home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
7450
John Blanken
GORREDIJK (Ned)
8
7:54:21.3
25.30
200.00
102
7812
Jeanet van den Bogert
BARNEVELD (Ned)
8
7:54:39.7
25.28
200.00
103
7813
Lianne van de Laar
ROTTERDAM (Ned)
8
7:54:41.1
25.28
200.00
104
7870
Jaap de Louw
WESTZAAN (Ned)
8
7:54:53.7
25.27
200.00
105
7533
Dirk Sluis
ZWAAGDIJK (Ned)
8
7:55:35.7
25.23
200.00
106
7676
Jesse ten Berge
ENTER (Ned)
8
7:55:35.9
25.23
200.00
107
7840
Erik-Jan Freriksen
ENTER (Ned)
8
7:55:56.7
25.21
200.00
108
7855
Herman Betlehem
AMSTERDAM (Ned)
8
7:56:07.6
25.20
200.00
109
7886
Johan den Ouden
AMSTENRADE (Ned)
8
7:56:22.4
25.19
200.00
110
7751
Matthijs H Wermer
AMSTERDAM (Ned)
8
7:56:27.0
25.19
200.00
111
7895
Arjan Blaauw
DRACHTEN (Ned)
8
7:56:28.0
25.19
200.00
112
8124
Herwin Schouwink
HEINENOORD (Ned)
8
7:56:28.9
25.18
200.00
113
8122
Marcel de Jong
RAVENSTEIN (Ned)
8
7:56:30.7
25.18
200.00
114
7215
Herman Bruggink
WESTERHAAR (Ned)
8
7:56:31.1
25.18
200.00
115
7257
Jan den Hartogh
BABYLONIENBROEK (Ned)
8
7:56:34.0
25.18
200.00
116
8001
Jan Keizer
DOETINCHEM (Ned)
8
7:56:37.4
25.18
200.00
117
7410
Arnold de Bie
SPRANG-CAPELLE (Ned)
8
7:56:37.6
25.18
200.00
118
7106
Willem Oudshoorn
DEN HAAG (Ned)
8
7:56:43.7
25.17
200.00
119
7466
Johan Kuster
ANGEREN (Ned)
8
7:56:44.2
25.17
200.00
120
7316
Ed van der Vlugt
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
8
7:56:46.9
25.17
200.00
121
7746
Michiel Balemans
AMSTERDAM (Ned)
8
7:56:47.0
25.17
200.00
122
7772
Hidde Fockema Andreae
Amsterdam (Ned)
8
7:56:47.0
25.17
200.00
123
7713
Jimmy Fock
Amsterdam (Ned)
8
7:56:47.7
25.17
200.00
124
8034
Eric Molenwijk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
8
7:56:47.9
25.17
200.00
125
7447
Gerard Kamperman
AALSMEER (Ned)
8
7:56:51.3
25.16
200.00
126
7426
Walter Brander
WINKEL (Ned)
8
7:56:52.2
25.16
200.00
127
7943
Lute Y Koopman
ECHTENERBRUG (Ned)
8
7:57:09.1
25.15
200.00
128
7731
Foppe Mijnlieff
Driebergen (Ned)
8
8:02:45.6
24.86
200.00
129
7715
Stefan Coronel
Amsterdam (Ned)
8
8:02:45.8
24.86
200.00
130
7425
Albert Smit
WINKEL (Ned)
8
8:02:49.7
24.85
200.00
131
7721
Karin Terhürne
Peize (Ned)
8
8:03:46.0
24.81
200.00
132
7889
Pieter Visser
ZAANDAM (Ned)
8
8:04:03.9
24.79
200.00
133
7890
Rens Wit
WESTZAAN (Ned)
8
8:04:04.3
24.79
200.00
134
7888
Nick Rietveld
Zaandam (Ned)
8
8:04:04.8
24.79
200.00
135
7916
Hermien Kleine-Mulder
ELBURG (Ned)
8
8:06:35.4
24.66
200.00
136
7131
Albert de Koning
WAARDER (Ned)
8
8:06:44.2
24.65
200.00
137
8156
H.Vergeer
Woerden (Ned)
8
8:06:46.9
24.65
200.00
138
7115
Tom Horstink
RHA (Ned)
8
8:07:02.0
24.64
200.00
139
8028
Jan Verhoeven
VEGHEL (Ned)
8
8:07:02.3
24.64
200.00
140
7837
Willem Ballemans
VEGHEL (Ned)
8
8:07:14.1
24.63
200.00
141
7013
Harry Douma
TER AAR (Ned)
8
8:07:21.9
24.62
200.00
142
7918
Hans Eijs
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
8:07:46.1
24.60
200.00
143
7921
Yanna van Tol
HEERENVEEN (Ned)
8
8:07:49.3
24.60
200.00
144
7499
John Schulte
SCHIPLUIDEN (Ned)
8
8:08:03.9
24.59
200.00
145
7688
Ember Sanders
EINDHOVEN (Ned)
8
8:08:05.6
24.59
200.00
146
7797
Piet van der Bruggen
DEN DUNGEN (Ned)
8
8:08:06.2
24.59
200.00
147
7180
Jan van de Plas
EINDHOVEN (Ned)
8
8:08:06.5
24.58
200.00
148
7933
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
8
8:08:08.2
24.58
200.00
149
7356
Henk de Haan
HATTEM (Ned)
8
8:08:15.9
24.58
200.00
150
7304
Kees Lagerwerf
DE LIER (Ned)
8
8:08:23.7
24.57
200.00
151
7878
Gert Wit
BERKHOUT (Ned)
8
8:08:41.0
24.56
200.00
152
7397
Fred Van Leeuwen
OVERBERG (Ned)
8
8:08:53.9
24.55
200.00
153
8157
W. Vergeer
Oudewater (Ned)
8
8:08:56.5
24.54
200.00
154
7025
John van der Zwet
LISSE (Ned)
8
8:09:17.1
24.53
200.00
155
7838
Evert van Uffelen
NIJKERK GLD (Ned)
8
8:09:19.1
24.52
200.00
156
7262
Arie Kool
LINSCHOTEN (Ned)
8
8:09:24.4
24.52
200.00
157
7311
Guus Albrecht
UITGEEST (Ned)
8
8:09:31.0
24.51
200.00
158
8155
G. Bunnik
Bodegraven (Ned)
8
8:09:37.9
24.51
200.00
159
7732
Willem Jan van Woudenberg
Breda (Ned)
8
8:11:29.8
24.42
200.00
160
7734
Herman Frima
BILTHOVEN (Ned)
8
8:11:48.6
24.40
200.00
161
7349
Cor Schipper
MIDDELBURG (Ned)
8
8:12:10.6
24.38
200.00
162
7153
Geert Hoekstra
ALMERE (Ned)
8
8:12:50.6
24.35
200.00
163
7680
Jan Willem Cromwijk
BEST (Ned)
8
8:12:55.8
24.34
200.00
164
7799
Steven Hengeveld
BARNEVELD (Ned)
8
8:12:59.5
24.34
200.00
165
7616
Albert Tunk
EDAM (Ned)
8
8:13:23.5
24.32
200.00
166
7259
Hans van der Heyden
EWIJK (Ned)
8
8:13:24.3
24.32
200.00
167
7827
Erwin Geels
ENTER (Ned)
8
8:13:35.3
24.31
200.00
168
7798
Tjeerd Okkes
MAASTRICHT (Ned)
8
8:14:55.4
24.25
200.00
169
8006
Leo Braber
ZEVENHUIZEN (Ned)
8
8:15:16.9
24.23
200.00
170
7853
Laurent Sonder
WIERDEN (Ned)
8
8:15:20.5
24.23
200.00
171
7824
Rutger Woolderink
WIERDEN (Ned)
8
8:15:20.8
24.23
200.00
172
7617
Henk Molenaar
VOLENDAM (Ned)
8
8:15:23.3
24.22
200.00
173
7586
Theo Terhurne
HAAKSBERGEN (Ned)
8
8:15:27.8
24.22
200.00
174
7899
Jan Schut
OUDORP-ALKMAAR (Ned)
8
8:15:30.6
24.22
200.00
175
7656
Pim Koeckhoven
NOORDWIJKERHOUT (Ned)
8
8:15:42.4
24.21
200.00
176
7523
Lein Schuman
AMSTERDAM (Ned)
8
8:15:43.3
24.21
200.00
177
7082
Hans Knijnenburg
ZEVENHUIZEN (Ned)
8
8:15:43.6
24.21
200.00
178
7897
Claudia Mosslacher
Oberdorf (Oos)
8
8:15:44.5
24.21
200.00
179
7903
Floor Colje
WOERDEN (Ned)
8
8:15:47.9
24.20
200.00
180
7705
Cees van Dijk
GROOT-AMMERS (Ned)
8
8:15:54.6
24.20
200.00
181
7134
Roel Alferink
SASSENHEIM (Ned)
8
8:15:54.8
24.20
200.00
182
7247
Henk Teunissen
DREMPT (Ned)
8
8:15:56.3
24.20
200.00
183
7112
Piet Schaafsma
HAARLEM (Ned)
8
8:16:11.9
24.18
200.00
184
7515
Jan Schepens
NIJMEGEN (Ned)
8
8:16:13.1
24.18
200.00
185
7378
Ab de Boer
ZEIST (Ned)
8
8:16:20.9
24.18
200.00
186
7829
Har Esser
HERTEN (Ned)
8
8:16:30.4
24.17
200.00
187
8041
Jan Koemans
AMSTERDAM (Ned)
8
8:17:29.0
24.12
200.00
188
7928
Erik Korpershoek
ANKEVEEN (Ned)
8
8:18:08.4
24.09
200.00
189
7511
Willem Hauwert
AMSTERDAM (Ned)
8
8:20:19.2
23.98
200.00
190
7308
Piet de Jong
OOSTERWOLDE (Ned)
8
8:20:22.7
23.98
200.00
191
7717
Dirk Jochem Rijksen
Groningen (Ned)
8
8:20:30.0
23.98
200.00
192
7869
Piet Kouwenhoven
VIJFHUIZEN (Ned)
8
8:21:10.8
23.94
200.00
193
7507
Hanneke Hogenkamp
DENEKAMP (Ned)
8
8:21:14.2
23.94
200.00
194
7509
Hein Plegt
OLDENZAAL (Ned)
8
8:21:14.4
23.94
200.00
195
7650
Gerard Baars
BOVENKARSPEL (Ned)
8
8:21:43.3
23.92
200.00
196
7219
Jack Crielaard
VEENENDAAL (Ned)
8
8:22:38.6
23.87
200.00
197
7961
Ben Olde Klieverik
MALDEN (Ned)
8
8:22:54.6
23.86
200.00
198
8031
Leo Alberts
VRIEZENVEEN (Ned)
8
8:23:24.4
23.84
200.00
199
7209
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
8
8:25:37.4
23.73
200.00
200
7525
Aad Dolle
RIJNSBURG (Ned)
8
8:25:57.4
23.72
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11