home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
7760
Emiel Mellaard
Amersfoort (Ned)
8
8:26:29.2
23.69
200.00
202
7730
Noud Hoek
Breda (Ned)
8
8:27:21.9
23.65
200.00
203
8018
Peter van Berkel
OSS (Ned)
8
8:27:29.2
23.65
200.00
204
7231
Peter Everlo
49828 NEUENHAUS DUITSLAND (Dui)
8
8:27:41.0
23.64
200.00
205
7108
Nico Kuipers
DE KWAKEL (Ned)
8
8:28:09.1
23.62
200.00
206
7623
Kees Schooneman
BOVENKARSPEL (Ned)
8
8:29:09.5
23.57
200.00
207
7978
Cedric van den Berg
SOEST (Ned)
8
8:29:29.9
23.55
200.00
208
7163
Antoon te Braake
ZEVENAAR (Ned)
8
8:29:46.0
23.54
200.00
209
7965
Edwin van Winden
BERKEL EN RODENRJS (Ned)
8
8:30:02.4
23.53
200.00
210
7093
Marinus Korenberg
OLDEBROEK (Ned)
8
8:30:21.8
23.51
200.00
211
7110
Charles van IJsselmuide
SCHOONHOVEN (Ned)
8
8:32:43.3
23.40
200.00
212
7395
Gerard Nijboer
RAALTE (Ned)
8
8:35:36.5
23.27
200.00
213
7503
Harrie Schiphorst
RAALTE (Ned)
8
8:35:36.6
23.27
200.00
214
8111
Arjen van der Schaaf
URETERP (Ned)
8
8:36:00.3
23.26
200.00
215
7756
Matthijs Keijzer
Tiel (Ned)
8
8:36:22.8
23.24
200.00
216
8013
Sandra Zijlstra
LEEUWARDEN (Ned)
8
8:36:25.5
23.24
200.00
217
7589
Andre Vermeulen
LES ALLEUDS - France (Fra)
8
8:37:11.7
23.20
200.00
218
8117
Joris Beentjes
UITGEEST (Ned)
8
8:39:38.8
23.09
200.00
219
8127
Wolfgang Winkler
Weissensee (Oos)
8
8:41:45.3
23.00
200.00
220
7574
Daan Groot
AMSTERDAM (Ned)
8
8:42:42.6
22.96
200.00
221
7358
Adrie Schrama
WETERINGBRUG (Ned)
8
8:42:43.1
22.96
200.00
222
7064
Kees van Scherpenzeel
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
8:42:57.6
22.95
200.00
223
7801
Wilbert Wardenier
LEUSDEN (Ned)
8
8:43:17.9
22.93
200.00
224
8007
Wim Wiltenburg
TILBURG (Ned)
8
8:43:38.1
22.92
200.00
225
7860
Piet Klaaysen
GROEDE (Ned)
8
8:43:39.0
22.92
200.00
226
7086
Mario Brouwer
DELFGAUW (Ned)
8
8:43:58.2
22.90
200.00
227
7779
Frank Tofield
RIJEN (Ned)
8
8:44:13.1
22.89
200.00
228
8045
Peter Koot
AARLANDERVEEN (Ned)
8
8:44:16.5
22.89
200.00
229
7661
Ruben van de Geer
ZAANDAM (Ned)
8
8:44:51.2
22.86
200.00
230
7394
Roland van Wieringen
NIEUW VENNEP (Ned)
8
8:46:04.1
22.81
200.00
231
7194
Jos Meijer
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
8
8:46:10.2
22.81
200.00
232
7290
Arie Aarts
MOERGESTEL (Ned)
8
8:46:14.8
22.80
200.00
233
7268
Louis Hooghiemstra
MOERGESTEL (Ned)
8
8:46:16.0
22.80
200.00
234
7300
Wim Janssen
RIJKEVOORT (Ned)
8
8:46:17.8
22.80
200.00
235
7331
Paul Duijn
RIJNSBURG (Ned)
8
8:46:33.0
22.79
200.00
236
7974
Jeroen Brieffies
VENHUIZEN (Ned)
8
8:46:33.6
22.79
200.00
237
7428
Cor Kuiper
STEENWIJKERWOLD (Ned)
8
8:47:21.2
22.76
200.00
238
7427
Ron Bijl
STEENWIJKERWOLD (Ned)
8
8:47:21.7
22.75
200.00
239
7035
Hans Eshuis
WIJHE (Ned)
8
8:47:32.2
22.75
200.00
240
7983
marco bottelier
OUDORP NH (Ned)
8
8:47:45.0
22.74
200.00
241
7985
Bert Nijkoops
AMSTERDAM (Ned)
8
8:47:45.3
22.74
200.00
242
7982
Dirk van Gestel
AMSTERDAM (Ned)
8
8:47:45.6
22.74
200.00
243
7018
Gerard Braas
HOORN (Ned)
8
8:47:57.2
22.73
200.00
244
8079
Arno Kakkenberg
RODEN (Ned)
8
8:48:10.1
22.72
200.00
245
7874
Dick Oud
URSEM (Ned)
8
8:49:32.2
22.66
200.00
246
7102
Peter Mulder
URSEM (Ned)
8
8:49:39.4
22.66
200.00
247
7621
Bas Kolthoff
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
8:49:49.3
22.65
200.00
248
7649
Jonas Streng
ROTTERDAM (Ned)
8
8:50:15.6
22.63
200.00
249
8160
Albert Welgraven
ZEIST (Ned)
8
8:50:26.3
22.62
200.00
250
7654
Henk Blokhuis
AMSTERDAM (Ned)
8
8:50:36.4
22.62
200.00
251
7689
Sybren van Asma
AMSTERDAM (Ned)
8
8:50:51.5
22.60
200.00
252
7603
Jan Heeres
ZUIDHORN (Ned)
8
8:51:01.8
22.60
200.00
253
8048
Wim Freriks
DIDAM (Ned)
8
8:51:58.0
22.56
200.00
254
7999
Jarno van de Vis
NIJKERK (Ned)
8
8:52:30.7
22.53
200.00
255
7753
Joris Pouw
Amsterdam (Ned)
8
8:52:42.0
22.53
200.00
256
7398
Peter Vosse
UITGEEST (Ned)
8
8:52:46.4
22.52
200.00
257
7295
Klaas Beentjes
UITGEEST (Ned)
8
8:52:47.0
22.52
200.00
258
7875
Jan Kools
LIMMEN (Ned)
8
8:52:47.5
22.52
200.00
259
8025
Ambro Smit
ZOETERMEER (Ned)
8
8:53:30.8
22.49
200.00
260
7332
Marinus Vermeer
DE LIER (Ned)
8
8:54:12.1
22.46
200.00
261
7791
Koen Heijdra
ZEIST (Ned)
8
8:54:30.2
22.45
200.00
262
7192
Remmelt Veenstra
SCHOONDIJKE (Ned)
8
8:54:45.3
22.44
200.00
263
7109
Peter Put
OUDKARSPEL (Ned)
8
8:54:54.8
22.43
200.00
264
7386
Harry van Wees
KARLSRUHE DUITSLAND (Dui)
8
8:55:02.4
22.43
200.00
265
7145
Ruud van Wees
KUDELSTAART (Ned)
8
8:55:23.9
22.41
200.00
266
7937
Alexander Schrader
SPANKEREN (Ned)
8
8:55:31.6
22.41
200.00
267
7972
Gosze de Jong
UGCHELEN (Ned)
8
8:55:35.8
22.40
200.00
268
7950
Jan Peeters
THORN (Ned)
8
8:55:38.8
22.40
200.00
269
7938
Leo Onderwater
ZOETERWOUDE (Ned)
8
8:55:39.5
22.40
200.00
270
7407
Ben van der Tang
ROELOFARENDSVEEN (Ned)
8
8:55:40.8
22.40
200.00
271
7562
Jurre de Vos
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
8
8:55:41.2
22.40
200.00
272
7393
Hans Hoogervorst
LISSE (Ned)
8
8:55:42.4
22.40
200.00
273
7383
Paul de Bruijckere
OOSTBURG (Ned)
8
8:55:47.4
22.40
200.00
274
7230
Ben Eijkelhof
ROTTERDAM (Ned)
8
8:56:01.8
22.39
200.00
275
7959
Otto van Tuijl
VALKENBURG ZH (Ned)
8
8:56:03.1
22.39
200.00
276
7541
Jan Faaij
SCHOONHOVEN (Ned)
8
8:56:07.0
22.38
200.00
277
7643
Raymond le Cuivre
KOOG AAN DE ZAAN (Ned)
8
8:56:08.0
22.38
200.00
278
7804
Harry Bakker
KAMPEN (Ned)
8
8:56:11.8
22.38
200.00
279
8102
Lena Quist
HAARLEM (Ned)
8
8:56:15.2
22.38
200.00
280
8090
Dirry Mudde-Renneboom
BERGAMBACHT (Ned)
8
8:56:15.8
22.38
200.00
281
8089
Albert Mudde
BERGAMBACHT (Ned)
8
8:56:15.9
22.38
200.00
282
7667
Alle Welling
HEILOO (Ned)
8
8:56:18.6
22.38
200.00
283
7100
Rob Hurkmans
KAMPEN (Ned)
8
8:56:26.4
22.37
200.00
284
8120
Jacob Reitsma
IJLST (Ned)
8
8:56:29.4
22.37
200.00
285
7534
Gerrit Wildenbeest
LISSE (Ned)
8
8:56:36.8
22.36
200.00
286
7484
Wiebe Tolman
LIPPENHUIZEN (Ned)
8
8:56:40.9
22.36
200.00
287
7670
Marc Diks
MUIDERBERG (Ned)
8
8:56:41.7
22.36
200.00
288
7003
Johan Kunst
VRIEZENVEEN (Ned)
8
8:56:53.0
22.35
200.00
289
7055
Wim Schreurs
NOTTER (Ned)
8
8:56:56.8
22.35
200.00
290
7343
Harm van den Belt
DIEPENVEEN (Ned)
8
8:56:57.6
22.35
200.00
291
7385
Alfons Stortelder
NIJKERK (Ned)
8
8:57:02.1
22.34
200.00
292
7137
Dick Wesselink
LEUVENHEIM (Ned)
8
8:57:03.7
22.34
200.00
293
7138
Theo Smits
LEUVENHEIM (Ned)
8
8:57:04.0
22.34
200.00
294
8051
Martin Brouwer
OPENDE (Ned)
8
8:57:11.4
22.34
200.00
295
7662
Ab Verheul
NIJMEGEN (Ned)
8
8:57:11.9
22.34
200.00
296
8050
Aalt Brouwer
MARUM (Ned)
8
8:57:12.0
22.34
200.00
297
7984
Rob Zwartele
AMSTERDAM (Ned)
8
8:58:01.2
22.30
200.00
298
7800
Gery Borghuis
DEVENTER (Ned)
8
8:58:14.1
22.30
200.00
299
8143
Siem de Jong
AVENHORN (Ned)
8
8:58:35.2
22.28
200.00
300
7609
Henk Botter
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
8
8:59:42.1
22.23
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11