home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren
Dames
Masters
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A24
Sjoerd Huisman
SOS Kinderdorpen ()
10
2:35:20.0
38.63
100.00
2
A19
Karlo Timmerman
SOS Kinderdorpen ()
10
2:35:20.1
38.63
100.00
3
A27
Christijn Groeneveld
AMI Kappers ()
10
2:35:20.4
38.63
100.00
4
A08
Rob Hadders
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:35:20.4
38.63
100.00
5
A03
Douwe de Vries
SOS Kinderdorpen ()
10
2:35:20.5
38.62
100.00
6
A15
Arjan Stroetinga
BAM-Univé Schaatsteam ()
10
2:35:20.6
38.62
100.00
7
A89
Rick Smit
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:35:21.2
38.62
100.00
8
A86
Johan Hendriks
SKITS Talent Team ()
10
2:35:21.4
38.62
100.00
9
A50
Arjan Smit
BHP Power-play ()
10
2:35:21.5
38.62
100.00
10
A88
Crispijn Ariens
Team Windkr88 ()
10
2:35:21.5
38.62
100.00
11
A05
Ingmar Berga
AMI Kappers ()
10
2:35:21.6
38.62
100.00
12
A45
Martijn Kromkamp
Van Werven ()
10
2:35:21.7
38.62
100.00
13
A94
Erwin Mesu
Habovo/Bwaste ()
10
2:35:21.7
38.62
100.00
14
B06
Sjaak Schipper
De Goudse verzekeringen ()
10
2:35:21.7
38.62
100.00
15
A90
Durk Fabriek
Team Windkr88 ()
10
2:35:21.7
38.62
100.00
16
A87
Gerwin Smit
BHP Power-play ()
10
2:35:21.8
38.62
100.00
17
B80
Gerard Haasjes
De Goudse verzekeringen ()
10
2:35:21.8
38.62
100.00
18
A93
Peter van de Pol
Wadro ()
10
2:35:21.9
38.62
100.00
19
A23
Klaas de Weerd
Van Werven ()
10
2:35:21.9
38.62
100.00
20
A48
Joost Vink
Groen Talent ()
10
2:35:22.1
38.62
100.00
21
A04
Sandor Stuut
Groenehartsport.nl ()
10
2:35:22.2
38.62
100.00
22
B66
Johan Knol
JB Besturingstechniek ()
10
2:35:22.2
38.62
100.00
23
A30
Ruud Borst
Groen Talent ()
10
2:35:22.2
38.62
100.00
24
A06
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers ()
10
2:35:22.4
38.62
100.00
25
A55
Thijs Smit
Groenehartsport.nl ()
10
2:35:22.4
38.62
100.00
26
B35
Mike van den Berg
Free-Wheel ()
10
2:35:22.4
38.62
100.00
27
A32
Frank Woltman
Groen Talent ()
10
2:35:22.6
38.62
100.00
28
B58
Bart Mol
De Goudse verzekeringen ()
10
2:35:22.6
38.62
100.00
29
A36
Martijn van Es
Wadro ()
10
2:35:22.6
38.62
100.00
30
B29
Michiel Maerten
Goesting Events ()
10
2:35:22.7
38.62
100.00
31
A66
Jens Zwitser
AMI Kappers ()
10
2:35:22.8
38.62
100.00
32
A57
Timo Verkaaik
Habovo/Bwaste ()
10
2:35:22.9
38.61
100.00
33
B27
Marcel van Ham
Schaatsteam MSP-ICT.nl ()
10
2:35:23.0
38.61
100.00
34
A49
Elwin Hulsink
Interfarms Schaatsploeg ()
10
2:35:23.1
38.61
100.00
35
B87
Hans van den Eeckhout
()
10
2:35:23.1
38.61
100.00
36
A68
Bram Bruschke
BHP Power-play ()
10
2:35:23.2
38.61
100.00
37
A16
Yoeri Lissenberg
Team Husqvarna ()
10
2:35:23.2
38.61
100.00
38
A74
Roelof Koops
Interfarms Schaatsploeg ()
10
2:35:23.2
38.61
100.00
39
B37
Niels Mesu
Adviesburo Harry de Wolff ()
10
2:35:23.3
38.61
100.00
40
A97
Melvin van Zanten
Jinstal-BCT ()
10
2:35:23.3
38.61
100.00
41
A09
Joost Juffermans
Groenehartsport.nl ()
10
2:35:23.4
38.61
100.00
42
A44
Andre Withaar
Interfarms Schaatsploeg ()
10
2:35:23.4
38.61
100.00
43
A77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:35:23.6
38.61
100.00
44
B63
Simon Schouten
Volvo Ton van Kuyk ()
10
2:35:23.7
38.61
100.00
45
B84
Bart van der Vlugt
Schaatsteamhaarlem.nl ()
10
2:35:23.7
38.61
100.00
46
A99
Nick Uithoven
Habovo/Bwaste ()
10
2:35:23.9
38.61
100.00
47
B60
Bart Hakkenberg
Payroll Group ()
10
2:35:23.9
38.61
100.00
48
B49
Luis Veen
Payroll Group ()
10
2:35:23.9
38.61
100.00
49
A29
Douwe Bierma
Jinstal-BCT ()
10
2:35:24.2
38.61
100.00
50
B78
Lucas Bisschop
Groenehartsport.nl ()
10
2:35:24.3
38.61
100.00
51
B38
Hans Pater
Jan Bouwes ()
10
2:35:24.4
38.61
100.00
52
B57
Eric Bisschops
Viks Parket ()
10
2:35:24.6
38.61
100.00
53
B85
Wierd Osinga
Adviesburo Harry de Wolff ()
10
2:35:24.8
38.61
100.00
54
B45
Joost Koelen
Free-Wheel ()
10
2:35:25.3
38.60
100.00
55
B05
Antoine de Schipper
()
10
2:35:25.4
38.60
100.00
56
B76
Robert van Dalen
Adviesburo Harry de Wolff ()
10
2:35:25.5
38.60
100.00
57
B18
Tim Griffioen
SKITS Talent Team ()
10
2:35:25.7
38.60
100.00
58
A41
Rutger ter Laak
BHP Power-play ()
10
2:35:25.9
38.60
100.00
59
A84
Pieter Overmars
SKITS Talent Team ()
10
2:35:26.4
38.60
100.00
60
A65
Mart Bruggink
BHP Power-play ()
10
2:35:28.4
38.59
100.00
61
A71
Casper Helling
Van Werven ()
10
2:35:30.0
38.59
100.00
62
A60
Koos Kortekaas
Team Husqvarna ()
10
2:35:30.2
38.58
100.00
63
A42
Jaap Smit
Groenehartsport.nl ()
10
2:35:30.5
38.58
100.00
64
A59
Arjen Becker
AMI Kappers ()
10
2:35:31.5
38.58
100.00
65
B07
Johan Elstgeest
HWI Techniek B.V. ()
10
2:35:32.2
38.58
100.00
66
B68
Charly Landman
SKITS Talent Team ()
10
2:35:33.8
38.57
100.00
67
A85
Kevin Floris
SKITS Talent Team ()
10
2:35:34.3
38.57
100.00
68
A52
Jan de Jager
Team Windkr88 ()
10
2:35:45.1
38.52
100.00
69
A39
Geert-Jan van der Wal
SOS Kinderdorpen ()
10
2:35:49.0
38.51
100.00
70
A28
Lars Hoogenboom
Team Husqvarna ()
10
2:35:51.9
38.50
100.00
71
139
Hans van de Wetering
()
10
2:35:53.3
38.49
100.00
72
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl ()
10
2:35:55.0
38.48
100.00
73
B81
Greg Nieuwenhuys
Goesting Events ()
10
2:35:59.5
38.46
100.00
74
A61
Sander Kingma
SOS Kinderdorpen ()
10
2:36:00.8
38.46
100.00
75
B21
Jasper van Tol
Payroll Group ()
10
2:36:03.0
38.45
100.00
76
A58
Rene Ruitenberg
Van Werven ()
10
2:36:03.4
38.45
100.00
77
A35
Bert Jan van der Veen
BAM-Univé Schaatsteam ()
10
2:36:03.5
38.45
100.00
78
A22
Kurt Wubben
Groenehartsport.nl ()
10
2:36:05.2
38.44
100.00
79
A92
Gary Hekman
AMI Kappers ()
10
2:36:06.4
38.44
100.00
80
A37
Geert Plender
Van Werven ()
10
2:36:10.6
38.42
100.00
81
B33
Gerard Nijgh
Payroll Group ()
10
2:36:14.6
38.40
100.00
82
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
10
2:36:21.1
38.38
100.00
83
B92
Richard Sijm
De Goudse verzekeringen ()
10
2:36:23.0
38.37
100.00
84
A62
Jouke Hoogeveen
Team Windkr88 ()
10
2:36:38.1
38.31
100.00
85
A69
Frank Vreugdenhil
Team Husqvarna ()
10
2:36:56.3
38.23
100.00
86
B54
Wim Bos
Schaatsteam Berghtec ()
10
2:36:59.1
38.22
100.00
87
A18
Peter Nauta
Jinstal-BCT ()
10
2:37:01.9
38.21
100.00
88
A95
Rob Busser
Equipe Renault Eco2 ()
10
2:37:28.4
38.10
100.00
89
A26
Willem Hut
BAM-Univé Schaatsteam ()
10
2:37:28.4
38.10
100.00
90
A34
Jan van Loon
Jinstal-BCT ()
10
2:37:35.4
38.07
100.00
91
A43
Ruud Aerts
Wadro ()
10
2:37:38.1
38.06
100.00
92
A40
Bert van Buren
Team Husqvarna ()
10
2:37:56.8
37.99
100.00
93
106
Kai Reus
()
10
2:38:38.5
37.82
100.00
94
B62
Stephan Wielinga
BHP Power-play ()
10
2:38:38.7
37.82
100.00
95
A47
Frederik Nauta
Jinstal-BCT ()
10
2:39:08.6
37.70
100.00
96
A83
Rick van Leersum
SKITS Talent Team ()
10
2:40:03.6
37.49
100.00
97
B47
Sjors Spaargaren
()
10
2:43:37.7
36.67
100.00
98
B55
Frank Bisschop
Groenehartsport.nl ()
10
2:44:10.1
36.55
100.00
99
B26
Kevin Regelink
Goesting Events ()
10
2:48:43.3
35.56
100.00
100
148
Evert Hoolwerf
()
10
2:48:43.9
35.56
100.00
[
Volgende
]
353 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4