home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
3736
Richard Heijnen
KLAZIENAVEEN (Ned)
12
7:33:51.5
19.83
150.00
502
3639
Jos van Gerven
VALKENSWAARD (Ned)
12
7:35:00.5
19.78
150.00
503
3767
Irene Derks
Vught (NED)
12
7:50:01.7
19.15
150.00
504
3028
Henk de Jong
STEENWIJK (Ned)
12
7:53:45.1
19.00
150.00
505
3794
Peter Keeman
DONGEN (Ned)
12
7:55:07.0
18.94
150.00
506
3803
Jan van Breukelen
WILNIS (Ned)
12
7:57:48.3
18.84
150.00
507
3634
Nienke Madden-Noorman
PALZEM WEHR DUITSLAND (Dui)
12
7:59:17.8
18.78
150.00
508
3628
Jaap Bokhoven
NIEDERANVEN LUXEMBURG (Lux)
12
7:59:20.7
18.78
150.00
509
3333
Hans de Ruijter
NIEUWEGEIN (Ned)
12
8:04:58.0
18.56
150.00
510
3294
Wim Uijlenbroek
UTRECHT (Ned)
12
8:04:59.9
18.56
150.00
511
3440
Kees Berkhout
BREDA (Ned)
12
8:12:02.5
18.29
150.00
512
3438
Irene Berkhout
BREDA (Ned)
12
8:12:03.2
18.29
150.00
513
3150
Rene de Kruijf
BENSCHOP (Ned)
12
8:13:57.2
18.22
150.00
514
3157
Bert Bosch
Vries (Ned)
12
8:14:37.1
18.20
150.00
515
3442
Gerdien Koopman - Ophof
HOLTEN (Ned)
12
8:14:46.9
18.19
150.00
516
3443
Ilse Koopman
HOLTEN (Ned)
12
8:14:47.3
18.19
150.00
517
3948
Sharda ten Wolde
AMSTERDAM (Ned)
12
8:15:16.3
18.17
150.00
518
3317
Marc Bokeloh
AMSTERDAM (Ned)
12
8:19:55.3
18.00
150.00
519
3259
Ido Dijkstra
DEVENTER (Ned)
12
8:28:32.6
17.70
150.00
520
3156
Charlotte Bosch
AMSTERDAM (Ned)
12
8:31:16.0
17.60
150.00
521
3384
Sander Voss
BREDA (Ned)
12
8:31:37.4
17.59
150.00
522
3225
Louis Sprang
UTRECHT (Ned)
12
8:32:01.3
17.58
150.00
523
3071
Jeroen Gotz
Heiloo (Ned)
12
8:32:55.6
17.55
150.00
524
3451
Paul de Lange
PAPENDRECHT (Ned)
12
8:38:13.9
17.37
150.00
525
3449
Jack Prins
PAPENDRECHT (Ned)
12
8:38:14.2
17.37
150.00
526
3450
Arie Prins
PAPENDRECHT (Ned)
12
8:38:16.5
17.37
150.00
527
3514
Jan Lanting
GIETEN (Ned)
12
8:39:50.7
17.31
150.00
528
3569
Sake Dijkstra
NEEDE (Ned)
12
8:43:16.0
17.20
150.00
529
3129
Maria van Eikenhorst
PUTTEN (Ned)
12
8:47:41.4
17.06
150.00
530
3411
Henny van der Veen
ELST (Ned)
12
8:48:42.4
17.02
150.00
531
3597
Brian Antes
ZWAAG (Ned)
12
8:50:21.7
16.97
150.00
532
3524
Sita Dijkstra
SCHAGEN (Ned)
12
8:57:31.3
16.74
150.00
533
3478
Andy Scholten
DEVENTER (Ned)
12
9:07:32.1
16.44
150.00
534
3626
Marijke Schenkels
RIDDERKERK (Ned)
12
9:09:47.6
16.37
150.00
535
3484
Jacq Stals
GOUDA (Ned)
12
9:10:32.5
16.35
150.00
536
3153
Jacques Aerts
STEENBERGEN (Ned)
12
9:12:37.0
16.29
150.00
537
3688
Caroline Thoenes
DEN HAAG (Ned)
12
9:19:29.4
16.09
150.00
538
3382
Gijs de Heer
AMERSFOORT (Ned)
12
9:32:04.8
15.73
150.00
539
3067
Pieter Loonstra
SURHUIZUM (Ned)
12
9:37:30.5
15.58
150.00
540
3512
Anne Pieters
GIETEN (Ned)
12
9:48:44.5
15.29
150.00
541
3107
Krzysztof Pintowski
Bezrzecze (Pol)
12
10:09:25.1
14.77
150.00
542
3154
Rieks Eggens
WEERT (Ned)
11
5:57:51.9
23.05
137.50
543
3342
Guus Elstgeest
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
11
6:40:35.9
20.59
137.50
544
3437
Herman Weelink
OMMEN (Ned)
11
6:58:44.3
19.70
137.50
545
3369
Henk Visscher
TEN BOER (Ned)
11
7:06:52.5
19.33
137.50
546
3235
Ester Bosman
WESTBROEK (Ned)
11
7:24:07.0
18.58
137.50
547
3603
Jeroen de Heer
WOERDEN (Ned)
11
7:44:16.3
17.77
137.50
548
3418
Roelien van den Berg
AMSTERDAM (Ned)
11
8:31:02.8
16.14
137.50
549
3544
Geert Udding
GIETEN (Ned)
11
9:04:36.5
15.15
137.50
550
3106
Piotr Pintowski
Mierzyn (Pol)
11
10:09:24.5
13.54
137.50
551
3912
Piet van der Werf
HAZERSWOUDE (Ned)
10
5:31:47.6
22.60
125.00
552
3884
Gerrit Pullen
MEPPEL (Ned)
10
5:48:40.8
21.51
125.00
553
3856
Jan Rem Struving
HEEZE (Ned)
10
6:01:51.0
20.73
125.00
554
3190
Wim van Hilten
BLOKKER (Ned)
10
6:04:14.1
20.59
125.00
555
3905
Ger van der Weijde
DORDRECHT (Ned)
10
6:10:15.6
20.26
125.00
556
3217
Theo Ooteman
AMSTERDAM (Ned)
10
6:12:23.8
20.14
125.00
557
3187
Christiaan Pels Rijcken
DELFT (Ned)
10
6:17:50.5
19.85
125.00
558
3216
Roy Dackus
AMSTERDAM (Ned)
10
6:26:38.7
19.40
125.00
559
3006
Freek Vijver
FRANEKER (Ned)
10
6:31:36.7
19.15
125.00
560
3202
Kees van Nieuwkoop
REEUWIJK (Ned)
10
6:36:20.7
18.92
125.00
561
3010
Maarten Schoenmaker
EINDHOVEN (Ned)
10
6:37:20.9
18.88
125.00
562
3321
Geert Medendorp
WEHE- DEN HOORN (Ned)
10
6:42:42.3
18.62
125.00
563
3108
Albert-Jan Ars
AXEL (Ned)
10
7:01:03.6
17.81
125.00
564
3792
Philip Jonkers
ALMERE (Ned)
10
7:07:43.4
17.53
125.00
565
3793
Gerard Alma
WERVERSHOOF (Ned)
10
7:07:45.1
17.53
125.00
566
3829
Rogier Kuijpers
Berkel en Rodenrijs (Ned)
10
7:11:57.2
17.36
125.00
567
3370
Jacqueline van der Gouw
EERBEEK (Ned)
10
7:26:06.3
16.81
125.00
568
3869
Wout Borman
PAPENDRECHT (Ned)
10
7:27:41.6
16.75
125.00
569
3720
Anne van der Kolk
Blokker (Ned)
10
7:33:47.9
16.53
125.00
570
3674
Jan Korteland
RIDDERKERK (Ned)
10
7:36:45.2
16.42
125.00
571
3501
Gert Godeke
WIERDEN (Ned)
10
7:42:21.0
16.22
125.00
572
3258
Frans Lankreijer
HILVERSUM (Ned)
10
7:55:21.3
15.78
125.00
573
3917
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (Ned)
10
7:56:41.4
15.73
125.00
574
3289
Roel Oskam
'S-GRAVENHAGE (Ned)
10
7:57:27.8
15.71
125.00
575
3358
Hennie de Vries
ROLDE (Ned)
10
8:15:38.2
15.13
125.00
576
3496
Diana van de Vijver
MAASSLUIS (Ned)
10
8:31:37.0
14.66
125.00
577
3620
Teun Klok
DRONTEN (Ned)
10
8:56:45.8
13.97
125.00
578
3806
Cees Eimermann
BREDA (Ned)
10
8:58:25.2
13.93
125.00
579
3379
Ron Uijldert
BREDA (Ned)
10
9:11:11.1
13.61
125.00
580
3546
Gretha Bouma
Wageningen (Ned)
10
9:16:27.0
13.48
125.00
581
3244
Eugene de Neut Brosssois
ZANDVOORT (Ned)
10
9:26:12.2
13.25
125.00
582
3155
Evelyn Takkenberg-van Douwen
VELSEN-ZUID (Ned)
10
9:39:09.4
12.95
125.00
583
3946
Thomas Hicker
Wien (Oos)
9
4:49:38.0
23.31
112.50
584
3937
Herman Becker
CASTRICUM (Ned)
9
5:02:17.8
22.33
112.50
585
3951
Mayon Bertram
UTRECHT (Ned)
9
5:38:24.3
19.95
112.50
586
3041
Henk Voorbij
OUDEWATER (Ned)
9
5:45:23.5
19.54
112.50
587
3048
Arjan Bree
HUIZEN (Ned)
9
5:59:39.3
18.77
112.50
588
3486
Andre Hanzen
BATHMEN (Ned)
9
6:19:04.6
17.81
112.50
589
3598
Nils Trommel
HARDENBERG (Ned)
9
6:28:12.5
17.39
112.50
590
3677
Franck Smit
GRONINGEN (Ned)
9
6:41:27.5
16.81
112.50
591
3039
Rene Helling
LEUSDEN (Ned)
9
6:49:38.7
16.48
112.50
592
3880
Fridrun Weidel
Neusach (Oos)
9
6:58:12.5
16.14
112.50
593
3462
Jaap van Driel
DORDRECHT (Ned)
9
7:14:30.9
15.53
112.50
594
3959
Theo van der Geest
Voorburg (Ned)
9
7:41:22.6
14.63
112.50
595
3789
allard steenbeek
AMSTERDAM (Ned)
8
3:26:51.1
29.01
100.00
596
3102
Willem Hengeveld
DE KRIM (Ned)
8
3:41:11.7
27.13
100.00
597
3873
Henk van Rooijen
AMERSFOORT (Ned)
8
3:48:19.8
26.28
100.00
598
3879
Peter Verhagen
ST. OEDENRODE (Ned)
8
3:48:23.1
26.27
100.00
599
3858
Harry van der Wal
BATHMEN (Ned)
8
3:48:38.9
26.24
100.00
600
3870
Peter Witteman
OEGSTGEEST (Ned)
8
3:50:42.1
26.01
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
907 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10