home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
3072
Hans Tuin
OOSTZAAN (Ned)
8
6:53:41.6
14.50
100.00
702
3831
Ben den Ouden
NIEUW VENNEP (Ned)
8
6:55:53.2
14.43
100.00
703
3502
Jan Peper
WIERDEN (Ned)
8
6:59:31.7
14.30
100.00
704
3611
Marc Gerards
Sellingen (Ned)
8
7:01:25.7
14.24
100.00
705
3727
Nynke Boonstra
GRONINGEN (Ned)
8
7:05:45.6
14.09
100.00
706
3447
Charlotte Pronk
AMSTERDAM (Ned)
8
7:07:05.5
14.05
100.00
707
3509
Marjorie van Schooten
LEIDEN (Ned)
8
7:12:07.8
13.88
100.00
708
3939
Jan Renger
COTHEN (Ned)
8
7:14:36.1
13.81
100.00
709
3243
Bianca Nieuwhoff
OMMEN (Ned)
8
7:16:50.7
13.73
100.00
710
3493
Merlin de Graaf
AMSTERDAM (Ned)
8
7:18:00.6
13.70
100.00
711
3641
Josien Schenkels
DORDRECHT (Ned)
8
7:19:18.8
13.66
100.00
712
3282
Hans van der Berg
ZAANDAM (Ned)
8
7:24:45.4
13.49
100.00
713
3214
Jannie Kamphuis
HELLENDOORN (Ned)
8
7:27:03.5
13.42
100.00
714
3844
doryan daamen
AMSTERDAM (Ned)
8
7:31:12.5
13.30
100.00
715
3407
Barbara Wendrich
AMSTERDAM (Ned)
8
7:31:12.5
13.30
100.00
716
3777
Joke ter Schure
GIETHOORN (Ned)
8
7:32:29.0
13.26
100.00
717
3596
Leontien Hoope
AMSTERDAM (Ned)
8
7:34:44.4
13.19
100.00
718
3439
Annelin Brokking
AMSTERDAM (Ned)
8
7:34:48.1
13.19
100.00
719
3490
Marjolijn Versteegen
CASTRICUM (Ned)
8
7:37:29.9
13.11
100.00
720
3713
Jouke Huitema
Hoorn NH (Ned)
8
7:40:18.9
13.03
100.00
721
3701
Rob Dekker
Wognum (Ned)
8
7:40:19.4
13.03
100.00
722
3756
Joran Vis
Oosthuizen (Ned)
8
7:40:19.9
13.03
100.00
723
3709
Marielle Groot
Hoogwoud (Ned)
8
7:40:20.3
13.03
100.00
724
3717
Jonas Koeleman
Wognum (Ned)
8
7:40:21.9
13.03
100.00
725
3281
Frank-Jan van den Berg
ZAANDIJK (Ned)
8
7:40:43.0
13.02
100.00
726
3570
Jeroen Francoijs
ROTTERDAM (Ned)
8
7:43:13.6
12.95
100.00
727
3871
Lies Hilhorst
AMERSFOORT (Ned)
8
7:48:46.8
12.80
100.00
728
3171
Frederik Slijkerman
AMSTERDAM (Ned)
8
8:04:59.9
12.37
100.00
729
3435
Joost Kerckhaert
AMSTERDAM (Ned)
8
8:18:33.8
12.03
100.00
730
3960
Doortje Pieters
Amsterdam (Ned)
8
8:19:05.5
12.02
100.00
731
3953
Hans van Kats
WOERDEN (Ned)
8
8:34:05.1
11.67
100.00
732
3417
Dirk M Kwantes
ANDIJK (Ned)
8
8:41:48.0
11.50
100.00
733
3127
Henk Lubbersen
Putten (Ned)
7
4:17:42.4
20.37
87.50
734
3182
Leen van der Ende
MAASDIJK (Ned)
7
4:34:45.4
19.11
87.50
735
3467
Jaap Aukema
MAKKUM FR (Ned)
7
6:41:55.9
13.06
87.50
736
3700
Glenn de Decker
Hoorn NH (Ned)
7
8:01:45.1
10.90
87.50
737
3371
Bert van der Vegt
OMMEN (Ned)
6
2:34:11.2
29.19
75.00
738
3303
Dick van Kleef
MALDEN (Ned)
6
2:54:09.8
25.84
75.00
739
3933
Frits Vogel
DRACHTEN (Ned)
6
3:17:46.5
22.75
75.00
740
3860
Helene Dits
ANDELST (Ned)
6
3:21:52.5
22.29
75.00
741
3930
Kees Brandhoff
HOORN (Ned)
6
3:24:15.4
22.03
75.00
742
3238
Henk Swijnenburg
NIEUW-LEKKERLAND (Ned)
6
3:39:06.8
20.54
75.00
743
3857
Cor van der Veen
PIJNACKER (Ned)
6
3:43:21.4
20.15
75.00
744
3655
Hendrik Meijer
MUSSELKANAAL (Ned)
6
3:48:00.2
19.74
75.00
745
3002
Marco van Dop
HOUTEN (Ned)
6
3:52:20.9
19.37
75.00
746
3510
Arjan van Schooten
LEIDEN (Ned)
6
3:55:23.1
19.12
75.00
747
3419
Hester Pardoel
NIJMEGEN (Ned)
6
3:56:36.5
19.02
75.00
748
3521
Jaap Kwantes
ANDIJK (Ned)
6
4:15:21.5
17.62
75.00
749
3098
Kees van der Veen
KATWIJK ZH (Ned)
6
4:37:06.5
16.24
75.00
750
3388
Wilma Punt
BREDA (Ned)
6
4:41:28.5
15.99
75.00
751
3699
Lars Conijn
Hoogkarspel (Ned)
6
4:48:55.5
15.57
75.00
752
3400
Margriet van Steensel
CAPELLE AAN DEN IJSSEL (Ned)
6
5:08:45.1
14.57
75.00
753
3492
Angela Pellaupessy
AMSTERDAM (Ned)
6
6:25:47.8
11.66
75.00
754
3515
George Douma
ANDIJK (Ned)
6
6:41:38.8
11.20
75.00
755
3815
Trees Aukema
MAKKUM FR (Ned)
6
6:41:55.8
11.20
75.00
756
3737
Thomas Morsch
Wijdenes (Ned)
6
7:38:01.7
9.82
75.00
757
3769
Ed Brandsen
Hauwert (Ned)
6
7:40:26.9
9.77
75.00
758
3768
Martijn Bos
Wijdenes (Ned)
6
7:40:34.7
9.77
75.00
759
3764
Henk Bernard
Wognum (Ned)
6
7:42:50.5
9.72
75.00
760
3692
Melissa Boon
Oosterblokker (Ned)
6
7:43:33.3
9.71
75.00
761
3703
Willemijn van Ernst
Hoorn NH (Ned)
6
7:43:33.3
9.71
75.00
762
3752
Dennis Trompetter
Opperdoes (Ned)
6
7:43:57.8
9.70
75.00
763
3758
Barry Volmer
Hoorn NH (Ned)
6
7:56:24.0
9.45
75.00
764
3751
Jelle Stam
Wognum (Ned)
6
7:56:30.4
9.44
75.00
765
3759
Kristy de Vries
Hoorn NH (Ned)
6
8:02:33.4
9.33
75.00
766
3047
Henni Bree
BUSSUM (Ned)
5
3:00:29.5
20.78
62.50
767
3846
Jannet Markus
DE LIER (Ned)
5
3:16:15.9
19.11
62.50
768
3040
Rolf Smit
DIEPENVEEN (Ned)
5
3:28:22.8
18.00
62.50
769
3698
Lars Castricum
Wognum (Ned)
5
6:39:08.6
9.40
62.50
770
3742
Timo de Putter
Hoorn NH (Ned)
5
6:39:11.2
9.39
62.50
771
3708
Aisha Groen
Hoogwoud (Ned)
5
6:46:40.8
9.22
62.50
772
3690
Twan Berlijn
Medemblik (Ned)
5
7:33:39.6
8.27
62.50
773
3763
Elvira van der Fluit
Spanbroek (Ned)
5
7:43:27.4
8.09
62.50
774
3861
Rianne Blaauboer
Burgerbrug (Ned)
5
7:43:37.9
8.09
62.50
775
3723
Laura Kuijs
Hoorn NH (Ned)
5
7:44:07.4
8.08
62.50
776
3753
Ron Tuijp
Purmerend (Ned)
5
8:01:46.1
7.78
62.50
777
3036
Dieck Bruining
WADDINXVEEN (Ned)
4
2:14:05.7
22.37
50.00
778
3343
Harm Moesker
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
4
2:19:20.1
21.53
50.00
779
3773
Roel Wittink
AMSTERDAM (Ned)
4
2:20:34.4
21.34
50.00
780
3074
Will Geurts
GELEEN (Ned)
4
2:22:38.6
21.03
50.00
781
3212
Rien Voormolen
LOENEN A/D VECHT (Ned)
4
2:23:51.6
20.85
50.00
782
3910
Marc Zantinge
RHEDEN (Ned)
4
2:27:54.8
20.28
50.00
783
3784
Iede Boorsma
CASTRICUM (Ned)
4
2:35:55.8
19.24
50.00
784
3070
Jaap Roeland
SLEEUWIJK (Ned)
4
2:37:00.9
19.11
50.00
785
3536
Wiel Helwegen
HERTEN (Ned)
4
2:43:34.5
18.34
50.00
786
3778
Menno Endt
AMSTERDAM (Ned)
4
2:52:23.1
17.40
50.00
787
3193
Harrie Leffers
RUINEN (Ned)
4
2:57:49.2
16.87
50.00
788
3191
Geert Roelof Steenbergen
RUINEN (Ned)
4
2:57:49.8
16.87
50.00
789
3774
Olga Hengeveld
AMSTERDAM (Ned)
4
3:01:31.1
16.53
50.00
790
3042
Loes van Ingen Schenau
LEIDEN (Ned)
4
3:10:55.4
15.71
50.00
791
3918
Cor Teekens
Meppel (Ned)
4
3:11:15.7
15.69
50.00
792
3862
Eibert Hooghordel
ZWOLLE (Ned)
4
3:11:15.8
15.69
50.00
793
3197
Ben Smit
ZWOLLE (Ned)
4
3:11:16.0
15.68
50.00
794
3919
Henk Reijnders
DEN HAM OV (Ned)
4
3:11:18.3
15.68
50.00
795
3013
Jan Matthijssen
WASSENAAR (Ned)
4
3:13:54.6
15.47
50.00
796
3136
Matthijs Lokhorst
UTRECHT (Ned)
4
3:18:05.0
15.15
50.00
797
3833
Annelies Olierook
'S-GRAVENHAGE (Ned)
4
3:18:09.2
15.14
50.00
798
3174
Judith van Vree
UTRECHT (Ned)
4
3:18:14.0
15.13
50.00
799
3623
Marius Ouborg
ELST GLD (Ned)
4
3:20:55.1
14.93
50.00
800
3575
Ans Lammertink
ENTER (Ned)
4
3:29:13.1
14.34
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
907 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10