home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
1321
Peter Kalfsterman
UTRECHT (Ned)
12
8:30:05.7
17.64
150.00
302
1235
Henk Kolenbrander
SINDEREN (Ned)
12
8:36:02.4
17.44
150.00
303
1376
Fred van de Vecht
HOUTEN (Ned)
12
8:52:54.3
16.89
150.00
304
1327
Jan Constandse
NIJMEGEN (Ned)
12
9:07:13.8
16.45
150.00
305
1390
Jan Greveling
KLAZIENAVEEN (Ned)
11
6:36:47.7
20.79
137.50
306
1318
nico schep
GROOTEBROEK (Ned)
11
6:39:53.8
20.63
137.50
307
1096
Jan Schuurman
VIANEN (Ned)
11
8:18:39.0
16.54
137.50
308
1437
Tonny Waanders
HAAKSBERGEN (Ned)
10
4:31:02.1
27.67
125.00
309
1038
Arjan van der Meer
NOORDWIJK ZH (Ned)
10
5:06:18.7
24.48
125.00
310
1202
sjaak ter Schure
GIETHOORN (Ned)
10
5:07:33.0
24.39
125.00
311
1242
Jan Weeterings
TILBURG (Ned)
10
5:39:14.5
22.11
125.00
312
1005
Maarten Schoenmaker
EINDHOVEN (Ned)
10
6:05:26.4
20.52
125.00
313
1077
Piet Groot
OBDAM (Ned)
10
6:11:12.4
20.20
125.00
314
1394
Aad van Dop
'S GRAVENZANDE (Ned)
10
6:17:38.2
19.86
125.00
315
1446
Lammert Rodenburg
DRACHTEN (Ned)
10
6:29:23.7
19.26
125.00
316
1474
Gabe Venema
WATERINGEN (Ned)
10
6:39:28.4
18.77
125.00
317
1456
Chris Wendt
Hazerswoude dorp (Ned)
10
6:42:36.5
18.63
125.00
318
1386
Wiete van der Putten
AMSTERDAM (Ned)
10
6:45:11.6
18.51
125.00
319
1033
Henk Dillen
VLEDDER (Ned)
10
6:46:49.3
18.44
125.00
320
1404
Gerard Pasman
ARNHEM (Ned)
10
6:47:49.9
18.39
125.00
321
1227
Johan de Bruijne
NAARDEN (Ned)
10
7:00:48.6
17.82
125.00
322
1400
Jos Lodewijk
NEDERHORST DEN BERG (Ned)
10
7:02:53.7
17.73
125.00
323
1017
Rene Helling
LEUSDEN (Ned)
10
7:11:25.2
17.38
125.00
324
1355
Anki Tuin-Schouten
'T ZAND NH (Ned)
10
7:38:11.5
16.37
125.00
325
1359
Radu Costin Carabelea
Calgary (Can)
10
7:50:21.8
15.95
125.00
326
1329
Aleid Klompmaker
Oosterwolde (Ned)
9
4:00:25.1
28.08
112.50
327
1039
Jac Lemmens
SITTARD (Ned)
9
4:57:08.6
22.72
112.50
328
1067
Gertjan Hordijk
PIJNACKER (Ned)
9
5:03:48.1
22.22
112.50
329
1476
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (Ned)
9
5:04:34.2
22.16
112.50
330
1468
Tjeu Verheijen
MEIJEL (Ned)
9
5:06:38.3
22.01
112.50
331
1458
Piet van der Werf
HAZERSWOUDE (Ned)
9
5:21:46.7
20.98
112.50
332
1470
Peter van Bree
MEIJEL (Ned)
9
5:30:59.7
20.39
112.50
333
1220
Herman Weelink
OMMEN (Ned)
9
5:31:29.6
20.36
112.50
334
1186
simon -------- goede
LICHTENVOORDE (Ned)
9
5:56:28.2
18.94
112.50
335
1430
Brigitte Weigel
Rethorn (Dui)
9
6:11:18.6
18.18
112.50
336
1013
Peter Krausz
AMSTERDAM (Ned)
9
6:22:02.3
17.67
112.50
337
1166
Lolke Stelwagen
VLEUTEN (Ned)
9
6:24:09.1
17.57
112.50
338
1076
alter a t van den brink
PUTTEN (Ned)
9
6:29:13.3
17.34
112.50
339
1124
Frans Lankreijer
HILVERSUM (Ned)
9
7:23:11.6
15.23
112.50
340
1349
Maarten Endt
AMSTERDAM (Ned)
9
8:03:04.7
13.97
112.50
341
1119
Giel Hendriks
ROTTERDAM (Ned)
8
3:51:47.2
25.89
100.00
342
1185
Peter Bouman
WATERINGEN (Ned)
8
3:55:33.8
25.47
100.00
343
1467
Norbert Kutzner
berlijn (Dui)
8
4:02:30.3
24.74
100.00
344
1087
Jan Brouwer
ANDIJK (Ned)
8
4:15:48.9
23.45
100.00
345
1184
Jasper van Staaden
VOORBURG (Ned)
8
4:23:53.9
22.74
100.00
346
1289
Maarten - Mijzen
RIJSENHOUT (Ned)
8
4:25:44.8
22.58
100.00
347
1030
Wicher W Wichers
HEERDE (Ned)
8
4:29:47.3
22.24
100.00
348
1020
Jaap Post
HEERDE (Ned)
8
4:29:47.5
22.24
100.00
349
1296
Gerrit van Vilsteren
WYCHEN (Ned)
8
4:31:13.4
22.12
100.00
350
1479
Frans Schermer
CASTRICUM (Ned)
8
4:33:13.9
21.96
100.00
351
1483
Herman Becker
CASTRICUM (Ned)
8
4:33:15.9
21.96
100.00
352
1478
Bert Hendriksen
CASTRICUM (Ned)
8
4:33:35.7
21.93
100.00
353
1306
Frank Sinnige
HOOGKARSPEL (Ned)
8
4:35:01.7
21.82
100.00
354
1102
Hendrik Terburg
ASSEN (Ned)
8
4:39:27.8
21.47
100.00
355
1426
Stef Cornelissen
VUGHT (Ned)
8
4:41:26.9
21.32
100.00
356
1356
Jan van de Ven
ST. OEDENRODE (Ned)
8
4:51:08.1
20.61
100.00
357
1384
Jan Harm Meendering
SELLINGEN (Ned)
8
4:52:59.7
20.48
100.00
358
1004
dick henke
ARKEL (Ned)
8
5:02:19.8
19.85
100.00
359
1485
Jaap Klazema
NIEUWEGEIN (Ned)
8
5:02:57.4
19.80
100.00
360
1481
Gerard Brasser
HEEMSKERK (Ned)
8
5:05:23.0
19.65
100.00
361
1397
Andre van Dop
Maassluis (Ned)
8
5:05:57.3
19.61
100.00
362
1256
Jordy Blokland
CAPELLE AAN DEN IJSSEL (Ned)
8
5:08:07.8
19.47
100.00
363
1316
Jan van Iperen
RIJNSATERWOUDE (Ned)
8
5:10:15.9
19.34
100.00
364
1222
Luit Bloem
WADDINXVEEN (Ned)
8
5:10:49.3
19.30
100.00
365
1261
Bart Siebelink
HAARLEM (Ned)
8
5:12:17.9
19.21
100.00
366
1257
Karel Bootsman
SANTPOORT (Ned)
8
5:12:18.8
19.21
100.00
367
1259
Menno Nieuwenhuize
HILVERSUM (Ned)
8
5:18:30.0
18.84
100.00
368
1111
Guido Spitzen
OLDEMARKT (Ned)
8
5:21:09.5
18.68
100.00
369
1346
Stephan Laurensse
AMSTERDAM (Ned)
8
5:22:08.5
18.63
100.00
370
1471
Jan Berben
MEIJEL (Ned)
8
5:31:00.1
18.13
100.00
371
1092
Jacqueline Voormolen-Blom
LOENEN A/D VECHT (Ned)
8
5:34:38.6
17.93
100.00
372
1339
Theo Punter
WADDINXVEEN (Ned)
8
5:36:17.7
17.84
100.00
373
1157
Rien Goudswaard
VLAARDINGEN (Ned)
8
5:36:40.2
17.82
100.00
374
1007
Jan Matthijssen
WASSENAAR (Ned)
8
5:36:52.6
17.81
100.00
375
1134
Dick van Houwelingen
ZOUTELANDE (Ned)
8
5:36:56.8
17.81
100.00
376
1482
Helena Fehr
St. Gallen (Zwi)
8
5:37:06.4
17.80
100.00
377
1225
Pim de Vries
MAARSSEN (Ned)
8
5:40:39.4
17.61
100.00
378
1097
Wim van Putten
IJSSELSTEIJN (Ned)
8
5:40:43.5
17.61
100.00
379
1395
Rob Eikelboom
DARP (Ned)
8
5:40:44.4
17.61
100.00
380
1109
Guus van Putten
VIANEN (Ned)
8
5:40:44.7
17.61
100.00
381
1290
Frans Eikelboom
OSS (Ned)
8
5:40:44.8
17.61
100.00
382
1172
Annelies Schenk
AMSTERDAM (Ned)
8
5:48:37.3
17.21
100.00
383
1345
Jan van Duijn
KAMERIK (Ned)
8
5:56:32.8
16.83
100.00
384
1045
Chiquita Welmerink
WAPENVELD (Ned)
8
5:56:35.6
16.83
100.00
385
1428
Elly Paardekooper
AMSTERDAM (Ned)
8
5:58:47.8
16.72
100.00
386
1427
Yvonne Liefhebber
AMSTERDAM (Ned)
8
5:58:47.9
16.72
100.00
387
1338
Tineke Flapper
WADDINXVEEN (Ned)
8
5:59:50.2
16.67
100.00
388
1302
Jos Kleine Schaars
WIJHE (Ned)
8
6:00:05.0
16.66
100.00
389
1455
Harry Wendt
DORDRECHT (Ned)
8
6:05:28.6
16.42
100.00
390
1274
Dick Feenstra
Heveadorp (Ned)
8
6:10:02.8
16.21
100.00
391
1229
Martijn Feenstra
ARNHEM (Ned)
8
6:10:04.8
16.21
100.00
392
1255
christiaan Feenstra
ROSMALEN (Ned)
8
6:10:05.9
16.21
100.00
393
1104
Ingrid van der Eijk
AMSTELVEEN (Ned)
8
6:12:08.1
16.12
100.00
394
1224
Jos Schrijen
KESTEREN (Ned)
8
6:13:58.2
16.04
100.00
395
1060
Dirk Lokhorst
HEERDE (Ned)
8
6:15:52.7
15.96
100.00
396
1079
Judith van Vree
UTRECHT (Ned)
8
6:15:53.4
15.96
100.00
397
1442
Gerrie Jansze
RIJSWIJK ZH (Ned)
8
6:25:53.1
15.55
100.00
398
1439
Kees Groot
RIJSWIJK ZH (Ned)
8
6:25:53.2
15.55
100.00
399
1105
Wim Scholten
HERVELD (Ned)
8
6:33:10.4
15.26
100.00
400
1331
Arie Constandse
KRABBENDIJKE (Ned)
8
6:36:40.7
15.13
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
460 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5