home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
7094
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
8
6:47:56.3
29.42
200.00
2
7803
Jacques de Vries
ALMERE (Ned)
8
6:48:14.9
29.39
200.00
3
7066
Rene Lubbers
DINXPERLO (Ned)
8
7:01:07.7
28.49
200.00
4
8039
Hans Middag
UITHOORN (Ned)
8
7:01:09.6
28.49
200.00
5
7735
Jochem Uytdehaage
Blaricum (Ned)
8
7:01:11.5
28.49
200.00
6
7587
Ofke Teekens
Bodegraven (Ned)
8
7:01:14.3
28.49
200.00
7
7165
Klaas Brandwijk
HARDINXVELD-GIESSENDAM (Ned)
8
7:01:14.9
28.49
200.00
8
7868
Peter Slagter
HOOGKARSPEL (Ned)
8
7:01:19.8
28.48
200.00
9
7750
Philip van Aerssen
ABCOUDE (Ned)
8
7:01:21.9
28.48
200.00
10
8040
Victor Plomp
LEEUWARDEN (Ned)
8
7:01:24.8
28.48
200.00
11
7072
Wim Somsen
DE HEURNE (Ned)
8
7:01:41.1
28.46
200.00
12
7817
Gerd Wichers
VRIEZENVEEN (Ned)
8
7:01:50.3
28.45
200.00
13
7944
Jan Dingemans
GIESSENBURG (Ned)
8
7:02:35.6
28.40
200.00
14
8084
Hans Adam Unterberger
Weissensee (Oos)
8
7:02:49.2
28.38
200.00
15
8128
Wolfgang Wernitznig
Weissensee (Oos)
8
7:04:10.7
28.29
200.00
16
7232
Sjoerd Everlo
RAALTE (Ned)
8
7:19:06.5
27.33
200.00
17
7513
Han Everdij
UTRECHT (Ned)
8
7:19:11.8
27.32
200.00
18
8104
John van Paassen
SCHIPLUIDEN (Ned)
8
7:19:12.5
27.32
200.00
19
7594
Jan Zuiker
WOGNUM (Ned)
8
7:19:13.6
27.32
200.00
20
7151
Albert van Schie
HOOGMADE (Ned)
8
7:19:16.7
27.32
200.00
21
7808
Ditmer Koster
BERKHOUT (Ned)
8
7:19:18.3
27.32
200.00
22
7702
Wilfried Ivens
HEERLEN (Ned)
8
7:19:23.7
27.31
200.00
23
7947
Hein van den Pol
PUTTEN (Ned)
8
7:19:24.2
27.31
200.00
24
7832
Hans Kaptein
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
7:19:25.7
27.31
200.00
25
8017
Ben van der Hoort
UITHOORN (Ned)
8
7:19:30.9
27.30
200.00
26
8086
Aizo Betten
ASSEN (Ned)
8
7:19:30.9
27.30
200.00
27
7448
Werner Vervaet
AMSTERDAM (Ned)
8
7:19:33.5
27.30
200.00
28
7164
Jan Joosse
KAPELLE (Ned)
8
7:19:33.8
27.30
200.00
29
7312
Siem Hoekstra
MEPPEL (Ned)
8
7:19:33.8
27.30
200.00
30
7882
Jery Bruinsma
WORMER (Ned)
8
7:19:34.0
27.30
200.00
31
7233
Arie Haaring
MAASLAND (Ned)
8
7:19:34.9
27.30
200.00
32
7805
Walter Postma
LEUSDEN (Ned)
8
7:19:36.3
27.30
200.00
33
7723
Rogier Wouters
AMSTERDAM (Ned)
8
7:19:36.4
27.30
200.00
34
7216
Arend Paalman
MARKELO (Ned)
8
7:19:36.4
27.30
200.00
35
7699
Klaas van Impelen
DOORN (Ned)
8
7:19:37.0
27.30
200.00
36
7330
Frank Braakman
BROEK IN WATERLAND (Ned)
8
7:19:37.2
27.30
200.00
37
7274
Jan Op 't Hoog
MOERGESTEL (Ned)
8
7:19:37.9
27.30
200.00
38
7200
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
8
7:19:38.3
27.30
200.00
39
7439
Jan Kruijer
MIDWOLDA (Ned)
8
7:19:38.8
27.29
200.00
40
8105
Wout van Wijk
SCHIPLUIDEN (Ned)
8
7:19:39.0
27.29
200.00
41
7776
Jan Maerten Smit
Rotterdam (Ned)
8
7:19:40.6
27.29
200.00
42
7491
Jaco de Kraker
AMSTERDAM (Ned)
8
7:19:41.1
27.29
200.00
43
7006
Roelf Westra
TER APEL (Ned)
8
7:19:41.4
27.29
200.00
44
7019
Peter Huysman
HOOGWOUD (Ned)
8
7:19:41.5
27.29
200.00
45
7045
Ad de Wit
MEDEMBLIK (Ned)
8
7:19:41.6
27.29
200.00
46
8078
Eddy Nomden
PEIZE (Ned)
8
7:19:42.8
27.29
200.00
47
7745
Rutger Beekhuis
Amsterdam (Ned)
8
7:19:42.8
27.29
200.00
48
7406
Jeannet Saat
NIJMEGEN (Ned)
8
7:19:43.3
27.29
200.00
49
7708
Henk Luesink
HUMMELO (Ned)
8
7:19:44.3
27.29
200.00
50
8005
Leo Bosgra
BIGGEKERKE (Ned)
8
7:19:45.3
27.29
200.00
51
7196
Leo Persoon
NAALDWIJK (Ned)
8
7:19:47.6
27.29
200.00
52
7815
Jacques Boumeester
OOSTERBEEK (Ned)
8
7:19:48.1
27.29
200.00
53
7445
Nico van Selm
WOERDEN (Ned)
8
7:19:48.7
27.28
200.00
54
7101
Piet Baken
HEELWEG (Ned)
8
7:19:49.9
27.28
200.00
55
7252
Kees Smit
DEN HAAG (Ned)
8
7:19:51.7
27.28
200.00
56
7400
Louis Biemans
'S GRAVENMOER (Ned)
8
7:19:52.7
27.28
200.00
57
7980
Sina Drogt-Gewald
DEDEMSVAART (Ned)
8
7:19:53.0
27.28
200.00
58
7234
Ton van der Meijs
DE LIER (Ned)
8
7:19:53.3
27.28
200.00
59
7834
Arie Boer
GIESSENBURG (Ned)
8
7:20:00.4
27.27
200.00
60
7712
Gerrit Marten Bangma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
7:20:01.6
27.27
200.00
61
7352
Andre Starreveld
UITGEEST (Ned)
8
7:21:30.0
27.18
200.00
62
8075
Martijn Kamp
GROOTEBROEK (Ned)
8
7:21:30.5
27.18
200.00
63
7458
Jan Schoemaker
UITGEEST (Ned)
8
7:21:31.1
27.18
200.00
64
8029
Kaj van 't Ende
ZWOLLE (Ned)
8
7:21:46.3
27.16
200.00
65
7651
Anton Vreugdenhil
DOORN (Ned)
8
7:21:50.5
27.16
200.00
66
7879
Pieter van Elsas
BLOEMENDAAL (Ned)
8
7:21:52.8
27.16
200.00
67
7256
Jan Stoker
OOSTERWOLDE (Ned)
8
7:22:03.4
27.15
200.00
68
7518
Andre van der Bijl
LEEUWARDEN (Ned)
8
7:22:12.5
27.14
200.00
69
7432
Brant Visser
GORREDIJK (Ned)
8
7:22:14.8
27.13
200.00
70
7239
Arnoud Buizer
BREDA (Ned)
8
7:22:54.4
27.09
200.00
71
8002
Wiecher Kleinlugtebeld
ZWOLLE (Ned)
8
7:23:09.8
27.08
200.00
72
7140
Ko Minnaard
WEMELDINGE (Ned)
8
7:23:23.8
27.06
200.00
73
8030
B Wessels
VRIEZENVEEN (Ned)
8
7:23:29.5
27.06
200.00
74
7761
Freek Daams
Rotterdam (Ned)
8
7:23:43.2
27.04
200.00
75
7277
Jos Snel
UITHOORN (Ned)
8
7:32:59.6
26.49
200.00
76
7795
Jan Veen
ASSEN (Ned)
8
7:35:02.5
26.37
200.00
77
7022
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
8
7:35:10.3
26.36
200.00
78
7132
Ap Doornebos
SCHALKHAAR (Ned)
8
7:42:25.8
25.95
200.00
79
7321
Koos Haakma
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
7:45:04.6
25.80
200.00
80
7166
Dirk van de Bunt
NIJKERK (Ned)
8
7:45:09.3
25.80
200.00
81
8121
Henk van den Pol
PUTTEN (Ned)
8
7:45:10.8
25.80
200.00
82
7783
Robbert van Holstein
Amsterdam (Ned)
8
7:45:25.6
25.78
200.00
83
7275
Peter Brouwers
RIJKEVOORT (Ned)
8
7:45:29.3
25.78
200.00
84
7877
Henk Jonker
GEESTEREN (Ned)
8
7:45:36.4
25.77
200.00
85
8062
Otto Fritschy
ANDELST (Ned)
8
7:45:42.4
25.77
200.00
86
7020
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
8
7:45:56.4
25.75
200.00
87
7526
Ronald Pothuizen
BAARN (Ned)
8
7:45:58.1
25.75
200.00
88
8014
Bettus van Emst
HATTEM (Ned)
8
7:46:06.0
25.75
200.00
89
7237
Rene van den Berge
KRABBENDIJKE (Ned)
8
7:46:17.3
25.74
200.00
90
7272
Sebastiaan van Leeuwen
PIJNACKER (Ned)
8
7:46:17.9
25.73
200.00
91
7220
Dolf van der Knaap
DE LIER (Ned)
8
7:46:21.5
25.73
200.00
92
7720
Guus Olijerhoek
Peize (Ned)
8
7:46:22.1
25.73
200.00
93
7324
Wubbo Scholte
PUTTEN (Ned)
8
7:46:22.2
25.73
200.00
94
7905
Peter Groen
ALKMAAR (Ned)
8
7:46:31.5
25.72
200.00
95
7544
Rinse Conradie
ZAANDAM (Ned)
8
7:47:03.7
25.69
200.00
96
7644
Jan Joosten
BAARLO LB (Ned)
8
7:47:08.2
25.69
200.00
97
7098
Jos Vijn
HARDENBERG (Ned)
8
7:49:49.7
25.54
200.00
98
7906
Peter Mesu
MIDDELBURG (Ned)
8
7:49:53.0
25.54
200.00
99
7105
Rein Nederveen
'S GRAVENMOER (Ned)
8
7:52:22.5
25.40
200.00
100
7946
Henk van den Berg
TERSCHUUR (Ned)
8
7:54:17.0
25.30
200.00
[
Volgende
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11