home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
3026
Be van Dijk
KAMPEN (Ned)
16
7:04:27.6
28.27
200.00
2
3920
Alfred Knikker
ELBURG (Ned)
16
7:04:29.8
28.27
200.00
3
3145
Jan Franssens
SAAKSUM (Ned)
16
7:11:04.1
27.84
200.00
4
3640
Gerben Meerbeek
BAAK (Ned)
16
7:11:06.7
27.84
200.00
5
3341
Sjaak Stuijt
ZOETERWOUDE (Ned)
16
7:12:07.2
27.77
200.00
6
3908
Niels van der Meulen
KAMPEN (Ned)
16
7:12:19.0
27.76
200.00
7
3807
Thijs van Rhijn
KATWIJK ZH (Ned)
16
7:12:21.5
27.75
200.00
8
3898
Gert Kastelijn
KAMERIK (Ned)
16
7:12:22.0
27.75
200.00
9
3083
Wim Kalee
KATWIJK (Ned)
16
7:12:23.1
27.75
200.00
10
3233
Peter Kooijman
KUDELSTAART (Ned)
16
7:12:24.0
27.75
200.00
11
3245
Giel Hendriks
ROTTERDAM (Ned)
16
7:12:24.9
27.75
200.00
12
3173
Louwrens Rook
ENKHUIZEN (Ned)
16
7:12:24.9
27.75
200.00
13
3796
Nico Tielens
WESTERLAND (Ned)
16
7:12:25.6
27.75
200.00
14
3224
Tom Bouma
AMSTERDAM (Ned)
16
7:12:25.6
27.75
200.00
15
3219
Jan Benedictus
Amsterdam (Ned)
16
7:12:27.2
27.75
200.00
16
3336
Marco de Groot
ZOETERMEER (Ned)
16
7:12:30.2
27.75
200.00
17
3876
Florian Muller
Techendorf (Oos)
16
7:21:03.3
27.21
200.00
18
3054
Hans Hoogland
CULEMBORG (Ned)
16
7:29:24.0
26.70
200.00
19
3847
Hylke Boerstra
28717 BREMEN DUITSLAND (Dui)
16
7:33:52.1
26.44
200.00
20
3287
Jake Maarse
North Gower (CAN)
16
7:41:19.8
26.01
200.00
21
3368
Henk van Gestel
SCHALKWIJK (Ned)
16
7:41:21.0
26.01
200.00
22
3421
Theo Zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
16
7:41:57.9
25.98
200.00
23
3017
Gert Jan Schilder
AMSTELVEEN (Ned)
16
7:42:17.1
25.96
200.00
24
3015
Marco Heemskerk
LISSE (Ned)
16
7:42:18.3
25.96
200.00
25
3852
Arie Slob
HELVOIRT (Ned)
16
7:42:18.6
25.96
200.00
26
3795
Frans Tielens
BREEZAND (Ned)
16
7:42:22.7
25.95
200.00
27
3629
Leo Schurink
WINTERSWIJK-MEDDO (Ned)
16
7:42:25.3
25.95
200.00
28
3614
Arjen de Jager
MEDEMBLIK (Ned)
16
7:42:25.9
25.95
200.00
29
3257
Berrie van Roest
SCHOONHOVEN (Ned)
16
7:42:28.6
25.95
200.00
30
3441
Ronald van den Beld
TERWOLDE (Ned)
16
7:43:26.7
25.89
200.00
31
3676
Arnold AH Molder
TERWOLDE (Ned)
16
7:43:26.9
25.89
200.00
32
3053
Anno Kuipers
HOOGEVEEN (Ned)
16
7:45:43.8
25.77
200.00
33
3273
Leon Hoogervorst
NOORDWIJKERHOUT (Ned)
16
7:46:10.9
25.74
200.00
34
3565
Frank Mastenbroek
ROTTERDAM (Ned)
16
7:46:19.6
25.73
200.00
35
3882
Wim Rodenburg
AMERSFOORT (Ned)
16
7:46:49.6
25.71
200.00
36
3138
Theo Kwakkel
WEZEP (Ned)
16
7:46:53.5
25.70
200.00
37
3553
Ruud Wijers
BOXTEL (Ned)
16
7:46:54.0
25.70
200.00
38
3642
Tonnie Lansink
GROENLO (Ned)
16
7:46:59.6
25.70
200.00
39
3468
Han van Scherpenzeel
Ter Aar (Ned)
16
7:47:05.8
25.69
200.00
40
3895
Adri van Vlijmen
PRINSENBEEK (Ned)
16
7:49:56.2
25.54
200.00
41
3057
Cees Wesselink
SCHERPENZEEL (Ned)
16
7:49:56.4
25.54
200.00
42
3649
Chris van Heeswijk
SINT OEDENRODE (Ned)
16
7:50:44.2
25.49
200.00
43
3731
Kees Bos
LOENERSLOOT (Ned)
16
7:51:16.2
25.46
200.00
44
3097
Bert Frederiks
VOORSCHOTEN (Ned)
16
7:51:33.8
25.45
200.00
45
3200
Frans de Vos
GOUDA (Ned)
16
7:51:40.3
25.44
200.00
46
3942
Ben van der Hoort
UITHOORN (Ned)
16
7:51:42.6
25.44
200.00
47
3390
Jerry Nugter
WERVERSHOOF (Ned)
16
7:51:43.0
25.44
200.00
48
3812
Pieter van Bergen
DELFGAUW (Ned)
16
7:51:44.0
25.44
200.00
49
3770
Henk Hendrix
YSSELSTEYN LB (Ned)
16
7:51:45.7
25.44
200.00
50
3414
Steven Kroon
HAARLEM (Ned)
16
7:52:44.8
25.38
200.00
51
3799
Jan van Loenen
METEREN (Ned)
16
7:54:41.9
25.28
200.00
52
3240
Han Goeman
TER APEL (Ned)
16
7:54:44.0
25.28
200.00
53
3772
Gerrit Zweers
MARKELO (Ned)
16
7:56:37.9
25.18
200.00
54
3179
Gerbrand Hutten
VEENENDAAL (Ned)
16
7:56:37.9
25.18
200.00
55
3850
Erik van Leuken
VUGHT (Ned)
16
7:56:42.7
25.17
200.00
56
3890
Wil Verbeij
ZOETERWOUDE (Ned)
16
7:56:47.2
25.17
200.00
57
3146
Herman Sluiter
BATHMEN (Ned)
16
7:56:47.6
25.17
200.00
58
3851
Frank van den Brandt
BOXTEL (Ned)
16
7:56:51.0
25.17
200.00
59
3605
Jan van Laarhoven
HENGELO (OV) (Ned)
16
7:56:51.9
25.16
200.00
60
3261
Willij Schurink
LICHTENVOORDE (Ned)
16
7:56:57.8
25.16
200.00
61
3560
Rolf Rutte
AMSTERDAM (Ned)
16
7:57:00.2
25.16
200.00
62
3008
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
16
7:57:00.7
25.16
200.00
63
3652
Nico Overkamp
WINTERSWIJK-MEDDO (Ned)
16
7:57:01.6
25.16
200.00
64
3428
Dennis Doens
oostburg (Ned)
16
7:57:04.9
25.15
200.00
65
3312
Simon Schermer
MEDEMBLIK (Ned)
16
7:57:11.3
25.15
200.00
66
3166
Piet-jan van Bohemen
NOORDWIJKERHOUT (Ned)
16
8:01:04.3
24.94
200.00
67
3811
Bart van Leeuwen
DE LIER (Ned)
16
8:05:53.4
24.70
200.00
68
3680
Andries Boonstra
LEEK (Ned)
16
8:06:56.3
24.64
200.00
69
3283
Jan Mens
LISSE (Ned)
16
8:08:17.7
24.58
200.00
70
3670
Ton Damen
ALPHEN (Ned)
16
8:08:40.9
24.56
200.00
71
3397
Harry Keulemans
PRINSENBEEK (Ned)
16
8:08:41.0
24.56
200.00
72
3183
Henk Los
ZEEWOLDE (Ned)
16
8:08:49.0
24.55
200.00
73
3313
Paul Morsch
BOVENKARSPEL (Ned)
16
8:09:21.5
24.52
200.00
74
3602
Nico van Dijk
WOERDEN (Ned)
16
8:11:48.4
24.40
200.00
75
3286
Kees Verheul
DORDRECHT (Ned)
16
8:11:53.0
24.40
200.00
76
3086
Cees Hofland
DEN HAAG (Ned)
16
8:12:02.8
24.39
200.00
77
3355
Anton Uijttewaal
SCHALKWIJK (Ned)
16
8:13:21.0
24.32
200.00
78
3589
Tim Strengers
AMSTERDAM (Ned)
16
8:13:53.4
24.30
200.00
79
3033
Johan Gijzel
YERSEKE (Ned)
16
8:13:53.8
24.30
200.00
80
3549
Kees van den Aker
ESCH (Ned)
16
8:14:44.1
24.26
200.00
81
3804
Charles Beaudoin
Verdun (Can)
16
8:15:01.0
24.24
200.00
82
3830
Jan Wetering
AADORP (Ned)
16
8:16:26.4
24.17
200.00
83
3891
Jos Doeschot
BENTELO (Ned)
16
8:17:54.7
24.10
200.00
84
3892
Tonny Waanders
HAAKSBERGEN (Ned)
16
8:17:54.9
24.10
200.00
85
3117
Henk van der Meer
HELLEVOETSLUIS (Ned)
16
8:18:24.3
24.08
200.00
86
3780
Sjaak ter Schure
GIETHOORN (Ned)
16
8:19:13.8
24.04
200.00
87
3607
Jan Vrieling
HOOGEVEEN (Ned)
16
8:21:24.0
23.93
200.00
88
3573
Hendrik jan Schurink
VRIES (Ned)
16
8:21:42.5
23.92
200.00
89
3834
Katrien Buyse
DENTERGEM BELGIE (Bel)
16
8:22:03.6
23.90
200.00
90
3009
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
16
8:22:19.4
23.89
200.00
91
3859
Otto Fritschy
ANDELST (Ned)
16
8:22:29.5
23.88
200.00
92
3814
Rainer Reimers
Techendorf (Oos)
16
8:22:55.2
23.86
200.00
93
3894
Aart van der Lit
TONDEN (Ned)
16
8:23:11.2
23.85
200.00
94
3114
Johan Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
8:23:28.6
23.83
200.00
95
3943
Gerard Laan
Zwaagdijk (Ned)
16
8:23:33.8
23.83
200.00
96
3625
Bert Klok
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
8:23:35.7
23.83
200.00
97
3420
Pierre Cammaert
OOSTBURG (Ned)
16
8:23:39.4
23.83
200.00
98
3408
Arnold de Boer
WOUDENBERG (Ned)
16
8:23:41.3
23.82
200.00
99
3434
Rene Kok
OUDEMIRDUM (Ned)
16
8:23:44.5
23.82
200.00
100
3276
Gerrit de Groot
NIEUW LEUSEN (Ned)
16
8:23:56.7
23.81
200.00
[
Volgende
]
907 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10