home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
5378
Ted Zeestraten
DE LIER (Ned)
16
7:31:15.9
26.59
200.00
102
6069
Jan Donkerbroek
MIDDELSTUM (Ned)
16
7:31:16.2
26.59
200.00
103
5375
Wim van Duinen
WEZEP (Ned)
16
7:31:16.3
26.59
200.00
104
6129
Rudy Pappot
ZWOLLE (Ned)
16
7:31:19.5
26.59
200.00
105
5403
Piet de Jong
OOSTERWOLDE (Ned)
16
7:31:27.2
26.58
200.00
106
5339
Jan den Hartogh
BABYLONIENBROEK (Ned)
16
7:31:30.5
26.58
200.00
107
5187
Joop Hilgers
OUDE PEKELA (Ned)
16
7:31:38.8
26.57
200.00
108
5627
Meine Jongschaap
OLDEMARKT (Ned)
16
7:31:51.0
26.56
200.00
109
5242
Derk te Bokkel
ARNHEM (Ned)
16
7:32:20.2
26.53
200.00
110
5466
Eric Setz
ZEVENAAR (Ned)
16
7:32:20.4
26.53
200.00
111
5305
Peter Everlo
49828 NEUENHAUS DUITSLAND (Dui)
16
7:32:49.6
26.50
200.00
112
5071
Frank Huls
ULFT (Ned)
16
7:32:52.2
26.50
200.00
113
6222
Serge Zweers
AMSTERDAM (Ned)
16
7:32:55.6
26.49
200.00
114
5328
Albert Mudde
BERGAMBACHT (Ned)
16
7:33:03.9
26.49
200.00
115
6102
Hans Colstee
WAALWIJK (Ned)
16
7:33:10.5
26.48
200.00
116
5999
Alfred Drogt
DEDEMSVAART (Ned)
16
7:33:30.5
26.46
200.00
117
5420
Nico van Zutphen
ERP (Ned)
16
7:34:04.9
26.43
200.00
118
5329
Klaas Molenaar
DEN HAAG (Ned)
16
7:34:07.9
26.42
200.00
119
5646
Peter Giesberts
MOOK (Ned)
16
7:35:38.8
26.34
200.00
120
5536
Erik van 't Hullenaar
NIJMEGEN (Ned)
16
7:35:39.7
26.34
200.00
121
5665
Han Everdij
UTRECHT (Ned)
16
7:35:47.9
26.33
200.00
122
5575
Remmy Docter
STEENWIJK (Ned)
16
7:35:58.3
26.32
200.00
123
6196
Henk Luesink
HUMMELO (Ned)
16
7:36:39.0
26.28
200.00
124
6294
Jan Zuiker
WOGNUM (Ned)
16
7:37:10.6
26.25
200.00
125
5309
Ton van der Meijs
DE LIER (Ned)
16
7:37:39.8
26.22
200.00
126
5450
Patrick Degens
SPANKEREN (Ned)
16
7:37:58.4
26.20
200.00
127
5026
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
16
7:38:00.8
26.20
200.00
128
5880
Ton Bontekoe
UTRECHT (Ned)
16
7:38:43.4
26.16
200.00
129
5152
Rogier Wouters
AMSTERDAM (Ned)
16
7:39:47.3
26.10
200.00
130
5855
Sandra Konisser
AMSTERDAM (Ned)
16
7:40:21.0
26.07
200.00
131
5549
Tineke Nijssen
MEERKERK (Ned)
16
7:40:32.5
26.06
200.00
132
5954
Hans Kaptein
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
7:40:57.7
26.03
200.00
133
6145
Martien Zwanenburg
BODEGRAVEN (Ned)
16
7:42:06.3
25.97
200.00
134
5674
Nienke Kramer
Delft (Ned)
16
7:43:17.2
25.90
200.00
135
5409
John van Paassen
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
7:43:34.3
25.89
200.00
136
5802
Hessel Wijnja
HARICH (Ned)
16
7:44:54.7
25.81
200.00
137
6293
Ditmer Koster
BERKHOUT (Ned)
16
7:45:30.5
25.78
200.00
138
6189
Hermien Kleine-Mulder
ELBURG (Ned)
16
7:46:55.6
25.70
200.00
139
5746
Eddy Nomden
PEIZE (Ned)
16
7:47:25.9
25.67
200.00
140
5849
Frits Bennink
VEENINGEN (Ned)
16
7:47:27.8
25.67
200.00
141
5499
Bas Eilander
Westerland (Ned)
16
7:47:59.6
25.64
200.00
142
5915
Theo Koot
LEIDSCHENDAM (Ned)
16
7:48:07.3
25.63
200.00
143
5843
Steven Thorne
GRONINGEN (Ned)
16
7:48:21.6
25.62
200.00
144
5619
Gerard Boersma
NIEUWE PEKELA (Ned)
16
7:48:21.9
25.62
200.00
145
5721
Rik Wesseling
LEERSUM (Ned)
16
7:48:40.7
25.60
200.00
146
5117
Piet Baken
HEELWEG (Ned)
16
7:48:54.4
25.59
200.00
147
5727
Mattijs ter Heide
CULEMBORG (Ned)
16
7:49:13.7
25.57
200.00
148
6066
Cees Nelis
HEEMSKERK (Ned)
16
7:49:25.8
25.56
200.00
149
5080
Robin Dukelo
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
16
7:49:34.0
25.56
200.00
150
6272
Marcel Vaartjes
TILBURG (Ned)
16
7:49:38.9
25.55
200.00
151
5819
Michael Bruinsma
MEDEMBLIK (Ned)
16
7:50:55.8
25.48
200.00
152
5804
Paul von Wolzogen Kuhr
MEDEMBLIK (Ned)
16
7:50:56.2
25.48
200.00
153
5147
Jan van Dasselaar
NIJKERK (Ned)
16
7:51:12.5
25.47
200.00
154
5941
Marianne Liefting
NIJKERK GLD (Ned)
16
7:51:26.9
25.45
200.00
155
5504
Robert Kielstra
MIDDENMEER (Ned)
16
7:51:53.7
25.43
200.00
156
5175
Herman van Loen
HOOGLAND (Ned)
16
7:51:56.9
25.43
200.00
157
5418
Krijn van Muiswinkel
DE MEERN (Ned)
16
7:52:29.5
25.40
200.00
158
5174
Martien Klumper
BEUSICHEM (Ned)
16
7:52:53.5
25.38
200.00
159
5280
Jan Lansink
NEEDE (Ned)
16
7:53:03.8
25.37
200.00
160
6292
Rick Mensen
'T VELD (Ned)
16
7:53:26.3
25.35
200.00
161
5714
Cees Dekker
OUDEWATER (Ned)
16
7:56:14.3
25.20
200.00
162
5440
Wessel de Vos
ijsselstein (Ned)
16
7:56:22.9
25.19
200.00
163
5183
Adrie Ebbenhorst
HOOGLAND (Ned)
16
7:56:41.9
25.17
200.00
164
5636
Jaco de Kraker
AMSTERDAM (Ned)
16
7:57:25.0
25.14
200.00
165
6033
Ben van der Hoort
UITHOORN (Ned)
16
7:59:17.0
25.04
200.00
166
5888
Peter Verweij
ZEVENHUIZEN (Z.H.) (Ned)
16
7:59:25.1
25.03
200.00
167
5756
Bart Muntjewerf
BEDUM (Ned)
16
7:59:26.5
25.03
200.00
168
5541
Andre de Bruin
AARLANDERVEEN (Ned)
16
7:59:39.0
25.02
200.00
169
5807
Bionda Heeringa
DELFT (Ned)
16
8:00:02.2
25.00
200.00
170
5318
Arie Schrik
SCHEEMDA (Ned)
16
8:00:02.2
25.00
200.00
171
5062
Ralph de Kreij
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
16
8:00:02.4
25.00
200.00
172
5282
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
8:00:07.4
24.99
200.00
173
5134
Johan Gijzel
YERSEKE (Ned)
16
8:00:21.5
24.98
200.00
174
5112
Rob Harmsen
STEENDEREN (Ned)
16
8:00:27.4
24.98
200.00
175
5883
Ronald van Holsteyn
DE LIER (Ned)
16
8:00:28.0
24.98
200.00
176
5023
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
16
8:00:37.6
24.97
200.00
177
6093
Klaas Visser
HARLINGEN (Ned)
16
8:01:22.2
24.93
200.00
178
5196
Coen Steman
ILPENDAM (Ned)
16
8:01:53.5
24.90
200.00
179
5460
Nico Kroes
DALFSEN (Ned)
16
8:02:37.6
24.86
200.00
180
5713
Wim Vergeer
OUDEWATER (Ned)
16
8:02:37.6
24.86
200.00
181
5425
Wubbo Scholte
PUTTEN (Ned)
16
8:03:59.6
24.79
200.00
182
6216
Jan de Weerd
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
8:04:21.4
24.78
200.00
183
5680
Ronald Pothuizen
BAARN (Ned)
16
8:04:33.7
24.76
200.00
184
5254
Stefan Bosgoed
RAALTE (Ned)
16
8:04:38.3
24.76
200.00
185
6139
Peter Mesu
MIDDELBURG (Ned)
16
8:04:56.8
24.75
200.00
186
5014
Lute Y Koopman
ECHTENERBRUG (Ned)
16
8:05:03.9
24.74
200.00
187
6136
Jan van Roest
HARMELEN (Ned)
16
8:05:44.8
24.70
200.00
188
5947
Gerrit Landman
AMERSFOORT (Ned)
16
8:05:45.1
24.70
200.00
189
5981
Herman Betlehem
AMSTERDAM (Ned)
16
8:05:53.4
24.70
200.00
190
5015
Harry Douma
TER AAR (Ned)
16
8:06:07.0
24.69
200.00
191
5568
Theo Kwakkel
WEZEP (Ned)
16
8:06:14.6
24.68
200.00
192
5612
Mieke Buitelaar-Janssen
NOOTDORP (Ned)
16
8:06:23.2
24.67
200.00
193
5962
Evert van Uffelen
NIJKERK GLD (Ned)
16
8:06:38.8
24.66
200.00
194
6198
Martijn de Reus
SINT-OEDENRODE (Ned)
16
8:07:07.0
24.63
200.00
195
5335
Rob Overdevest
Berkel en Rodenrijs (Ned)
16
8:08:50.5
24.55
200.00
196
5708
Ton Lansbergen
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
8:08:59.2
24.54
200.00
197
5564
Martien Pater
VORDEN (Ned)
16
8:09:01.8
24.54
200.00
198
5513
Henk Nijkamp
LAREN (GLD) (Ned)
16
8:09:13.6
24.53
200.00
199
5698
Wim Verdoold
BERGAMBACHT (Ned)
16
8:09:19.4
24.52
200.00
200
5793
Paul Schalke
NAALDWIJK (Ned)
16
8:09:21.4
24.52
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13