home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
5042
Miranda Segers
MOORDRECHT (Ned)
10
6:24:22.3
19.51
125.00
902
6000
Leo Boon
'S GRAVENZANDE (Ned)
10
6:25:07.5
19.47
125.00
903
5352
Wilco Schuurman
ASSEN (Ned)
10
6:26:11.5
19.42
125.00
904
6105
Leendert van Geldermalsen
LEUSDEN (Ned)
10
6:27:08.1
19.37
125.00
905
5584
Jan Hoogesteger
DEN OEVER (Ned)
10
6:27:47.1
19.34
125.00
906
5494
Marco van der Reijden
GELDERMALSEN (Ned)
10
6:36:38.6
18.91
125.00
907
5271
Jelke Jetten
GORREDIJK (Ned)
10
6:42:27.5
18.64
125.00
908
5444
Agatha Stolze vd Marel
DE LIER (Ned)
10
6:44:03.4
18.56
125.00
909
5049
Jan Matthijssen
WASSENAAR (Ned)
10
6:48:11.3
18.37
125.00
910
6158
Nico Stoppels
SPIJK GN (Ned)
10
6:53:30.5
18.14
125.00
911
5181
Vera Scholten
HENGELO (Ned)
10
7:01:05.2
17.81
125.00
912
5061
Ria Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
10
7:23:02.2
16.93
125.00
913
5095
Thijs van Aalst
Veen (Ned)
10
7:24:10.7
16.89
125.00
914
5653
Ed van den Eng
HAASTRECHT (Ned)
10
7:28:38.2
16.72
125.00
915
5844
Hans Lippmann
DEN HAAG (Ned)
10
7:33:00.8
16.56
125.00
916
6280
Erik Koppenaal
WADDINXVEEN (Ned)
10
7:35:45.6
16.46
125.00
917
5296
Jan Horio
URSEM (Ned)
10
7:36:31.0
16.43
125.00
918
5767
Marian Zwaan
Opperdoes (Ned)
10
7:37:13.0
16.40
125.00
919
5506
Martin Veldhuizen
HENGELO (Ned)
10
7:43:21.8
16.19
125.00
920
6111
Dick Nijboer
ALMELO (Ned)
10
7:43:21.8
16.19
125.00
921
5104
Hans van Thiel
DEEST (Ned)
10
7:49:34.4
15.97
125.00
922
5377
Gonnie den Tek
NAALDWIJK (Ned)
10
7:59:29.3
15.64
125.00
923
6091
Gerda Kester
MONSTER (Ned)
10
7:59:34.1
15.64
125.00
924
5540
Monique van den Leuvert
EINDHOVEN (Ned)
10
8:26:20.0
14.81
125.00
925
5638
Joukje ter Heide - van der Laan
APELDOORN (Ned)
10
8:39:28.1
14.44
125.00
926
5884
Rob Neervens
HAARLEM (Ned)
9
3:46:05.1
29.86
112.50
927
5345
Harrie Klerkx
ST.OEDENRODE (Ned)
9
5:06:49.0
22.00
112.50
928
5526
Roland van Wieringen
NIEUW VENNEP (Ned)
9
5:12:28.2
21.60
112.50
929
5498
Peter Kuiper
ZWARTSLUIS (Ned)
9
5:19:40.8
21.11
112.50
930
5496
Willem de Lange
GENEMUIDEN (Ned)
9
5:19:46.2
21.11
112.50
931
5279
Henk Bolster
NEEDE (Ned)
9
5:23:05.3
20.89
112.50
932
5259
Remmelt Veenstra
SCHOONDIJKE (Ned)
9
5:29:48.6
20.47
112.50
933
6144
Wim Kok
ZWOLLE (Ned)
9
5:36:20.7
20.07
112.50
934
6032
Helene Schipperijn
AMSTELVEEN (Ned)
9
5:40:58.7
19.80
112.50
935
5195
Piet van Schie
HOOGMADE (Ned)
9
5:46:26.4
19.48
112.50
936
6190
Leonie Schreurs
AMSTELVEEN (Ned)
9
5:53:23.9
19.10
112.50
937
5246
Antoon Peek
BUNNIK (Ned)
9
5:53:49.1
19.08
112.50
938
5297
Scott Horio
URSEM (Ned)
9
6:05:54.0
18.45
112.50
939
6271
Nellie Pater
WAARLAND (Ned)
9
6:10:21.2
18.23
112.50
940
6243
Michel Meyering
ALKMAAR (Ned)
9
6:28:10.2
17.39
112.50
941
6242
Diane Kramer
ALKMAAR (Ned)
9
6:28:10.8
17.39
112.50
942
6252
Hans van der Giessen
AMERSFOORT (Ned)
9
6:29:18.1
17.34
112.50
943
5997
Wim Altena
SCHOONEBEEK (Ned)
9
6:32:14.4
17.21
112.50
944
5230
Bob Burger
NIJKERK (Ned)
9
6:46:00.8
16.63
112.50
945
5263
Wilma Leemkuil - Reesink
EEFDE (Ned)
9
6:50:23.6
16.45
112.50
946
5457
Hans Elling
GOIRLE (Ned)
9
7:02:02.7
15.99
112.50
947
5509
Pieter Stein
HAZERSWOUDE RIJNDIJK (Ned)
9
7:12:08.8
15.62
112.50
948
5688
Ben Nijman
HAARLEM (Ned)
9
7:45:30.4
14.50
112.50
949
6299
Maarten van Haagen
Markelo (Ned)
9
8:50:15.7
12.73
112.50
950
6257
Henriek van Milligen
HIERDEN (Ned)
8
3:32:37.3
28.22
100.00
951
6007
Pieter van Elsas
BLOEMENDAAL (Ned)
8
3:41:06.0
27.14
100.00
952
5994
Evert Huizinga
TYNAARLO (Ned)
8
3:42:09.3
27.01
100.00
953
5750
Han van Scherpenzeel
Ter Aar (Ned)
8
3:44:37.6
26.71
100.00
954
6277
Henk Jonker
GEESTEREN (Ned)
8
3:53:12.4
25.73
100.00
955
6287
Tieltjes
AALTEN (Ned)
8
3:53:12.8
25.73
100.00
956
6295
Gert Wit
BERKHOUT (Ned)
8
3:53:31.6
25.69
100.00
957
5366
Jos Snel
UITHOORN (Ned)
8
3:56:03.6
25.42
100.00
958
6059
Piet van Scherpenzeel
MIJDRECHT (Ned)
8
3:56:15.6
25.40
100.00
959
5317
Wubbe Mein
SCHEEMDA (Ned)
8
3:57:40.9
25.24
100.00
960
5379
Kees de Ridder
HOOGLAND (Ned)
8
4:08:02.4
24.19
100.00
961
5371
Ben Olde Klieverik
MALDEN (Ned)
8
4:08:32.6
24.14
100.00
962
5985
Ger Breuklander
HARDERWIJK (Ned)
8
4:10:08.5
23.99
100.00
963
5039
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
8
4:12:44.2
23.74
100.00
964
5439
Marinus Vermeer
DE LIER (Ned)
8
4:14:35.1
23.57
100.00
965
5159
Edwin Heerding
Zunderdorp (Ned)
8
4:15:44.7
23.46
100.00
966
5314
Rene van den Berge
KRABBENDIJKE (Ned)
8
4:15:51.5
23.45
100.00
967
5164
Harry van Zoeren
WOUDENBERG (Ned)
8
4:19:35.6
23.11
100.00
968
6286
Marian Huijgen
ZWOLLE (Ned)
8
4:19:35.7
23.11
100.00
969
6218
Bram van der Hout
BENTHUIZEN (Ned)
8
4:20:55.3
23.00
100.00
970
6290
Bert Kok
TER AAR (Ned)
8
4:23:44.2
22.75
100.00
971
6288
Kees Haverkamp
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
8
4:23:44.5
22.75
100.00
972
5652
Henk Botter
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
8
4:28:52.5
22.32
100.00
973
6077
Klaas Veld
ASSEN (Ned)
8
4:30:44.5
22.16
100.00
974
5841
Gerard Baars
BOVENKARSPEL (Ned)
8
4:30:59.1
22.14
100.00
975
5806
Kees Schooneman
BOVENKARSPEL (Ned)
8
4:35:14.5
21.80
100.00
976
6046
Piet van den Aarsen
BURGH HAAMSTEDE (Ned)
8
4:35:45.8
21.76
100.00
977
5276
Ans Duijndam
DELFT (Ned)
8
4:37:39.6
21.61
100.00
978
5535
Dick Kortekaas
AMSTERDAM (Ned)
8
4:38:27.9
21.55
100.00
979
6229
Sanneke Naberman
GENEMUIDEN (Ned)
8
4:39:17.1
21.48
100.00
980
6231
Jaap Doldersum
GENEMUIDEN (Ned)
8
4:39:17.2
21.48
100.00
981
6251
Nell Veldt-Oudhuis
AKERSLOOT (Ned)
8
4:40:16.0
21.41
100.00
982
6121
Ton Wensveen
NAALDWIJK (Ned)
8
4:40:17.7
21.41
100.00
983
5799
Kees Mors
SINT PANCRAS (Ned)
8
4:41:06.1
21.34
100.00
984
5120
Jan Kroes
HATTEMERBROEK (Ned)
8
4:41:46.6
21.29
100.00
985
6124
Ben Eijkelhof
ROTTERDAM (Ned)
8
4:43:46.1
21.14
100.00
986
5110
Wim Bouhuijs
Kampen (Ned)
8
4:45:31.5
21.01
100.00
987
5107
Marinus Korenberg
OLDEBROEK (Ned)
8
4:45:35.6
21.01
100.00
988
5256
Ab van Dijk
COTHEN (Ned)
8
4:46:35.6
20.94
100.00
989
5895
Inge Pasman
LOCHEM (Ned)
8
4:46:53.4
20.91
100.00
990
5413
Silvie Drees
LEEUWARDEN (Ned)
8
4:46:56.2
20.91
100.00
991
5412
Arie Drees
HARLINGEN (Ned)
8
4:46:56.4
20.91
100.00
992
5106
Rob Kuyp
SASSENHEIM (Ned)
8
4:47:32.9
20.87
100.00
993
5824
Adri Janse
KRAGGENBURG (Ned)
8
4:48:10.6
20.82
100.00
994
5402
Jan Wassenaar
LISSE (Ned)
8
4:48:42.1
20.78
100.00
995
5029
Tessy Lenting
LISSE (Ned)
8
4:48:48.0
20.78
100.00
996
5454
Nico Benneker
OPPERDOES (Ned)
8
4:49:00.3
20.76
100.00
997
5133
Paul Reijmers
BERGAMBACHT (Ned)
8
4:49:12.4
20.75
100.00
998
5304
Jan Olde Hampsink
TUBBERGEN (Ned)
8
4:52:24.8
20.52
100.00
999
6094
Andre Starreveld
UITGEEST (Ned)
8
4:53:19.9
20.45
100.00
1000
6095
Dyon Starreveld
Uitgeest (Ned)
8
4:53:20.3
20.45
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13