16.18
125.00
660
7077
George van der Loos
BOSKOOP (Ned)
5
7:44:03.7
16.16
125.00
661
7443
Joke Groen-Groenland
HEERHUGOWAARD (Ned)
5
7:47:11.3
16.05
125.00
662
7818
Renske Cazemier
Deventer (Ned)
5
8:05:46.1
15.44
125.00
663
7736
Maarten Kuethe
Breda (Ned)
5
8:20:15.7
14.99
125.00
664
7964
Dirk Willem Lammers
GENDRINGEN (Ned)
5
8:22:44.7
14.92
125.00
665
7551
Hendrik Jan Blomberg
SMILDE (Ned)
4
3:25:18.0
29.23
100.00
666
8113
Hessel Wijnja
HARICH (Ned)
4
3:32:35.0
28.22
100.00
667
7539
Peter de Mooij
STOLWIJK (Ned)
4
3:35:36.3
27.83
100.00
668
8134
Arne Zwerver
GROOT SCHERMER (Ned)
4
3:35:41.5
27.82
100.00
669
7207
Jan Lansink
NEEDE (Ned)
4
3:35:47.3
27.81
100.00
670
7401
Bert van den Bulk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
4
3:35:52.2
27.79
100.00
671
7471
Henk Wiegers
HENGELO (Ned)
4
3:35:54.4
27.79
100.00
672
7249
Klaas Molenaar
DEN HAAG (Ned)
4
3:35:56.2
27.79
100.00
673
7462
Willem Molenveld
HENGELO (Ned)
4
3:35:57.3
27.78
100.00
674
7336
Patrick Degens
SPANKEREN (Ned)
4
3:35:57.7
27.78
100.00
675
7531
Gerard van Egmond
ZWAMMERDAM (Ned)
4
3:36:37.7
27.70
100.00
676
7097
Rob Harmsen
STEENDEREN (Ned)
4
3:38:38.2
27.44
100.00
677
8114
Gerrit Wijnja
HARICH (Ned)
4
3:44:55.0
26.68
100.00
678
7409
Andre de Bruin
AARLANDERVEEN (Ned)
4
3:47:27.0
26.38
100.00
679
7143
Joop Hilgers
OUDE PEKELA (Ned)
4
3:49:07.1
26.19
100.00
680
7411
Tineke Nijssen
MEERKERK (Ned)
4
3:49:31.0
26.14
100.00
681
7339
Marco Berendsen
LOCHEM (Ned)
4
3:50:16.6
26.06
100.00
682
8074
Arjan Bosgra
Halsteren (Ned)
4
3:57:00.9
25.31
100.00
683
8109
Gijs Horstink
RHA (Ned)
4
4:00:12.4
24.98
100.00
684
7847
Aad de Haas
STOMPWIJK (Ned)
4
4:00:19.2
24.97
100.00
685
7258
Job Groeneveld
NIEUWENDIJK (Ned)
4
4:00:21.1
24.96
100.00
686
7208
Dirk van der Laan
REEUWIJK (Ned)
4
4:00:34.4
24.94
100.00
687
7543
Ton Lansbergen
SCHIPLUIDEN (Ned)
4
4:00:36.5
24.94
100.00
688
7178
Henk Roelofs
WIJCHEN (Ned)
4
4:00:44.5
24.92
100.00
689
7323
Jan Vrieze
APELDOORN (Ned)
4
4:00:47.6
24.92
100.00
690
7211
Mirjam Lagerwerf
DE LIER (Ned)
4
4:00:50.3
24.91
100.00
691
7537
Cees Overes
BODEGRAVEN (Ned)
4
4:00:52.1
24.91
100.00
692
7017
Robert van der Ham
CUIJK (Ned)
4
4:01:15.4
24.87
100.00
693
7038
Daan Geense
ZAAMSLAG (Ned)
4
4:01:18.1
24.87
100.00
694
7633
Albert Dooper
LEUVENHEIM (Ned)
4
4:01:46.5
24.82
100.00
695
7610
Ben Groot
BOVENKARSPEL (Ned)
4
4:03:10.9
24.67
100.00
696
7939
Rien Spierenburg
HARMELEN (Ned)
4
4:03:49.3
24.61
100.00
697
7014
Joke Douma-Wijfje
TER AAR (Ned)
4
4:04:14.1
24.57
100.00
698
7036
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
4
4:04:25.6
24.55
100.00
699
7057
Pier Sjaarda
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
4
4:04:25.7
24.55
100.00
700
7026
Klaas de Boer
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
4
4:04:26.3
24.55
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11